לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2010, 09:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גיא מרוז תוקף את בן כספית במעריב על רקע פרשת ספונג'הגייט. למה?

http://www.nrg.co.il/app/index.php?...554a5917&id=862

אתם לא מאמינים מה גיליתי. מצאתי בארון הבגדים שלי שני ג'ינסים ושלוש חולצות שההפקה של אורלי וגיא בעמ קנו לי. עכשיו השאלה, אם ללכת וישר להסגיר את עצמי למזוז ועוזריו או לסתום את הפה ולראות אם זה יעבור בשקט. גיליתי עוד משהו. מצאתי אצל רואה החשבון שלי שתי חשבוניות על בגדים אותם הגשתי למס הכנסה כהוצאה מוכרת כי לפי החוק מגיע לי ביגוד לצילומים. השאלה, אם לפתוח גם את זה או ממש לסתום את הפה. אני פשוט נורא חושש שסימה קדמון תעלה על זה שלא לומר בן כספית.
אגב, אני ממש לא חושב שזה בסדר שביבי ושרה לא החזירו חליפה איתה הצטלמו לתשדירי הבחירות של הליכוד. להפך, אני חושב שזה לא בסדר שהם הצטלמו באופן כללי לתשדירי הבחירות. אני חושב שזה נורא לא בסדר שהם נבחרו לראש הממשלה ורעייתו, פה הבעיה האמיתית ולא מה הם לבשו כשהגיעו למלוכה.
אבל זה לא כל כך מעניין, הקיפאון, הנטיעות הביזריות של ביבי אחרי הצהרים מיד אחרי שהוא מבטיח למיטשל להחזיר את אחותו תמורת שלום. והרי כולנו יודעים שאחות- אין לו.
רק למה להתעסק עם השלום או עם גלעד שליט שנרצח כבר על ידי ממשלה שנייה אם אפשר להוציא מהארון את החליפה המשומשת של ביבי או שרה.
הגדילו לעשות הבוקר בידיעות אחרונות. הם פרסמו שיש עוד עוזרת שמתלוננת אבל מכיוון שיש צו איסור פרסום הם פרסומו שוב את כמעט כל כתב התביעה של העוזרת הראשונה. לזכור ולא לשכוח! אין פרפרים פה! דם יהודים זועק מכל ספונג'ה!
ורק הערה קטנה לסיום. אני כל כך לא מחבב את הזוג נתניהו שקשה לתאר. אני כל כך חושב שצריך לבוא לכאן מנהיג שיביא שלום אחווה וסדר עולמי קטן וחדש אבל מנגד, הניקוי היבש הפתטי והפנאטי הזה מוציא אותי מהדעת

ומילה אחת לא קשורה. ככה בשקט, כמעט בלי יחסי ציבור, נסעו להאיטי גם ראשי חברת אורנג'. הם מסתובבים שם עם החלטה לפזר ים של כסף בכדי לעזור לאומה המוכה הזו. העתיד אכן, לפעמים, עם כל הגועל מסביב, נשמע אחרת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר