לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2010, 22:46
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
פוסטמות

אז הייתי בקניות היום, קניתי קצת (הרבה) חזה עוף לשניצל ועוד מיני דברים טעימים. מגיע לשלם, מעביר כרטיס, חותם על הקבלה ואז כמובן בודק שלא טעו לי במחיר. מה מסתבר? העברתי 2 ק"ג שניצלים בשתי מגשיות, הקופאית חייבה רק מגשית אחת. בגלל שאני בחור יחסית סביר אני חוזר אליה ומסביר לה שלא חוייבתי על המגשית השניה ואני רוצה לשלם. מה היא עונה לי, ברוב חוצפתה- "אני העברתי כל מה שנתת לי, לא נתת לי שתי מגשיות". מה יהיה? מנסה להצטדק על חשבוני? רבאק, אני אחד מאלף שהיו באים ומודים שהם חייבים עוד כסף, למה לנסות להפיל את זה עלי? שלא לדבר על זה שהגשתי לה את השקית ובה שתי מגשיות, מה שנתן לי הקצב, והיא לא העבירה את שתיהן. הסברתי לה שנתתי לה הכל, והיא בשלה, מנסה להצטדק- "אתה לא נתת לי הכל". אני עומד ומסביר לה שהבאתי לה הכל ואני רוצה לשלם ושתיקח כבר את הכרטיס שוב, והיא ממשיכה! בסוף הבחור שהיה אחרי בתור התעצבן ואמר לה בכעס שאני יצאתי גבר שהודיתי והיא עשתה טעות ושתעביר כבר את הכרטיס כי זאת קופה מהירה וכולה יש לו שוקולד לשלם עליו.

בסוף היא חייבה, אני חתמתי והלכתי.

מה קורה לאנשים במדינה? ולמה אתר "פרש" כל כך איטי היום? זה רק לי?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2010, 09:09
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
קשה לי להאמין שיש שופט בעולם שירשיע אותי על גניבה במקרה הזה
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "וזה נקרא גזל. ואם לנסות..."

אני הנחתי את נייר הטואלט על הדוכן, אל מול ענייה של הקופאית. לא הסתרתי במעיל או בתיק.
רק כשהגעתי לתחנת האוטובוס בדקתי את הקבלה, וראיתי שהיא לא העבירה את הנייר טואלט. האם החוק מחייב אותי לחזור לחנות ולדווח על הטעות?
מי שאשם במקרה הזה זאת הקופאית, והיא צריכה לתת את הדין בפני המעסיק שלה. אז אולי משלמים לה שכר מינימום, ולא נותנים לה תנאים סוציאליים. אבל זאת ממש לא נסיבה מקילה.
למה דומה הדבר: נניח שהבנק או פקיד השומה של מס הכנסה טעה לטובתי בחשבון. האם אני זאת שחייבת לגשת ולעדכן על הטעות או שמותר לי להנות מהספק? זאת יכולה להיות סוגיה משפטית מעניינת.

נערך לאחרונה ע"י minimax בתאריך 18-01-2010 בשעה 09:14.
ישן 19-01-2010, 12:54
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ישנם מוצרי "מבצע מוביל"
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "מה חריג בחמש קופסאות טונה?"

שהרווח עליהם אפסי, או לא קיים (או שהרשת "סחטת" את הספק לתת להם סטוק במחירי רצפה תמורת הבטחה להגדלת מחזור מכירות במוצרים אחרים של אותו ספק) והמטרה היא לתת לקונה תחושה ש"יש מבצעים בגו'" כך שיחזור לחנות ויהפוך קונה קבוע ולא אופורטוניסט. בהרבה סניפים תראה שלט שאומר "אין מכירה בסיטונאות" בין השאר כדי למנוע מצב שבו לקוח, שלא קונה בסופר המסויים בגלל המחיר, ירוקן אותם ממוצרים בעלי רווח (מארקאפ) שולי, ובלי שבכלל יתרדם מההטבה ויגדיר את מחזור הרכישה שלו.

חוצמזה שמי שאוכל הרבה טונה כדאי לבדוק האם כרטיס האשראי שלו, או שהוא נמלט ממוסד סגור ושדד את הכרטיס ממישהו.

ישן 19-01-2010, 15:01
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "למה אתה צריך לעשות עבור גדליהו את עבודת סינון העובדים שלו?"

שאלה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
למה אתה צריך לעשות עבור גדליהו את עבודת סינון העובדים שלו?

תשובה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
הטענה היחידה שראויה לדעתי, חוסר עניין.
הקטנת ראש מטעמי עצלנות וחוסר עניין היא הרבה יותר מוצקה מהקטנת ראש מטעמי "מצפון" (ואני רציני לגמרי)

שאלה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי looklook
מה אתה יכול להרוויח מכך חוץ מהשמחה לאיד על מר גורלה של אושרית שהילדה שלה שמחה לא תקבל השנה בגדים חדשים והתינוק ברוך יאכל רק פעמיים ביום??

תשובה: השמחה לאיד שלי יותר חשובה לי ממר גורלה של אושרית וילדיה, כזה אני, אינטרסנט ואנטיפת
אני לא זה שצריך לדאוג להם, זה התפקיד שלה, וזה שהיא מביאה על עצמה צרות כאלה אומר שהיא לא עושה את התפקיד שלה כראוי

מה שבאתי רק להראות הוא שה"מצפון" הזה המרחם עליה הוא יחסי, כי אתה מתייחס רק לצד שלה ולא לזה של המעסיק (או של הבחור שחיכה בתור אחריו, אורן, שיכול להיות שפספס את האוטובוס בגללה, ובשל כך אחר לראיון עבודה, ועכשיו הוא מובטל, עם חובות בעולם התחתון שלקח את הצ'יוואווה חולה הקצרת שלו, קילר, כבן ערובה. גם אני יודע להמציא סיפורים)

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 19-01-2010 בשעה 15:07.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:52

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר