לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2010, 16:28
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
סרט ג'וליאנו מר: "שהפלסטינים ילמדו מ'אוואטר' מה לעשות ליהודים"

הסרט "אוואטר" ממשיך לעורר הדים - והפעם בתחום הפוליטי ■ הקרנה של הסרט בקניון איילון בר"ג הסתיימה במהומה גדולה שבמרכזה עמד השחקן ג'וליאנו מר, שהחליט להפוך את האירוע לבמה להשמעת דעותיו הפוליטיות
הקרנה של הסרט "אוואטר" הפכה שלשום (ב') למהומה על רקע פוליטי, כשעשרות צופים שהגיעו לצפות בסרט בקניון איילון הופתעו לשמוע בתום ההקרנה התבטאות קולנית של השחקן ג'וליאנו מר.
כפי שדיווח הבוקר (ד') עיתון "מעריב", מר צעק בסוף הסרט: "הפלסטינים צריכים ללמוד מהסרט מה צריך לעשות ליהודים", והוסיף: "הסרט הזה משקף בדיוק את המצב של הישראלים והפלסטינים".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000534028&fromMador=3317&fromErechMusafHP

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2010, 20:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "חוק הנאמנות הוא בולשיט"

חוק נאמנות לא שטויות.
הוא יכול להכיל כמה סעיפים, שיפגעו בכל אדם לא נאמן למדינה.

לא עשית צבא/שירות לאומי או סיפרת שקרים על ישראל? (כמו המרצה מבן גוריון למשל, דוגמא מצויינת) אין משכנתא, אין ביטוח לאומי, אין זכות ללמוד באונברסיטה או בטכניון ואין זכות לעבוד במוסד אותו המדינה אחראית בדרך זו או אחרת. (זה אומר, שהם לא יהיו גם בכלי התיקשורת עצמם.)
משהו/י עברו על סעיפים אלה? תשפוט את אותו אדם וקח לו/ה את האזרחות וכל הרכוש ותוציא אותה משטחי המדינה ואז בו נראה את אחמד טיבי או אירגון בצלם לשם הדוגמא מציגים את צה"ל כפושע וכובש רשע ואת הפלסטינים כמלאכים.

זה חוק, שמרסק סופית את השמאל והימין הקיצוניים בישראל ויתן תרומה חזרה למדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 28-01-2010, 01:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE=linuxsboot]חבל שאין..."

חשבתי על זה ובמקרה של אחמד טיבי או של ג'וליאנו מר זה די ברור.
במיוחד כאן ג'וליאנו מר אמר דבר הקשור להתנגדות למשטר שלנו ולכן אין לי בעיה עם חוק, שינטרל אנשים "נאמנים" כאלה ויוציא אותם מהמדינה בלי זכות לחזור או לדרוש פיצויים בשום מקרה.

במקרים האלה כן, חד וחלק החוק הזה נחוץ.

אהרון ברק אמר שצריך להגן על הדמוקרטיה והוא צודק בחלק מהמקרים, אך צריך גם להגן על הדמוקרטיה מעצמה בסופו של דבר במקרים כאלה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 28-01-2010 בשעה 01:14.
ישן 27-01-2010, 18:01
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
פסיכי עלוב נפש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "ג'וליאנו מר: "שהפלסטינים ילמדו מ'אוואטר' מה לעשות ליהודים""

ג'וליאנו מר הוא איש אינטליגנטי, שחקן מצוין וכריזמנטי ובעל חזות חיצונית מרשימה וכח פיזי נדיר. היה לו פוטנציאל להיות כוכב בקנה מידה בינלאומי.
עד כאן המחמאות.
מדובר בחולה נפש עם תעודות (עבר של לפחות אישפוז כפוי אחד), אדם אלים ביותר (בין שאר מעלליו המרובים מאוד חניקתה כמעט למוות של שחקנית בהצגה "אותלו" ולפי השמועה גם תקיפה של פלסטינים בזמן שירותו הצבאי בצנחנים) ובעיות קשות עד מאוד של זהות שבאות לידי ביטוי בהזדהות המוחלטת שלו כיום עם הצד הערבי שבו, בזילזול הגמור שלו באביו (הערבי) בעבר כפי שבא לידי ביטוי בכך שבאחד מה"מיצגים האמנותיים" שלו השתין על תמונתו של אביו.
אני עד היום מחכה לכך שמישהו מספיק אלים ומספיק חזק יכניס לו בחזרה טוב טוב פעם אחת.
ישן 27-01-2010, 18:39
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "פסיכי עלוב נפש"

נחשפתי לראשונה לג'וליאנו מר בפסיטבל עכו לפני 20 ומשהו שנים.
אחרי זה התברר לי שאנחנו קרובי משפחה, מדרגה לא כל כך רחוקה
מהצד היהודי למי ששואל
אני מסכים לגמרי עם הסופרלטיבים שחלקת
מהצד השני, מאד לא קל להיות בן תערובת בישראל.
אף צד לא מקבל אותך או מחבק אותך, ויש בך ייצר פנימי לעשות שינוי ולעזור לחלש
על פניו הצד הערבי הוא החלש, ולא רק על פניו
קשה לשפוט מישהו שהחברה היהודית/ישראלית אליה הוא משתייך לא שוכחת להזכיר לו את מוצאו הנוסף.
החברה הישראלית היא רעה ואכזרית, כלפי חבריה הטבעיים וכמובן כלפי חבריה ה"לא טבעיים".
אני לא ממהר להאשים מאחר ואינני אוהב להכלל תחת הגדרת הפוסל במומו פוסל

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

ישן 27-01-2010, 18:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אני כאמור משתדל לא להגיב להודעותיך בנושאי פוליטיקה ואקטואליה אבל הפעם גרמת לי לחייך:)
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "נחשפתי לראשונה לג'וליאנו מר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מצפון
אחרי זה התברר לי שאנחנו קרובי משפחה, מדרגה לא כל כך רחוקה
מהצד היהודי למי ששואל

כמובן שלהיות בן תערובת של משפחות חמיס ובעיקר מר שונה מלהיות סתם 'אחמד בן שרה' ואני מניח כי זה אמור להקל לא במעט את מצבו של מר מר ולקחת מ'הנסיבות המקלות'.

יותר גרוע כמובן לנסות לחנוק מישהי בפועל על במה מאשר לאיים ברובי לייזר פייזר וחלליות בינגלקטיות או מה שהם עושים שם בסרט ההוא.

[ותוך כדי כך עולה לי בראש אשכול הומוריסטי או שמא מערכון מוצלח ללאטמה בו אנשי 'יד לאחים' מחלצים את ג'וליאנו ואת אמו מידי האחיזה הפלשתינית. כולל מונולוגים, דמויות סטראוטיפיות וכיבוד לצופים ]

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 27-01-2010 בשעה 19:17.
ישן 28-01-2010, 05:16
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני לא מצליח להבין למה אתה..."

אתה שלושה מנהלים קשקשנים.
אם ג'וליאנו מר פשיסט או גזען, זה סימן שהוא נעל ?

האדון ETEOR שהוא גם מנהל בפורום, גם עובד בגלי צה"ל וגם יש לו אישור להביא סקופים בלי מקור מאחר והוא הוסמך כאחד שמבין מה הוא מדבר, פלט פליטה.
קיבל הערה, והתחיל ויכוח מכוער וגם הצטרף ORI שהוא אלוף בויכוחים מכוערים ואז גם אתה באת.

מה אתם רוצים בעצם ?
האם מישהו מכם יודע שהאדון מר הוא נעל ?
ככה אמר האדון המנהל הלא כל כך נכבד, מאחר והוא מציק לגולשים בלי הרף למרות שהוא מנהל.

כמה הודעות למעלה יש כותב שיש ליד השם שלו צל"ש שאומר שאין לאדון מר בעיית אינטיליגנציה, אז למה שלושתכם לא מציקים ליד ההודעות שלו ?
האם יש משהו בהודועת שלי או בכינוי שלי שמצריך טיפול מיוחד וחריגה מנהלים וחוקי הפורום.

תפסיקו כבר את הצביעות הילדותית ותענו לעניין.

אם ג'וליאנו מר נעל, תוכיחו, ואם לא אז שהאדון ETEOR המנהל יחזור בו מדבריו, אחרת מה שווים כל הדיווחים של אחד שאין אמת מאחורי הדברים שלו והוא מנחש את הדעות שלו על אנשים ?

john reese

ישן 29-01-2010, 09:01
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "איך אתה יכול לקבוע שהוא טועה?"

אתה מנהל חצוף שמותר לו הכל, לפחות תהיה ישר עם עצמך ותדע שמוותרים לך, ואתה לא נשפט לפי אותו קנה מידה ששופטים פה אחרים
חוצמזה שאתה עדיין ילד, לא בהתנהגות, בגיל, זה כנראה מסביר למה אתה מציק לי בלי סיבה
תיכף ינחת פה האדמין המגדף וינסה לחסום אותי
לחסום אותי, אחרי ששניכם חרגתם מחוקי הפורום שאתם בעצמכם כתבתם
אני כן מכיר אותו, כן דיברתי איתו, ואין לי מושג איזה כלב יש לו.
למה ? אתה מעונין להציע את שירותי הדוגיסיטר שלך לאדון מר ?

john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 29-01-2010 בשעה 09:05.
ישן 29-01-2010, 03:23
מנהל

אדם יכול להיות גם דפוק לחלוטין מבחינה אישיותית אבל לא להיות "נעל"
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא באופן אישי - אני מסתמך על ההתבטאויות והפעילויות שלו כדי להבין זאת..."

ובכלל, מה כולם נהיו סנדלרים היום?
מר הוא אדם דפוק לחלוטין מבחינה אישיותית. מופרע לגמרי, פרימיטיבי, ילדותי, נרקסיסט, פרובוקטור, אלים ובעל הרס עצמי. הדיעות שלו כמובן קיצוניות עד כדי גיחוך.
יחד עם זאת, יצא לי לשמוע אותו מדבר לא מעט (אף פעם לשימחתי לא באופן אישי) ולקרוא דברים שכתב והתרשמתי שמה לעשות, ברמה הלא-פוליטית האיש מעורר רושם אינטליגנטי. הוא רהוט הרבה מעבר לממוצע הישראלי, מדבר בהגיון ויש לו ידע נרחב למדי. יכול להיות שהתרשמתי יתר על המידה בעיקר משום שציפיתי שיהיה פרימאט נמוך מצח בכל המובנים אבל אני באמת סבור שהוא לכל הפחות ממוצע מבחינה שיכלית.
ישן 29-01-2010, 18:01
מנהל

כנראה ששורש המחלוקת הוא בהגדרת "נעל"
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אדם שזו רמת שיקול הדעת שלו, הוא נעל"

אם נתעלם לרגע מההגדרה המילונית של המילה
ונניח שהכוונה היא ל"טיפש", הרי שהיו הרבה מאוד אנשים ידועים שמחד אין חולק שהיו מאוד נבונים (לעיתים, על גבול ומעבר לגאונות) ומצד שני היו מעוותים לחלוטין באישיותם או בנפשם. דוגמא אחת שעליה נעשה סרט גרוע במיוחד היא של ג'ון נאש שהיה דפוק, חסר שיקול דעת בעניינים יומיומיים אישיים וגזען עוד לפני שהמחלה התפרצה אצלו במלוא עוזה.
אדרבא, לא פעם דווקא פסיכופטים (יענו, בעלי הפרעת אישיות אנטי סוציאלית) הם דווקא מאוד אינטליגנטים וזה מה שהופך אותם למסוכנים.
ואם לשוב רגע לעניין ההגדרות, הרי שלאינטילגנציה יש הרבה מאוד הגדרות וגישות. לפי חלק מהגישות האלה הרי שלא מדובר בגורם אחיד אלא יש מרכיבים שונים או אפילו סוגים שונים של אינטליגנציה ומאן דהו יכול להיות חזק באחד וחלש באחרים. על כל פנים, היות ואין הגדרה מוסכמת, הרי שקשה לקבוע שיש כאן צד "צודק" בויכוח שהרי אנחנו בהחלט עשויים להתכוון לדברים שונים לחלוטין.
אצלי, כשאני אומר "אינטליגנטי" אני מתכוון לתכונות מסוימות שמתקשרות אצלי באופן אישי למושג הזה. מן הסתם בעקבות האופן שבו נעשה שימוש במילה הזאת בסביבה שבה גדלתי. אצלנו, כשמישהו היה בעל ידע נרחב (ועל כן בעל סקרנות/השכלה/זיכרון), רהוט בדיבור ובכתיבה והפגין אופן חשיבה מסודר כשתיקשרת איתו, הוא כונה "אינטליגנטי". זאת גם אם היה חלש מאוד בפרמטרים שמתייחסים ל"פיקחות", לשיקול דעת בחיי היום יום או בכלל או לכאלו שמודדים במבחני אינטליגנציה. ברור כי במקרים רבים היה מתאם בין כל אלו אצל האדם הנידון, אבל זה ממש לא הכרחי והכרתי מספיק אנשים שנחשבו אינטליגנטים לעילא ולעילא אבל ההתנהלות שלהם בחיי היום יום הייתה לעיתים נלעגת ממש פשוט בגלל אסטרונאוטיות קשה, חוסר הבנה חברתי בסיסי או סתם מוזריות. בעיקר יש לי דוגמאות משעשעות מאוד מהמעבדה הטובה ביותר להתנהגות בני אנוש: הלא היא השירות הצבאי.
אני זוכר חייל בפלוגה שלי שהיה מחד בחור אינטליגנטי מאוד ומצד שני לחוץ והזוי לחלוטין עם יראת כבוד קיצונית לסמכות שקילקלה כל התחלה שיקול דעת אצלו. בין שלל היציאות שלו היה ניסיון עיוור להזיז בידיים מטען במשקל מספר טונות היות והמ"פ התחזה לרגע כמי שמנסה לעשות זאת, בקשה מהמ"מ שלו שישאיל לו את המקל האקראי שבעזרתו הדגים מיקום עמדות אויב על המפה (הוא נענה כמובן ב"תימצא לך עץ אחר, אידיוט!"), הליכה לישון במדים ונעליים בגלל שהמ"מ (שהיה בכוננות ולכן נאלץ לעשות זאת) אמר לו בצחוק שכך נוהג לוחם אמיתי, פציעת כל הסביבה שלו בניסיון נואש לתקן זחל באמצעות פטיש 5 קילו, ריצה יחף בשלג כדי "להציל" מילואימניק "קפוא" שלכל היה ברור שהוא מתחזה וגם איום במכות על חייל ותיק וחסון מימנו שהעיר אותו לשמירה (אני...).
והבחור הזה היום הוא ד"ר מצליח לביולוגיה וכשפוגשים אותו באזרחות אי אפשר שלא לכנות אותו "אינטליגנטי".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:36

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר