לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-02-2010, 14:56
  משתמש זכר boman789 boman789 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.08
מבצע מלביש, הכי גדול שהיה!

אהלן!
המשטרה הצבאית תהיה פרוסה בכל חור ברחבי הארץ.
כן, זה אומר גם במוצקין.
תסמכו על מקור מהימן כמוני, שנהנתה ממנת חלקה בדוחות מ"צ.

המשטרה הצבאית גייסה לשורותיה אלפי סגני-אלופים מכל רחבי צה"ל, שיערכו משפטי שדה. ולמה סא"לים? כי להם יש את הסמכות לשפוט אתכם על דו"ח. זה אומר: ביי ביי דו"ח מ.צ, שלום משפט! אתם יכולים לקבל ריתוק, כלא וכל מה שיעלה על רוחם באותו רגע.

כדי להימנע (גם לאלה מכם שמרגישים מנוסים ממש), כמה עצות:
עליכם-
פנקס שבי, דיסקית על הצוואר (!), עגיל אחד בכל אוזן (ושלא יהיו שונים אחד מהשני), שרשרת אחת בלבד (עם תליון שלא גדול מחצי שקל), טבעת אחת בכל יד (אותו דבר כמו השרשרת), גרביים תקניות, גומיה שחורה (בלי סיכות וחארטות), אם צעיף (שחור בלבד) אז רק על מעיל, אישור דרגה, אישור זקן בתוקף (זה אחד הדברים שהם הכי ישימו עליו דגש), חגורה רגילה (ולא משופצרת מהחיים), צמיד אחד בלבד (לא כולל שעון).

לא עליכם: בנות- בלי נעלים גבוהות למי שאין אישור נעלים, צמידים לרגל, פליז (תיזהרו מזה הכי בעולם), שרוולים ארוכים שמבצבצים מהמדים, חולצה לא תקנית (רק לבן מתחת לאלף), לק צבעוני או אפילו שאריות של כזה (לא חושבת שהם ייהנו גם מפרנץ'), שפצורים שלא צורך.

תחשבו על דברים נוספים טוב טוב לפני שאתם יוצאים מהבית.
לטובתכם.
כל קצין יכול להחליט שהוא מצא בכם פגם ולשפוט אתכם, אז אל תיתנו לו סיבה.

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י boman789 בתאריך 06-02-2010 בשעה 15:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2010, 09:57
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
אתה נותן ציונים לכל ההודעות כאן?
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "[QUOTE=YHS]אתה לא תידפק, אבל..."

למה הדיסקית נפלה? איזה כוח עליון? דואגים לאבטח אותה וגם בודקים. איך אמרו - "אלוהים מצוי בפרטים". חייל יכול להיות חייל ולבחור להיות סמרטוט. סליחה על הביטוי, אבל ככה אני רואה חיילים שעולים לאוטובוס ומיד מוציאים את החולצה מהמכנסיים ופותחים עוד שני כפתורים. אחר כך כשהוא מאבד דיסקית הוא תוהה למה הוא חוטף תלונה.
במדינת ישראל, כמו בעוד מספר מדינות בעולם, יש מין תהליך כזה שהופך את הנער לאדם. חלק לא עומדים בכך ונשארים ילדים עם חוסר בגרות. (אני אראה לרס"ר מי אני..... שהוא יגיד לי להכניס את החולצה.... שהוא יגיד לי לצחצח נעליים... שהוא יגיד לי לנקות את הנשק.....?).

ישן 06-02-2010, 20:59
  משתמש זכר -TsAcHi - -TsAcHi - אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.08
טוב מאוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי boman789 שמתחילה ב "מבצע מלביש, הכי גדול שהיה!"

לא יכול לסבול את החוצפנים שהולכים על חצי ב'\א' בציבור ובכלל עם הופעה מרושלת .
המדים מייצגים את צה"ל , צה"ל מייצג את המדינה. שאותו ילד קטן או מלש"ב רואה את החייל הסורר, עלולה דעתו על הצבא שהוא עתיד להתגייס לאליו להשתבש לרעה..

אני זוכר בעודי ילד רואה את החיילים המדוגמים, הייתי מתרשם עמוקות ומתמלא גאווה. והמוטביציה להיות בעתיד אחד מהם גדלה.
שאני בדרכי לבסיס או בחזרה לבית יודע, שלא משנה אם מתקיים מבצע מלביש או לא אין שום מצב שאראה מ"צ בדרך. ועדיין, לעולם לא אלך בהופעה מרושלת. גם ביולי -אוגוסט
שכולי נוטף זיעה ומתייפח מהחום הנורא עם החולצת א' החמה במיוחד שכל אחד בחטיבת הצנחנים "זכה" להכיר, מעולם לא עלתה דעתי להורידה.

אנחנו מייצגים את הצבא שלנו, את המדינה שלנו ופנינו כפני המדינה. הציבור רואה אותנו , החיילים של מחר רואים אותנו, כך שהחיילים צריכים להפנים זאת ולהתנהג כיאות.

נערך לאחרונה ע"י -TsAcHi - בתאריך 06-02-2010 בשעה 21:07.
ישן 07-02-2010, 15:52
  משתמש זכר טל לופו טל לופו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי -TsAcHi - שמתחילה ב "טוב מאוד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי -TsAcHi -
לא יכול לסבול את החוצפנים שהולכים על חצי ב'\א' בציבור ובכלל עם הופעה מרושלת .
המדים מייצגים את צה"ל , צה"ל מייצג את המדינה. שאותו ילד קטן או מלש"ב רואה את החייל הסורר, עלולה דעתו על הצבא שהוא עתיד להתגייס לאליו להשתבש לרעה..

אני זוכר בעודי ילד רואה את החיילים המדוגמים, הייתי מתרשם עמוקות ומתמלא גאווה. והמוטביציה להיות בעתיד אחד מהם גדלה.
שאני בדרכי לבסיס או בחזרה לבית יודע, שלא משנה אם מתקיים מבצע מלביש או לא אין שום מצב שאראה מ"צ בדרך. ועדיין, לעולם לא אלך בהופעה מרושלת. גם ביולי -אוגוסט
שכולי נוטף זיעה ומתייפח מהחום הנורא עם החולצת א' החמה במיוחד שכל אחד בחטיבת הצנחנים "זכה" להכיר, מעולם לא עלתה דעתי להורידה.

אנחנו מייצגים את הצבא שלנו, את המדינה שלנו ופנינו כפני המדינה. הציבור רואה אותנו , החיילים של מחר רואים אותנו, כך שהחיילים צריכים להפנים זאת ולהתנהג כיאות.

כל מילה סלע.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 07-02-2010, 16:34
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
מגעיל
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי marhasin שמתחילה ב "ואם אני שוחר שנוסע על מדים..."

הוא לא.
המפקדים שלך כן.
הוא כותב דוח שנשלח לפנימיה ואותו המפקדים שלך מקבלים.
הם בהחלט יכולים להעיף אותך מהפנימיה בגלל דוח כזה.
מה שהכי יפה זה להשאיר אותך בפנימיה אבל לתת לך רק את החובות של הפנימיה בלי הזכויות: אתה תישאר מחוייב לקבע, תצא לאימונים וכו' אבל לא תקבל רב"ט, לא תעשה רשיון נהיגה ולא תצא לקורס צניחה.
אני מכיר שני אנשים שקיבלו עונש כזה.
מה שעוד יותר יפה זה שפנימיונים יכולים לקבל דוח ממ"צ על עבירות שחיילים לא יכולים לקבל עליהן דוח ושאין להם תנאי סף!
פנימיון שמעשן יכול לקבל דוח. חייל לא.
פנימיון יכול לקבל דוח על בעיית משמעת או תקן אחת. אצל חייל המ"צ צריך למצוא שלוש בעיות כדי לתת לו דוח.

אתה בטח אומר: "אז אני אעזוב את הפנימיה"...
לך על זה!
רק תזכור שחתמת חוזה מול משרד הביטחון ואם אתה עוזב את הפנימיה מרצונך את צריך לשלם למשרד הביטחון סכום יפה של החזר ההוצאות שלו עליך. כמה עשרות אלפי שקלים (הסכום גדל עם כל חודש שאתה נמצא בפנימיה).

שוחרים בפנימיות אמורים להיות חומר ייעודי לקצונה. אנשים שערכים כמו משמעת הם נר לרגליהם והתחמקות ממשטרה צבאית וחוסר תקניות בכלל לא עולים אצלם במחשבה.
כנראה שיש תקלה במערכת המיונים, אני ממש לא מבין איך זה שקיבלו אותך לפנימיה?!

-------------
תוספת בעריכה:
אחרי ריפרוף קצר בהיסטוריית ההודעות שלך למדתי עליך יותר ממה שרציתי לדעת.
הלוואי שיתפוס אותך שוטר צבאי במסגרת מבצע מלביש.
אתה לא חייל וגם לא שוחר.
אתה מתחזה לחייל.
אני מקווה שיכניסו אותך לכלא ויחסכו מצה"ל את הגיוס שלך, את ביזבוז הכסף על ההכשרה שלך לתפקד שתבצע בצורה הכי גרועה שאפשר, שתבקש לנשור ממנו, הקלות, בריחות ובסוף תעזוב ותהיה מש"ק עציצות אם לא תשתחרר בכלל.
חבל על השנים שהאכילו אותך בטכני.

אני משתתף בצערך על הפציעה שלך.
אני בטוח שהכאבים בברך הם לא נעימים.
אבל אתה עצלן, מרדן וחסר משמעת!
ואתה מחפש להתחמק משירות.

עשרות כמוך עברו דרך הפורום הזה.
ליוונו אותם לאורך הדרך דברי הרהב לפני הצו הראשון ועד היום שבו קישקשו איך הצבא דפק אותם ולכן הם עוזבים.

צה"ל לא צריך אותך.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 07-02-2010 בשעה 16:50.
ישן 07-02-2010, 18:24
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
יש כמה דברים שלא ממש דייקת בהם
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הוא לא. המפקדים שלך כן. הוא..."

1.את החוזה שחתמת מול משרד הבטחון אתה יכול להפר עד סוף כתה יא ללא שום קנס ולא בטיח.
עד סוף יא אתה יכול לעזוב את המסלול בלי דין וחשבון והמסגרת יכולה להעזיב אותך בלי דין וחשבון.
אחרי כתה יא זה קצת יותר מסובך אבל אני מכיר מספיק אנשים שעשו את זה ללא כל קנס.

2.שוחר שמעשן בזמן שהוא מחכה לאוטובוס יכול לקבל דוח ממשטרה צבאית?יש לך ביסוס לטענה הזאת?נשמע לי דיי מונפץ.

3.אני לא יודע באיזה שוחרים אתה נתקלת.
אני העברתי שנה וחצי בטכני של חיל האוויר ואני מאוד מקווה שאף אחד מאותו בית ספר לא יגיע לקצונה.
אנשים איכותיים?רוב האנשים שאני נתקלתי בהם בטכני הם תת רמה מבחינה אישיותית.
נתקלתי שם במספיק אנשים שאתה וכל אדם נורמלי אחר היה רוצה שיעלמו מהעולם.
בנוסף,אבא שלי לימד אלקטרוניקה תקופה כל שהיא באחת מהמכללות של חיל האוויר,התיאורים שלו ודעתו על הרמה של התלמידים במקום הזה דיי דומות לשלי.
אחד המקומות היותר תת רמה שאני נתקלתי בהם מבחינת האוכלוסיה והחברה.
ערכים ומשמעת הם נר לרגליהם?הצחקת את הסבתא שלי,אתה אפילו לא קרוב לדיוק עם הטענה הזאת

ישן 07-02-2010, 19:53
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "יש כמה דברים שלא ממש דייקת בהם"

אני דיברתי על פנימיונים, לא על תלמידים בטכני.
זה שבטכני הם לובשים מדים זו טעות!
פנימיונים באור עציון ובריאלי נראים ומתנהגים אחרת.

כן. שוחר פנמ"ץ שמעשן יכול לקבל דוח ולהענש.
כולל לעוף מהפנימיה.
כולל העונש שהזכרתי קודם: להמשיך את המסלול, אבל רק חובות בלי זכויות.
יש לי נסיון מסויים. הייתי פנימיון.

ישן 07-02-2010, 20:30
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "אם לזה התכוונת אז אתה אכן צודק"

אתה לא צריך לראות סיבה.
זו הפקודה.
בדיוק כמו הפקודה שאוסרת על חייל במדים לשתות אלכוהול או הפקודה שאסרה על כל החיילים בטירונות שלי לעשן למעט 10 דקות ביום (5 בצהרים ו5 בערב).

סיבה לגומיות בנעליים אתה רואה?
יש סיבה.
לא נתחיל לחפור בזה.

ישן 07-02-2010, 21:15
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי pinielbaz שמתחילה ב "קצת נוגד אחד את השני"

מאד פשוט:
אתה שוחר?
אתה לובש מדים?
אל תעשן!

הורדת את המדים?
אתה יכול לעשן.

למה ברור לך שמותר לך להשתמש במדים אבל אסור לצבא לדרוש ממך התנהגות מסויימת כשאתה לבוש בהם?
למה ברור לך שאסור לך להשתמש בסמים כשאתה פנמיון? או לצבוע את השיער בסגול, לגדל מוהוק, ללכת עם נזם וכו'?
דווקא סיגריה זה בסדר?
כשאתה לובש מדים אתה מייצג את צה"ל ונדרש להתנהגות מסויימת.
כל חייל נדרש למינימוםשל סדר ומשמעת.
קצין נדרש ליותר!
פנימיון נדרש לפעמים ליותר מקצין!

ישן 07-02-2010, 19:07
  marhasin marhasin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.10
למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "הוא לא. המפקדים שלך כן. הוא..."

כתבת הרבה אז אני יענה לך בנקודות:

1. בטכני כבר מזמן אין פנימיה. רישיון נהיגה כבר עשיתי (ממתי הבית ספר קשור לזה?!).
2. למה שאני ירצה לעזוב כשכבר סיימתי את הלימודים שלי שם? Oם
3. שוחרים בטכני מיועדים להיות העובדים השחורים של חיל האוויר, לא חומר יעודי לקצונה חביבי, קצת התבלבלת.
4. אם היית יודע איזה רפש של אנשים מתקבל, היית מבין שאני נמצא בצד היותר טוב של האנשים.
5. את האיחולים שלך נגדי תשמור לעצמך חוצפן, אני לא איחלתי לך שום דבר רע, אז אל תעיז לפתוח עליי ככה פה.
7. מתי אמרתי שאני חייל?? ומי אמר לך שאני לא שוחר? לא שמעת על דבר כזה שנקרא מועמד לגיוס?
זה קורה כשאתה מסיים י"ב ומחכה לגיוס שלך חכמולוג, וזה לא עושה אותי מתחזה לכלום.
8. אני מסכים, באמת חבל על השנים שהעברתי בטכני, אני (ו90% משאר השוחרים שסיימו) לא מרוצים מהמסלול, מכל החרא שאכלנו במקום להיות כמו בני נוער אחרים בגילנו, ומהעובדה שנחסמה בפנינו זכות בסיסית, והיא זכות הבחירה - לבחור איפה לשרת אלא נגזר עלינו לשרת במערך הטכני בלי יוצא מן הכלל. אז תגיד תודה שלך לפחות הייתה בחירה כי יש אנשים שלא זכו לזה מפונק שכמותך!!
9. "אבל אתה עצלן, מרדן וחסר משמעת!
ואתה מחפש להתחמק משירות."

פה הדלקת אותי.
חצוף שכמותך מי אתה חושב שאתה שתפתח עליי פה ככה? מאיפה אתה מכיר אותי? מה10 הודעות ששאלתי פה בפורומים?
ועכשיו חכם גדול, בוא תסביר לי איפה, איפה ראית שאני מחפש להתחמק מהשירות?????
כי כנראה צריך להיות ממש מיוחד כדי להגיע למסקנה הזאת.
בוא תראה לי עכשיו איפה אני מחפש להתחמק משירות!

מחכה לתשובות והבהרות אחרי התקיפה האישית שהבאת פה נגדי.
ישן 07-02-2010, 20:07
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי marhasin שמתחילה ב "כתבת הרבה אז אני יענה לך..."

למה אמרתי שאתה עצלן ומרדן וחסר משמעת?
קרא את ההודעות של עצמך ותבין.
אפילו את חוקי הפורום הזה אתה לא מסוגל לקיים!

כן. לי הייתה בחירה.
כשעמדתי בפני הבחירה ידעתי תמיד מה אני בוחר:
לפני הגיוס הסתרתי בעיות רפואיות כדי לקבל פרופיל 97.
תוך כדי מסלול בחי"ר התגלו הבעיות האורטופדיות שלי, קיבלתי פרופיל 45 ונלחמתי כדי להעלות אותו בחזרה ל72 ולהיות קרבי.
נפצעתי אנוש בלבנון, שכבתי שלושה ימים בטיפול נמרץ, הייתי מאושפז ארבעה וחצי שבועות ועד היום לא סיימתי את השיקום.
קיבלתי פרופיל 24 זמני לשנה. החבאתי את הטפסים (הצבא לא היה מספיק ממוחשב) ושלושה חודשים אחרי הפציעה כבר הייתי שוב על הטנק בלבנון.
בגלל שאני מטופל בשיקום הצבאי נפלטתי ממערך המילואים אבל אני ממשיך להגיע, כולל למלחמה ולמבצע חומת מגן כשאני משאיר משפחה ועסק בבית.

כנראה שאתה צודק. אני מפונק!
מעניין, איזה בחירות אתה היית בוחר אם היו לך את אותן הזדמנויות לבחור?

ישן 07-02-2010, 20:30
  rannis rannis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
וואו. יחסי אנוש זה ממש לא הצד החזק שלך.
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "למה אמרתי שאתה עצלן ומרדן..."

אני באמת לא אוהב להיכנס לוויכוחים של אחרים, אבל מה שהלך כאן מקומם אותי אישית.
אז יפה שהיית קרבי, וכל הכבוד על האובר-מוטיבציה, ועל הרצון לתרום למדינה, ועל השירות המשמעותי ועל ההקרבה, כל אלה ראויים לציון לשבח. באמת.
אבל מה לעשות, לא כולם כמוך. וזאת לא סיבה להיכנס בהם ככה.
זה ממש לא אומר שאני מסכים עם הגישה של אותו בנאדם ועם מה שהוא כתב בעבר בפורום, אבל בחייאת, הגזמת בגדול. עצם זה שאתה מנהל בפורום לא אומר שאתה יכול להשתלח ככה בגולשים שבאים בלי כוונה רעה, וזאת ממש לא הפעם הראשונה שאני רואה שאתה עושה את זה, בין אם זה להתנשא מעל כולם, לחשוב שאתה הכי צודק או לתקוף גולשים "פחות טובים ממך" בצורה כזו או אחרת.

עם כל הכבוד, הפורום הזה הוא לא צבא, ואתה לא מג"ד.

נערך לאחרונה ע"י rannis בתאריך 07-02-2010 בשעה 20:35.
ישן 07-02-2010, 20:38
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי rannis שמתחילה ב "וואו. יחסי אנוש זה ממש לא הצד החזק שלך."

נכון.
ו...?

ציטוט:
בלי כוונה רעה
???
ה___ (השלם את החסר לפי ראות עיניך) הזה מספר שהוא ממשיך להסתובב על מדים למרות שהפר את החוזה שלו מול הצבא (הוא היה חתום לי"ג-י"ד אבל החליט שנמאס לו) ושאם יתפוס אותו שוטר צבאי בהופעה מרושלת השוטר לא יוכל לעשות לו כלום כי הוא לא חייל.
הוא באמת לא חייל.
הוא גם לא זכאי ללבוש מדים.
אם הוא משתמש במדים ובתעודת שוחר כדי לנסוע באוטובוס או ברכבת בחינם הוא גונב ממך וממני כסף שלא מגיע לו.
הוא מתחזה לחייל.
הוא לא רק מספר את זה.
הוא מתבדח על זה.
על חשבונך ועל חשבוני ועל חשבון צה"ל.

איחלתי לו ששוטר צבאי יגלה את ההתחזות שלו ויעצור אותו.
אם תעבור על היסטוריית ההודעות שלו תיראה שחייל כמוהו יותר טוב שלא ייתגייס.

ישן 07-02-2010, 20:40
  marhasin marhasin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.10
למבוגרים בלבד
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "למה אמרתי שאתה עצלן ומרדן..."

אל תשנה נושא, הפציעה שלך לא מצדיקה את ההתקפה האישית חסרת הטעם שלך עליי.

1. "מעניין, איזה בחירות אתה היית בוחר אם היו לך את אותן הזדמנויות לבחור?"
אמרת שקראת את ההודעות שלי, ושאתה יודע עליי עכשיו מספיק בשביל לתייג אותי כמו שעשית. אם באמת קראת איך זה שאתה לא יודע מה הייתי בוחר?

2. "למה אמרתי שאתה עצלן ומרדן וחסר משמעת?
קרא את ההודעות של עצמך ותבין.
אפילו את חוקי הפורום הזה אתה לא מסוגל לקיים!"

קראתי, עכשיו בוא תעמוד מאחורי המילים שלך ותסביר לי בדיוק מה מפריע לך לפני שאתה מאשים אותי.
ובנוסף תסביר לי בדיוק על איזה חוק עברתי??

3. מאיפה החוצפה הזאת להאשים אותי ש"אני מקווה שיכניסו אותך לכלא ויחסכו מצה"ל את הגיוס שלך...ההכשרה שלך לתפקד שתבצע בצורה הכי גרועה שאפשר.... ובסוף תעזוב ותהיה מש"ק עציצות אם לא תשתחרר בכלל.
צה"ל לא צריך אותך."

למה אתה מקווה שיכניסו אותי לכלא?!?
מי אתה שתגיד שאת התפקיד שלי אני יבצע בצורה הכי גרועה??
וזה... פה עברת גבול אדום, מי אתה חושב את עצמך שתקבע שצה"ל לא צריך אותי???

3. לא ענית על ההאשמות שלך כלפיי -
איפה ראית שאני מתחזה לחייל??
איפה ראית שאני מחפש להתחמק מהשירות??

ישן 07-02-2010, 21:09
צלמית המשתמש של יוסיפון

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי R&R שמתחילה ב "כן אבל זה סוג של חרטא. הרי..."

גם הת"א אמורה להיות בכיס הימני של החולצה.
בוא קבל טיפ בחינם: במרפאה יש פנקסי שבי נוספים (הם אמורים למלא פנקסי שבי כשהם נותנים חיסונים ואם חייל ניילן את הפינקס בצורה כזו שאי אפשר לפתוח אותו אז מעתיקים את כל הפרטים וממלאים פנקס חדש).
בקש מחבר חובש מרפאה שייתן לך פנקס ספר. שים פנקס אחד בפק"ל כיסים של הא' ואחד בפק"ל כיסים של הב'.
כנ"ל ת.א.
הסתדרת.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:15

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר