לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2010, 07:49
  newday newday אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.09
בסיס אימונים של גולני: שגרה של הכאת חיילים

מכות במקלות, בעיטות ואגרופים, אלימות מילולית קשה: עדויות חיילים במצ"ח חושפות כי בסיס האימונים של גולני הפך לשדה קרב

אמיר בוחבוט | 15/1/2010

הפעם לא מדובר ב"זובור" או ב"טקס קבלה" שעוברים החיילים הצעירים שמצטרפים ליחידה. עדויות של טירונים בחטיבת גולני, שהגיעו לידי "מעריב‭,"‬ חושפות נורמה קשה שנדמה כי מושרשת היטב בבסיס האימונים של החטיבה מספר אחת: שגרה של הכאת חיילים תוך שימוש בבעיטות ואגרופים וכן באלימות מילולית קשה. בבסיס האימונים, שקולט את הטירונים שמתגייסים לחטיבה, אף הושמש חדר מיוחד להכאת חיילים - וכל זה בידיעת חלק מהמפקדים.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/040/751.html

__________________________________________________ _____________________
__________________________________________________ _____________________

עד מתי כל פעם "נזדעזע" מהסיפורים האלה מחדש ? עד מתי יגידו המפקדים "לא ידענו, לא שמענו", וכל מי שראה דבר או שניים בחיים שלו, יחייך לעצמו בעצב ?

האם יבוא יום שמפקד בכיר בחטיבה יתפוס אומץ, יקום ויגיד: "נכון, זו הייתה המסורת, גם אני חטפתי את המכות האלה בתור חייל וגם בי התעללו כך, וגם אני בתור מפקד זוטר החטפתי את המכות האלה, וגם אני בתור מפקד קצת פחות זוטר ידעתי שממשיכים את המסורת הזו והשלמתי עם זה כי זה חלק מההווייה פה, והעלמתי עין והתנהגתי כאילו אני לא יודע, כמו שעשו המפקדים שלי. אבל מעכשיו הכל נגמר, מעכשיו אנחנו נשרש את המסורת המעוותת הזו ולא יהיו פה עוד תופעות פסולות כאלה, ולא נשפוט את הפראייר שתפסו אותו ונרשה לבית הדין להעניש אותו בחומרה ולהעלים עין גם כן מכך שמדובר בתופעה ולא מקרה" ?

ושהוא לא רק יאמר את זה אלא גם יתכוון לזה ויישם את זה בפועל ?

יבוא מתישהו יום כזה ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר