לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2010, 15:57
  BarakBP BarakBP אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בעיית "נזילת זיכרון" מעצבנת עם ווינדוס 7

הקדמה:
שלום לכולם, אני משתמש בווינדוס 7 קרוב לחצי שנה כבר ובחצי שנה הזאת ניתקלתי באין ספור תקלות ואי התאמות קטנות ומעצבנות. למזלי אני לא טיפוס שמתעצבן בקלות והרבה בעזרת גוגל והפורום הזה פתרתי את רובם, חוץ מתקלה אחת קטנה-גדולה שממרמרת לי את החיים.

המפרט של המחשב שלי:
Computer Type: ACPI x86-based PC
Operating System: Microsoft Windows 7 Ultimate (32bit)

CPU Type: QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 1866 MHz (7 x 267)
Motherboard Name: Gigabyte GA-P35-DS3L
Motherboard Chipset: Intel Bearlake P35
System Memory: 3584 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM) (Corsair Memory, Inc. 1024x4)
כמו שאתם יודעים מערכת מסוג 32ביט תומכת עד 3.5 ג'גה של זיכרון אז איבדתי חצי ג'יגה של זיכרון כתוצאה מכך אבל אני לא יכול להתקין מערכת של 64ביט על המחשב הזה ככה שאין לי ממש ברירה.

Video Adapter: ATI Radeon HD 3800 Series 512 MB

הבעיה:
הבעיה היא כזאת, כל פעם שאני מוריד קבצים גדולים לאורך זמן הזיכרון שלי קופץ מ-19% כשאני מתחיל את ההורדה ומגיע עד ל-70% שאני קם בבוקר. מה שבאמת מוזר שגם אחרי שההורדות הסתיימו הזיכרון נשאר באותו מצב, כלומר הזיכרון לא "מתפנה" ונשאר תפוס על 70% ומאלץ אותי לעשות ריסט.

מתי זה קורה:
כאשר אני מוריד קבצים מסוג RAR בגודל של בין 100 ל-200 מיגה במשך זמן ממושך (3-6 שעות).

מתי זה לא קורה:
כל הורדה שלא מכילה קבצי RAR גדולים לא גורמת לבעיות של זיכרון. אפילו עשיתי ניסוי לא מזמן עם שרת FTP ובניסוי שמתי להורדה מספר קבצים גדולים מאוד מסוג AVI בגדול של 700 מיגה והלכתי לישון, שקמתי בבוקר הקבצים ירדו והזיכרון נישאר על 21% כאשר עזבתי אותו על 19%.

דברים ששללתי שאולי יכולים באופן ישיר או עקיף להשפיע על הזיכרון:
אנטיוירוס מסוג NOD32. (ביטלתי את האנטיוירוס בזמן ההורדה).
מנהלי הורדות (בדקתי לפחות 5 מנהלי הורדות פופלאריים שקיימים כולל WGET).
פיירפוקס + DOWNTHEMALL | פיירפוקס + הורדה ישירה מהדפדפן.

אם מישהו ניתקל בבעיה הזאת או שמזהה משהו לא בסדר בחומרה שלי אני ישמח לכל תגובה באשר היא, תודה על ההקשבה ואני מקווה שעשיתי את זה בסדר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2010, 16:20

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "בדוק במנהל המשימות איזה תהליך..."

עשיתי את זה בלייב וגם לאחר מכן, באורח פלא שום תהליך לא לוקח את הזיכרון... אני יודע שזה נשמע מוזר אבל כל התהליכים שפועלים לוקחים פחות או יותר את אותה כמות זיכרון כמו בהפעלה של המחשב.
השתמשתי גם ב-TASK MANAGER של הווינדוס 7 וגם בגירסא המשופרת של Sysinternals כדי לבדוק מי הפושע. אבל לצערי לא מצאתי שום דבר מיוחד שם, רק תהליכים שלוקחים כמות זיכרון נורמלית וזהו.

לגביי הפיירפוקס, גם אני שמעתי על הבעיות שיש להם עם זליגת זיכרון ולכן ניסיתי את WGET שזה מנהל הורדות מבוסס דוס, כלומר בלי GUI ועדיין הייתה זליגת זיכרון בהורדות שכללו קבצי RAR. אני באמת מתחרפן פה... זה פשוט מוזר.

אתה חושב אולי שזה קשור לחומרה שלא מתאימה 100% לווינדוס 7?
ישן 02-02-2010, 20:35
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "צר לי איש יקר, אבל אין לי שמץ..."

תשאיר את ה opera פתוח במצב רגיל כולל המערכת הפעלה ותראה, שה cpu שלך מנוצל ביותר מ 85% סתם וה opera לוקח את רוב כוח העיבוד.
תסגור את כל התהליכים הרגילים, עד שתגיע לאופרה ואחרי הסגירה של האופרה ה cpu יהיה חופשי מחדש באופן מיידי. זאת אחת הסיבות, שאני לא משאיר את ה opera פעיל יותר מדי זמן וזה פרט לקריסה שלו, כאשר מנהל ההורדות שלו עובד יותר מדי הדפדפן קורס בנוסף, לדוגמא תן לו להוריד 4000 קבצים בקבוצות קטנות של קבצים בודדים אחד אחרי השני ותראה אחרי שעה מקסימום הוא קורס לך.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-02-2010, 21:33
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "האמת שיש לי הצעה בשבילך: נסה..."

המערכת... היא לא נופלת, יציבה ואמינה, היאלא אוכלת זיכרון תוסיף לזה אז מדוע להחליף אותה???
האפליקציה היחידה, שעשתה זאת עם ה cpu חוץ מהאופרה, הייתה גירסה של msn והבאג תוקן אחרי שבוע, כאשר הגיעו תלונות על הבעיה עם גירסה חדשה.

3000-4000 קבצים זאת כמות הקבצים, שאני מקבל לסוף שבוע, אם אני מעוניין וזה יכול לעלות הרבה מעל זה במספר.
אחרי הכל יש סיבה, שהספקית ניסתה לחסום אותי ועדיין ניתן להרגיש חסימות קבועות לא חוקיות על הקו שלי על כמה פרוטוקולים של תקשורת.
זה לא עזר להם עקפתי את החסימות בצורה חוקית עם הצפנות ושירותי אינטרנט שונים מחו"ל אחרים. למרות שהם לא יודו, שהם חוסמים, בדקתי בהסכמה של השכנים עם הקווים שלהם ועם תוכנה לבדיקה שיש בלינוקס בעזרת שימי ובעזרת חברות אינטרנט מחו"ל,שבדקו זאת בשבילי כנ"ל. יש על הקו שלי יותר מחסימה אחת באופן קבוע והחסימות לא הצליחו להפריע לי. השיא של הקבצים, שקיבלתי בכמה ימים היה 4200 קבצים בערך ולא יכולתי לקבל יותר, כי נגמר המקום איכסון...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 02-02-2010, 16:24

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "הזליגת זיכרון, שבדקת עם ה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Zed3
באחד מעשרות (מאות?) הפירמוטים שחווה המחשב שלי, נתקלתי בבעיה של זליגת זיכרון לאחר התקנת WIN7.
פורמט נוסף פתר את הבעיה.

המחשב עבר לפחות 3 פירמוטים עם ווינדוס 7 ובכולם עדיין הופיעה הבעיה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי linuxsboot
הזליגת זיכרון, שבדקת עם ה ftp, בעיה ידועה. אני מניח שהורדת בעזרת ה filezilla, האם אני צודק?
איזה מנהלי הורדות אחרים ניסית? אוכל לעזור לך בעניין, כמוריד כבד אני מכיר את רובם וניסיתי את הרוב על חלונות ולינוקס.

ה-FTP לא גרם לבעית זיכרון, ואני משתמש בFLASHFXP בכל מה שקשור ל-FTP.
לגביי המנהלי הורדות, אז ניסיתי את Flashget, Getright, IDM, Orbit ואחרון חביב את Wget ובכולם עדיין הופיעה הבעיה של הזיכרון, אז חשבתי לעצמי שפה לא הבעיה והמשכתי הלאה למקומות אחרים.
ישן 03-02-2010, 02:15

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אז אם כך זו איזו תוכנה מטופשת שרצה אצלך ברקע...(אין הסבר אחר)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
בתור התחלה נסה לבדוק מה קורה במצב בטוח(עם חיבורי רשת), חלונות זו אחלה מערכת הפעלה, דברים מעניינים מתרחשים בא (:

סתם דוגמאות לדברים שנתקלתי בהם בזמן האחרון...
דיסק מחברה מסויימת, שנצרב על צורב מסויים, גורם לריסט למחשב מסויים, בזמן נסיון לקרוא מהדיסק, אבל כאן אני גם מאשים את גגבייט, אני מאמין שחלק מהבעיה זה הלוח אם.
תוכנה מסויימת שלא מסכימה לקרוא קבצים מהתקנים אופטיים.

כשאני מחובר ב-SAFE MODE הבעיה לא קיימת, שמתי מספר גדול של קבצים להורדה והשארתי את זה לרוץ מספר שעות, כאשר בדקתי את מצב הזיכרון לאחר מכן לא היה שינוי.
אז עם SAFE MODE אין בעיה... ככה שזה אחד מהדרייברים או התוכנות שאני משתמש בהם.
שללתי את כל התוכנות שאני משתמש בהם שקשורות לאינטרנט ככה שהם לא הבעיה, מה שנישאר זה דרייברים, את הדרייברים אני מוריד מאתרי הבית של החברות, מקפיד על הגירסא הכי חדשה ושזה תואם ווינדוס 7...
ישן 03-02-2010, 02:55
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
קשה לי להאמין שמדובר בדריבר(אם כי ראיתי כבר מספיק דברים...)
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי BarakBP שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]בתור..."

אם זה מציק לך ואתה מחפש פתרון, הייתי יוצר מחיצה של כמה גגה יוצר CLEAN אינסטול, רק בשביל לבודד את הבעיה. בתור התחלה לא הייתי מעדכן *שום דריבר בלתי נחוץ.

עוד אפשרות זה להשתמש בתוכנה של אקרוניקס(איסי מגרייט), ולתקין את המערכת שלך אס-איס, רק בלי הדריברים.

ולפני כל זה...
אתה אומר ששללת את כל התוכנות, אבל תוכנה שקופצת לי מייד לראש==> חומת אש...
לבטל אותה זה כמובן לא מספיק ב80% מהחומות אש, הסרבסים שלה עדיין ברקע, ואפילו אם כבית את הסרבסים עדיין משהו ברקע... ***כנ"ל גם לגבי אינטיווירוס...***
נסית להסיר את הכרטיס רשת, ולהתקין דריבר ישן יותר?

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 03-02-2010 בשעה 03:12.
ישן 03-02-2010, 06:53

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "קשה לי להאמין שמדובר בדריבר(אם כי ראיתי כבר מספיק דברים...)"

ציטוט:
אם זה מציק לך ואתה מחפש פתרון, הייתי יוצר מחיצה של כמה גגה יוצר CLEAN אינסטול, רק בשביל לבודד את הבעיה. בתור התחלה לא הייתי מעדכן *שום דריבר בלתי נחוץ.

עוד אפשרות זה להשתמש בתוכנה של אקרוניקס(איסי מגרייט), ולתקין את המערכת שלך אס-איס, רק בלי הדריברים.

ולפני כל זה...
אתה אומר ששללת את כל התוכנות, אבל תוכנה שקופצת לי מייד לראש==> חומת אש...
לבטל אותה זה כמובן לא מספיק ב80% מהחומות אש, הסרבסים שלה עדיין ברקע, ואפילו אם כבית את הסרבסים עדיין משהו ברקע... ***כנ"ל גם לגבי אינטיווירוס...***
נסית להסיר את הכרטיס רשת, ולהתקין דריבר ישן יותר?

כשכיביתי את האנטיוירוס כיביתי גם את כל הסרבסים שלו, שום דבר של האנטיוירוס לא הופיע ב-TASK MANAGER ככה שאם יש עוד משהו שרץ ברקע אני לא יכול שום דבר לגביו, באשר לפיירוואל, אני לא משתמש באחד כזה אלא במובנה של הווינדוס. גם אותו כיביתי בשלב מסויים דבר שלא שינה שום דבר.

לגביי דרייברים, שהווינדוס הותקן לראשונה הוא מצא דרייברים להכל אבל מניסיון קודם עידכנתי את הדרייברים בגירסאות חדשות מהייצרן וגם כיביתי את האפשרות של ווינדוס לעדכן או להתקין דרייבר אוטומטי. אתה באמת מאמין שדרייבר חדש שמיועד לווינדוס 7 הוא זה שגורם את הבעיות?
ישן 03-02-2010, 07:49

מה זה כל כך קשה להסיר את האנטוורוס?
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי BarakBP שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator]אם זה..."

ציטוט:
כשכיביתי את האנטיוירוס כיביתי גם את כל הסרבסים שלו
, כבר אמרתי שזה לא דווקא מספיק...

תתפלא, אבל אנטוירוס גורם בהרבה מקרים ליותר בעיות(תשאל כל מנהל רשת), מאשר באמת להועיל במשהו, יש כלל פשוט לגבי אנטווירוס, להתקין את האנטוורוס שהו הכי קליל מבחינת צריכת משאבים+קלות תפעול מירבית.
וזה משני סיבות, וירוסים חדשים(כאלה שאשכרה עושים נזק), ממילא אף אנטוירוס לא יזהה, כאלה שכבר ידועים, גם כך כל אנטוירוס סביר(אפילו חינמי), יזהה.

ציטוט:
לגביי דרייברים, שהווינדוס הותקן לראשונה הוא מצא דרייברים להכל אבל מניסיון קודם עידכנתי את הדרייברים בגירסאות חדשות מהייצרן וגם כיביתי את האפשרות של ווינדוס לעדכן או להתקין דרייבר אוטומטי. אתה באמת מאמין שדרייבר חדש שמיועד לווינדוס 7 הוא זה שגורם את הבעיות?

למה לא? תבדוק, מה קורה כאשר את לא מעדכן אף דיריבר.
ואם כבר אתה מתקין חלונות מחדש, דבר ראשון לפני שאתה בכלל חושב על להתקין משהו, תבדוק אם הבעיה קיימת.

***אגב במייקרוסופט מודים לך מקרב לב על כך שהתנדבת להשתתף בפרוייקט הבטא טסטר של חלונות 7, כאמור חלונות לפני SP2 זה מה שנקרא בטא...

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 03-02-2010 בשעה 08:18.
ישן 03-02-2010, 15:18

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "מה זה כל כך קשה להסיר את האנטוורוס?"

ציטוט:
, כבר אמרתי שזה לא דווקא מספיק...

תתפלא, אבל אנטוירוס גורם בהרבה מקרים ליותר בעיות(תשאל כל מנהל רשת), מאשר באמת להועיל במשהו, יש כלל פשוט לגבי אנטווירוס, להתקין את האנטוורוס שהו הכי קליל מבחינת צריכת משאבים+קלות תפעול מירבית.
וזה משני סיבות, וירוסים חדשים(כאלה שאשכרה עושים נזק), ממילא אף אנטוירוס לא יזהה, כאלה שכבר ידועים, גם כך כל אנטוירוס סביר(אפילו חינמי), יזהה.

למה לא? תבדוק, מה קורה כאשר את לא מעדכן אף דיריבר.
ואם כבר אתה מתקין חלונות מחדש, דבר ראשון לפני שאתה בכלל חושב על להתקין משהו, תבדוק אם הבעיה קיימת.

***אגב במייקרוסופט מודים לך מקרב לב על כך שהתנדבת להשתתף בפרוייקט הבטא טסטר של חלונות 7, כאמור חלונות לפני SP2 זה מה שנקרא בטא...

הדרייברים שהותקנו מראש עשו לי בעיות, בעיקר הדרייברים של המודם ושל הכרטיס מסך... אז הורדתי גם דרייברים אחרים על הדרך שנתנו לי יותר אופציות לקינפוג החומרה לצרכים שלי.

אמרת שהאנטיוירוס הוא המועמד המוביל ואני נוטה להסכים איתך כי רוב האנשים שדיברתי איתם על הבעיה הנ"ל ישר הלכו על זה, אז אני שואל אותך בתוך מישהו שלא מבין גדול באנטיוירוסים או מי מהם הכי קל למערכת איזה אנטיוירוס הכי מומלץ להתקין על ווינדוס 7?

* לפי טון התגובה שלך אני מבין שאתה לא חובב מיקרוסופט גדול אבל אני חייב להגיד לך שווינדוס 7 היא מערכת הפעלה מעולה לדעתי.
ישן 03-02-2010, 21:07

זה לא שאני שונא את מייקרסופט, אני פשוט לא אוהב תקלות...
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי BarakBP שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator], כבר..."

כל האנטיוירוסים המוכרים הם אותו דבר, תתקין את זה שהכיל קליל ולא עושה לך בעיות בקנפיגורציה של המחשב שלך, כל אנטוירוס שהיה לי מעולם עשה בעיות כלשהם, והייתי צריך לקנפג אותו(חלק פחות, וחלק יותר), אני אישית עובד עם מקאפי אינטרפרייס, אבל זה בעקר כי הוא קליל, הוא חינמי לסטודנטים של BGU, וכמעט ולא הייתי צריך לקנפג אותו. למעשה רק שני תהלכים שהוא התעקש לזהות כתהלכים חשודים(אחד מהם אחראי להצפין, ולהסתיר תקיות), אז עוד אפשר להבין...

לגבי הדריברים לא אמרתי לך שתשאיר אותם לאחר ההתקנה מחדש, אלה זה נועד בכדי לבודד סופית את הבעיה.. במקרה ואתה מגלה לדוגמא שה דריבר X, אתה יכול לפנות לייצרן על מנת שייפתור את הבעיה.

תעדכן אותנו- אשמח לדעת אם בסוף האנטוירוס היה האשם.

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 03-02-2010 בשעה 21:27.
ישן 04-02-2010, 15:57
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
ESET היא תוכנה סבירה ברמת הפעולה שלה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי BarakBP שמתחילה ב "[QUOTE=The_Equivocator], כבר..."

היא לא מדהימה אבל. ולכן, בלי קשר בכלל לבעיה שלך הייתי ממליץ לך להסיר אותה ולהתקין את
Microsoft Security Essentials התוכנה הזו היא באמת מדהימה ביכולות שלה, אפילו שהיא מבית מייקרוסופט היא פשוט עובדת בצורה יוצאת דופן, הן מבחינת משאבי הזיכרון, והן מבחינת היכולת שלה לאבחן וירוסים, תגושש קצת באינטרנט ותראה שלא אחד ולא שניים טוענים (ואני אחד מהם) שהתוכנה הזו הצליחה לזהות הרבה מזיקים שתוכנות מסחריות לא הצליחו לזהות (כמו קספרסקי ודומיה)
ממליץ לך מאד להוריד ולהתקין אותה, היא כמובן בחינם, והיא עוד עלולה למצוא אצלך מזיקים שיכולים להסביר את מה שקורה לך במחשב.

בלי קשר לזה, לא הצלחתי להבין מדוע איך באפשרותך להתקין מערכת 64 ביט..? לעניות דעתי המעבד שיש ברשותך כן תומך בטכנולוגיה, ולא אמורה להיות בעיה עם זה.

דבר אחרון הוא שתמיד כדאי להתקין תוכנות ניידות, כך אין רשומה ברג'יסטרי, ואין תהליכים שעובדים שעות נוספות כאשר התוכנה לא עובדת בכלל.

בהצלחה.

ישן 04-02-2010, 15:54

נסית 6 שעות עם האנטוירוס שלא בודק RAR?
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי BarakBP שמתחילה ב "[QUOTE=זיו]זניח.[/QUOTE] זניח..."

כי מה שאתה הראת זה זניח(ואני לא משוכנע שיהיה שינוי)
חוץ מזה אין מה להיות מבולבל, יכול להיות שלמרות שתגדיר לאנטוירוס לא לבדוק RAR, עדיין תהיה בעיה(לא סתם אמרתי להסיר אותו לגמרי לצורך הדיקה).
אנטוירוב גם שהוא בודק RAR לא אמור לתפוס 60%, ובטח לא צריך להשאר 60% לאחר הסיום, לכן בקשתי שתסיר אותו...
בכל מקרה תנסה עכשיו להוריד כמה שעות ותעדכן עם זה עזר בוודאות, אחרי זה תחזיר את האנטווירוס(רק תדאג שלא יבדוק RAR בהגדרות), ותגיד אם הבעיה של הזכרון נמשכת, ואם כן אין לי משהו חכם להגיד לך, פרט ללהחליף לאנטוירס אחר, ואם זה תוכנה שרכשת בכספך, אתה יכול לפנות לחברה שתפתור אתה הבעיה...

לא היית צריך לפרמט פעמיים בשביל להבין שזה האנטורוס...(היית פשוט יכול לשאול) (:

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 04-02-2010 בשעה 16:18.
ישן 04-02-2010, 16:32

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "נסית 6 שעות עם האנטוירוס שלא בודק RAR?"

ציטוט:
כי מה שאתה הראת זה זניח(ואני לא משוכנע שיהיה שינוי)
חוץ מזה אין מה להיות מבולבל, יכול להיות שלמרות שתגדיר לאנטוירוס לא לבדוק RAR, עדיין תהיה בעיה(לא סתם אמרתי להסיר אותו לגמרי לצורך הדיקה).
אנטוירוב גם שהוא בודק RAR לא אמור לתפוס 60%, ובטח לא צריך להשאר 60% לאחר הסיום, לכן בקשתי שתסיר אותו...
בכל מקרה תנסה עכשיו להוריד כמה שעות ותעדכן עם זה עזר בוודאות, אחרי זה תחזיר את האנטווירוס(רק תדאג שלא יבדוק RAR בהגדרות), ותגיד אם הבעיה של הזכרון נמשכת, ואם כן אין לי משהו חכם להגיד לך, פרט ללהחליף לאנטוירס אחר, ואם זה תוכנה שרכשת בכספך, אתה יכול לפנות לחברה שתפתור אתה הבעיה...

לא היית צריך לפרמט פעמיים בשביל להבין שזה האנטורוס...(היית פשוט יכול לשאול) (:

כאשר אני מוריד קבצי RAR אני ישר מבחין בבעיה, קודם כל הזיכרון עולה בהדרגה וגם כל המחשב נהיה איטי ועושה טובה שהוא מגיב בכלל, גם כאשר הזיכרון רק עולה מעט כמו שהראתי בתמונות למעלה. בסופו של דבר הוא יגיע לסביבות ה-70% ואני יאלץ לעשות ריסט. זה היה עם הרעיון של זיו.
כאשר מחקתי את האנטיוירוס והורדתי את קבצי ה-RAR לא הרגשתי כובד על המערכת מה עוד שהזיכרון לא עלה בהדרגה אלא נשאר על +2 או +3 גם עכשיו אחרי שעתיים וקצת המצב דומה, אז הבעיה היא כן עם האנטיוירוס מסתבר.

זה מאוד מוזר כי הרבה מאוד אנשים משתמשים באנטיוירוס הזה (NOD32) וחוץ ממני לא מצאתי עוד מישהו עם הבעיה הזאת.

בקשר לפירמוטים, לא עשיתי את הפירמוט בגלל הבעיה של הזיכרון.

ל - fadey:
תודה על התגובה אבל אני לא חושב שאני יעבור לתוכנה הזאת כי אני עובד עם NOD32 כבר מספר שנים ואני אישית מאוד מרוצה מהביצועים, מהירות העידכונים ובכלל באופן כללי.
אני ינסה לפתור את הבעיה הזאת של הזיכרון ואם זה לא יצליח אז אני יחשוב על אלטרנטיבה ראויה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר