לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2010, 01:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי סוכן שקט שמתחילה ב "בטח אחיין שלו מיבא חולצות..."

אתה טועה בזה.
תלבושת אחידה, לא מחייבת צבע אחד בלבד ולא חולצה אחת. בזמני היו שלוש חולצות בצבעים מורשים עם סמל בית הספר שלי ולכל בית ספר בעיר היו חולצות משלו לחורף ולקיץ.
זה תורם לעיקרון, שכולם שווים בבית הספר והשיעור היחיד, שאינו מחייב תלבושת אחידה זה שיעור ספורט, אך גם שם יש הגבלות בסופו של דבר, אם יש תלבושת אחידה ברורה.

אין בזה תפירת גובים, אם זה מה שאתה מחפש כאן. למה? המדים והעיצוב שונים מבית ספר לבית ספר. ככה שלא ניתן לתפור גובים במקרה זה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-01-2010, 13:32
  גיל נוימן גיל נוימן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.10
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "וואלה?"

תלבושת אחידה כפי שקיימת היום בבתי הספר החילוניים כוללת רק חולצה במגוון צבעים עם לוגו בית הספר. תלבושת אחידה שכזאת לא משיגה שום מטרה:
שוויון - החולצה זה בערך הפריט הכי זול בתלבושת. גם כשיש "תלבושת אחידה", יש מי שקונה ג'ינסים ונעליים ממותגים במאות שקלים ויש את הילדים שאין להם. ורואים את זה בבירור.
אחידות - שוב, חולצה במגוון צבעים לא יוצרת אחידות בין התלמידים.
חסכון - גם ככה קונים בגדים לשעות שאחרי בית הספר, אז בעצם התלבושת היא תוספת נטל כלכלי על ההורים שצריכים לקנות אותה בנוסף לבגדים אחרים עבור הילדים.
משמעת - כדאי להילחם באלימות ובחוסר המשמעת בבית הספר בדרכים קצת יותר אפקטיביות ועמוקות מאשר לחייב את התלמידים ללבוש חולצת טי.
ישן 11-01-2010, 18:41
  לב1 לב1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.04
התלבושת האחידה לא תשנה את רמת הלימודים בישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NRG: שר החינוך פועל להחזרת התלבושת האחידה לבתי הספר"

במקום להתעסק בתפל אני מציע לשר החינוך לבצע מהפכה של ממש ולא להתחיל מתלבושת אחידה .
מערכת החינוך חולה במחלה כמעט סופנית ואם לא יעשו צעדים דרסטיים אנו עלולים למצוא את עצמנו בקרוב מאוד כאחת ממדינות העולם השלישי ומבלי יכולת להגן על עצמנו.
החינוך והערכים צריכים להיות בראש מעיניו של כל אחד שעיניו בראשו ולא להמתין לקריסה המוחלטת שלה.
מדינת ישראל זקוקה נואשות למוחות ולצערנו חלקם הגדול עוזב אותנו לארצות בעלות אפשרויות רבות יותר היכולות לתרום למשפחתם ולילדיהם בפרט במערכת חינוך מודרנית ומצליחה.
לכן אני מציע שלא נתעסק בתלבושת האחידה שלדעתי היא חשובה אבל צריכה להימצא בעדיפות אחרת לחלוטין.
ישן 13-01-2010, 13:01
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
חלק מאיזו מערכת?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "וזה נראה כמובן רע בעיניך, כי..."

ולמה לכל הרוחות היא לא משלמת לי על זה שאני חלק ממנה?

החשיבה שלך (ובעקבותיה התגובה הפבלובית המובהקת של מאמינ קונספירציות) כל כך מובנית (אמונה בקונספירציות היא אחת מטיפוסי החשיבה המונית והמקובעת הברורים ביותר שאני מכיר) עד שאפילו לא טרחת לבדוק במה אני עוסק (ניחא צריך לעקוב אחרי הודעות שלי בפורום אחר כדי להבין את זה) ואת העובדה הפשוטה שאני לא רק איש הסקטור הפרטי, אלא שכפנסה צדדית אני נותן סקירות והרצאות שתמציתן היא "אנטי הזרם הכללי" במופגן (לא כ"כ תלבושת אחידה, הרבה יותר יציאה נגד תרבות התרומות והשנור). או במילים פשוטות: למה שאני עושה בבתי הספר קוראים "התנדבות". המטרה שלי היא לתת לנוער כלים מחשבתיים לחשוב (מדי פעם) מחוץ לקופסא ואני עושה זאת ע"י הבאת פרשיות וסיפורים מתחום ההיסטוריה של זמננו. לפי הביקוש אני כנראה טוב בזה - או שכמובן שאני חלק מהמערכת ולא יודע זאת.

ישן 13-01-2010, 13:07
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מה שמזכיר לי שאני תמיד נקרע מצחוק כשאני עובר ליד חבורות של
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "צודק, בוא נהיה מיוחדים, וכלנו..."

"בלאקרים" או מה שפעם קראנו לו "רוקרים"... חבורות של בני נוער "שונים" לבושי שחורים, פירסינגים בכל חור, חולצות של להקות רוק כבד ושיחות פילוסופיות ארוכות בגינה ציבורית. ולמה אני צוחק? כי החברה האלה בטוחים שהם הכי "אנטי זרם" שבעולם אבל הם נראים שבלונה - ממש מוזאון שעווה היסטורי מהלך - לאיך שנראו "רוקרים" ב"זמני" (יחסית הרבה זמן). אפילו הערסים צעדו כמה צעדים קדימה באופן חיובי, אבל החברה ה"מיוחדים" הללו תקועים באותה נישה כבר 25 שנה (אפילו הרכב הטיפוסי בלהקת רוקרים משוטטת נשאר זהה: השמנה המכוערת עם העור הלבן והשיער הצבוע שחור, הכוסית הרזונת שנראית כאילו היא שם בשביל הפוזה, המחוצ'קן עם השיער השומני המגעיל האסוף בקוקו מרושל והבחור העגלגל ששום ג'ל לא יכול להראות אותו רוקר אמיתי, אז כפיצוי הוא החכמולוג של החבורה ואותו תמיד שומעים מרחוק דן בגיל 15 על סוגיות פילוסופיות רציניות הקשורות בכל מיני דברים שלא יכיר לפחות עד גיל 25 (סקס עם בחורה אמיתית וכו'). פשוט בא לך לעמוד ולהגיד להם "פטאטים! תתעדכנו קצת! - דפש מוד זה יותר אולדיז מהביטלס היום..."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר