לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-01-2010, 11:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שני מתממים
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "יכולות לתרום למאבק הטרור..."

הרי כמו בתחקיר הקודם של "שוברים שתיקה", צה"ל יערוך תחקיר משלו ובו יתברר - ש 70% מהסיפורים בדוים, ש - 20% מהסיפורים הם עדות שמיעה , התפארות של חיילים שלא הייתה במציאות וש- 10% הנותרים הם באמת עבירות שנעשו על ידי המספרים, אלא שאז, טרם גילו את הפוטנציאל הציבורי הגלום בהם והחטיפו כאפה בכיף .

מעניין אם ארגוני השמאל הקיצוני חלקו עם "המתלוננות" כמה יורו מרשרשין מהאיחוד, או דולרים של הקרן החדשה, תמורת החשיפה המרעישה. מעניין גם מדוע לקח להם 5 שנים לאסוף את העדויות האלה?"

כשגוף כמו צה"ל עושה תחקירים , אתם לא ממש מאמינים לו , אבל כשבאה עמותה מפיז דה לוך ומפרסמת את הקישקושים שלה ברדיו זו מיד תורה למשה מסיני.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2010, 11:54
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
נראה לי שאתה קצת מטה את הויכוח מתוך חיבת הויכוח אבל סוטה מהעיקר
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "צודק... אני בעצם צריך לעודד..."

למיטב ראייתי לוקלוק לא תמך במתן סטירות לאיש לאורך האשכול. לא למתנחלים וחלילה לא לערבים.

הבקורת הינה על עבריינים החובטים באדם חף מפשע ומוצאים את מפלטם בהאשמת צה"ל או הכיבוש שזה ב'מוזסית' למעשה 'המתנחלים' שמשמעותו ב'נמרודית' אלה הטיפוסים האלה שלא מבינים מה טוב לעסקים של המשפחות העשירות במשק.

וכך בהפוך על הפוך מצליח מישהו גם להרביץ לערבים וגם להאשים בכך מישהו שלא חושב כמוהו ושלא הרביץ לשום ערבי.

התקשורת אינה שואלת שאלות קשות, איש אינו תוהה על ראיונות תקשורתיים בעלי השלכות פוליטיות בידי לובשות מדים והכל בא על מקומו ב'שלום של אמיצים'.

ישן 31-01-2010, 16:36
  eshely77 eshely77 אינו מחובר  
מנהל פורום סטודנטים

חבר מתאריך: 03.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צינצין שמתחילה ב "חיילות חילקו סטירות לערבים ועכשיו מיללות ברדיו."

האמת, שכבר לא משנה מה יגידו הגענו למצב שאין שום סיכוי להקשיב לביקורת.
עמדתי במחסומים במילואים ובסדיר. (סביר להניח שאני גם אעמוד בעתיד)
מעולם לא פגשתי מקרה שבו הכריחו משהו לנהוג באלימות, וקשה לי להאמין שזה קרה בוודאי שלא באופן סיסטמתי.
מצד שני, אני לא יכול להתעלם מאלימות שלא לצורך שראיתי ונטלתי בה חלק במסגרת שירות הסדיר.
אני לא בטוח שתופעות כאלו יכולות להמנע.
כשהייתי בן 20 פיקדתי על המחסום ביציאה מדהריה. (אז הוא היה נקרא ל.ב 1, אם אני זוכר נכון)
תחושת הכוח, השחיקה והשעמום מובילים לעיתים להתנהגות שהיא בהחלט לא ראויה. שלא לדבר על ההתנהלות של מג"בניקים שהייתי עד לה.
בתור מילואימניק אני כבר לא נתקל בזה, הגיל כנראה עושה את שלו.
והאמת, שאני גם לא כזה מתרגש מזה. מסוג הרעות החולות שלא ממש ניתן לפתור.
שני דברים מפריעים לי בסיפור.
הראשון הוא הצורך של הבנות האלו להרוויח פרסום מיותר, לגבי זה יש כאן חזית אחידה.
השני הוא אתם, מקריאה בפורום אני מקבל את הרושם שחלקכם פיתחתם כזאת פארוניה, שאין שום סיכוי שתעבירו ביקורת עצמית ומימילא תשתפרו.
הרי אם נודה שהחיכוך בין חיילים בני 20 לאוכלוסיה אזרחית הוא פתח לבעיות, ועדיין הוא הכרחי. אז יש סיכוי שנמזער נזקים.
במקום זה כל ביקורת נהדפת בכל שהכותב הוא: בוגד, בולשיביק או סכין בגבה של האומה.

מי שמבין את זה הכי טוב זה ביבי.כבר לא משנה מה הוא יעשה או איך הוא יתנהל, חלקכם כבר החליט זה הכול עלילת דם של השמאל שלא מסוגלים להכיל מנהיג דגול כמוהו.
ישן 31-01-2010, 17:40
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "האמת, שכבר לא משנה מה יגידו..."

הבעייה היא כפולה. ראשית, הצורה שבה מועברת הביקורת של "שוברי שתיקה" למיניהם משמשת תמיד כמנוף לקידום של אג'נדה מדינית מרחיקת לכת (או במילים יותר פשוטות - טיהור אתני של יהודים מחבלי ארץ מסויימים). ברגע שמערבבים ביקורת על מקרים ספציפיים של התנהגות רעה מצד חיילים במחסומים עם ביקורת על מדיניות של מדינת ישראל באיו"ש, נעלמת כל אפשרות לדון ברצינות בביקורת הזאת. שנית, הביקורת על חיילי צה"ל תמיד "מקושטת" בכל מיני הגזמות ושקרים-למחצה מכיוון שכמו שאתה בטח יודע, המציאות היום-יומית במחסומים היא משעממת מדי כדי לזכות בפרסום בתקשורת בארץ ובחו"ל. גם זה מונע מאנשים רבים להתייחס לביקורת כזאת ברצינות, ובעיקר כאשר היא תופסת כותרות בעיתון.

אין מה לעשות, כבר מעל 40 שנה תעמולה כזאת מהווה נשק אסטרטגי בידי האויבים של המדינה, ולכן הציבור פיתח עור של פיל בנוגע כל העניין של המחסומים. וטוב שכך, כי הדיון בדברים האלה צריך להתנהל בדרגים הממונים בצה"ל מאחורי דלתות סגורות ולא בתקשורת.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

נערך לאחרונה ע"י ashoichet בתאריך 31-01-2010 בשעה 17:55.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר