לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2010, 17:05
צלמית המשתמש של looopy
  looopy looopy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.02
נדמה לי שמר מוזס פתח במלחמת ההישרדות שלו כאשר כל הכלים כשרים..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "NFC: יואב יצחק מזהיר מפני נוני מוזס"

מר נתניהו כמובן לא נשאר חייב וזה טבעי, הרי מטבע הדברים מדובר ביציאתו להגנת אישתו.
דומה שמר מוזס מנסה למנוע ממר נתניהו להשלים את כהונתו .. גם ברורים לכל, מאמציו של האדון מוזס להפגין כח כ"איש החזק במדינה".
לא נראה לי שהמדורה שהוצתה תדעך במהרה.
נראה לי שאנחנו צפויים בימים הבאים ל"ימים מלוכלכים", כאשר ניחשף כמעט מידי יום דרך העיתון ידיעות אחרונות לפרשת הגברת נתניהו ועוזרת הבית..
אני משער שהקישקוש הזה הוא רק התחלה והאדון מוזס ימצא עוד שלדים בגינזך העיתון וישתמש בם.
די ברור שמר מוזס גמר אומר להלחם מעל דפי עיתונו בראש הממשלה ולאיים על מישרתו אם מר נתניהו לא יעצור את האדון שלדון העומד להכניע אותו ואת עיתונו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2010, 17:16
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
שיכור כח? אולי שכח הבחור כי במלחמה לא רק חובטים אלא גם חוטפים?
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looopy שמתחילה ב "נדמה לי שמר מוזס פתח במלחמת ההישרדות שלו כאשר כל הכלים כשרים.."

זה נכון שמשולש המשפט-תקשורת-הון לצד האקדמיה עדיין מוחזקים ברובם בידי "מחנה שלושת האחוזים" אשר יעשה ככל יכולתו לסייע למוזס.

אבל הג'ונגל הוא לא ממש ג'ונגל. נתניהו רחוק מלהיות שה תמים או עמך ובידיו לא מעט מהלכים חוקיים או משפטיים אבל בעזרת ישראל היום גם תקשורתיים וכלכליים כנגד מוזס.

אדלסון בחור עשיר. אם דורכים לו על יבלת הוא יכול להכאיב בחזרה וזה אומר להפסיד 10% מהונו בכדי לגרום ליריב עסקי להפסיד 100% מהונו.

לשמחתי אנו רק צופים במחזה. איני צרכן של משפחת מוזס וגם לא שילמתי מעודי על ישראל היום [בינתיים..]

יהיה שמיח...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר