לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-04-2005, 18:00
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
הוווו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "האם כדי לי לקחת את ערבית מוגבר בתור מגמה ?"

שאלת מיליון הדולר, למרות שבמקרה שלך אתה דווקא כן רוצה להיות במודיעין.
אז נתחיל מהצבפר, מגמת ערבית היא באופן יחסי קטנה משאר המגמות כי לא הרבה בוחרים בה. לכן היחס בה הוא כמו משפחה ויש אחלה חבר'ה. השפה עצמה היא נחמדה מאוד, חוצמזה שתמיד טוב לדעת עוד שפה.
אתה כיתה י'? אם אתה ב-י' אז אתה אמור לצאת לגדנ"ע מזרחנים של 4 ימים שיסבירו לכם על חמ"ן. ב-י"א יש גדנע קצר יותר של יומיים (קיצוצים..) שיכין אותך יותר לכל הקטע של הגיוס לחמ"ן.
תכלס, חמ"ן אני חושב חיל איכותי מאוד ומשקיעים באנשים שמשרתים בו. אני אישית מכיר כמה מאזינים שנהנים מאוד מהתפקיד שלהם.
לא חייבים ללמוד ערבית בשביל להתקבל למודיעין ויש להם המון המון תפקידים להציע ככה שערבית זה לא חובה אבל רצוי שתלמד את זה. בדר"כ, 80 אחוז מכל אלה שלומדים ערבית ל-5 יחידות הולכים בסופו של דבר לחמ"ן.
אותי אישית לא מעניין להיות בחמ"ן (רק אל תגלו למורה שלי) ובכל זאת אני מגביר ערבית..
יום טוב!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2005, 02:45
  mETaVoid mETaVoid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.05
NikoNation, נא הקפד על כללי ב"ש
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "מודיעין אתה יודע מה יעשו איתך..."

הידע הנרחב וההבנה המעמיקה שלך בנוגע לאופן הפקת המודיעין של מדינת ישראל, אין מקומם כאן. אינפורמציה כפי זו שפרסמת פה, בידיים עוינות ודאי תביא לחורבננו.

את התובנות המבריקות שצברת במהלך עשורים של מחקר ועשייה מודיענית, אנא שמור לתדריכים המקצועיים שאתה מעביר לראש אמ"ן בימי ראשון ורביעי. לדעתי אתה יכול לחלוק את חוכמתך גם עם החברים שלך מהפיקוד של מתב"ר, למרות שספק אם מי מהם באמת יצליח להבין אותה כפי שבאה לידי ביטוי במלוא עוצמת רהיטותה בפורום זה, על כל המורכבויות השונות שלה.

ברצוני להדגיש בפניך שוב את חשיבות השמירה על נהלי ביטחון-שדה. זכור תמיד לשים לב למה אתה אומר, ולמי אתה אומר את זה. כי מי יודע? אולי אי-שם אורב האויב, יושב ליד רמקול ומתרגם.

בכל אופן, רציתי גם לחזק את דבריך בנוגע לכך שאנשים שמשרתים בחמ"ן לא מוצאים עבודה טובה. הרי, ידוע שמרבית חברות ההיי-טק בארץ נוסדו ע"י יוצאי חטיבת גבעתי, ושכל סטארט-אפ שני מנוהל ע"י שריונר לשעבר. ברור גם שהמוסדות להשכלה גבוהה הן מעוזם של החי"רניקים... לא תמצא פרופסור אחד אפילו שלא טחן קווים בטול-כרם או ברמאללה או בדרום הר חברון, ופשוט אין כמו עמידה במחסום בעזה כהכנה לקריירה אקדמאית. חוץ מזה, אם אתה בא לראיון עבודה למשהו יוקרתי, נניח לבנק ישראל או למכון וייצמן למדע, אין מצב שהם אפילו מסתכלים עליך בלי תעודת לוחם. אם אתה שירתת ממודיעין, אתה מקסימום עובד ניקיון או מאבטח. שמת לך איך כל מי שעובד בתחנת דלק בא מ-8200? כשאני וחברים שלי עשינו מסיבת-גיוס, היינו צריכים לשלם לחשפניות את העלות של המונית מהבסיס בגלילות.
ישן 12-04-2005, 13:39
צלמית המשתמש של NikoNation
  NikoNation NikoNation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mETaVoid שמתחילה ב "NikoNation, נא הקפד על כללי ב"ש"

אתה ממש משועמם תדע לך .. כל המגילה הזאת טוב אבל אני לא ירד לרמה שלך האמת אני לא פה כדי לריב וממש לא מזיז לי מה אתה או כל מישהו אחר כותב

למרות שדיי כתבת בלי קשר . אני דיברתי על הלימודי ערבית שלו ואתה כתבת משפט כמו :
" ידוע שמרבית חברות ההיי-טק בארץ נוסדו ע"י יוצאי חטיבת גבעתי, ושכל סטארט-אפ שני מנוהל ע"י שריונר לשעבר."

בוא אני יסביר לך איש יקר , חברות סטרט אפ לא מקימים אנשים בגלל שהם למדו ערבית או היו בגולני או לא משנה איפה ,

חברות סטראפ מקימים אנשים אינטילגנטיים מאוד חכמים ופיקחים , אם הם היו במקרה בגונלני גבעתי שיהיה להם בכיף ,

אבל זה ממש לא קשור לאם אתה יודע ערבית או לא ..

והאמת להגיד לך .. מההודעה שלך או שאתה ילד קטן ומשועממם שמתיימר להיות ידען גדול ..
אני לא בא לריב איתך באמת אבל השפה הגבוה שאתה מנסה לכתוב בה והעוקצנות .. טבו מי אני שיתן לאחד כמוך עצות , אני רק מאחל לך הצלחה וברוך הבא לפורום רק בפעם הבאה שאתה כותב הודעה תדווא שהיא באמת קשורה לנושא ,

ואם יש לי טעות אני ישמח אם תתקן אותי ( ואני מאמין שתעשה את זה אם אני ירצה או לא )

שוב ברוך הבא
ישן 12-04-2005, 18:20
  mETaVoid mETaVoid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NikoNation שמתחילה ב "אתה ממש משועמם תדע לך .. כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NikoNation
אתה ממש משועמם תדע לך .. כל המגילה הזאת טוב אבל אני לא ירד לרמה שלך האמת אני לא פה כדי לריב וממש לא מזיז לי מה אתה או כל מישהו אחר כותב

למרות שדיי כתבת בלי קשר . אני דיברתי על הלימודי ערבית שלו ואתה כתבת משפט כמו :
" ידוע שמרבית חברות ההיי-טק בארץ נוסדו ע"י יוצאי חטיבת גבעתי, ושכל סטארט-אפ שני מנוהל ע"י שריונר לשעבר."

בוא אני יסביר לך איש יקר , חברות סטרט אפ לא מקימים אנשים בגלל שהם למדו ערבית או היו בגולני או לא משנה איפה ,

חברות סטראפ מקימים אנשים אינטילגנטיים מאוד חכמים ופיקחים , אם הם היו במקרה בגונלני גבעתי שיהיה להם בכיף ,

אבל זה ממש לא קשור לאם אתה יודע ערבית או לא ..

והאמת להגיד לך .. מההודעה שלך או שאתה ילד קטן ומשועממם שמתיימר להיות ידען גדול ..
אני לא בא לריב איתך באמת אבל השפה הגבוה שאתה מנסה לכתוב בה והעוקצנות .. טבו מי אני שיתן לאחד כמוך עצות , אני רק מאחל לך הצלחה וברוך הבא לפורום רק בפעם הבאה שאתה כותב הודעה תדווא שהיא באמת קשורה לנושא ,

ואם יש לי טעות אני ישמח אם תתקן אותי ( ואני מאמין שתעשה את זה אם אני ירצה או לא )

שוב ברוך הבא

1. דיברת על מודיעין, לא על לימודי הערבית שלו.

2. אתה אומר לי שאני משועמם? טוב לדעת.

3. אם לא מזיז לך מה אני או כל מישהו אחר כותב, למה אתה מגיב לי? למה הגבת להודעה הראשונה? למה אתה כאן בכלל?...

4. אף אחד לא מנסה לריב איתך. הפריע לי מה שכתבת על חמ"ן כי חמ"ן חשוב לי ואני אוהב אותו. הסיבה שמה שכתבת הפריע לי, היא שמדובר בשטות שיקרית ("מודיעין זה לשבת לי רמקול ולתרגם") שעשוי להטעות מלש"בים מוכשרים אך נאיביים ולגרום להם, לכשיחליטו איפה ברצונם לשרת, לא לראות את חמ"ן כאופציה רצויה. עכשיו, הייתי יכול פשוט לכתוב שאין לך מושג על מה אתה מדבר - והייתי צודק - אבל העדפתי להמחיש את הנ"ל בצורה ציורית, כי זה יותר מבדר.

5. ההיי-טק נשלט ע"י יוצאי חיל-מודיעין. צ'ק פוינט, קונברס, נייס, וכמעט כל סטארט-אפ מצליח שאתה יכול לחשוב עליו, כולם נוסדו ע"י אנשים שבאו מיחידה אחת ספציפית בחיל, שאליה הולכים מרבית דוברי הערבית, אגב. אתה אמרת שהשירות במודיעין לא מקנה יתרון בחיים האזרחיים, וניסיתי להאיר את חוסר-האמת שבכך באמצעות אירוניה. אני לא באמת חושב שחי"רניקים משיגים את העבודות הכי טובות, וזאת בדיוק הנקודה.

6. אני מתיימר להיות ידען גדול? אתה זה שסיפרת לכולם מה עושים במודיעין...

7. אתה אומר שאני מנסה לכתוב בשפה גבוהה. אני אומר שאני לא מנסה לכתוב בשפה גבוהה. אי אפשר לנסות לכתוב בשפה גבוהה; או שאתה כותב בשפה גבוהה, או שאתה לא. אני רק מנסה לבטא את עצמי בצורה ברורה, ואודה לך אם גם אתה תעשה כן.

ותודה על ה-"ברוך הבא". מדהים כמה שאתה נחמד לילד קטן ומשועמם!
ישן 11-04-2005, 18:10
  Elron_t Elron_t אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "האם כדי לי לקחת את ערבית מוגבר בתור מגמה ?"

בהחלט חיל חשוב ביותר. לא משנה שמי שמגיע לפרוייקטים היותר חשובים בו, ולתפקידים יותר בכירים אחראי על הצבת תמונה מודיעינית בפני מטכ"ל על מנת לקבלת החלטות כמה שיותר שקולות.
האנשים שם מתעסקים עם המידע המסווג ביותר במזרח התיכון!

נו אבל עדיין זה ג'ובנוקייה אחת גדולה כל הבסיסים הפתוחים של מודיעין. אם אתה אוהב את זה, ולא בראש שלך להיות בקרבי, אבל אתה מעוניין לתרום, וחשוב שאתה יכול לתרום באופן משמעותי למדינה, לך על זה.

ועוד מילה על לימוד ערבית- אני אומנם למדתי שלוש שנים ערבית- מכיתה ז' עד כיתה ט', במסגרת בית ספרית, ולא הגברתי בתיכון את המקצוע, אבל זו בהחלט שפה חשובה במיוחד בגלל המיקום המיוחד שלנו, וגם שפה קלה, למי שמעוניין ללמוד ברצינות. הרבה יותר פשוטה מעברית זה בטוח..

בהצלחה,
ישן 11-04-2005, 19:29
  fiford fiford אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "חחח זה לא הולך ככה.."

אני מודה לך על האופטימיות
לפי דעתי אני בסוף יקח ערבית בתור מקצוע מוגבר
שכנעתה אותי ואני שמח בזה
חיל מודעין הם אחד מהחיילות שמחזיקים את המדינה
אבל מה יש חיסרון חזק מאוד בלהיות שם וזה שלכל הדבריים הרפואיים שנחוצים צריכים לעשות אותם אצל הצבא הקמצן הזה .. שיתקמצן ויקצצ אלי בכול הבדיקות
ואם אני חס וחלילה ירצה לעשות בדיקה יתפל בי איזה רופא רוסי(שהוא כנראה יהיה עצבני ולא מתחשב ברגשות הפציינטים(יחשוב אני משטח ברזל שאפשר לעשות לו טיפולי שיניים בלי הרדמה עם מיכל מלא שיטפל בכאביים) עם הכלים הכי מקוצצים שיש שלא נדבר על הצפיפות וכול זה (לא שזה משנה לי) ואי אפשר לקבל ייעוץ מרופא מומחה מאחת מקופות החולים כמו מכבי כללית וכול זה
או שזה זה
או שאני ממש מופשע מהסרטים של אסקימו לימון ..
בלאט
ישן 11-04-2005, 20:03
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "[font=Verdana]תגיד איזה כתה..."

אני י"א, אבל ניגשים לבגרות בסוף י"ב. ד"א הבגרות בערבית היא אחת הארוכות של משרד החינוך וסה"כ היא משו כמו 5 וחצי שעות (!) וכוללת גם בחינה בע"פ.
המצב שלי מבחינת הלימודים הוא טוב מאוד, החומר נחמד ומתחלק לשניים: מדוברת ותחביר.
התחביר זה כמו לשון בעברית, כשלומדים ניקוד, בניינים וכו'. בהתחלה תחטוף קצת הלם אבל אח"כ זה יעבור.
המדוברת זה נחמד וכולל גם עיתונות שזה טקסטים. עובדים על קטעים, וגם יש שיעורים שמדברים בערבית, בשביל להתכונן לבחינה בע"פ.
לכל אחד במגמה נותנים שם שמשקף אותו לי קוראים אור אז נתנו לי את השם "נור" שזה אור בערבית..
השם מופיע בחתימה שלי, קצת התבלבת באותיות אבל יפה שידעת שדוואל זה מדינות.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 11-04-2005 בשעה 20:03. סיבה: נו מה לעשות אני כותב מהר מדי
ישן 11-04-2005, 20:47
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חחחחח ביגדרמן כפרה עליך :)
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי bigdarman שמתחילה ב "לדעתי אל תמשיך ערבית, כל מה..."

אוקיי, הבחור אמר שהוא רוצה להתגייס לחמ"ן, אז הדרך הכי טובה להתקבל לשם היא עם ידע בערבית.
בקשר לקורס, נכון שזה לא דופק פז"ם, אבל הקורס הזה משפר בהרבההה את הרמה של הערבית שלך. מי שבאמת אוהב את השפה, או שרוצה להמשיך בחמ"ן, יעשה את הקורס.
המקצוע לא תורם הרבה? חוץ משפה נוספת שזה תמיד טוב, יש אחלה חברים, אחלה מורים והכל.
לא תורם הרבה? בכלל לא נכון. ודווקא אנחנו כן מבינים דברים בערבית. כשאני רואה טלי' אני מסוגל להבין משפטים והאוצר מילים שלי הוא יחסית די רחב.
חוצמזה, המקצוע הוא לא מיותר כי אל תשכח שחלק מאזרחי המדינה הם ערבים, בין אם אתה אוהב את זה ובין אם לא
ועכשיו לסיפור שלי.. אז כן, רציתי לפרוש, ואם תשים לב אמרתי לך שבתחילת הלימוד תחטוף קצת הלם, אז זה בדיוק מה שקרה לי, אבל ההבדל הגדול הוא שאני בכלל לא רוצה להמשיך בחמ"ן, ופחדתי שזה ידפוק לי את כל המקצועות הקרביים. פה אין בכלל שאלה.
החזירו אותי בכוח הזרוע? רק מראה כמה היחס הוא אישי ושמורה שרק ילדה מתקשרת אליך הביתה ומדברת איתך 20 דקות בטלפון..
תגובה קצת ארוכה יצאה לי, אבל בכל אופן מה שתבחר שיהיה לך הרבה בהצלחה!
*כמובן שהתגובות שלי כתובות באופן אישי, אני מכיר בסה"כ 2 מורות שמלמדות אותי ערבית, אבל אם אני קולע ב-2/2 אז אני מניח זה ככה בשאר הארץ.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 11-04-2005 בשעה 20:51.
ישן 12-04-2005, 15:49
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

סבבה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי fiford שמתחילה ב "אני לא אוהב ערבית זה לא..."

תעשה מה שבא לך ומה שאתה חושב שתצליח בו הכי הרבה.
מניסיון אישי, גם אני חשבתי שללמוד את כל הלשון הזה של הערבית זה מעצבן ומגעיל, אבל השפה הזאת ממש דומה לעברית אז קל להתחבר אליה. ד"א, רוב רובה של הבגרות זה בעצם לבחון את הערבית שלך בעיתונות, וכל הקטע של ה"לשון" זה אולי 24 נק' או משו כזה.
כמו שאמרתי מיליון פעם כבר, יש הרבה תפקידים במודיעין, אבל ההנחה שערבית לא תעזור לך במודיעין היא לא ממש נכונה. כמובן שיש תפקידים שלא מצריכים ידיעת שפה, אבל בתכלס אנחנו מוקפים במדינות ערביות, שמן הסתם מדברים בהן ערבית...
אתה לא יכול לדעת מעכשיו איזה נתונים יהיו לך ומה יקרה בעוד שנתיים..
ועכשיו לעוד משו, זה שבאים אליך כל מיני מלש"בים לפני גיוס, כולם מורעלים יותר מדי על הצבא בלי שאף אחד צבר אפילו יום אחד של ניסיון, ואומרים לך כל מיני דברים, זה לא אומר שצריך להאמין להם. כמובן שזה תקף גם לגבי. אבל אתה חייב להסכים, שמבין כל מי שכתב פה (למעט מטהוויד שיש לו ניסיון..) אני נשמע הכי הגיוני, ואני בעצמי לא רוצה להיות בחמ"ן. אני מוכן להתערב איתך שהאנשים שהגיבו פה הם בדעה ש"צריך קרבי ג'ובניקים הם חראות בלה בלה בלה", אבל בתכלס, בא אליך בחור שטוחן ימים שלמים בבסיס, וקורע את התחת (הכוונה למטהוויד). אותם אנשים גם כנראה בדעה ש"ערבי טוב זה ערבי מת" ולכן גם לא מוכנים לשמוע מילה על לימודי ערבית, ועומדים בדעתם המטופשת שזה מקצוע חסר תועלת.
אז אם כל הכבוד למי שחושב ככה, זה פשוט בולשיט!
(עוד 5 6 7 שנים הדעה שלהם תשתנה.. אחרי שהם יטעמו קצת מהצבא אבל לך תנסה לשכנע אותם עכשיו..)

בכל אופן, שיהיה לך בהצלחה בכל דבר שתבחר!
ישן 12-04-2005, 21:59
צלמית המשתמש של WildClaw
  WildClaw WildClaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
ערבית
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Elron_t שמתחילה ב ".."

סתם לידע כללי, אצלנו בבית הספר ערבית זו אחת המגמות הגדולות ביותר, יש שם משהו כמו 25 אנשים...
אני הרחבתי פיסיקה וכימיה וקיבלתי זימון לפרוייקט של המודיעין ללמוד ערבית, ממה שאמרו לנו שם בגדול אם מתאים, מגלה רצון ויש לך את היכולות המתאימות כל אחד בעל מוטיבציה ללמוד ערבית יכול להתקבל לחיל המודיעין בגלל הביקוש הרב לחיילים שידעו את השפה הזו.
אני אישית לא ממליץ לך להרחיב מקצוע שאתה לא אוהב כי אתה תמצא את עצמך כנראה מתישהו יושב באמצע שיעור או לפני מבחן ושואל את עצמך מה אתה עושה שם בכלל,
חיל המודיעין אחלה חיל לא חסר שם תפקידים טובים ולא רק בתחום הערבית תשלח להם קורות חיים כשיגיע הזמן ואם תתאים הם ימצאו לך משהו.
בהצלחה
ישן 14-04-2005, 21:30
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04

צ'מע אני גם לומד ערבית, אם ת'לא אוהב את זה אל תלמד את זה נקודה סוף פסוק. עכשיו אתה בשלב של הכיף שלך בחיים אל תהרוס אותו בשביל שומדבר. ולכל האנשים שהשמיצו את הערבית:
1.) מגמת ערבית אומנם קטנה אבל כמו בכל מקום היא מאוד איכותית ואנשים מאוד איכותיים יוצאים משם (וגם מגיעים לשם) בגלל זה אולי הם פותחים חברות היי-טק?
2.) מי שאמר שלערבית אין שימוש אחרי הצבא כנראה שהוא לא חיי בארץ שלנו או אפילו בעולם הזה כי בכל חור יושב ערבי עם נרגילה...בסוף השפה הזאת עוד תהיה שפה בינלאומית...תזכרו מה אני אומר לכם.
3.) לכל הגאונים שאומרים "כן בצבא הם רק מאזינים וקוראים עיתונים" רק מראה עד כמה הם לא יודעים...
מי שעבר גדנ"ע מזרחנים של כיתה י"ב יודע בדיוק על מה אני מדבר, ומי שלא יודע או לא עבר את הגדנ"ע הזה גם לא צריך לדעת. חיל המודיעין בארץ (כמו כל חיל אחר בצה"ל) הוא בין החיילות המתקדמים בעולם ויש לו הרבה שיטות לנצל את דוברי השפה חוץ מלשעממם אותם למוות בהאזנות.
4.) מישהו פה אמר שזה לא דופק בפז"מ...אז מה??? מי שהולך לעשות ערבית בצבא אז זה בגלל שהוא אוהב את זה ורוצה לדעת את השפה, ומי שבאמת רוצה את זה מוכן ל3 חודשים כאלה שבהם ת'אומנם קורע ת'תחת אבל אחריה אתה מדבר ערבית יותר טוב מ'זה שהמציא ת'שפה הזאת.
5.) בקשר למי שאמר שבבצפר לומדים ערבית ספרותית בבקשה, דברים שאתם לא יודעים אל תגידו סתאם.
בתקופה האחרונה החלה להעשות שינויים במשרד החינוך בגישה למקצוע הערבית, אחוז לימוד הערבית הספרותית גקטן ושעות מוקצבות כיום גם ללימוד ערבית מדוברת גדל. הבעיתיות בערבית מדוברת היא שניב שמדבר ערבי משפרעם זו לא אותה ערבית של ערבי מעכו (שזה אולי חצי שעה נסיעה), לכן הערבית המדוברת הנלמדת בבצפר היא יותר בסיסית וכוללת את המילים המשותפות לניב הארצישראלי.

שיהיה לכולם שבת שלום, חופש שמח וחג שבבה!

נערך לאחרונה ע"י SSOTL בתאריך 14-04-2005 בשעה 21:33.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:27

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר