לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2010, 20:24
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מילאנו שמתחילה ב "רכישת ציוד צה"לי אזרחי תקני"

אם זה יעזור לך - שיהיה בהצלחה....
אני חושב שזו הוצאה מיותרת, אבל לך על זה, אם בא לך.
בכל מקרה שים לב שלא "ישתו" לך את זה...
מרעום-דולפין
אקספורט ארז
חגור
שממית
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2010, 12:21
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
ניתוח פשוט של ההודעה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מילאנו שמתחילה ב "רכישת ציוד צה"לי אזרחי תקני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מילאנו
שלום,

אני מקווה שהודעה מהסוג הזה מקומה בפורום ואם לא אני מתנצל בפני המנהלים מראש אך לא מצאתי מקום טוב יותר.

לפני זמן קצר קיבלתי הודעה שבישרה לי כי נקראתי לשירות מילואים עם אופי די קרבי (שטח, נשק, אפוד וכו', לא באמת קרבי, רק מבחינת התנאים) למשך זמן לא מבוטל במסגרת יחידת המילואים המאוד ג'ובניקית שלי.

בתור מילואימניק ג'ובניק ומפונק בנפשו (שאינו מקושר לאף אפסנאות כלשהי) שהפרוטה מצוייה בכיסו, אני מעוניין להצטייד קצת לפני המילואים לאור ההיכרות שלי עם מצב הציוד הרלוונטי ביחידה שאליה אני שייך.

האם מישהו מכיר מקום לקנות בו ציוד צה"לי תקני (בעיקר מדאיג אותי ווסט) איכותי ?

תודה מראש לעונים.

הבחור יוצא יחידה טכנולוגית של חמ"ן מגויס למילואים לצורך משימת אבטחה של מתקן רגיש.

יש לו מספר ימים של אל"ת (אם אפשר לקרוא לזה ככה) בהם הוא יהיה קצת בשטח.

שמירה, כמובן, מבצעים עם אפוד/ווסט על הגוף. רוב הסיכויים שייקבל באפסנאות אפוד רגיל ויתכן שאפוד חזיה.

הפרוטה מצויה בכיסו - כי האיש הוא עובד בהיי טק ומרוויח המון (בטח גם רווק).

כדי שיהיה לו נוח ב-2/4 או 2/6, הוא רוצה ווסט. סבבה לו.

כשתסיים את השירות ולא יהיה לך מה לעשות אותו. שלח אלי בדואר. אני אמצא לו שימוש.
ישן 18-01-2010, 17:53
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06

כפי שכבר קישרו כאן בכמה מקומות, יש המון חברות שמתמחות בתפירת אפודים ווסטים - בין אם בהתאמה אישית (עד לרמת איפה אתה רוצה איזה פאוץ') ובין אם כמוצרים יחסית גנריים שחלקם גם נמכרים בחנויות לציוד חיילים.

מצד שני, אם אתה לא הולך לעשות הרבה מילואים במתווה הזה של שטח ואפוד, אולי ווסט מותאם ויקר הוא לא מה שאתה צריך. עדיף להשקיע בשקית שתיה (כדי להמנע ממימיות) ולהסתפק באפוד הצה"לי. עד כמה שידוע לי, בצה"ל אין מחסור באפודים שאולי נראים מיושנים בהשוואה לווסטים דהיום, אבל בשנות התשעים קראו להם "אפוד חי"ר" ועשו איתם מארבים בלבנון. יש להם גם פאוץ' גב סביר בהחלט, ודי והותר מקום למחסניות.

ישן 19-01-2010, 14:45
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי מילאנו שמתחילה ב "האמת שנשמע לי מאוד הרעיון של..."

בווסטים שמנפקים למילואימניקים בצאלים (לא זוכר של איזו חברה, לצערי) יש רצועות התאמה רבות, ופאוץ' גב די גדול שבו כיס מותאם לאחיזת שקית שתייה - פעם ניפקו גם שקיות שתיה, אך הללו התפוצצו, נגנבו ונעלמו מהאפסנאות מאז שראיתי אותן לאחרונה.

אם אתה נשלח למשימת בט"ש במילואים, יש מצב שתוחתם על "ציוד קו" שיסופק ע"י בסיס האימונים הפיקודי, וכולל אפודים ו/או ווסטים סבירים יחסית בהשוואה למה שנמצא ביחידה שלך - את הפרט הזה גילו מילואימניקים במלחמת לבנון השנייה כשקיבלו ציוד מימ"חי היחידות וגילו שהוא הרבה פחות מוצלח מהציוד שבשימוש שוטף בבט"ש...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:47

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר