לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2010, 13:47
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Don KihoTe שמתחילה ב "היי שימי... אני לא חושב..."

לפיירפוקס בהחלט יש מה להציע יותר מאשר ויזואליות... לגבי כרום, לא בפעם האחרונה שבדקתי (וזה היה לא מזמן)...

כיוון שסידור הדברים בדפדפן הוא, לדעתי, בדיוק, מה שמכונה "נוחות השימוש" (הרי כך משתמשים בתוכנה גרפית, באמצעות הממשק שהיא מציגה לנו) - נשמע שמה שמפריע לך זה בדיוק ההבדל היחיד בעיצוב שיש בין כרום לפיירפוקס. אחרי שגם את זה שינית, אין ביניהם שום הבדל אחר חוץ מהפרדת הפרוססים שיש בכרום (ותהיה בגירסא הבא של השועל...) והעובדה שכרום הוא דפדפן ערום שמזכיר בסט הפיצ'רים שלו את אקספלורר 7 ואולי אפילו 6...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2010, 14:07
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "אני יודע... הוא אמר לך לעשות..."

אני אענה לכולם ביחד, לא רוצה להוסיף כאן 15 תגובות:

1. הגירסה שלי כמו שצויין למעלה.
2. אצלי שורת הטאבים היא למעלה ,מעל לשורת הכתובת, במאוזן. אחרי שהתנתי את גירסת הבטא הקודמת זה אכן היה בצד ימין. סידרתי את זה אז. צודק מי שאמר שהקונטרול +B רק מאשר כן/לא לראות ולא את המיקום. טעות שלי, אני מתנצל.סליחה.טעיתי,טעות, טועים.
3. למה חסר לי הגוגלבאר? כי יש בו פיצ'ר להיילייט צהוב של מילות חיפש. זה מאוד נוח.אני יודע ששורת הכתובת היא גם שורת החיפוש, וזה אכן נוח.אבל הצהוב...
4. הוספתי שני חוסמי פרסומות, וחוסם פלאש, וכן מונייטור של הודעות נכנסות לג'ימייל.
5. השועל הוא דפדפן מעולה, פשוט עברתי לכרום והוא יותר נוח לי. האופרה מתחושה שלי נראה יותר מהיר אפילו מהכרום, אבל לא מדדתי עם סטופר או משהו כזה. באיכספלורר אני משתש רק לצורך אתרים שבהם אין ברירה, מסוג האתרים ש "שימי" נורא "אוהב".
6. השועל אכן יותר "בוגר", הכרום יותר מהיר. שכל אחד ישתמש במה שנוח לו.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

ישן 15-02-2010, 14:44
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "1. תתפלא, אבל יש הרבה אתרים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
1. תתפלא, אבל יש הרבה אתרים שלא מורכבים מערמות JS (למעשה הרוב שאני גולש בהם הם כאלה) ולכן זה לא תמיד רלוונטי.
2. לדעתך האישית. לי (ולעוד הרבה משתמשים מתקדמים אחרים) חשובות אפשרויות קינפוג. אם זה משהו פשוט כמו הזזת שורת הטאבים, או אפשרויות לשנות כל דבר בדפדפן, מה שיש בכל דפדפן שאינו כרום/אקספלורר.
3. לא בדקתי את גרסה 4, אשמח לראות השוואות.
5. שוב, דעתך האישית. מה שטוב לך לא בהכרח טוב לאחרים.
6. נטסקייפ היה דפדפן מעולה.

1. אתרים שבהם ביצועים משנים, זה בערמות גדולות של JS, דוגמאת WAVE(קיצוני) או GMAIL או פייסבוק.
2. אני לא רוצה צעצוע, אני רוצה דפדפן, שיציג את האתר שאני גולש אליו, וזהו. אה ובדיקת איות כשאני כותב, ואולי יעיף מודעות, ואני לא חושב שחסר קונפיגורציה בכרום לפיצ'רים המועטים שיש.
3. יש אינסוף באינטרנט. ותנסה את 4 היא מעולה, אני עברתי בגללה.
5. ממשק זה תמיד עיניין של טעם...
6. נטסקייפ היה מעולה, בכל מה שלא היה קשור ליציבות.

ממשק זה טעם, אני לא אוהב שורות חיפוש, וכפתורים, אני אוהב לראות את הג'ימייל שלי.

ד"א מבחינת קוד כרום לדעתי הרבה יותר פראקטי, הם לא ממשים 70טון של פלטפורמה מיותרת רק בישביל להתחיל לכתוב את הדפדפן. הקונספט שונה. פיירפוקס, זה פלטפורמה שיושב בה במקרה מנוע רינדור. כרום זה מרנדר עם 2 כפתורים ושורה...

וכל תוסף שאתה מוסיף הופך את השועל לקצת פחות יציב ומהיר....
ישן 15-02-2010, 14:43
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "מתרגלים לשורת הכתובת ולתצוגה..."

אפשר להתרגל לדברים רעים, השאלה למה זה טוב. אם עד עכשיו הכל היה סבבה, למה פתאום לשנות? חוץ מזה, אנשים משתמשים בדבר הזה רק כי הוא "של גוגל". לא כי הוא טוב יותר מדברים אחרים. אני די בטוח שחלק גדול ממשתמשי כרום היו עד שהחלו להשתמש בו, משתמשי IE שלא הכירו דברים אחרים. נכון, חלק גדול גם ניסה את FF והתאכזב משהו. FF לא נוצץ מיד בהפעלה. FF צריך קינפוג והורדת תוספים. אף אחד לא אוהב לעבוד כדי שיהיה לו נוח.

לגבי קריסות.. על מחשב מסויים אני גולש רק באופרה. מאז שהותקנה גרסה 10 (כשיצאה) הוא פשוט לא קרס.

ואם תשים לב, אני לא גרופי של דפדפן מסויים. אני לא טוען שאופרה/מקסטון/ספארי/FF הוא "הכי טוב בעולם" (והם לא) אין דפדפן שהוא הכי טוב. מה שבטוח זה שיש כאלה שפשוט גרועים...

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 15-02-2010 בשעה 14:46.
ישן 16-02-2010, 23:26
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
כן מיותר לדעתך- אבל הדעה שלך לא רלוונטית...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "איזה מהם מיותר? לא הייתי צריך..."

למה? כי היא פשוט לא רלוונטית- כל תוסף שיש לי הוא תוסף שמבחינתי הוא צורך קיומי- כבר אמרו חכמים בעבר- על טען וריח אין...
לפיירפוקס כיום יש אין סוף תוספים- בכרום כמעט ואין- כאשר יהיו אולי באמת יהיה אפשר לכנות את כרום "דפדפן"- כרגע הוא לא יותא מאקספלורר 8.
לעומת זאת לגבי עובדות אפשר לדון גם אפשר.
טענת שתוספות זוללות זכרון- זה כמובן שטויות- 15 תוספות(שזו כמות בהחלט סבירה), זולגות לא יותר מ5-10 מגה זכרון.

עובדה 2- כרום זולל זכרון יותר מכל דפדפן אחר(לפחות 5 מאלו שהתנסתי בהם).
הנה כרום מול פיירפוקס...

200 מגה יותר(מה שמאוד מאוד משמעותי לנטבוקים- שהולכים ותופסים נתח נכבד מהשוק)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 16-02-2010 בשעה 23:32.
ישן 16-02-2010, 23:39
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.03.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "כן מיותר לדעתך- אבל הדעה שלך לא רלוונטית..."

חוץ מלבוא עם גישה התקפית אתה לא מבסס את הדברים שלך על אף עובדה, חוץ מה"ניסיון" הכללי שלך עם דפדפנים שונים.
אני אמרתי שאצלי כרום ניצח ואתה ישר רצת להסיק מסקנות שזו גם הדעה של כל שאר העולם.
אגב, רוצה להכנס לקצת עובדות?
כרום, דפדפן שעוד נמצא בחיתולים שלו - הושק לראשונה בגירסא לציבור בדצמבר 2008, בעוד שהשועל, לפחות בשמו העכשווי, קיים מ2004 - רק עכשיו מתחיל לאסוף לעצמו מאגר יפה של תוספים, למרות שהרעיון העיקרי מאחוריו זה מהירות ומינימליסטיות.
רוצה לדבר על מהירות?
Speed test: Google Chrome beats Firefox, IE, Safari
http://www.favbrowser.com/chrome-vs...orer-vs-safari/

אז עכשיו, אחרי שקיבלת קצת עובדות, תמשיך להגיד שהכל שטויות שלפי ה"עין שלך" FF הרבה יותר מהיר ולוקח פחות משאבים?
(אגב, אני רוצה להכיר את האידיוט שעדיין מסתובב עם פחות מגיגה זיכרון ועוד מנסה לפתוח 15 טאבים בימינו כשכל אתר הוא מיני תוכנה בפני עצמו)
ישן 16-02-2010, 23:48
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
אתה רואה את עונה לבד...
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי fealls שמתחילה ב "חוץ מלבוא עם גישה התקפית אתה..."

ציטוט:
כרום, דפדפן שעוד נמצא בחיתולים שלו - הושק לראשונה בגירסא לציבור בדצמבר 2008, בעוד שהשועל, לפחות בשמו העכשווי, קיים מ2004 - רק עכשיו מתחיל לאסוף לעצמו מאגר יפה של תוספים, למרות שהרעיון העיקרי מאחוריו זה מהירות ומינימליסטיות.

בדיוק הכרום בחיתוליו- וזה בדיוק מה שהוא שווה.
לפיירפוקס יש אין סוף תוספים לא מהיום.
פיירפוקס אכן מנימליסטי- הוא מגיע בלי כלום- שום דבר לא השתנה- הגשה הייתה דפדפן ערום+תוספים כל אחד לפי איך שהוא אוהב את הדפדפן שלו.

ציטוט:
רוצה לדבר על מהירות?

לא מעניין אותי- אני רואה תוצאות בפועל- 15 טאבים בכרום= זכרון גמור.
ציטוט:
אז עכשיו, אחרי שקיבלת קצת עובדות, תמשיך להגיד שהכל שטויות שלפי ה"עין שלך" FF הרבה יותר מהיר ולוקח פחות משאבים?
(אגב, אני רוצה להכיר את האידיוט שעדיין מסתובב עם פחות מגיגה זיכרון ועוד מנסה לפתוח 15 טאבים בימינו כשכל אתר הוא מיני תוכנה בפני עצמה)

כן באמת דבילים כל האלה שרוצים לפתוח 15 טאבים- ולא רצים לקנות מחשב חדש...
באמת דבילים- כי בשביל כרום+15 טאבים צריך 2 גגה זכרון- אבל בפיירפוקס גגה מספיק בהחלט...
דבילים כל האנשים בעולם שקונים נטבוקים- איזה טפשים- מה הם לא שמעו שהכרום לא יכול להריץ מעל 10 טאבים- ולכן אסור לקנות נטבוק- כי יש בו רק גגה זכרון...
אני עובד הרבה פעמים עם 20 טאבים- ויש ךי גגה זכרון...
ישן 17-02-2010, 00:03
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אתה רואה את עונה לבד..."

אני באמת לא מבין למה אני ממשיך את הדיון הזה איתך כשאתה לא מפסיק עם תשובות מתחכמות של ילד קטן. (דוגמא בולטת: הנושא של התגובה שלך, "אתה רואה אתה עונה לבד". וואלה בוגר.)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
בדיוק הכרום בחיתוליו- וזה בדיוק מה שהוא שווה.
לפיירפוקס יש אין סוף תוספים לא מהיום.
פיירפוקס אכן מנימליסטי- הוא מגיע בלי כלום- שום דבר לא השתנה- הגשה הייתה דפדפן ערום+תוספים כל אחד לפי איך שהוא אוהב את הדפדפן שלו.
לא מעניין אותי- אני רואה תוצאות בפועל- 15 טאבים בכרום= זכרון גמור.

וואלה. כל הBenchmarks האלה נעשו עם דפדפן "ערום" ותראה מי לקח ובגדול.
תמשיך לטעון שאחרי 15 טאבים בכרום הזיכרון גמור, למרות שפעם אחת אתה טוען שזה לוקח ג'יגה, בפעם השנייה זה 2 ג'יגה ופיירפוקס מספיק ג'יגה. המון טענות מבוססות על עובדות טהורות בלי שום מידה של סובייקטיביות ממך!

והנה, דביל שכמוני, הלכתי ופתחתי 15 טאבים, וכרום בקושי הגיע ל-360 מגה. אז המצב שאתה מתאר, שג'יגה זיכרון לא מספיק, יגיע אחרי יותר מ40-50 טאבים. מתי פתחת לאחרונה 40-50 טאבים?

ציטוט:
כן באמת דבילים כל האלה שרוצים לפתוח 15 טאבים- ולא רצים לקנות מחשב חדש...
באמת דבילים- כי בשביל כרום+15 טאבים צריך 2 גגה זכרון- אבל בפיירפוקס גגה מספיק בהחלט...
דבילים כל האנשים בעולם שקונים נטבוקים- איזה טפשים- מה הם לא שמעו שהכרום לא יכול להריץ מעל 10 טאבים- ולכן אסור לקנות נטבוק- כי יש בו רק גגה זכרון...
אני עובד הרבה פעמים עם 20 טאבים- ויש ךי גגה זכרון...

הגבתי על החלק המיותר הזה למעלה, תקרא ותפנים.
ישן 17-02-2010, 00:52
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "למי שיש גגה זכרון עובד על XP, או 7 סטארטר אידשן(נטבוקים)."

ציטוט:
המערכת הפעלה תופסת 400-500, והדפדפן כרום עם 15 טאבים פתוחים זולל את השאר- יש לך מחשב מאוד מיוחד- אבל בכל מחשב שבדקתי כרום+15 טאבים = מעל 500 גגה זכרון===> אף מחשב ישן\נטבוק לא יכול להריץ כרום+15 טאבים.===> בכדי לעבוד עם מעל 10 טאבים(ושהמחשב יעבוד ולא ייזחל), בכרום צריך 2 גגה זכרון.
וזאת בנגוד לפירפוקס שזולל כמעט מחצית מזה.

בדקתי עכשיו, והמצב היחידי בו הגעתי ל500 מגה זכרון רק של כרום קרה כאשר הפעלתי 15 טאבים של פייסבוק, שאם תשים לב כנראה אחד האתרים הכי כבדים שיצא לך לגלוש בהם.

שוב, הנתונים שאתה נותן מונפצים ואין מאחוריהם שום עובדות, לא ניסית את מה שאתה טוען על נטבוק כדי להוכיח את הטענה הזאת ואתה סתם גורר את הדיון הזה. אמרת משהו, הבאתי לך עובדות, התעלמת מהם לגמרי כי הניסיון שלך אומר אחרת אבל אתה ממשיך להשמיץ ולהסיק שהמסקנות שלך הן בהכרח נכונות לגבי כל העולם.
ישן 17-02-2010, 01:16
צלמית המשתמש של fealls
  fealls fealls אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אצלי הוא תפס כ500, כאשר אפשר לראות מה פתוח(בעקר יוטיוב)"

ציטוט:
כן אתה צודק(משום מה פספסתי את זה), יכול להיות שבשבילך זה אכן הדפדפן הטוב יותר.

כרגע יש מספר דברים שמפרעים לי בכרום.
1)זלילת הזכרון(כנראה בגלל שלכל טאב יש תהליך משלו), זה חלק מהמחיר.
2)חוסר בתוספים.
3)אי היכולת לעשות לא כסטיומיזשן כמו שאני אוהב. לי העניין של הגשמשות מאוד חושב- אני רוצה את הדפדפן שלי כמה שיותר מתואם אישית- וזה מה שאין בכרום כלל.

זה חלק מהמחיר, שלפי הבנתי גם פיירפוקס ישלם בקרוב כשיתנהל באותה צורה
חוסר בתוספים זה עניין זמני, אם אני לא טועה כבר יש כ2700 תוספים כרגע ואני מניח שקצב הגדילה יהיה מאוד מהיר... במיוחד שרוב התוספים הבאמת שימושיים יהיו קיימים בגירסא לכרום מספיק מהר.
נכון בכרום עדיין חסר את כל האופציות שקיימות בפיירפוקס, אבל זה מובן לשנינו שזה רק עניין של זמן...
אין צודק בנושא הזה, הוא ישאר בגדר העדפה אישית, עד שכרום יגיע לשלב פיתוח מתקדם ו-לדעתי- יכריע את המאבק מול פיירפוקס.
כל עוד פחות ופחות אנשים משתמשים באינטרנט אקספלורר, עשינו את שלנו עם היחצנות. לא שיש לי משהו נגד מיקרוסופט, אבל אקספלורר הוא באמת דפדפן ביזיון.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר