לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2005, 11:30
צלמית המשתמש של KLIK
  KLIK KLIK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.04
למנהל V-king

בשרשור של צילומי גוש קטיף השתמשת בשפה של איומים ואני מצטט: "בגלל שהתמונות עשויות לשדר כל מיני דעות פוליטיות אני מדגיש שאין הן צולמו במטרה להעביר דעה כלשהי ובמידה ומישהו "קורא" את התמונה באופן כזה או אחר- זה לא נעשה בכוונה.
תגובות הסוטות מהצילום ונוגעות בפוליטיקה או דברים דומים תמחקנה באופן מידיי והמשתמש יושהה מהפורום, הכלל הזה מתייחס גם לסטים הבאים שאעלה וגם לסטים של שאר המשתתפים במפגש.
אני חוזר ואומר, לא להכנס לפוליטיקה וכדומה!

כמו שבעצמך כתבת שהתמונות עשויות לשדר כל מיני דעות פוליטיות אז מי נתן לך סמכות להביע דעות ולשלול אותה זכות מאחרים.
צילומיך,בפירוש מביעים דעות פוליטיות,גם אם לא התכוונת אליהן ואנ י אשמח אישית לשמוע כל דעה, מלבד ההערות על עומק שדה וקימפוז כזה או אחר,הנוגעת בהתיחסותה לאחת הסוגיות של פינוי גוש קטיף.
פורום צילום המכבד את עצמו מחייב את מנהליו לתת במה חופשית לכל דעה וצילום של נושאים אקטואליים תמיד יהיו מונעים מאמוציות אישיות/פוליטיות בגלוי או בנסתר ,אך תמיד ברקע.
גם כאן ראינו אחד שמציג עציצי פרחים ונופי חופים פסטורליים לעומת גדרות תיל מאיימים ועמדות ירי בפאתי ישובים,האם עצם הבחירה של הצילומים לתצוגה בפורום,אינה מעידה על בחירה מאד סלקטיבית הבאה משיקולים אישיים/פוליטיים?.
לדעתי הדבר הראשון שחייב להימחק כאן ,זאת שפת האיומים שנקטת ומוטב שעה אחת קודם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2005, 11:37
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLIK שמתחילה ב "למנהל V-king"

KLIK, בדיוק כתבתי את תגובתי באשכול...

גם אני איני מעוניין בשום איומים כאלה או אחרים בפורום... ובודאי אוהד לא התכוון לכך. זו התבטאות ש"לא יצאה כמו שצריך" (כך לדעתי)

צילומים מטבעם מעוררים תחושות, רגשות, מחשבות - ואף אחד לא רשאי לשלול דעות, תגובות או מחשבות של משתמשים כאן בפורום.
אינני תומך ומעולם לא נקטתי בשיטה של "סתימת פיות" - חלילה לי. דווקא הדיון הציבורי הוא שמעניין - מעבר לכל אותם מושגים - "צמצם", "פריים", "צבע"

כמובן שיש גם לשים לב לא לצאת מפרופורציות - כלומר - לנסות להימנע מפגיעה של משתמשים האחד בשני כאן בפורום - וכשזה ייקרה, כמו באשכול אחר - רק אז יינקטו אמצעים.

אך אני בהחלט מעוניין לשמוע מה לכל אחד יש לומר - תחושות, רגשות, מחשבות, רעיונות וכל דבר העולה מן התמונות בעיניכם.

אדבר עם אוהד ואגרום שיסיר צורה זו של ניסוח.

יום טוב שיהיה לכולנו...

ישן 12-04-2005, 13:21
צלמית המשתמש של KLIK
  KLIK KLIK אינו מחובר  

תרבות דיון-כן
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תמונות מחאה [b]דורשות תגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
תמונות מחאה דורשות תגובה פוליטית.

לכן הן תמונות מחאה.
זה בלתי נמנע, ואין לשלול תגובות בהקשר פוליטי, ולא טכני צילומי נטו.

אך בד בבד, יש לשמור על תרבות דיון, ולא להכנס לאנשי מפתח ממלחמת העולם השניה, כפי שראינו באשכול שכבר ננעל מהסיבה הזו.

בהצלחה לכולנו.

על כל נושא. כולל פוליטי,סתימת פיות-לא.הפורום הזה משמש אנשים שמבטאים את עצמם בעזרת הכלי הנהדר,המצלמה, שכולם מחפשים דרך לשפר את הישגיהם ואם האנשים ירחיבו את דעתם ע"י השתתפותם והבעת דעותיהם האישיות/הפוליטיות דרך השימוש במצלמתם,יש רק לברך על כך.המצלמה,היא בפירוש כלי ביטוי כמו עט,מכחול,טלויזיה ואין לאף אחד כאן את הזכות למנוע את השימוש בכלים העומדים לרשותנו על מנת לסתום פיות

ישן 12-04-2005, 15:58
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KLIK שמתחילה ב "למנהל V-king"

אהלן קליק,

אני מצטער שמה שכתבתי הגיע למימדים האלה כי לא לכך התכוונתי ואני חוזר בי.
לא כתבתי את זה מרצון לאיים ולהראות סוג של כוחניות אלא מתוך חשש שמשתמשים ייצאו מפרופורציה וייכנסו למקומות שלא להם נועד הפורום (ראה אשכול עוגן של מקרה דומה).

אני שוב רוצה להגיד שאני מצטער על מה שכתבתי ולא כתבתי את ממקום של איומים אלא מתוך דאגה לפורום וחרדה שמא הדיונים הידרדרו ליותר פוליטיקה מדיון בנושאי צילום..

באמת, ותאמין לי שאני לא משקר, שהתמונות לא משקפות את הדעה שלי ולא צילמתי אותן במטרה להעביר מסר מסויים.

בנוסף חשוב לי לציין שאני לא רוצה חס וחלילה לסתום פיות, לכל אחד יש את חופש הביטוי שלו (בהתאם לחוקים) והוא רשאי לכתוב כל אשר על ליבו, מה שכן חשוב לי לציין זה שלא יגידו "אוהד, העברת פה ככה וככה" אלא כל אחד יכתוב שהוא רואה בתמונה X ומשנהו רואה בתמונה Y..

אם אתם רוצים להכנס לפוליטיקה קצת עמוקה יותר אתם מוזמנים לפתוח דיון בפורום פוליטיקה ואקטואליה, שם תקבלו במה אמיתי לדעות פוליטיות, פה, בפורום צילום, תשמרו על המסגרת הצילומית.

שוב מצטער, וחוזר בי אם פגעתי במשהו, זה לא בא ממקום רע, באמת!

ישן 12-04-2005, 16:19
צלמית המשתמש של KLIK
  KLIK KLIK אינו מחובר  

מקבל את התנצלותך ומושיט את ידי בידידות
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי V-king שמתחילה ב "[i][b]אהלן קליק, אני מצטער..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי V-king
אהלן קליק,

אני מצטער שמה שכתבתי הגיע למימדים האלה כי לא לכך התכוונתי ואני חוזר בי.
לא כתבתי את זה מרצון לאיים ולהראות סוג של כוחניות אלא מתוך חשש שמשתמשים ייצאו מפרופורציה וייכנסו למקומות שלא להם נועד הפורום (ראה אשכול עוגן של מקרה דומה).

אני שוב רוצה להגיד שאני מצטער על מה שכתבתי ולא כתבתי את ממקום של איומים אלא מתוך דאגה לפורום וחרדה שמא הדיונים הידרדרו ליותר פוליטיקה מדיון בנושאי צילום..

באמת, ותאמין לי שאני לא משקר, שהתמונות לא משקפות את הדעה שלי ולא צילמתי אותן במטרה להעביר מסר מסויים.

בנוסף חשוב לי לציין שאני לא רוצה חס וחלילה לסתום פיות, לכל אחד יש את חופש הביטוי שלו (בהתאם לחוקים) והוא רשאי לכתוב כל אשר על ליבו, מה שכן חשוב לי לציין זה שלא יגידו "אוהד, העברת פה ככה וככה" אלא כל אחד יכתוב שהוא רואה בתמונה X ומשנהו רואה בתמונה Y..

אם אתם רוצים להכנס לפוליטיקה קצת עמוקה יותר אתם מוזמנים לפתוח דיון בפורום פוליטיקה ואקטואליה, שם תקבלו במה אמיתי לדעות פוליטיות, פה, בפורום צילום, תשמרו על המסגרת הצילומית.

שוב מצטער, וחוזר בי אם פגעתי במשהו, זה לא בא ממקום רע, באמת!

יחד עם זאת,מוסיף שאין למנוע שום דיון המתנהל בצורה תרבותית ,גם פוליטי, הנובע או קשור לצילומים המועלים בפורום צילום, ובמיוחד,כאשר נושאי הצילומים הם שנויים במחלוקת.זאת הדרך הטובה ביותר להרחיב דעתם של אנשים הרוצים ללמוד ובמיוחד כשמדובר במדיה שתפקידה לחשוף דעות,רעיונות והעברת מסרים אישיים,חברתיים,פוליטיים ואחרים.

ישן 13-04-2005, 13:42
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
לכל חברי ומשתמשי הפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "אוהד - כל הכבוד"

אהלן
בדרך כלל אני רק מסתכל מהצד בפורום הזה, מתוך כוונה ללמוד משהו בנושא הצילום שהרי זה יעודו .
אני חייב להגיד שיש כאן אנשי מקצוע מעולים בנושא הצילום (לפחות) , על כל תחומיו.
יחד עם זאת אני מרגיש צורך להכריז , כי יש כאן אנשים אשר ממש כייף לשמוע אותם גם ברגעים קשים מאד ולא רק בנושאי הצילום , אלא גם כדוגמא האשכול הזה.
רבותי, הלוואי ובכל הפורומים באתר הזה היו מתנסחים ומתנהגים כמוכם !!!!
נשבע לכם, אני גאה בחברי הפורום !!!!

כל הכבוד ואינשאללה ותהוו דוגמא לכלל אזרחי המדינה - כולל שרי הממשלה וחכ"יה .

בברכה
illi

נ.ב. יסלחו לי הפעם הזאת בלבד מנהלי הפורום על "החריגה" בנושא, אבל בהחלט מתחייבת.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר