לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2010, 20:44
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC: הצעותיו של אולמרט לפלשתינים מסנדלות את המשך המו"מ"

שני ענינים:

האחד, מדוע הצעות אולמרט מסנדלות או מחייבות את נתניהו? מדינת ישראל עדיין לא חתמה על הסכם עם הפלשתינאים ולכן כל ההצעות אינן מחייבות והואיל וישראל כרגע Under new managment זכותה של ההנהלה החדשה לנקוט עמדות שונות במו"מ (ההנהלה מחוייבת רק לדברים שההנהלה הקודמת כבר חתמה עליהם).

מעבר לכך הכתבה היא דוגמה לעיתונאות גרועה ומניפולטיבית. למרות שמר יצחק לא כותב זאת במפורש הוא יותר מרומז שלצרות המשפטיות של אולמרט היה תפקיד בהצעותיו לפלשתינאים. הטיעון הנ"ל הוא, במיקרה הטוב ביותר, ספקולציה שמקומה לא בכתבה שמתיימרת להיות דיווחית ובמיקרה הרע פשוט השמצה.

עדיף שנתניהו יתרכז בניהול המדינה ויפסיק לעסוק בהשמצת קודמו ובהאשמתו בקשיים הנוכחיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2010, 00:21
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי משקיפה שמתחילה ב "אתה מאשים את יואב יצחק בהפרחת..."

נתניהו יכול בהחלט גם להתייעץ עם אולמרט וגם להשמיץ אותו והוא גם לא יהיה לא הראשון ולא האחרון לעשות זאת. כפי שכתבתי לא פעם, נתניהו לא טיפש וגם לא זר לציניות הפוליטית. (למרות שיש לו נטייה מסויימת להחלקות, לפחות עד עכשיו הוא נחבל יותר משהרויח מההתעסקות שלו עם קדימה אבל אני עדיין נותן לו את מרווח הספק שהסיבה האמיתית היא כוונה כזו או אחרת ללכת על מו"מ עם הפלשתינאים ולמוד נסיון מהקדנציה הקודמת נתניהו רוצה לרפד את עצמו בח"כים מהמרכז בכדי להקטין את תלותו בימין העמוק).

מכל מקום אני רק לקחתי את הידיעה של יצחק כמו שהיא,

ציטוט:
במשרד ראש הממשלה שוררת מורת רוח רבה על ראש הממשלה היוצא, אהוד אולמרט. הסיבה לכך: הסכמות והבטחות שנתן אולמרט ליו"ר הרשות הפלשתינית, אבו מאזן - המסבכות עתה את פתיחת המו"מ עם הפלשתינים.

זה משאיר לנו שלוש ברירות, או שיואב יצחק בודה מליבו, או שנתניהו משמיץ דרך אנשיו את אולמרט או שנתניהו לא יודע מה קורה בלשכתו.

ובנוגע לעניין ההצעות, מה בעצם את אומרת? שעל מנת לא להקשות על הממשלה הבאה אסור להעלות שום הצעות? הרי לפי זה שום ממשלה לא יכולה לעשות כלום אף פעם... אני חוזר על ה"השמצה" שלי מקודם, עדיף שכל ממשלה תעסוק בלנהל את המדינה עכשיו ולא בלבכות על ההנהלה הקודמת.

בנוגע לספקולציות, מניין את יודעת מה דעתי על מר שומפלבי שאני אמנם לא יכול לאיית את שמו ללא עזרה אבל לפחות אני לא ניזקק כמוך לכל מיני כינויים בעבורו.

וכמובן, מי שקורה לכתבים כתבלבים הוא לא ממש בעמדה להרצות לאחרים על השמצות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:33

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר