לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-02-2010, 13:03
  KiT KiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.09
האם מיליתי את המנילה שלי טוב?

שלום,קיבלתי מנילה לפני שלושה ימיפ ואני נראה לי בטוח ב-100% איך אני רוצה למלות אותה תגידו לי אם זה
בסדר לדעתכם,אגב,שמעתי שעדיף לשלוח כמה שיותר מהר כי אז זה מגדיל את הסיכויים שלי לקבל את מה שאני רוצה..יש אמת בזה?
טוב אז ככה:
רצון לשרת כלוחם-5
חילות:הכל 1 חוץ מחיר 5
עדיפות(עכשיו כתוב פה לפי העדפות שלי בשאלה הקודמת אבל הכל 1 חוץ מחיר זה בסדר?)
חיר
מודיעין שדה/הנדסה קרבית
הנדסה קרבית/מודיעין שדה

אני לא בטוח מה לשים קודם..חשוב לי רובאי 07 בגלל זה אני חושב שאני ישים הנדסה אבל אני ממש לא רוצה לא מודיעין שדה ולא הנדסה

העדפות בחטיבות של השריון אני לא ממלא
חיר:
5 נחל
4 גבעתי(אני מעדיף נחל אבל אני רוצה לשים את זה בעדיפות גבוהה כדי שאם לא יהיה נחל יהיה גבעתי אני מקווה)
1 כפיר
1 גולני(אני ממש לא רוצה גולני אבל אני מפחד שבגלל שאני שם את זה 1 ולא יהיה בנחל וגבעתי ישימו אותי
במקום שאני לא רוצה אז אני לא בטוח אם כדאי להשאיר את זה 1

ממיינות:
צנחנים 5
דובדבן 5
סטילים 1

מה אתם חושבים?כמו שאתם רואים העדפות שלי הם רק חיר לא רוצה משהו אחר...
לדעתכם המילוי שלי טוב לזה שאני רוצה את זה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-02-2010, 13:54
  Zepp Zepp אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "האם מיליתי את המנילה שלי טוב?"

לעניות דעתי, מילאת את המנילה בצורה נוראית. למה? כי כשתקבל משהו שסימנת 1, אני בטוח שתחזור לפורום ותשאל מה עושים כדי לשנות שיבוץ, ותספר ששמעת על חבר שסירב פינוי בגיוס שריון וקיבל גולני, ושאתה לא מתכוון לוותר ושתוריד גם את אלוהים מהשמיים אם תצטרך, ועוד שלל רעיונות מקוריים לאיך תשנה את השיבוץ שלך, כי לא קיבלת מה שרצית, וסופו של אשכול עתידי זה, יהיה, או נעילה, או התעלמות מצד חברי הפורום.
אז אחרי שחזיתי את העתיד(שאותו אפשר לשנות בניגוד לעבר) בוא אני אתן לך עצה:
כנס לאינטרנט, או שתפתח את החוברת היפה שקיבלת עם המנילה(וקיבלת אחת, גם אני קיבלתי לפני שנה) ותתחיל לקרוא על שאר היחידות שמציעים לך, תעשה חיפוש באינטרנט, באנציקלופדיה, תקרא בכוס קפה/תה/תה עם נענע, תלך לישון בלילה ותחשוב טוב טוב מה אתה הולך לסמן במנילה, ואיזה עוד יחידות מעניינות אותך, כדי ש"לא תיפול בין הכסאות".
ולא, אין דרך להבטיח שתגיע לחי"ר, אין דרך "נכונה" לסמן את המנילה. המנילה בשמה הנרדף נקראת "שאלון העדפות", ולא "שאלון בחירה". אני מניח שבגילך אתה יודע כבר מה ההבדל.
אין לי מושג למה כלכך חשוב לך רובאי 07, יהיה נחמד אם תסביר.

אם עשית מה שהצעתי, ועדיין לא החכמת ואתה מתכוון לסמן את המנילה כך, כי אתה רוצה אך ורק חי"ר, אז יאללה, לך על זה, נסה את מזלך, אין שום קשר בין מתי תשלח, לאיך תמלא כדי להגביר את סיכוייך.
צה"ל יתחשב בהעדפותיך, ומכיוון שהן לא רבות(בכל זאת, יש רק אחת), צפה גם לסיכוי גדול יותר להתאכזב.

אני לא כותב את זה מתוך שנאה, ואני לא ציני כדי לפגוע ולהרגיז, אלא, כדי שתדע מה צפוי לך אם תסמן כך את המנילה, לטובתך אני מציע לחשוב על העדפות אחרות שהיית שמח לקבל.

בהצלחה
ישן 04-02-2010, 14:06
  KiT KiT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "האם מיליתי את המנילה שלי טוב?"

חבר שלי מילא את זה בערך כמוני אפילו יותר גרוע כי הוא שם בחיר 1 על כפיר והשאר 2 רק גבעתי 5
והשאר בדיוק כמוני והוא קיבל גבעתי,מזליסט אולי אבל מצד שני חבר שלי שסימן בערך אותו דבר כמוני אבל סימן תותחנים 2 קיבל תותחנים
:X
אני באמת לא יודע מה לעשות
אגב,שמעתי שהביקוש לנחל לא בשמיים כמו גולני ויש הרבה פחות מלשבים שמתחרים על מקום(ככה שבעדיפות 5 זה סיכוי טוב לא?)
וגם שמעתי מהרבה שאם אני שם אפילו בעדיפות מעל 1 ביחידות מלכודת כמו תותחנים או שריון כמעט 100% שאני שם..

לפי התיאוריה שך,שהיא הגיונית ואני מסכים איתך אבל אתה אומר שאני צריך לדרג בעדיפויות גבוהות גם חילות שאין להם הרבה דרישה ככה שבכל מקרה כמעט בטוח שיקחו אותי לאחד מהם אבל אם אני לא מסמן כלום ולא יקחו אותי לחיר גם יקחו אותי לאחד מהם..אז זה בעצם אתו דבר שאפילו יותר סיכוי שלא יצא מה שאני רוצה אם אני שם עדיפויות גבוהות למודיעין שדה או שריון לדוגמא

נערך לאחרונה ע"י KiT בתאריך 04-02-2010 בשעה 14:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר