לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-01-2010, 18:07
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
תאונה בערב סילבסטר - שווה לקרוא עד הסוף...

אתמול, ערב השנה החדשה, יצאתי עם זוגתי לתל אביב להופעה של שחר חסון (היה ענק, למתעניינים).

את כמות השיכורים שראיתי בדרך לא ניתן להעלות על הכתב. לא אגזים אם אומר שראיתי לפחות 12 מכוניות עוצרות בצד הדרך (רובן בכבישים מהירים, החוף ואיילון) ומתוכם יוצאים אנשים, כולל נהגים, ומקיאים את נשמתם. וכן, השעה רק 22:00...
בטוח בכבישים.

בכל מקרה, בעודי בדיוק נכנס לחניון, אני רואה מכונית בנתיב הנגדי שעוקפת, חותכת, ובקיצור - נוסעת כמו מטורפת בכביש. "תראי איזה מטורף", אמרתי לחברה שלי, "הוא עוד ייכנס במישהו...".

בום!

הבנאדם החליט שלא בא לו להמשיך בכיוון הנסיעה, ולכן חרף הקו הלבן שהפריד בין הנתיבים, עשה פניית פרסה היישר לתוך הבגאז' שלי.
מיד הוא לוקח רוורס, ומציב את האוטו שלו מקביל לשלי ואומר: "אחשלי, נישקתי לך את האוטו, בקטנה..." ובא להמשיך לנסוע.
אני, מצוייד בחברה מרוקאית, כמובן מיד יצאתי מהרכב כדי לאמוד את הנזק. אמנם הפח לא התעקם אך היה שפשוף מאוד רציני, בערך 30 ס"מ של חוסר צבע מוחלט.
הבחור הבין שכנראה גרם לנזק ששמתי לב אליו, יצא מהרכב עם כתפיים מורמות, תנועה ערסית טיפוסית והחל לצעוק "אין מצב שזה אני, זה היה ככה!". אני, בתגובה, מצביע לו על שפשוף ברכב שלו שתואם את מקום הפגיעה: "גם השפשוף הזה במכונית שלך היה עוד קודם? איזה קטע, מה הסיכוי שבדיוק במקום הפגיעה ל2 המכוניות היה שפשוף...".
הוא החל לברך אותי ואת אמא שלי בשלל איחולים שונים ומגוונים שלא היו מביישים אף נתנייתי.
לא אלאה אתכם בפרטים, אך אומר שבשלב מסויים החל לאיים שירביץ לי ("אני אתן לך סטירה, אתה לא מכיר אותי..."), אני כמובן לא שיתפתי פעולה ובודאי שלא עניתי לו שכן הנחתי שהוא קרוב מאוד להוציא סכין. עם זאת, בצורה אסרטיבית, דרשתי ממנו להחליף פרטים. כשהוא לא הצליח איתי, הוא פנה לחברה שלי... גם אותה ואת משפחתה דאג לברך.
הדקות נוקפות, והאינטלגנט ממשיך לנבוח... עד שהבין שאני לא שותף לצעקות והאיומים שלו והחליט לתת לי את הרישיון שלו ואת רישיון הרכב (משום מה הוא הבין את זה כשאמרתי לו: "אם אתה בטוח שלא עשית את זה, אני מניח שלא תיהיה לך בעיה להחליף פרטים, נכון?" ערס מטומטם).
תוך כדי שאני מעתיק את הפרטים הרלוונטים ממה שהוא הסכים לתת לי (לא הסכים לתת תעודת ביטוח), הוא ממשיך להפטיר לעברי "אני אגמור אותך, אתה לא מכיר אותי... אני אחסל אותך במשפט, תריץ עלי גוגל ואתה תתחרט שגרמת לי לצאת מהאוטו". אני כמובן, לא מתייחס לפניני החוכמה... כשהוא ראה שאני לא מתרגש מהפגנת הניאנדרטליות, הוא העתיק את הכתובת שלי בגדול ואמר לחבר שלו "זאת הכתובת שלו!". איום סמוי?
בכל מקרה, המשכתי להופעה של שחר חסון. היה גדול, דאגתי שהוא יירד עלי וכך היה. רציתי להמליץ לו על משפט חדש לחיקויי הערסים שלו: "תריץ עלי גוגל אם יש לך אומץ". זה משהו שלא הכרתי קודם לכן...

היום בבוקר הרצתי על הבנאדם גוגל.
לא אנקוב בפרטים מסגירים אך אומר שמאות אתרים מזכירים את שמו, חלקם הגדול עם תמונה, חלק נכבד עם סרטונים... בכל מקרה, ציפיתי לראות אסיר לשעבר, ראש משפחת פשע, הבן של או אח של... אבל, איך לומר, הופתעתי ממה שגיליתי.

העבריין מאתמול, מסתבר, היה יועץ אחד מראשי הממשלה הגדולים שהיו כאן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-01-2010, 13:58
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
מה שהכי מגעיל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "תאונה בערב סילבסטר - שווה לקרוא עד הסוף..."

שהיום יוצאים מנקודת פתיחה שרוב הסיכויים בויכוחים מהסוג הזה האירוע יכול להסתיים במוות.
ציטוט:
אני כמובן לא שיתפתי פעולה ובודאי שלא עניתי לו שכן הנחתי שהוא קרוב מאוד להוציא סכין

תראו לאיזה מצב החברה שלנו הגיע היום, שאני לא צריך לחשוש אם הוא ייתן לי את פרטים שלו שלו או לא, אלא האם הוא ישלוף סכין וידקור עם סכין בגלל העצבים שלו, נגמרה תרבות הדיבור ורק האלימות היא הכלי היחיד? דוקרים על חנייה או על אי כניסה למסיבה או בשכרות הקיוסק . ואני מבין אותך שי לגמרי שהגבת באיפוק אולי יהיו כאלה שיגידו לך שלא יצאת "מספיק גבר" אבל זה בולשיט חשבת צעד אחד קדימה וגם חשבת בשבילו ואולי מנעת משהו גדול יותר(אתה רק הנחת שיש לו סכין נכון?)

ישן 03-01-2010, 06:42
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "צודק , אבל מדובר רק על ניו יורק"

אין שום קשר בין נשק בבית לתחושת הבטחון. האמריקאים החזיקו נשק מאז ההתיישבות, והם נלחמים על זכותם להחזיק בנשק הזה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:40

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר