לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-01-2010, 17:31
  חרוב 04 חרוב 04 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי genny שמתחילה ב "למה אתם לא עונים?בקשה זה חשוב!"

קודם כל אל תהיה לחוץ. אף אחד לא מבטיח שכל שנייה יש מישהו בפורום שיכול להנות לך. קצת סבלנות.

בכל מקרה, אני לא התאמנתי אצל אף אחד מהם (את דורון אני גם לא מכיר) ככה שאני אומר את דעתי שלא מנסיון אישי.
קודם כל שתיהן יעילות להגנה עצמית. במידה ואתה באמת משקיע ויודע שזה תהליך שלוקח זמן. אל תצפה להיות אלוף עולם תוך חודשיים. לפי מה שאני ראיתי לאגרוף תאילנדי יש בעיה שלא עובדים שם כ"כ על הגנות מסכין ונשקים אחרים. לעומת זאת אני יודע ששי עובד על הגנות מנשקים. לדעתי לפחות, במציאות של היום, זה משהו מאוד חשוב.

יצא לי לראות יותר מאימון אחד ויותר מקבוצה אחת של אגרוף תאילנדי וקיבלתי את הרושם שזה יותר מותאם לקרבות זירה. כמובן שזה גם תלוי במה שהמאמן בחור להעביר ולהדגיש. אם יש כאן מישהו שעוסק באגרוף תאילנדי ויכול לסתור את מה שיצא לי לראות אני אשמח להתבדות. באמת.
רק למען ההגינות אני אוסיף שאת העבודה של שי חי ראיתי רק מסרטונים (לטובתו ולרעתו). אני אישית לא נמשכתי לאומנות שהוא מלמד- פאנגיינון- אם רשמתי נכון את השם (אני בן אדם של jkd וג'וג'יטסו).

המלצה שלי, תלך לאימון נסיון אצל כל אחד. דבר שם עם המאמנים והתלמידים האחרים. תנסה להבין על מה שמים דגש ואם זה מה שאתה מחפש. תהיה כן עם עצמך ואל תפחד להתנסות.
חזרה לפורום
ישן 03-01-2010, 17:43
  genny genny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.10
תודה רבה!!וסליחה!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי חרוב 04 שמתחילה ב "קודם כל אל תהיה לחוץ. אף אחד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי חרוב 04
קודם כל אל תהיה לחוץ. אף אחד לא מבטיח שכל שנייה יש מישהו בפורום שיכול להנות לך. קצת סבלנות.

בכל מקרה, אני לא התאמנתי אצל אף אחד מהם (את דורון אני גם לא מכיר) ככה שאני אומר את דעתי שלא מנסיון אישי.
קודם כל שתיהן יעילות להגנה עצמית. במידה ואתה באמת משקיע ויודע שזה תהליך שלוקח זמן. אל תצפה להיות אלוף עולם תוך חודשיים. לפי מה שאני ראיתי לאגרוף תאילנדי יש בעיה שלא עובדים שם כ"כ על הגנות מסכין ונשקים אחרים. לעומת זאת אני יודע ששי עובד על הגנות מנשקים. לדעתי לפחות, במציאות של היום, זה משהו מאוד חשוב.

יצא לי לראות יותר מאימון אחד ויותר מקבוצה אחת של אגרוף תאילנדי וקיבלתי את הרושם שזה יותר מותאם לקרבות זירה. כמובן שזה גם תלוי במה שהמאמן בחור להעביר ולהדגיש. אם יש כאן מישהו שעוסק באגרוף תאילנדי ויכול לסתור את מה שיצא לי לראות אני אשמח להתבדות. באמת.
רק למען ההגינות אני אוסיף שאת העבודה של שי חי ראיתי רק מסרטונים (לטובתו ולרעתו). אני אישית לא נמשכתי לאומנות שהוא מלמד- פאנגיינון- אם רשמתי נכון את השם (אני בן אדם של jkd וג'וג'יטסו).

המלצה שלי, תלך לאימון נסיון אצל כל אחד. דבר שם עם המאמנים והתלמידים האחרים. תנסה להבין על מה שמים דגש ואם זה מה שאתה מחפש. תהיה כן עם עצמך ואל תפחד להתנסות.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר