לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2010, 22:18
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "א. בחלונות 7 אין הבדלי תאימות בין 32 ו 64 ביט"

אין הבדלי תאימות? מה עם תוכנות 16 ביט? מה עם מוצרים שיצרני הדרייברים שלהם כבר לא קיימים ו/או לא טורחים להוציא דרייבר מיוחד למערכת החדשה, אז משתמשים בדרייבר ישן, שמה לעשות, הוא 32 ביט?

אופיס 2007, משתמש ב 64 ביט?

Crysis?

[name any application which is not a compression program and maybe some video editing here] ?

הרציונליזציה לקנות 4 גיגה זיכרון שזה יותר מה 3.2 בערך שנתמכים בחלונות 32 ביט רק כדי שהאפליקציות שקודם צרכו 2.5 גיגה והשאירו 700 מגה בזיכרון יצרכו עכשיו 3.5 גיגה וישאירו 500 מגה בזיכרון, היא, אפעס... נו טוב, אני אגיד את זה. טפשית.

64 ביט הגיונית אולי אם יש לך יותר מ 4GB זיכרון (וזה סתם בגלל שהנבלות לא מימשו PAE בחלונות למשתמשים ביתיים... לא?) - מה שכמעט אף אחד עדיין לא קונה (חוץ מהפסיכים שקנו i7 כי יש להם עודף כסף, ונאלצו להתמודד עם קבוצות סטיקים של שלישיות בזכרונות - שלישיה של 1GB נותנת רק 3GB - מעט מידי עבור מי שבזבז 2500 שקל במינימום רק על מעבד+לוח - אז חייבים לקנות יותר, ואחרי 1 בא 2 ולכן 6GB - לראשונה בתולדות המחשב מאז ה 640K אינטל הצליחה לגרום לזיכרון לא להיות בחזקה ישירה של 2... אבל שאר האנשים קונים מחשב קומפלט ב 2000 שקל, ככה שיש סיכוי טוב שאפילו 4GB לא יהיה להם...). להערכתי 64 ביט כברירת מחדל תהיה הגיונית בערך כשתצא חלונות 8 - באיזור ה 10 שנים אחרי המצאת ה 64 ביט, בהתאמה לקצב אימוץ הטכנולוגיות הרגיל בעולם של מיקרוסופט - 10 שנים אחרי כל שאר העולם

אולי מי ששם חלונות 64 ביט עושה את זה דווקא בשביל הקטע של ה"קוליות"? "יש לי 64 ביט! ו 99.99% מהאפליקציות שלי רצות ב 32 ביט ואני סתם מבזבז address space! אה, וה 0.01% שלי שעובד ב 64 ביט, יש לו כמובן גם גירסת 32 ביט! והתוכנות 32 ביט שלי שהפסיקו לעבוד? לא נורא! אריץ מכונה וירטואלית שתבזבז לי עוד גיגה מהזיכרון ורבע מהמעבד כדי להריץ שתי מערכות הפעלה בו זמנית!!! גאוני!!! רגע! אני לא באמת צריך 64 ביט בחלונות!"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2010, 00:27
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
ולמה הוא צריך תוכנות 16 ביט? איזו תוכנה ענתיקה של 16 ביט
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אין הבדלי תאימות? מה עם..."

אין לה כבר חלופות הרבה יותר טובות? זה הנימוק הראשון שמצאת? תוכנות 16 ביט?
למה לא לדבר על תוכנות 8 ביט קריטיות? למה לא לדבר עכל כרטיסי נייר?

אופיס 2010 כבר יוצא ב 64 ביט אבל זאת לא הנקודה, אין שום חסרון ל x64, רק יתרונות
לכן אין דילמה.

זכרון קונים עלפי מחיר, מאז ומתמיד, "מספיק זכרון" ברגע הקניה התגלה כמעט מידי זכרון
לאחר שנה/שנתיים (ואז נאלצים לקנות זכרון ישן במחיר יקר), כל יישום מקצועי יהנה מ 4 ג"ב,
כל משחק מחשב יהנה מ 4 ג"ב, עוד לא נולד המחשב שסבל מעודף זכרון.

חלונות 64 ביט נותנת ליישום יותר מ 2 ג"ב בניגוד לחלונות 32 ביט, כלומר היתרון מתחיל
כבר מ 2 ג"ב ומעלה.

אני לא יודע באיזה עולם תוכנות אתה חי, בבית יש לי 8 ג"ב (שעלו 500 שקל), בעבודה 4
ג"ב, סביבת העבודה שלי רובה 64 ביט, הזכרון מנוצל ב70% בערך רוב הזמן רוב היישומים
הם 64 ביט.

מכונה וירטואלית (כפתרון לתאימות) היא פתרון לא כדי להפעיל איזה חנטריש ששומרים מסיבות
רגשיות אלא כדי לפתור בעיה אמיתית שתכלס קיימת רק אצל פרומיל מהשוק, בעצם יותר סוג של
הקלה פסיכולוגית מאשר פתרון בעיה אמיתי.

עוד לא נתקלתי במשתמש אמיתי שקנה חלונות 7 ב 64 ביט שהיתה לו בעיה.

שוב, מדור ב "קטע" כומ שהיה בזמנו עם מסכי ה crt, ל 64 ביט כיום ובחלונות 7 יש רק יתרונות,
הבעיות, זניחות, מדומיינות וקיימות רק לגבי תוכנות עתיקות, משהו שלא צריך לענין את רוב רובם
של המשתמשים ובטח ובטח לא את פותח האשכול.

חלאס.
ישן 15-01-2010, 00:47

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "ולמה הוא צריך תוכנות 16 ביט? איזו תוכנה ענתיקה של 16 ביט"

אמרת שאין הבדלים. הראיתי לך שיש. על תוכנות 16 ביט אני מדבר פשוט משום שיש כאלה עדיין. לא הרבה, אבל יש. 8 כבר אין מספיק שנים בשביל שזה יהיה ממש לא חשוב.

שאופיס 2010 יצא ב 64 ביט. יופי, תהיה לנו אפליקציה אחת של 64 ביט. שלא נהנית מ 64 ביט, ושיהיו בה פול באגים חדשים בעקבות המעבר ל 64 ביט, בפעם הראשונה שמישהו מנסה את זה! horray!

עוד לא נולד מחשב שסבל מעודף זיכרון... אבל נולדו אנשים שסבלו מעודף כסף. אנחנו בפורום חומרה, נכון? תראה לי מפרט ממוצע שמישהו מרכיב עם יותר מ 4 ג"ב. זה שלך יש בבית 8 ג"ב עושה אותך קצת הזוי. אז אתה צריך חלונות 64 ביט. לשאר העולם אין על המחשב בבית 8GB זיכרון!!!!!!!!! (אני מקווה שהדגשתי מספיק טוב כדי שתבין את הנקודה).

אני חי בעולם שבו יש לי 2GB זיכרון במחשב וזה מספיק ביותר. נכון, אני משתמש במערכת הפעלה קלה שהיא לא חלונות, אז בוא נדחוף את זה - נגיד שאם הייתי משתמש בחלונות - הייתי צריך עוד כ GB עבור מערכת ההפעלה בלבד ועוד 50% בערך על הפרש ה bloat בין תוכנות במע"ה שלי למע"ה שלך. הגענו ל 3.5GB בלחץ - מה שאומר ש 32 ביט מספיקים...

לגבי מי שצריך תוכנה עם address space גדול מ 3GB (ולא 2GB), ראה פרמטר /3GB בעלייה, כשתכיר לי את הישראלי שעובד באולפני Pixar ועושה עיבודי וידאו כבדים פריים אחרי פריים ב 1080p תוך כדי רינדור עצמים תלת מימדיים עם סראונד רב ערוצי ב realtime, אני אחשוב לקבל את הטענה הזו...

זה שאתה לא נתקלת, זה רק בגלל שלך יש רק את הנסיון שלך. יש אנשים שעובדים עם יותר מחשבים ממך, עם יותר תוכנות ממך, ובעולם העסקי, והם, מה לעשות, יותר מנוסים...

תבין, אין לי בעייה עם מי שנהנה לבזבז את הזיכרון של המחשב שלו. אני רק לא רוצה שמישהו ילך, יוציא בין מאה למאתיים לאני לא יודע כמה דולר, על מערכת הפעלה, שבסוף לא תעבוד לו המדפסת. אתה לא תפצה אותו על זה. ב 32 ביט, אני יודע שהכל יעבוד לו. קאפיש?

ישן 15-01-2010, 12:15

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "עכשיו אתה רוצה לשכנע אותו שרע לו?"

הוא אמר למה הוא התקין בטא: כי אין ל 7 דרייברים שיצאו עבור 7 עדיין בגירסא סופית (מה שהגיוני, מערכת חדשה...)

לגבי "חיבור חומרה" - בלפטופ היחיד שניסיתי להתקין עליו 7, נטבוק שיצא הרבה לפני ש 7 יצאה לאוויר העולם (HP Mini 2133 אם מעניין אותך), כך שהיה מספיק זמן לתמוך בחומרה שלו - נאלצתי:

א. להתקין דרייברים [לינוקס שהועלתה מ LiveCD על אותו מחשב, זיהתה את כל החומרה והייתה מוכנה לפעולה תוך דקותיים - זמן עלייה מדיסק בלבד]
ב. לעשות את זה על עיוור. כי הרזולוציה היחידה שהליצן הצליח לתת לי, הייתה 640x480 (כנראה שהחומרה לא מזוהה אוטומטית לרזולוציה מקסימלית כמו ב"סרט הלינוקסאי" שלי...) - ומימדי החלונות פשוט היו גדולים יותר - אז הייתי צריך לשחק עם הטאבים (כי העכבר לא יכל להגיע למיקום הרלוונטי כדי להקליק על כפתורים) על עיוור. גם פונקציה של Virtual Screen Resolution הייתה עוזרת כאן (נתינת רזולוציה גדולה יותר למסך מאשר שהוא יכול להציג, ופשוט גלילת כל התמונה עם העכבר כדי להציג את החלק שהוא מעבר לשוליים) - אבל נראה שפונקציות כאלה נתמכות רק במערכות הפעלה שחיות בסרט (למשל לינוקס, וכבר יותר מ 12 שנה...)

ישן 16-01-2010, 12:50
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אין ספק שתוך חמש דקות הוא..."

כיף גדול, תודה על ההתעניינות.

התקנתי 64 ביט בעיקר כי רציתי לראות איך זה יעבוד אצלי, בהתחשב בשימושים המיידיים ולטווח הארוך יותר שלי, ובגלל שמדובר במע' הפעלה יציבה עפ"י כל הדיווחים, ובגלל שאני מתכנן לקנות מחשב חדש בקרוב, ולא אכפת לי להפוך את הנוכחי לתחנת ניסויים. מקסימום אתקין שוב XP, מה שממילא הייתי כבר צריך לעשות.

בכל אופן, עד עכשיו אני מופתע מאד לטובה מיציבות המערכת, ומכמה שלמרות היות המערכת 64 ביט, לא הייתי צריך לעלות לרשת ולהוריד דרייבר לשום מרכיב חיוני. הווה אומר, רק לכרטיס הקול שלי (שכאמור, תפוחים, עדיין אין דרייברים רשמיים לווינדוס 7, לא סביר אבל עובדה נכון לעכשיו, מה שמפתיע אותי שלמרות הבטא הם עובדים בינתיים באופן מעורר התפעלות), ועוד למצלמת האינטרנט. זהו.

ולידיעת הקורא שימי, אם תפוחים לא היה קונה את הזיכרון, זה לא אומר שלא היו מייצרים אותו, ואם נתחיל להתקטנן על כל נאנו שניה בה רכיב כלשהו במחשב לא מנוצל במאת האחוזים, לא נצא מזה לעולם ואתה יודע את זה (כן כן, אני מדבר על כל אותן נאנו-שניות בהן הזיכרון שלך או ה-CPU שלך היו מנוצלים רק ב-99.9 אחוז ולא במאה, חתיכת פושע!). בנוסף, סתם שתדע, יש לי 2 תוכנות (לא אחת, שתיים!) שאני משתמש בהן, ויש להן executable ל-64 ביט. מה תגיד על זה?
ישן 18-01-2010, 00:37
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אם אני לא הייתי קונה אז בפירוש היה נקנה פחות זכרון
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Bobbin שמתחילה ב "כיף גדול, תודה על..."

בעולם, או לבטח מאוחר יותר, על זה אין ויכוח.

עלפי מילות השיר:

"אני ואתה נשנה את העולם"

ו/או עלפי התלמוד הבבלי:

לפי שהעולם נידון אחר רובו והיחיד נידון אחר רובו, עשה מצווה אחת, אשריו שהכריע את עצמו ואת כל העולם לכף זכות. עבר עבירה אחת, אוי לו שהכריע את עצמו ואת כל העולם לכף חובה... בשביל חטא יחידי שעשה זה, אבד ממנו ומכל העולם טובה הרבה" (תלמוד בבלי, מסכת קידושין).
לעולם יראה אדם עצמו כאילו... המילה "כאילו" מדגישה את העובדה שהאדם אינו יודע האם באמת במעשהו הוא מכריע לכף זכות או לכף חובה את העולם, ובכל זאת, עליו לחיות כאילו מעשהו הבודד מכריע את חייו ואת חיי העולם. האחריות האישית הזו, היא הנותנת טעם ומשמעות לחיים.
ישן 15-01-2010, 10:41
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

זכרון קונים על פי איזון בין כמות למחיר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אמרת שאין הבדלים. הראיתי לך..."

את הזכרון שלי קניתי בשיא שפל המחירים של ה DDR2 ב 500 שקל כולל משלוח עד הבית.

באופן כללי לעולם כמות זכרון שנראתה מספקת ביום הקניה לאחד שנתיים מתגלת כלא מספיקה,
לכן היום ברירת המחדל היא 4 ג"ב.

לא הזכרת אף יישום 16 ביט שמישהו באמת צריך אותו.

אופיס לא באמת מעניין אותי אבל זאת רק דוגמא, יש יישומים רבים של 64 ביט, vs, sql, מקודדים(של
מיקרוסופט, של divx), תוכנות כיווץ (למשל 7zip).

2 ג"ב לשימוש אמיתי במחשב זה לא מספיק, לא למשחקים, לא לעבודה, לא ליצירת תוכן, לשימוש
כללי כן וגם זה נכון להיום.

אין הבדל תאימות בחלונות 7 בין 32 ל 64 ביט -קאפיש? אתה לא מקבל אישור לדרייבר שלך אם
הוא לא עובד גם ב 64 ביט ולהיפך.

בעולם העסקי שאני מכיר, פתוחים עשרות חלונות בו זמנית של יישומים שונים ורבים ולמי שאין מספיק
זכרון וחומרה ישנה עם מערכת הפעלה ישנה העסק זז לאט ומעצבן.

====

שוב, כל הויכוח הזה חסר טעם, אין שום סביה לא לקנות חלונות 7 64 עלפי גרסת ה 32 ביט, פשוט
ויכוח מיותר שעבר זמנו מזמן, הקשקוש נגד גרסת ה 64 ביט הוא פוזה ודאווין.

עיין ערך פותח האשכול.
ישן 15-01-2010, 12:18

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה גם עורך וידאו וגם משרטט בו זמנית?"

נכון, ולכן בכל מפרט שהוא לא high-end שמשמש לכל שימוש, כולל גיימינג, אף אחד לא רואה צורך לשים יותר מ 2GB (למעט אלה שנאלצים, כאמור, כי הם עשו שטות וקנו i7 וכפו על עצמם את DDR3 המיותר של אינטל...) פשוט כי... לא צריך. אז אתה קנית 8? יצרן הזכרונות מודה לך על זה שנתת לו כסף, והסביבה מודה לך על זיהום האוויר הנוסף שגרמת לו בייצור עוד אלקטרוניקה, ובבזבוז עוד חשמל כדי לתת מתח לרכיבים שלא מכילים מידע מעשי.

נ.ב. זה שתוכנה פתוחה אומר משהו אחד: היא מבזבזת מה RAM של המחשב. אותו זה שאמרת שצריך יותר מ 2GB ממנו ("ברירת מחדל!" [של מי, חוץ ממך?]). בייחוד שאין לו Swap ולכן ברור שלא בוצע Swap-in ל Page-ים של הזיכרון שלו אפילו לו היו "לא בשימוש", כפי שאתה טוען.

ישן 16-01-2010, 23:14

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "DOUBLE FAIL"

1. חלקית אתה צודק, במעבדים עם NX Bit בלבד, ולא מרצון אלא ככורח מהרצון לתמוך ב NX שיושב בביט ה 63. וגם אז, רק מ SP2. בפירוש לא על כל מעבד שתומך ב PAE...

2. עם הטענה שרוב התוכנה היא Data קשה לי להתווכח (אבל אני יכול רק לתהות כמה כבר Data יש בחלונות אחרי שהיא סיימה לעלות...) - אבל אני בפירוש יודע, כי ראיתי בעיניים, שהפרוססים של מערכת 64 ביט צורכים יותר זיכרון מאחיהם בגירסת 32 ביט של חלונות. אתה אומר שרק מצביעים? זה מעניין. לתומי חשבתי שכל הרעיון ב 64 ביט זה שאפשר לטפל בכמויות גדולות יותר של מידע במשתנה, ולכן הרבה מהמשתנים מכפילים את אורכם (ללא קשר למצביעים) - כי אפשר. יען כי (sizeof(long int יחזיר ערך גבוה פי 2 כשהוא מקומפל ב 64 ביט מול 32. אם זה *לא* ככה בחלונות כמו שזה במערכת ההפעלה שאני משתמש בה, נשאר עוד יותר לתהות: מה לעזאזל טוב ב 64 ביט בחלונות?

וכאן אסיים את הדיון שלי איתך, כי אני יודע מי אתה, ואני רוצה לחסוך מראש את האד-הומינם.

ישן 17-01-2010, 00:08
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "1. חלקית אתה צודק, במעבדים עם..."

1. אתה צודק, אבל היום זה לא רלבנטי, כי כמעט לכל מעבדי x86/x86-64 שמוכרים היום יש NX. לפני 10 שנים, כשיצא הפנטיום פרו באמת לא לעניין שלא הייתה התמיכה הזו...

2. ברור שהם צורכים יותר, כי יש פויינטרים. לדוגמה, אם יש לך רשימה מקושרת דו-כיוונית של WORD-ים, היא תיקח הרבה יותר זיכרון ב-64 ביט (יותר לכיוון פי 4 ולא רק פי 2). אם לעומת זאת יש לך תמונה בפורמט RGBA בגודל נתון, היא תיקח אותה כמות זיכרון גם ב-64 ביט.
כמובן שהגודל של sizeof(long int) תלוי במעבד הספציפי (אפילו בלינקוס אהובתך, זה מה שהתקן אומר, ואני מקווה שהפינגווינים שלך מצייתים לתקן). בדרך כלל int סתם הוא בגודל של ה-machine word, אבל אני לא בטוח שמתחייבים על זה. בכל-מקרה, גם אם long int הוא לא 64 ביט רוב המהדרים תומכים ב-long long שהוא כבר כן 64 ביט (או אפילו יותר). זה כמובן מעניין מאוד, אבל לא קשור לעניין.

ולסיום:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
וכאן אסיים את הדיון שלי איתך, כי אני יודע מי אתה, ואני רוצה לחסוך מראש את האד-הומינם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

איפה הבושה?...
ישן 17-01-2010, 01:04

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "למשל 7zip, מספיק נפוץ ויום יומי?"

כל הכבוד, מצאת בדיוק את המוצר שאליו התכוונתי שאמרתי "תוכנות דחיסה ועריכת וידאו"!!! שתי נקודות.

רוב האנשים אגב לא משתמשים בנ"ל (לא אומר שהם צודקים, הם פרייארים, אבל סתם שתהיה מודע...)

מוצרים מסחריים, תפוחים. שזה 99% מהמוצרים שבהם משתמשים משתמשי חלונות. כאלה שהם לא קוד פתוח ולוקח שתי שניות לקמפל בגירסת 64 ביט וזה עובד כי הם יודעים לתכנת. גם כל המערכת שלי רצה ב 64 ביט טהור ולכן הגיוני לי לבזבז עוד זיכרון על שירותי מערכת הפעלה שרצים ב 64 ביט. אבל אני לא משתמש בחלונות, זה בדיוק ההבדל.

ישן 17-01-2010, 01:19
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

מה זה משנה אם זה קוד פתוח או לא? חלונות או משהו אחר?
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "כל הכבוד, מצאת בדיוק את המוצר..."

מודה שלא הבנתי, אתה רץ ב 64 ביט טהור אבל ממליץ לאחרים להוציא כסף על 32 ביט???

לענין הדוגמאות:

אופיס 10 תצא ב 64 ביט,
firefox ייצא עוד מעט ב 64 ביט,
תוכנות אבטחה (קירות אש, אנטי ווירוס).

פוטושופ תומכת כבר כעת, תרשה לי לצטט:

כל תוכנה שאיננה קטנה וחסרת חשיבות מבחינת ביצועים תצא ב 64 ביט, רק ענין של זמן.
What are the advantages of 64-bit computing?

In early testing of 64-bit support in Photoshop Extended for Windows®, overall performance gains ranged from 8% to 12%. Those who work with extremely large files may realize noticeably greater gains in performance, in some cases as dramatic as ten times the previous speed. This is because 64-bit applications can address larger amounts of memory and thus result in less file swapping — one of the biggest factors that can affect data processing speed.

זה לא שימוש יום יומי אלא מקצועי אבל עדיין, ממחיש לא רע.

יש ברשת דוגמאות לכל מיני יישומים.

שוב, אני לא צריך לשכנע ש 64 ביט זה טוב (זה אגב ברור מאליו), אתה צריך לשכנע שזה רע
באופן משמעותי.

אין ל x64 חסרונות, אז למה לקנות 32 ביט? כל יום קונים מערכת הפעלה?

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 17-01-2010 בשעה 01:38.
ישן 17-01-2010, 01:33

בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "מה זה משנה אם זה קוד פתוח או לא? חלונות או משהו אחר?"

אני לא מריץ חלונות. מי שמריץ לינוקס, בהחלט צריך להשתמש ב 64 ביט. משום ששם כל התוכנות כבר עובדות ב 64 ביט. כבר חמש שנים. פלוס דיבוג שהיה צריך בחלק מהן...

אני לא אומר ש 64 ביט זה לא טוב. אני אומר ש 64 ביט הוא פוטנציאלית בעייתי יותר בעולם של חלונות כל עוד הרוב המכריע של האפליקציות אינן עובדות בכלל ב 64 ביט, או שהן בגירסאות ראשוניות של 64 ביט, מה שאומר שהן סובלות ממחלות ילדות - כמו כל גירסא חדשה שכוללת שינויים מהותיים. ושימוש ב datasets באמצעות 64 ביט זה בהחלט שינוי מהותי. כשיהיו גירסאות של 64 ביט לחלק ניכר מהתוכנות שבהן משתמשים המשתמשים הרגילים, אני בהחלט אמליץ על זה. וזה לא המצב כרגע. כאמור: להערכתי, בערך כשתצא חלונות 8.

ישן 17-01-2010, 01:55
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

לגבי מחשב חדש בלתי סביר שלא יהיו מנהלי התקן
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אין לי ספק שלפחות לחלק..."

שלא נדבר על כך ש xp היא כבר ענתיקה, ויסטא איננה אפשרות ו xp x6 היא יותר כלי עבודה
ממערכת הפעלה לשוק הרחב, מבחינת תאימות אין מנהלי התקנים אין הבדל בין חלונות 7 ב
32 או 64 ביט.

לכן הבחירה פשוטה.

אגב, על כל מיני מחשבים ישנים יחסית שהותקנה עליהם חלונות 7 הכל עבר סבבה, למשל
ברור שכל מי שיש לו ויסטא צריך לעבור ל 7.

לא ברורה לי זכות הקיום של 7 ב 32 ביט, אם הויסא לא היתה בעייתית אולי לא היתה יוצאת
7 ב 32 ביט.

אגב, למי שיש ספק יש למיקרוסופט תוכנה שבודקת תאימות ל 7 (32 או 64 ביט)
http://windows.microsoft.com/en-US/...upgrade-advisor

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 17-01-2010 בשעה 01:59.
ישן 17-01-2010, 02:03

בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "לגבי מחשב חדש בלתי סביר שלא יהיו מנהלי התקן"

זכות הקיום של 32 ביט היא בדיוק מהסיבות שציינתי. ועובדה ש 7 יצאה עדיין ב 32 ביט. אני מהמר ש 8 כבר לא תצא ב 32 ביט...

בעולם השרתים וה high performance מיקרוסופט הפסיקה כבר חלקית את התמיכה ב 32 ביט - כשיצא Exchange 2007 - שיש לו גירסת פרודקשן של 64 ביט בלבד. לעולם הביתי זה לוקח יותר זמן.

אולי אתה בכל זאת טועה. מיקרוסופט השקיעה לא מעט כסף בליצור גם גירסת 32 ביט וגם גירסת 64 ביט. וזה קרה ממש לאחרונה. אתה טוען שיש להם שאיפה לבזבוז כסף? או שאולי הם מודעים לזה ש 64 עדיין לא טוב לכולם?

ובנימה אופטימית זו - לילה טוב....

ישן 17-01-2010, 00:52
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חשבתי שזה ברור מאליו, היא יכולה לעבוד ב 64 ביט
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "תפוחים"

בתוך המעבד, לבצע חישובים בהם הנתונים נמצאים בתאים בגודל של 64 ביט, או בלשון
פשוטה - ביצועים יותר טובים ביישומים שמצריכים חישובים כאלה, סביבה של 32 ביט מוגבלת
ביכולת החישוב שלה לתאי זכרון של 32 ביט.

אני מניח שמרחב כתובות בלתי מוגבל מבחינה מעשית גם הוא יתרון ברור מאליו.

בכלל, כפי שאמרתי כבר מספר פעמים, לא ברור לי על מה ולמה הויכוח.

אין חילוקי דעות, רק בפורומים של גזעיים/קוליים יש חילוקי דעות - פראייר מי שקונה חלונות 7
בגרסת 32 ביט (בגרסת oem, בגרסת retail מקבלים גם וגם אבל רוב מוחלט קונה הרי גרסת
oem).

=============

לגבי ה 4 ג"ב, טעות נפוצה, היתרון מתחיל מ 2 ג"ב (ככה חלונות עובדת), בחלונות של 32
ביט יישום יכול לקבל לכל היותר 2 ג"ב זכרון.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 17-01-2010 בשעה 01:05.
ישן 08-07-2010, 14:56

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי urip שמתחילה ב "יש פתרונות להכל כדי שה32 ביט..."

הקפצת אשכול בן חצי שנה... כדי לרמוז לנו שאתה יותר חכם ממיקרוסופט, שדאגה להוציא גירסת 32 ביט לחלונות 7, למרות שהיא כביכול מיותרת (אני מצטט אותך במדוייק: "יש פתרונות להכל כדי שה32 ביט יעבוד.").

אני מציע שתציע את עצמך להנהלת החברה שם, תוכל לחסוך להם המון כסף (אני די בטוח שהחזקת הגירסה הנוספת עולה לפחות עוד כמה עשרות מליוני דולרים בשנה...). תציע להם לקבל בונוס של חצי מהכסף שיחסכו בעקבות ההצעה המעולה שלך! אין סיבה שלא יסכימו, ואתה תהיה מליונר תוך דקות!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:24

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר