לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2010, 11:04
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
כן על השאלה הראשונה, ככה ככה על השנייה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "סקר: האם אתם נוהגים לראות סרטים של ספרים שכבר קראתם?"

לטעמי אין דבר כזה "להרוס את הספר" - אוקיי, נניח הסרט היה זוועה (ובאחוז לא קטן מהמקרים זה המצב), והספר היה נהדר, גם אחרי שראיתי את הסרט הספר ממשיך להיות נהדר ובלי קשר לסרט.

חוץ מזה שלראות סרט שמבוסס על ספר אמור (במקרה הסרט מוצלח) לתת לך לחווייה שונה לחוויית הקריאה, אני חושב שהדוגמא הכי מוצלחת היא שר הטבעות, שזה סדרת ספרים שנורא נהניתי ממנה, ואז שהסרטים שהתבססו עליה היו נהדרים, והם נתנו לי חוויה לא פחות מוצלחת מקריאת הספרים, רק שונה.

הכיוון השני של קראית ספר אחרי הסרט הוא פחות נפוץ מבחינתי, כי הרבה פעמים אחרי שראיתי סרט אני יודע שיהיה לי מאוד קשה להיכנס לתוך הספר כי אני כל הזמן יראה מולי את התמונה של הסרט.

יש הרבה סרטים שאני מאוד מאוד אוהב שמבוססים על ספרים (חומות של תקווה למשל) שאני יודע שאני לא אהיה מסוגל לקרוא את הספר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2010, 18:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "סקר: האם אתם נוהגים לראות סרטים של ספרים שכבר קראתם?"

מכירים את הבדיחה עם העכברים?

שני עכברים חודרים לארכיון סרטים ומתחילים לכרסם את גלילי הצלולויד.
"אחי" צורח אחד מקצה המחסן לחברו "בוא לכאן! מצאתי את חלף עם הרוח והוא מתתתתתוווווווק!"
"עזובת'ך!" אומר החבר, "כבר ניסתי קודם. הספר היה יותר טוב!"

אה.
הכרתם את הבדיחה?!
באמת?!

מה גורם לכם לראות שוב ושוב את אותו הסרט?
למה כן לראות שוב את הסרט או לקרוא כמה פעמים את הספר ולא לראות סרט שכבר קראת את הספר שבהשראתו הוא נעשה ולהפך?

נכון שבד"כ יש הבדלים, אבל זה כל היופי שבדבר.
אנחנו בני אדם ולכל אחד יש את הזווית שלו.
למי שקשה עם הזווית הויזואלית של אנשים אחרים עדיף שיתמקד ויישאר עם קריאת ספרים בלבד וישאיר הרבה מאד מקום לדמיון שלו.

אני יכול לומר, בכנות, שהפקת נרניה, עם כל האפקטים והשיכלולים לא מתקרבים למה שדימיינתי כשקראתי את סידרת הספרים הזו לפני כשלושים שנה.
צ'יבי ממש לא דומה לילד השמנמוך שליהקו לתפקיד במערכת התוכניות לילדים ונוער של הערוץ הראשון.
ג'ינג'י מאכזב, חסר גבריות, נחישות ומנהיגות.
אצלי בדמיון כולם אחרים.
SO?

זה החופש האומנותי.
בקרו באשכולות שדיברו על "אם יש גן עדן" והסרט "בופור".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר