לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2010, 01:36
  omer k omer k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נירשם כדי לשאול שמתחילה ב "משהו מעניין שמצאתי-''המגייס של הקומנדו הימי''"

יוזמה מבורכת.

מעבר לעובדה שכל הכבוד לבחור הצעיר הזה על היוזמה שלקח לידיים, אני חושב שכבר מזמן צריך היה לחשוף יותר את השייטת (ויחידות עלית אחרות).
מעבר למידע מעניין, שמשכיל את המתעניינים ועוזר לגבש דעה אצל החבר'ה שלפני צבא ומתלבטים לאיזו יחידה הם רוצים להגיע.

אני חושב שאין מספיק יח"צנות, פרסום וחשיפה ליחידות הללו. כמובן שאת הדברים שבאמת צריכים להשאר סודיים יש להשאיר כך, אבל למה לא לפתוח דלת אל היחידות האלו? תמונות, סרטונים, סקירות על היחידות, הכשרות ושלבים, סרטוני רעל - אנשים רבים צמאים לידע כזה ויהנו ממנו מאוד - הן מלש"בים והן שאר המתעניינים. בתור מורעל שייטת (לשעבר כנראה) הייתי צמא לכל פיסת מידע שיש בנמצא, ושמחתי והתלהבתי מכל פרסום של תמונה או סרטון, כי זה עניין אותי, הלהיב אותי, הרעיל אותי.

צבא ארה"ב לדוגמה הרבה יותר פתוח לגבי היחידות שלו, ולדוגמה ספציפית, בטלוויזיה יש אפילו פרסומות של הצבא והיחידות השונות. כמובן שתוכניות שלמות על הגיבושים, האימונים, ההכשרות וכו' יש בשפע. ואני לא רואה כל השפעה שלילית כתוצאה מכך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2010, 05:43
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נירשם כדי לשאול שמתחילה ב "משהו מעניין שמצאתי-''המגייס של הקומנדו הימי''"

תסלחו לי שאני לא נופל מהכסא.

לקומנדו הימי לא בדיוק חסרים יחסי ציבור (הספרים של מייק אלדר ודבורה עומר עדיין נמכרים יפה) ובניגוד לסיירת מטכ"ל למשל שהוסוותה במשך שנים כ"הצנחנים" הרי שכבר מראשית ימי צה"ל פורסם ונודע שיש בו דבר כזה כמו "צוללנים קרביים".

לא חסרים גם מי שרוצים להתגייס לקומנדו הימי - השייטת הרי עושה גיבושים ומיונים כבר בקרב תלמידי כיתות י"א, ולא נאלצת לקושש מתגייסים בכוח מהבקו"ם או משהו, אז בטח שהיא לא צריכה "מגייס" מטעם עצמו שיביא לה אנשים.

אז עם מה נשארנו? איזה קטין מורעל שמשמש כצינור הדלפת מידע בין החברים המתלהבים שלו ואיזה מילואימניק שהוא מצא בשכונה, וכל זה הופך לסקופ בערוץ רדיו מפוקפק שבעבר העסיק טרוריסט מורשע מכנופייה שעיוורה שוטר מג"ב דרוזי.

ישן 15-02-2010, 11:04
  נירשם כדי לשאול נירשם כדי לשאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.09
פחח פשוט פטתי ותת-רמה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "תסלחו לי שאני לא נופל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עבדול אלהזרד
תסלחו לי שאני לא נופל מהכסא.

לקומנדו הימי לא בדיוק חסרים יחסי ציבור (הספרים של מייק אלדר ודבורה עומר עדיין נמכרים יפה) ובניגוד לסיירת מטכ"ל למשל שהוסוותה במשך שנים כ"הצנחנים" הרי שכבר מראשית ימי צה"ל פורסם ונודע שיש בו דבר כזה כמו "צוללנים קרביים".

לא חסרים גם מי שרוצים להתגייס לקומנדו הימי - השייטת הרי עושה גיבושים ומיונים כבר בקרב תלמידי כיתות י"א, ולא נאלצת לקושש מתגייסים בכוח מהבקו"ם או משהו, אז בטח שהיא לא צריכה "מגייס" מטעם עצמו שיביא לה אנשים.

אז עם מה נשארנו? איזה קטין מורעל שמשמש כצינור הדלפת מידע בין החברים המתלהבים שלו ואיזה מילואימניק שהוא מצא בשכונה, וכל זה הופך לסקופ בערוץ רדיו מפוקפק שבעבר העסיק טרוריסט מורשע מכנופייה שעיוורה שוטר מג"ב דרוזי.

לא צריך ליפול מהכסא, אבל לתת את הקרדיט לילד הזה כן צריך. גם אני, בתור מלש''ב, יודע נערים יש ששואפים להגיע לשייטת וצריכים עזרה בשאלות הכי ספציפיות שיש, שאלות שלא ניתן לקבל עליהם תשובות מדוייקות וברורות בפורומים כמו ''פרש''. הילד הזה נותן עזרה מלאה ותשובות מלאות מהמקור הכי אמין שיכול להיות, מהיחידה עצמה. ועל העבודה הזאת שלו צריך לתת את הקרדיט.

ציטוט:
אז עם מה נשארנו? איזה קטין מורעל שמשמש כצינור הדלפת מידע בין החברים
המתלהבים שלו ואיזה מילואימניק שהוא מצא בשכונה

''בין החברים המתלהבים שלו'', נשמע כאילו הוא לא עוזר להרבה יותר מכמה ''חברים'' (לפי הכתבה), ואת המילואימניק שהוא מצא בשכונה, הוא כנראה לא מצא במזל.

ישן 15-02-2010, 16:18
  נירשם כדי לשאול נירשם כדי לשאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.09
ועדיין לא הבנתי
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Phosgene שמתחילה ב "למה מישהו צריך לעזור לאנשים ?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Phosgene
למה מישהו צריך לעזור לאנשים ? בגיבוש בוחרים אנשים לפי אישיות ויכולות , לא לפי כמה אתה מורעל או כמה אתה יודע על היחידה או זה שאתה יודע את הלו"ז של הגיבוש בע"פ . למה מישהו שעובר גיבוש בגלל שהוא התאמן ספציפית לגיבוש לפי הלו"ז שלו צריך לקחת מקום של מישהו לא פחות טוב ממנו שלא ידע משהו על הגיבוש ?

מה הקשר בין הכתבה להודעה שלך. הנער הזה מביא את הנערים לגדנ''ע/גיבוש, כאשר הגיבוש הוא התחנה הסופית. מהגיבוש ואילך המצב תלוי במלשב''ים בלבד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:34

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר