לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-04-2005, 14:38
צלמית המשתמש של nir-vana
  nir-vana nir-vana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל nir-vana שלח הודעה דרך MSN אל nir-vana Facebook profile
היי אבנר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "הסיור בגוש קטיף - סט 1."

הנסיון להעביר סמליות דרך הצילומים והקומפוזיציות בולט כאן לטובה. והסט כולו משקף צדדים שונים של המראות.
הדגל מאחורי הגדר יכול ליצג משמעויות רבות ושונות. אם זה בנוגע לדגלים, אם בנוגע לגדרות ואם זה בנוגע למיקום של הדגל הזה...
בתמונות השניה והרביעית ניכרת עזובה
בתמונות השלישית והחמישית המיליטריזם והגדרות שכל כך ניכרים בשטח. אם זה נקודת המבט מתוך עמדה החולשת על רפיח ואם זה הכמות של גדרות מיגונים וביצורים שנועדו להמשיך לקיים מצב טעון עד כדי אבסורדי, קיום של שלוש משפחות בישוב בעל השם הלירי עד כדי אבסורד... שירת הים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-04-2005, 16:16
  V-king V-king אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "הסיור בגוש קטיף - סט 1."

אהלן אבנר,

העברת פה את התחושה במקום בצורה מדהימה, בהתבוננות על התמונות אני מרגיש את מה שהרגשתי כשהייתי שם

1. "חוף הדגלים"- יופי של תמונה, ממש אהבתי את הדגל שנמצא מאחורי גדל התיל, תמונה שמשקפת המון בכל ההיסטוריה של עם ישראל וגם בהווה המתרחש בגוש קטיף כיום. ברמה הטכנית התמונה עשויה בצורה נהדרת, עומק השדה מעולה כך שהוא שומר על החדות של גדר התיל ולא מטשטש מידיי את הדגל.

2. אבנר, אני מרגיש שבתמונה הזאת יש קצת פיספוס, אם היית מצליח להאיר את פנים המלון ע"מ להראות את ההרס בו התמונה היתה מוצלחת יותר לדעתי. בכל אופן, קומפוזיציה טובה ויופי של צבעים.

3. תמונה מדהימה, אהבתי את המסגור "הטבעי" של תמונה, אולי היה כדאי לחתוך את השמים מלמעלה?

4. אני לא בטוח שמי שלא היה בתל סטיפא יבין מדוע התמונה הזאת כ"כ עוצמתית ואמיתית שכן כמו שהצבעים מתים כך גם המקום, לא ראינו שם נפש חיה, מקום דיי נטוש. העריכה לש/ל מוסיפה בהחלט.

5. האמת היא שלא מצאתי משהו אומנותי מושך בתמונה, ניראית לי תמונה תיעודית והיא לא גרמה לי לאיזשהי מחשבה.

ישן 12-04-2005, 16:34
צלמית המשתמש של ירדן מהצפון
  ירדן מהצפון ירדן מהצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.04.05
מסכימה ולא מסכימה...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי V-king שמתחילה ב "[i][b]אהלן אבנר, העברת פה את..."

אני בהחלט מסכימה עם V-king לגבי מה שהוא אמר על שלושת התמונות הראשונות,

אך האמתי שדיי הופתעתי כשהוא כתב שלא הרגיש משהו מיוחד כשראה את התמונה ב שירת הים.
למרות שזה נכון שתמונה יכולה להעביר אצל בן אדם אחד מה שהיא לא יכולה להעביר אצל אדם אחר, אבל אני בכל זאת רוצה להסביר למה התמונה משירת הים כן העבירה בי תחושות.
קודם כל ישנה גדר טיל מעל הגדר הירוקה (למרות שחבל שלא רואים אותה טוב כל כך, אנשים מפספסים את זה ), שמסמלת הפרדה בין עולם פנימי שבפנים הגדר לבין עולם חיצוני שמעבר לו. הבתים החצי הרוסים שבפנים הגדר מסבירים לי בעצם את המצב שם את "החורבן" מעבר לכך הם מעבירים בי תחושה של "עייפות", וגדר הבטון מהצד החיצוני מראה לי את המצב החי והרענן שמעבר לה (בגלל הצבא הירוק זוהר בה צבועה הגדר).

ישן 13-04-2005, 16:01
  AvnerYaron AvnerYaron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.04
אני לא אגרר לויכוח הזה.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי גוש-קטיף שמתחילה ב "ממש לא אהבתי את הצורה שבה את..."

החלטנו כאן בפורום, שהסיור בגוש קטיף לא יגרור אותנו להתלהמות ולהבעת דעות פוליטיות.
כמובן שהסיור היה בגלל שהמקום הוא כל כך אקטואלי היום, ויש חשש שממש בקרוב לא תהיה לשם כניסה חופשית - בטח לא לצלמים.
מה שיפה בפורום הזה - שאמנם רוב הדעות והתגובות מתייחסות לצילום ולאיכותו, אבל כמובן שלכל תמונה יש גם מסר מאחוריה.
התמונות מהסיור בגוש מביעות (או לפחות מנסות) את נקודת הראות שלי על החיים בגוש קטיף, עם הגדרות, שקי החול וכמויות החיילים שנאלצות לשמור על המקום.
לפי כמות הסטיקרים והפתגמים בגנות ההתנתקות שבאות יחד עם החתימה שלך - אני מבין למה אתה מנסה לגרור אותי. אין לי כוונה להכנס לפוליטיקה כאן - בשביל זה יש בפרש פורומים מתאימים.
ישן 13-04-2005, 16:19
צלמית המשתמש של גוש-קטיף
  גוש-קטיף גוש-קטיף אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי AvnerYaron שמתחילה ב "אני לא אגרר לויכוח הזה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AvnerYaron
החלטנו כאן בפורום, שהסיור בגוש קטיף לא יגרור אותנו להתלהמות ולהבעת דעות פוליטיות.
כמובן שהסיור היה בגלל שהמקום הוא כל כך אקטואלי היום, ויש חשש שממש בקרוב לא תהיה לשם כניסה חופשית - בטח לא לצלמים.
מה שיפה בפורום הזה - שאמנם רוב הדעות והתגובות מתייחסות לצילום ולאיכותו, אבל כמובן שלכל תמונה יש גם מסר מאחוריה.
התמונות מהסיור בגוש מביעות (או לפחות מנסות) את נקודת הראות שלי על החיים בגוש קטיף, עם הגדרות, שקי החול וכמויות החיילים שנאלצות לשמור על המקום.
לפי כמות הסטיקרים והפתגמים בגנות ההתנתקות שבאות יחד עם החתימה שלך - אני מבין למה אתה מנסה לגרור אותי. אין לי כוונה להכנס לפוליטיקה כאן - בשביל זה יש בפרש פורומים מתאימים.

ממש לא ניסיתי לגרור אותך לשום התלהמות פוליטית,
אני פשוט גר בגוש קטיף מאז שנולדתי והנקודת ראות שלי שונה לגמריי, ואם כתבת שניסית להראות את נקודת הראות שלך על החיים בגוש,אז לדעתי זה לא ראיה נכונה. אבל לומשנה...
יכול שגם אם אני היתי מבקר שם פעם אחת זה מה שהיתי רואה...
ושוב כדי להבהיר---התגובה שלי מממממממששששש לא באה למשוך שום ויכוח פוליטי!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר