לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2010, 01:46
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "אוקי אז מה אני צריך ללמוד ?..."

בגדול - Dreamweaver זו אחלה התחלה לבנות אתר.
אתה יכול לעצב אתר עם תמונות רקע, עם לינקים, תמונות, כפתורים שמתחלפים כאשר העכבר עובר עליהם... אתה יכול לעשות כמעט הכל מבלי לדעת בכלל HTML / PHP / ASP ושאר קללות באותיות באנגלית.

אבל גם DW מוגבלת באפשרויות שלה שהיא נותנת למשתמשים שלא יודעים לכתוב בשום שפת מחשב (כולל הבסיסית ביותר, לדעתי, שהיא html).
אבל - להרבה מאוד אתרים זה בהחלט מספיק.
זה די תלוי מה סוג התוכן והמורכבות של האתר שאתה רוצה להרים.
שורה תחתונה, אתה בהחלט יכול לבנות אתר עם DW, ואפילו אתר יפה מאוד! התוכנה קלה לשימוש ועובדת טוב מאוד. למה שלא תשחק איתה קצת ותחזור אלינו אחרי שהשתפשפת? נוכל תמיד לעזור לך להטמיע דברים קצת יותר מתוחכמים בבסיס שכבר תיצור עם ה DW.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2010, 13:56
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "הוא לא שאל "איך הוא יכול..."

הבנתי.. זאת אומרת, ששנינו הבנו שיש סתירה בדרישה שלו לבניית אתר מקצועי ללא ידע בשפות.
אני מצד אחד הצעתי לו דרך להקים אתה בלי לדעת שפות תכנות (שלא יהיה מקצועי כהגדרתך - אפילו שלא טרחת לבדוק מולו מה המשמעות של 'לא יבייש בונה אתרים מקצועי'), ואתה מאידך הצעת לו ללמוד תכנות.

שתי התשובות שלנו נכונות, תלוי מנקודת המבט, אבל יש לי הרגשה שהפתרון שלי יקדם אותו יותר.
נכון, לבנות אתר ב DW בלבד, ללא ידיעת תכנות - לא יקדם אותו רחוק מדי, אבל זה פתרון שבהחלט יאפשר לו לבנות אתר, בניגוד לפתרון שלך, שלא יקדם אותו לשום מקום - עד שיסיים ללמוד את שפת התיכנות שיבחר, ולאחריה ישקיע הרבה זמן בכתיבת הקוד בעצמו.

אגב, השתמשתי ב DW והיא תוכנה נהדרת! בטח ובטח שיותר מהמתחרה המיקרוסופטי שלה.
צריך לדעת לעבוד איתה - כמו בכל תוכנה. היא לא מחליפה עבודה ידנית בהרבה מקרים, אבל היא תוכנה נהדרת שמאפשרת עיצוב נוח ותרגום WYSIWYG לקוד.

ישן 14-02-2010, 14:32
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "אם הוא רוצה לכתוב תוכנה(אתר..."

אז אני לומד הנדסת תוכנה, ואני חושב שאתה ממש מגזים!
מה הקשר להנסדת תוכנה או מדעי המחשב? אתה יודע שבלימודים להנדסת תוכנה אתה לומד 80% דברים שבכלל לא קשורים לתוכנה אלא להנדסה (כמו פיסיקה, מתמטיקה, מדעי מחשב, מבנה מחשב, מערכות ספרתיות ושאר מליוני קורסים שאינם קושרים לתיכנות - שלא לדבר על קורסי העשרה מפקולטות אחרות עבור צבירת נקודות זכות שיסיימו את התואר - כמו אנגלית, פוטושופ, פסיכולוגיה ומה לא?)?

ללמוד הנדסת תוכנה / מדעי המחשב זה לגמרי overkill, וגם קורס בג'ון ברייס.

אגב - אחד הדברים שלמדתי בהנדסת תוכנה הוא להתאים את הצעת המחיר שתהיה הנמוכה ביותר, שתתאים לצרכי הלקוח - כלומר, לפני שאתה רץ לשולחן העבודה שלך (סביבת הפיתוח במקרה ואתה איש פיתוח) - קודם כל דע עד הסוף מה הלקוח שלך צריך.. בהתאם לדרישות של הלקוח, אתה תדע אילו משאבים אתה צריך לגייס עבור הפרוייקט ורק לאחר מכן, אתה מתכנן את העבודה שלך, את הצוותים שלך וכו'.

כלומר, אם מראש אתה בגישה של ללמוד את כל מה שיש לעולם להציע, ע"מ להקים פרוייקט פשוט - אתה כנראה תפסיד את כל העבודות שאי פעם יגיעו למשרד שלך.
בא אליך לקוח ורוצה לבנות מערכת במינימום משאבים - אתה צריך לדעת לספק לו פתרון שיהיה זול ככל הניתן. הפתרון של "תלמד לתכנת בצורה מקצועית" הוא פתרון גרוע כיוון שהוא יגיע לנקודה בה הוא מרוצה מהפרוייקט אחרי זמן רב, בעוד שפתרונות אחרים שעלו באשכול יהיו טובים בהרבה כיוון שאז הוא יוכל להגיע לאתר שהוא מרוצה ממנו - תוך זמן קצר בהרבה.

לא תמיד האתר שבנוי הכי מקצועי, והכי 'נכון לפני התקן' הוא הפתרון שאתה מחפש. בהרבה מקרים התקציב (או במקרה זה - זמן הפיתוח) קריטי יותר.
כמובן, שיש בעיה בהגדרת הדרישה של הבחור כיוון שהוא דורש משהו שבלתי אפשרי ליישום, אבל כיוון שאנחנו בני-אדם ולא רובוטים (אלא רק מתכנתים רובוטים), אנחנו יכולים לחשוב מעבר לרמה של 0 ו- 1 ולהסביר לו שמה שהוא רוצה הוא בלתי אפשרי, אבל ישנן החלופות הבאות - שיבואו על חשבון איכות המוצר.
מצד שני, מי אמר שהוא צריך מוצר ברמת איכות כפי שאתה מייצר בעצמך? בהחלט יתכן כי מוצר ברמה נמוכה יותר יספק אותו לחלוטין.
את כל זה אתה צריך לבדוק טרם הצעת הפתרון שלך, ולכן ההודעה של dorM היא הודעה הרבה יותר רלוונטית, למשל, מההודעה שלך, שמבלי לבדוק - ישר שולחת אותו ללמוד את כל שפות התיכנות ועוד מליון קורסים לא רלוונטיים שיעלו לו בהרבה מאוד זמן (וכסף).

ישן 17-02-2010, 23:12
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "ידעתי שזה מה שתגיד... והתשובה..."

אבל לא למפות לינקים בתוך חלקים של התמונה, ואתה יודע מה - כן, גם מה שאמרת אפשר לעשות.
ואתה יודע מה? כן! זה אתר!
זה קוד ב HTML שמכיל תמונה, קישור, מידע... וואטאבר... לא צריך לזלזל. זה אתר וזה בסדר גמור, ויש אנשים שזה בהחלט מספיק להם.

ישראל - תוכנות גראפיקה מסויימות (קרי פוטושופ) מסוגלות לייצר קוד HTML ולבנות ולעצב ממש אתר.
אשכרה לבנות אתר מעוצב מבלי להבין שיט ב HTML.
אם אתה רוצה שאני אדגים לך, בשמחה... רק בבקשה, אם אתם לא יודעים על מה אתם מדברים, אפילו שנראה לכם שאני מקשקש - בבקשה, לשאול לפני שיורים

עריכה: אחרי עיצוב בסיסי ראשוני ב PS, אפשרל העביר את ה HTML שנוצר ל DW ואז בכלל להשתולל.
אני אתן לכם דוגמאות לאתרים שאני בונה בחצי שניה עם PS ו DW. באמת, מבלי לגעת בכלל ב HTML... אני מבטיח שזה יצא יפה =)

נערך לאחרונה ע"י Narxx בתאריך 17-02-2010 בשעה 23:15.
ישן 18-02-2010, 00:39
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "אסכם מה כתבתי עד עתה באשכול..."

איפה הוגדרה הדרישה עבור אתר "מקצועי"?
המילה מקצועי הוזכרה בפעם הראשונה על-ידך... פותח האשכול כתב "ברמה שלא תבייש בונה אתרים".
כמובן, שהרמה שתבייש בונה אתרים היא הגדרה מאוד ערטילאית והיה כדאי לקבל חידוד כדי לענות בצורה מדוייקת, אבל נראה לי שהבנת את רמתו של פותח האשכול ולכן הכלים שהצעת לו ללמוד הם לא נגישים לו לבניית אתרים בזמן שיש כלים שכן.

התגובות באשכול היו באופן מוחלט "לך ללמוד תיכנות" במקרה הטוב ו"לך ללמוד הנדסת תוכנה / מדעי המחשב" במקרה הגרוע.
ההמלצה שלי היתה "עזובותך מללמוד - תתקין DW ותסתדר משם". אני חושב שמכל הפתרונות שעלו, שלי היא הנגישה ביותר לבעיה. אתה אולי לא מסכים איתה, אבל כך אני רואה את הדברים.

לילה טוב, ידידי

ישן 18-02-2010, 05:35
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "עקבתי אחרי הדיון שלכם,"

הקטע הכי מצחיק הוא שגם אני בונה אתרים, וגם אני בניתי כמה דפים באמצעות PS בלבד.
הקטע היותר מצחיק הוא שאני יכול להוכיח שזה אפשרי, אבל בכל זאת מתעקשים להוכיח לי פה שמבלי לדעת HTML - אי אפשר לבנות אתר (או שמה שיבנה לא יהיה אתר אלא משהו אחר, לא הבנתי מה).

אני מוכן לקבל את זה שהאתר יכתב בצורה לא טובה, או שהוא יהיה דל באופציות או כל דבר אחר - אבל אתר זה אתר...
אני לא אתווכח האם HTML זו שפת תכנות או לא... אני לא כל כך יודע לעמוד על ההבדלים שבין HTML לשפות תיכנות כמו ++C, ג'אווה או C (ואני יודע את כולן) מהסיבה שזו סתם הגדרה.
אני כן יודע שמבלי לדעת תכנות - אי אפשר לתכנת, בעוד שכן אפשר לבנות דפים ולחברם לאתר שלם - מבלי לדעת HTML. יש כלים שעושים את זה אוטומטית ויוצרים אתרים באמצעותם.
נכון שזה בסיסי לדעת HTML, ואני מסכים איתך שביחס לשפות אחרות - HTML ממש פשוטה ולא צריך שום כלי מיוחד כדי לכתוב אותה (בניגוד לשפות תכנות אחרות) [אני אישית כותב עדיין HTML ב notepad], הכל נכון... אבל - אפשר גם בלי.

רצוי לדעת, אבל לא חובה, ואני מוכן להוכיח את זה ולהעלות אתר שלם לפרש שיעבוד מצויין וכולם יהנו ממנו - מבלי שכתבתי שורה בודדת בקוד ה HTML שלו, שהוא תוצר של מכונות בלבד (PS + DW).

ישן 18-02-2010, 10:12
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "הקטע הכי מצחיק הוא שגם אני..."

בעעעע עוד שעה לארוחת צהריים....

תראו ברור שאפשר לכתוב אתר בלי לדעת כלום, DW וPS הם כלים מספיק חזקים בישביל שיהיה אפשר להוציא איתם משהו שנראה טוב, סטטי, ועם לינקים, אפשר אפילו רק עם וורד. ועוד לא התחלנו לדבר על מערכות CMS למינהן.
אבל זה כמו לשאול האם אפשר לבנות מכונית בלי לדעת הנדסת מכונות או הנדסת רכב, אפשר.... אבל מכונית לWRC מאפס כנראה לא יצא לך.

חוץ מזה שפותח האשכול שאל:
לא יודע שפות לא יודע עיצוב והשאלה היא איך אני בונה אתר אינטרנט ברמה שלא מביישת אף בונה אתרים!
וזה אי אפשר בלי ללמוד....

שוב השאלה מה זה אתר, רב האתרים באינטרנט זה HTML סטטי עם תמונות ולינקים לדפים דומים אחרים, וזה מה שרב האנשים צריכים. כשאומרים למתכנת אתר הוא חושב פייסבוק, או מינימום ווינט.... מין אליטיזם כזה...

לגבי מה זה שפת תכנות. שפת תכנות זה שפה שאפשר לכתוב בה אלגוריתם לצורך העיניין שפה שהיא turing complete. בשונה משפות שהן data description languages או MarkUp languages שמשמשות לתיאור מידע. HTML ספציפית משמשת בישביל לתאר לדפדפן איך להציג דף, נניח השאלה בפורום תכנות עם המספרים האקראיים והמערך, זה משהו שאי אפשר לעשות בHTML, לא בלי להכניס שפת סקריפט. מין משהו כזה בתאורית החישוביות.
ישן 18-02-2010, 13:26
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "בעעעע עוד שעה לארוחת..."

אז סיכמנו את חוסר-ההסכמה שלנו באי-הסכמה על ההגדרה של "רמה שלא מביישת אף בונה אתרים!"
עד שלא תגדיר את זה עד הסוף, לא נוכל להתייחס לזה בצורה רצינית, ולא נוכל לדעת האם צריך לדעת או לא צריך לדעת HTML כדי לענות על הקריטריון.

כתבת:
ציטוט:
שוב השאלה מה זה אתר, רב האתרים באינטרנט זה HTML סטטי עם תמונות ולינקים לדפים דומים אחרים, וזה מה שרב האנשים צריכים. כשאומרים למתכנת אתר הוא חושב פייסבוק, או מינימום ווינט.... מין אליטיזם כזה...

אני לא יודע שום דבר שלא הגדירו לי... ממש כמו הקומפיילר... אם אתה זורק לי את המילה "אתר" אני מבין דף שדפדפן יכול לגלוש אליו. אני חושב איחסון, אני חושב דומיין, אני אפילו יכול לחשוב על שכבה 4 ו- 5 במודל 5 שכבות בתקשורת... אף אחד לא אמר לי ש"אתר" זה דף דינאמי סטייל וויינט או פייסבוק. למעשה, אם אתה שואל אותי - פייסבוק בכלל לא רלוונטי עבורי כאתר.. בתור מי שמפתח אפליקציות לפייסבוק, הפייסבוק הוא בסך הכל פלטפורמה עבור אפליקציות.
אז בשבילך המילה "אתר" זורקת לך קונוטציה של דפים דינאמיים בעוד שברור (כמעט)לחלוטין שמה שהבחור רוצה לא יעמוד בקנה אחד עם הדרישה הזו, ולכן ניתן להניח בסבירות גבוהה יותר כי מדובר על דפים סטטיים, וככאלו אנו יודעים שניתן לבנות ללא כל צורך בהבנה של HTML.

אנחנו סתם חופרים פה על הגדרות (בדומה לאשכול ההוא בפורום תיכנות ).
פשוט צריך להבין עד הסוף למה התכוון המשורר ומתוך זה לענות, כאשר רצוי לא לסגור דלתות ולהגיד 'אי אפשר' אם כן אפשר, תוך הזנחה של דברים חשובים יותר או פחות (קרי קוד שיהיה כתוב בצורה מסודרת, יעילה, נוחה, שיאפשר שינוי במקום אחד שישפיע בהתאמה על כל הדף [CSS], שיתמוך את כל הדפדפנים וכו').

ואני מניח שעיקר הבילבול היה שלא ידעת ש PS בעצמו מייצר קבצי HTML... זה מה שמראש הניע את כל השירשור הגדול שלנו (והמשיך לשירשור מחודש יחד עם טלי).
כן, הפוטושופ נהיה מתוחכם עם השנים... נסה לעבוד איתו, אחת התוכנות שכמעט תמיד פתוחה אצלי ב TaskBar למטה (או שכמו כל מתכנת hardcore, אתה עובד עם לינוקס? )

ישן 18-02-2010, 12:16
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "לא."

יש לך המון טעויות ואתה מטעה אנשים אחרים שלא מבינים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellfrost
תקשיב, לא משנה כמה תתעקש, בישביל לבנות אתר צריך לדעת HTML, כל השאר זה אופציונאלי.
המינימום שאתה חייב בישביל שתוכל לקרוא לעצמך "בונה אתרים" זה לדעת HTML. ולא HTML זה לא תכנות, זה עיצוב. זה השפה שבה דפדפנים ובכלל הWWW מדברים.

א. לא צריך לדעת HTML כדי לבנות אתר. אמנם זה לא אופציה נורמלית לבנות אתר
דרך הפוטושופ, אבל זה אפשרי.
ב. HTML היא שפה. לא עיצוב. כמו שCCS היא שפה, HTML היא שפה. CSS עוזרת
לעצב את הדף יותר מתקדם מרק HTML, והיא נקראת שפה. בקיצור, אתה מוזמן לקרוא
פה מה זה תכנות, ותראה שHTML עונה על הקריטריונים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellfrost
חוץ מזה אי אפשר לעצב אתרים בPS, רק תמונות, ותמונות זה משהו אופציונאלי באתר. גם להשתמש בDW לא נקרא לבנות אתר, מאותה סיבה שלהשתמש בוורד לא נקרא לבנות אתר, למרות שDW זה כלי שימושי...

ג. אני לא מאמינה שאתה אומר שאי אפשר לעצב אתרים בפוטושופ, כאילו, אתה גם מעצב
וגם מתכנת וגם אני לא יודעת מה עוד? פשוט תיהיה בשקט איפה שאתה לא מבין, בחייך.
באמת, אתה עושה פאדיחות לעצמך. יש אנשים שהמקצוע שלהם זה לעצב אתרים בפוטושופ!
פוטושופ היא תוכנה למטרת עיצוב - בפוטושופ אפשר לעצב ה-כ-ל. לא רק שאפשר לעצב
בה הכל, היא גם תומכת בזה ויש לה אפשרויות מקלות לאנשים שמעצבים בפוטושופ.
"רק תמונות" - תמונה ועוד תמונה ועוד תמונה = אתר. מעצבים אתרים בפוטושופ.
ד. להשתמש בדרימוויבר בהחלט נקרא לבנות אתר, התוכנה נוצרה בשביל בנייה ועיצוב אתרים.
אני לא יודעת עד כמה אתה מכיר את הדרימוויבר, אבל יש בה חלק שאפשר לכתוב קודים בעצמך,
זו האפשרות הבסיסית והראשונה שמוצגת בה.
ההבדל בין וורד לדרימוויבר הוא שוורד נוצר ע"מ לייצר מסמכים ודרימוויבר נוצרה ע"מ לבנות
ולעצב אתרים.

בכל אופן, מסקנה סופית, בחייך, אל תדבר איפה שאתה לא מבין, אתה מטעה אנשים ולא סתם מטעה, מטעה בגדול.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 18-02-2010 בשעה 12:30.
ישן 18-02-2010, 12:53
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "יש לך המון טעויות ואתה מטעה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedBlossom
יש לך המון טעויות ואתה מטעה אנשים אחרים שלא מבינים.

א. לא צריך לדעת HTML כדי לבנות אתר. אמנם זה לא אופציה נורמלית לבנות אתר
דרך הפוטושופ, אבל זה אפשרי.
ב. HTML היא שפה. לא עיצוב. כמו שCCS היא שפה, HTML היא שפה. CSS עוזרת
לעצב את הדף יותר מתקדם מרק HTML, והיא נקראת שפה. בקיצור, אתה מוזמן לקרוא
פה מה זה תכנות, ותראה שHTML עונה על הקריטריונים.

ג. אני לא מאמינה שאתה אומר שאי אפשר לעצב אתרים בפוטושופ, כאילו, אתה גם מעצב
וגם מתכנת וגם אני לא יודעת מה עוד? פשוט תיהיה בשקט איפה שאתה לא מבין, בחייך.
באמת, אתה עושה פאדיחות לעצמך. יש אנשים שהמקצוע שלהם זה לעצב אתרים בפוטושופ!
פוטושופ היא תוכנה למטרת עיצוב - בפוטושופ אפשר לעצב ה-כ-ל. לא רק שאפשר לעצב
בה הכל, היא גם תומכת בזה ויש לה אפשרויות מקלות לאנשים שמעצבים בפוטושופ.
"רק תמונות" - תמונה ועוד תמונה ועוד תמונה = אתר. מעצבים אתרים בפוטושופ.
ד. להשתמש בדרימוויבר בהחלט נקרא לבנות אתר, התוכנה נוצרה בשביל בנייה ועיצוב אתרים.
אני לא יודעת עד כמה אתה מכיר את הדרימוויבר, אבל יש בה חלק שאפשר לכתוב קודים בעצמך,
זו האפשרות הבסיסית והראשונה שמוצגת בה.
ההבדל בין וורד לדרימוויבר הוא שוורד נוצר ע"מ לייצר מסמכים ודרימוויבר נוצרה ע"מ לבנות
ולעצב אתרים.

בכל אופן, מסקנה סופית, בחייך, אל תדבר איפה שאתה לא מבין, אתה מטעה אנשים ולא סתם מטעה, מטעה בגדול.

חמודה, קודם כל את לא מכירה אותי ולא יודעת מה אני יודע ומה לא, אז אני היית מתאפק קצת עם ההצהרות.
חוץ מזה אני חושב שיש פה פער קטן בעולם המושגים בנינו אבל לא נורא...

א. תקראי את התגובה האחרונה שלי, הסכמתי עם זה.... אפשר בהחלט לייצר אתר עם הכלים המתאימים בלי להבין מה הם מוציאים איך ולמה.

ב. אמרתי "לא שפת תכנות", ברור שהיא שפה מה שבא לך זה שפה, אבל בישביל ששפה תהיה שפת תכנות צריך שיהיה אפשר לתכנת בה- למיין מערך נגיד אני מציע שתקראי פה
http://en.wikipedia.org/wiki/Turing_completeness

עיצוב זה design או style ? לא יודע...
תראי בסופו של דבר דף באתר זה HTML אז לעצב אתר איך שאני מבין, זה לכתוב HTML אולי גם CSS :-). ככה אני מבין את המילה לעצב, אולי גם לעשות סקיצה על נייר או משהו...

ג. אני רק מתכנת :-). תראי, שוב, פוטושופ זה תוכנה לעריכת תמונות, אפשר לצייר תמונות, לחתוך תמונות, בישביל להוציא מזה אתר צריך לכתוב HTML ולדחוף אותן לתוכו, אם PS יודע לעשות את זה, זה חדש לי...
יש בPS יותר פיצ'רים מבחיים האמיתיים....
ד. אני אוהב דרים וויבר, כאילו לא אוהב, אבל יש לי סנטימנטים כלפיו, דרכו למדתי HTML בזמנו...תראי אפשר להשתמש בו בתור עורך HTML, או בתור כלי עריכה wysiwyg.... בתור כלי לHTML אני זוכר שהוא היה נחמד....

----
אה הנה קחי
http://stackoverflow.com/
זה אתר. יש בו 7 תמונות, ואחת בגודל 0*0 שאני לא מבין מה המשמעות שלה... כולן קטנות ולא מהותיות... רק בישביל ככה להוסיף נופך לדיון...

----
מהאתר שלך ומהדף בדויאנט ארט אני למד שאת דיזיינרית :-)
יש לך אחלה פרוטפוליו

נערך לאחרונה ע"י hellfrost בתאריך 18-02-2010 בשעה 13:06.
ישן 24-02-2010, 13:14
  ישראל K ישראל K אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.03
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה לא סותר את הטענה שלי......"

העדפתי להמנע מלהוסיף מילה, כדי לא להמשיך לגרור את הדיון, אבל היות ומישהו כבר גרם לכך, אנצל את ההזדמנות

אני אנסה לדמות את המשל שהבאת, למקרה הזה.
אם מישהו רוצה להתפשר על מצלימה זולה, או על אתר זול, ברור שאין סיבה לטעון באופן גורף שהזול נחשב ככלום.
אבל אם מישהו רוצה שהמצלימה שעולה 1000 תיצור תמונות ותכיל תכונות זהות! לזאת שעולה 10 (אלף), אתה קרוב לוודאי תטען לו שהוא לא יודע על מה הוא מדבר, זה פשוט לא זה וזה גם לא יכול לקרות (בהתאם לנתונים הנוכחיים). ואם הוא בכל זאת רוצה את התכונות והתוצאה של זאת שעולה 10, הוא פשוט יצטרך לצבור עוד כסף, להשיקע יותר, ולרכוש את זאת שבאמת עולה ושווה יותר.

עיקר הטענות היו שלא ניתן לבנות אתר מקצועי (וודאי לא בצורה שפותח האשכול הדגיש) ללא ידע מקצועי, גם אם ניתן לבנות אתר מספק עם כלים מוכנים וידע בסיסי. אבל שוב, הוא לא יהיה מקצועי!
ישן 20-02-2010, 17:40
צלמית המשתמש של tnadav1
  משתמש זכר tnadav1 tnadav1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.05
שלח הודעה דרך MSN אל tnadav1
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אבל לא למפות לינקים בתוך..."

ושוב פעם חזרנו ל - "רמה שלא מביישת אף בונה אתרים"

לפי ההגדרה הזאת, אם קיים בונה אתרים אחד שיהיה במלוא המובן, מבוייש לתת ללקוח אתר כזה, האתר לא יעמוד בדרישות, וזה המצב.

אפשר לקרוא לכמה תמונות האתר שלך, אבל זה יהיה אתר ברמה מאוד ירודה, ואתה יודע מה? משתמשים ישימו לב לזה.
אפשר לקרוא לאוסף הזבל שעשית ב- DW אתר, אבל זה מבייש בצורה הכי מביישת שאפשר, את כל ה-5 שנים שאני מתעסק בבנית אתרים.

אפשר גם לעשות אתר ב- tipo, אבל אני מניח שמי שכתב את האשכול יודע את זה, ולא בשביל זה הוא פה.

המסר שלי הוא שזה לא קל ליצור אתר טוב, ושאלה כזאת היא אפילו ברמה מסוימת מעצבנת, כי לא בשביל זה למדתי כל-כך הרבה.
אין קסם, בשביל ליצור לבד אתר טוב, צריך הרבה מאוד השקעה, אפילו אם זה עוד לא מגיע לשפת צד-שרת.

ואתה זה לא דוגמא, אתה בעצמך אמרת שאתה לומד הנדסת תוכנה.

ישן 20-02-2010, 17:55
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי tnadav1 שמתחילה ב "ושוב פעם חזרנו ל - "רמה שלא..."

ומיהו "בונה אתרים" ומה רמתו?
כיצד אתה מכמת רמה? לפי האם הקוד כתוב לפי התקן? אולי לפי כמות הדפדפנים שהקוד תומך? אולי לפי מספר הפיצ'רים שהקוד מאפשר ואולי בכלל האם האתר דינאמי או סטטי.
קשה להתייחס ברצינות ל"רמה שלא תבייש בונה אתרים" כיוון שזה דבר מאוד סובייקטיבי ונתון לשיקול דעת.

ממה שאני מבין, הדרישה באשכול היתה לבניית אתר ללא ידע בתיכנות (או HTML, יש פה אנשים שטוענים שזה כן תיכנות או לא תיכנות) אלא רק ע"י עבודה עם DW.
אני אומר שאפשר, ואפשר אפילו ליצור אתרים נחמדים מאוד (אמנם סטטיים - אבל לא תמיד יש דרישה לאתרים דינאמיים. יש מספיק אתרים שסטטי זה בדיוק מה שצריך).

אני לומד ה.תוכנה אבל אין לזה שום השפעה על היכולות שלי בפוטושופ או DW. מבטיח לך שלא לקחתי שום קורס לא בתוכנה הזו ולא בתוכנה הזו (נכון לכתיבת הודעה זו). אם אני בונה אתר ב DW, זה לגמרי מתוך האינטואיציה שלי עם התוכנה, ואם אני מצליח לבנות משהו יפה ב DW, זה הכל לזכות התוכנה ולא לידע שלי בתכנות מונחה עצמים.

ישן 18-02-2010, 03:19
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "פיספסתי את ההמלצה שלך ל word..."

w3scools נותן לך ידע בסיסי ולא מקצועי ולא מפורט, השאלה מה תעשה עם הידע ולאיפה תתקדם משם דרך קורסים לתואר במדעי המחשב (לשם הדוגמא) או קורסים בודדים במכללות שונות.
לא חייבים לדעת לכתוב תוכנה ב c++ (לשם הדוגמא) או לכתוב אתרים לפני כן, כדי ללמוד מ w3scools את החומר צריך לדעת אנגלית טוב עם רצון לשבת על התחת וללמוד ולא יותר מזה.

לעומת זאת יש קורסים במכללות שונות, שהם "כאילו" מלמדים אותך לבנות אתרים או לתכנת ומהם צריך להזהר. ידידה שלי נפלה בפח ונרשמה לקורס כזה באחת המכללות במרכז, כאשר באינטרנט היא הייתה יכולה ללמוד מ w3scools הרבה יותר טוב.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 18-02-2010, 02:24
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי max-max שמתחילה ב "לא יודע שפות ,איך אני בונה אתר ?"

ברשותכם, אני מסכמת, חפרתם למסכן ששאל שאלה מסכנה

max-max, יש באפשרותך שלוש אפשרויות:

1. ללמוד HTML - שפה לא קשה בכלל, כל בנאדם רגיל יכול ללמוד אותה.
אם אתה מעוניין ביותר מטקסט רגיל וכמה צבעים וגדלים (כמובן בתמצות),
אתה יכול ללמוד עוד כמה שפות לעיצוב האתר בצורה יותר מתקדמת
ומגניבה כגון: PHP, CSS, JS וכד'.

כמובן שאם אתה מעוניין ליצור אתר אחד ולא להתמקצע/ללמוד/"לבזבז" זמן - סביר להניח שלא
תבחר באפשרות זו.

2. לא ללמוד תכנות, להשתמש בעזרים כגון: פוטושופ, אילוסטרייטור, דרימוויבר
שבכולן אתה יכול להוציא דף HTML בסופו של דבר. פוטושופ ואילוסטרייטור נועדו
לעיצוב, בסופו של דבר - לא מומלץ להשתמש ביצירת דף HTML מהן - יש לאפשרות
הזו מלא חסרונות. בתוכנות האלו מומלץ לעצב בלבד. ותוכנת הדרימוויבר - שנועדה
במיוחד לבניית אתר בצורה הכי ידידותית למשתמש, אני מרשה לעצמי להגיד שלא
צריך ללמוד אותה לפני אפילו, F1 מספיק פה.

לחברים שהגיבו פה שתוכנת ה"דרימוויבר" לא מומלצת, הם טועים, היא אותו הדבר כמו כתיבה רגילה, פשוט
יותר נוחה וויזואלית למשתמש. ישנן אפשרויות בחירה לעבודה כמעצב או מתכנת או יחד
.

3. לקנות עיצוב ובניית אתר.

בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 20-02-2010, 18:27
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "אם אתה מכיר עורך WYSIWYG טוב..."

WYSIWYG - באיזה דפדפן You Get את What You See? גם זו שאלה.

בכל מקרה, מחוללי קוד הם לא דבר טוב. אף פעם. אני לא מכיר את DW מי יודע מה (ראיתי אותו לפני די הרבה שנים...) אבל אני בטוח במשהו אחד: אף תוכנה לא תוכל ליצור את הקוד המינימליסטי שעושה את העבודה המבוקשת, פשוט משום שלתוכנה אף פעם אין מה שיש ליוצר האתר: הבנה של מה שהוא רוצה. גם AI לא יעזור כאן - מדובר בקריאת מחשבות. וקוד מינימליסטי זה דבר חשוב מאוד. אין דבר יותר מעצבן מאתר שעולה לאט ולא חייב להיות כזה.

אם צריך סתם עורך טקסט לבניית אתר - הייתי משתמש ב Notepad++ בחלונות או Kate בלינוקס
אם רוצים WYSIWYG - אני משער שהדבר שבונה אתרים הכי קרוב לסטנדרט המינימלי שעובד הוא דווקא Nvu ולא DW...

ושוב, אני לא בא להמעיט מיכולתם של פוטושופ, DW, או כל תוכנה אחרת (טוב, חוץ מפרונטפייג' - מדובר בזבל שמסריח יותר מאתר מסויים שנמצא ליד כביש 4) - אבל אם בנאדם רוצה תוצאה שלא מביישת בונה אתרים *טוב*, הוא צריך, מה לעשות, ללמוד HTML ו CSS. ולהבין את המשמעויות של הדברים שהוא עושה. ככה זה גם יעבוד לו בכל דפדפן, גם תהיה לו הפרדה טובה בין תוכן ועיצוב, גם האתר שלו יטען מהר, יהיה בעל מראה אחיד בדפים שונים באתר עד לרמת הפיקסל, וגם יהיה קל לתחזוקה - דבר שהרבה אנשים מתעלמים ממנו, משום מה... ובנוסף להכל - זה גם לא ממש קשה... אז זה שווה את זה.

ישן 21-02-2010, 07:51
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "WYSIWYG - באיזה דפדפן You Get..."

תראה שימי, אתה מכיר אותי ואתה יודע שאני מסכים לגמרי עם דבריך, אבל לתחזק אתר שנכתב ב DW זה ממש פשוט, אם אתה מתחזק מתוך DW... גם אם הקוד בלתי קריא בעליל - התוכנה יכולה לקרוא את הקוד בעצמה, וע"י גרירה של עצמים בתוך התוכנה עצמה, היא תשנה בהתאם את הקוד ולכן התחזוקה שם תהיה די קלה...

כל עוד אתה מתחזק בעצמך את האתר, או מישהו אחר שעובד עם DW, זה יהיה סבבה.
מה יקרה כאשר ינסו לערוך בתוכנה אחרת או אפילו גרסה אחרת - אף אחד לא יודע... וזו בעיה, ולכן צריך לכתוב מראש לפי תקן מסויים... אבל אם הבחור הולך לבנות אתר פשוט המורכב מכמה תמונות ולינקים - אני מאמין ש DW יהיה מספיק טוב בשבילו... מקסימום, אח"כ ילמד קצת HTML בזמנו החופשי ויתקן את הקוד שה-DW יצר לו.

ישן 24-02-2010, 13:05
  stuk stuk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.04
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "1. היא כן מדד. 2. התג הזה אכן..."

אני חייב להגיד את מילתי כבונה אתרים מקצועי וכמתכנת.

אכן ניתן לבנות אתר בDW ואף אתר שניראה טוב (כמובן לא מבחינת הקוד) אך זה לא יהיה אתר מקצועי אף פעם.

אתר שבנוי בHTML בלבד אינו אתר מקצועי אפילו לרמה של אתר של גנון או של מורה פרטי.
בסופו של דבר המורה ירצה לשנות או לעדכן את התוכן, ובשביל זה הוא יצתרך להשתמש או בDW או במערכת ניהול תוכן נורמלית.
אף מורה פרטי למת' לא רוצה ללמוד להשתמש בDW כשהוא רצה בסך הכל לפתוח את נישת פרסום העסק שלו לטווח רחב יותר של לקוחות באינטרנט.

על כן להוסיף דינאמיקה לאתר היא הכרח.

בנוסף לכך תקינות קוד הHTML מהווה בסיס לכל אתר מקצועי.
שכן אחת מהדרישות של אתר מקצועי הינה שהאתר יפעל בכמה דפדפנים שונים כדי להגיע לכל פלח השוק האפשרי.
אתר שלא נכתב בקוד HTML תקני לא יפעל היטב בכל הדפדפנים.
על יתרונות הקוד התקני אפשר לכתוב עוד הרבה כגון זה שגוגל אוהב קוד תקני ומקדם אתרים כאלה בהופעות בגוגל.
אתר שנכתב בקוד תקני עולה מהר יותר כי הקוד קצר יותר.
ישן 24-02-2010, 15:24
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי stuk שמתחילה ב "אני חייב להגיד את מילתי כבונה..."

אני לא מסכים איתך.
מורה פרטי למתמטיקה לא רוצה לתחזק לעצמו את האתר. הוא ישלם לבונה האתר שלו בכל פעם שהוא ירצה להכניס אי-אילו שינויים באתר.
במידה והאתר הוגדר מראש להיות אתר סטטי, הוא יכול להיות מורכב רק מ HTML ללא שימוש בשפה דינאמית נוספת, והוא יהיה אתר מקצועי, נקי, יפה, ברור, חלק וכל מילה טובה שאפשר להגיד על אתר טוב.
אתה אפילו כמעט ולא מוגבל בעיצוב שלו הודות ל PS ו-DW.

אותו בונה אתרים שרוצה לתחזיק את האתר ולשנות דברים, יעשה זאת ב DW ויהיה לו נוח מאוד.
ישנם אתרים פשוטים, ברמת תכנות פשוטה מאוד שאפשר לבנות מבלי לדעת שפות כלל (כולל HTML).
כל הרעיון של הוספת תיכנות באתר בשפות דינאמיות הוא הקלות לשנות ולתקן במידה ואתה מתעסק עם דברים מסובכים שקשה או אי אפשר לעשות ב DW.
אין ארוחות חינם, אבל לא על כל ארוחה צריך לשלם $500. יש ארוחות ש $1 יהיה בהחלט מספיק עבורן

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:22

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר