לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2010, 15:01
  Centurion Centurion אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
אין שום תוכניות לחיזוק הצי הבלטי בהקשר להצבה מתוכננת של טילי "פטריוט" בפולין - משרד ה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אלון5560 שמתחילה ב "רוסיה תחזק את הצי בתגובה לטילים בפולין"

אין שום תוכניות לחיזוק הצי הבלטי בהקשר להצבה מתוכננת של טילי "פטריוט" בפולין - משרד ההגנה הרוסי

מוסקבה, 21 בינואר. (ITAR-TASS).

במשרד ההגנה הרוסי הכחישו בתוקף את המידע שהופיע בשורה של אמצעי תקשורת אודות חיזוק הצי הבלטי עקב הצבתם המתוכננת של טילי "פטריוט" בפולין קרוב לגבול הרוסי.

"לא מתוכננים שום שינוים בסדר כוחות של הצי הבלטי עקב הצבת טילי "פטריוט" האמריקאים בפולין קרוב לגבולה עם רוסיה", כך הודיעו במנהל שירות ההסברה והמידע של משרד ההגנה הרוסי.

כל העבודות לחימוש ושידרוג, אזר מתבצעות בציים הרוסיים, כולל גם את הצי הבלטי, נערכים באופו מתוכנן, במסגרת הרפורמה הצבאית ובהתאם לתוכנית ההתחמשות מחדש הממלכתית", ציינו בבמשר ההגנה.

http://arms-tass.su/?page=article&aid=80234&cid=25

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2010, 22:08
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "פספסת כאילו את המלחמה הקרה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellfrost
פספסת כאילו את המלחמה הקרה?

הרוסים הפסידו במלחמה הקרה, וברה"מ נפלה, אבל כנראה שהרוסים לא למדו את הלקח נכון, ועם עלייתו של פוטין לשלטון התחיל תהליך שבו רוסיה מנסה להחיות את המורשת הסובייטת , וזה כולל חימוש מדינות עוינות למערב ונסיון לכפות את אחיזתם של הרוסים על המדינות השכנות להם (כנראה שהקרלמין לא התרגל לעובדה שמדובר במדינות עצמאיות), הדברים הללו הם בהחלט סכנה גדולה למערב ולאינטרסים שלו, ולכן אנחנו עדיין במלחמה קרה עם הרוסים, והם בהחלט מוגדרים כמדינה עוינת.

אני לא חושב שעוד מלחמה קרה בין רוסיה למערב הוא אינטרס רוסי, כי פשוט לרוסים אין יכולת לנהל מירוץ חימוש מול המערב, והפדרציה הרוסית תיפול ותתפרק בדיוק כמו שקרה עם ברה"מ.
ישן 22-01-2010, 00:08

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "[QUOTE=hellfrost]פספסת כאילו..."

אתה יודע, קיימת דעה די נפוצה בקרב הרוסים, שפירוק ברה"מ קרה כתוצאה לפתיחה כלפי המערב. והמנהיגות הזאת, בראשיתם של גורבצ'יוב וילצין נתפסת לפחות בחלק מהאכלוסיה כבגידה באינטרס הלאומי הרוסי. השילטון החדש למד את הלקח כפי שנראה, ולא רוצה לחזור על הטעות הזאת שוב. וכל עוד הוא ימשיך לקדם את האינטרס הלאומי הרוסי, תהיה לו תמיכה רחבה בעם. ואם יש תמיכה בעם, אז שום דבר אחר לא משנה, גם לא הכלכלה. זה אומר צבא חזק, אפילו המדינה מפגרת בשאר התחומים. למשל, אחרי מלחמת העולם השניה, הכללכלה הרוסית הייתה הרוסה, התשתיות נפגעו, עשרות מיליוני אנשים מתו. אבל בתוך כל זה צמחה מעצמת-על צבאית. הדוגמה ההפוכה היא אירופה, שלמרות העושר והקידמה שלה, נחלשת מבחינה צבאית יותר ויותר עם הזמן. למה זה קורה? כי אין ראיה לאומית, ואם כך אז גם לא ייתכן צבא חזק.

ישן 23-01-2010, 14:33
צלמית המשתמש של ralf
  ralf ralf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Centurion שמתחילה ב "אתה יודע, קיימת דעה די נפוצה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Centurion
אתה יודע, קיימת דעה די נפוצה בקרב הרוסים, שפירוק ברה"מ קרה כתוצאה לפתיחה כלפי המערב. והמנהיגות הזאת, בראשיתם של גורבצ'יוב וילצין נתפסת לפחות בחלק מהאכלוסיה כבגידה באינטרס הלאומי הרוסי. השילטון החדש למד את הלקח כפי שנראה, ולא רוצה לחזור על הטעות הזאת שוב. וכל עוד הוא ימשיך לקדם את האינטרס הלאומי הרוסי, תהיה לו תמיכה רחבה בעם. ואם יש תמיכה בעם, אז שום דבר אחר לא משנה, גם לא הכלכלה. זה אומר צבא חזק, אפילו המדינה מפגרת בשאר התחומים. למשל, אחרי מלחמת העולם השניה, הכללכלה הרוסית הייתה הרוסה, התשתיות נפגעו, עשרות מיליוני אנשים מתו. אבל בתוך כל זה צמחה מעצמת-על צבאית. הדוגמה ההפוכה היא אירופה, שלמרות העושר והקידמה שלה, נחלשת מבחינה צבאית יותר ויותר עם הזמן. למה זה קורה? כי אין ראיה לאומית, ואם כך אז גם לא ייתכן צבא חזק.

אני לא חושב שזאת דעתו של האזרח הרוסי, כמו כל אזרח אחר במדינה אחרת, הוא רוצה לחיות במדינה עם כלכלה יציבה ולתפרנס בכבוד, ומדינה שיכולה לספק לאזרחיה שירותי בריאות ברמה טובה. האזרחים הרוסים עייפו מהשיטה הסובייטית ולכן הם הפילו את ברה"מ, בגל העוני ועליבות החיים שהייתה שם, מי שהפיל את ברה"מ זה העם הרוסי ולא המערב, אם מדינה לא יכולה לספק את הצרכים הבסיסים לאזרחים שלה , אז אין לה זכות קיום, וזה לא משנה אם יש לה צבא חזק עם אלפי טנקים ומטוסים.
ישן 23-01-2010, 15:19

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "[QUOTE=Centurion]אתה יודע,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ralf
אני לא חושב שזאת דעתו של האזרח הרוסי, כמו כל אזרח אחר במדינה אחרת, הוא רוצה לחיות במדינה עם כלכלה יציבה ולתפרנס בכבוד, ומדינה שיכולה לספק לאזרחיה שירותי בריאות ברמה טובה. האזרחים הרוסים עייפו מהשיטה הסובייטית ולכן הם הפילו את ברה"מ, בגל העוני ועליבות החיים שהייתה שם, מי שהפיל את ברה"מ זה העם הרוסי ולא המערב, אם מדינה לא יכולה לספק את הצרכים הבסיסים לאזרחים שלה , אז אין לה זכות קיום, וזה לא משנה אם יש לה צבא חזק עם אלפי טנקים ומטוסים.

ואיך אתה חושב, מי מבין שנינו מכיר טוב יותר את המחשבות של האזרח הרוסי?

ישן 21-01-2010, 23:46

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ralf שמתחילה ב "[QUOTE=Centurion]אין שום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ralf
אני לא חושב שהרוסים ילכו לעימות כנגד פולין בגלל הצבת טילי פטריוט בשטחה, יש לרוסים קלפים חזקים לשחק בהם?בהחלט, האם כדאי להם לשחק באותם קלפים ולגרור את האיזור לעימות, אני באמת לא חושב שזה האינטרס שלהם לפחות כרגע לעשות זאת. התגובה שלהם תהיה מוגבלת ולא באמת תרתיע את פולין מלהציב מערכות הגנה בשטחה.

אני לא חושב שבכלל שתהיה תגובה כלשהי במישור הצבאי. הסיפור הזה עם "פטריוטים" פולניים לא ממש מזיז לאף אחד חוץ מהפולנים עצמם. למה שיהיה אכפת לרוסים שיש סוללת "פטריוט" בפולין ב-50 ק"מ מהגבול? יש כאן משחק פולני פוליטי פנימי, לא יותר מזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר