לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2010, 20:48
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
גלובס: ידיעות אחרונות מחלק עיתונים בחינם

http://www.globes.co.il/news/docvie...0533821&fid=821

ידיעות כמובן עושה זאת כבר מזמן בתחנות דלק ואני כמובן מקפיד שלא לקחת. לא מפאת עקרונות כלשהם. אני חית אקטואליה בגמילה מתמדת. הבעיה היא שאיני מוצא טעם בגבבה המכונה 'ידיעות אחרונות'. לפני 3-4 שנים סבא-סבתא החליטו לפרגן לנכדה שעבדה חודש בשיווק הזוועה ואנו קיבלנו במתנה מנוי לידיעות לשנה. התווכחנו אבל אמרו לנו - מקסימום תזרקו!

היום הראשון עבר בשלום. מבט מהיר בכותרות, וידוא זהות בין הכותרת לבין תוכן הכתבות העילג והרדוד ו...לזבל.
כעבור יומיים מצאתי את ילדי הגדולים מביטים מזועזעים בדף הראשון שהצהיב איזו טרגדיה או עבירת מין מובלטת.
כעבור עוד יומיים זהים בה נדמה בעמוד הראשון כי כל הארץ צהובה כבננה והילדים החלו לבטא פחדים כאילו הותרנו אותם לבייביסיטר אצל נוני - החל מרוץ להפטר מהעתון בטרם יגיעו אליו הילדים. פשוט לקחנו והשלכנו כשבמקביל שמעו אותי סבא-סבתא הטובים מודיע נחרצות: לא-רוצה-את-הזבל-הזה-בבית-שלי!!
לאחר טלפונים, נסיונות פתוי ושכנוע ומספר אמירות חדות למחלקת חניטת הלקוחות - שולם קנס [מוצדק אבל שווה] ומתקפת הזוועות של ידיעות חדלה לפקוד את ביתנו.

צר לי, אבל זה לא תמיד היה ככה. לפני שלושים שנים אומנם העדפתי את מעריב על ידיעות אך העיתון של מוזס סיניור היה עשר מדרגות טוב יותר מזה של בנו.

בסולם בו מקור ראשון והארץ מקבלים מבחינת איכות ותוכן את הציון 9 היה ציונו של מעריב העתיק 8 ושל ידיעות 7.

היום מדשדשים נמרודי ומוזס מבחינתי באיזור הספרות 1-2 וחבל שאי אפשר לשלוח אותם הביתה ולדרוש כי ישובו עם ההורים [המוצלחים יותר מהילדים מבחינת העשיה]. 'ישראל היום' מקבל את הציון 4. דל, פופוליסטי, מהיר אך הרבה פחות צהוב ויותר מאוזן.

אם ידיעות אחרונות אכן מחולק בחינם במרכזי הקניות - אין ספק כי ימים קשים נכונו לקרפיונים...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר