לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2010, 11:37
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
למה כולם מחפשים להיות תליינים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "ערוץ 10: הרב מרדכי אלון חשוד בהטרדה מינית"

מספיק מה שהוועדה מצאה ומה שפרסמו את שמו. זה מעל ומעבר.

מאידך, אני מאמין לוועדה, אין ברירה. אם מאמינים לאנשים כמו בייניש ועוד כמה כאלו, בגלל שאין לנו ברירה אחרת, גם בזה, אין ברירה אלא לסמוך עליהם, במיוחד שזה לא איש אחד אלא וועדה מסודרת של אנשים רציניים.

האם המשטרה זה מספיק? המקרה של רצון שהיו לו עשרות פלגשות במשך שנים רבות מוכיח. המשטרה התחילה לטפל בתיקו רק כשכבר הזדקן וכבר יותר קרוב למושב זקנים. מה היה במשך כל השנים?

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 16-02-2010 בשעה 11:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2010, 18:03
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ישראל_היום שמתחילה ב "ערוץ 10: הרב מרדכי אלון חשוד בהטרדה מינית"

חשוב לי להתייחס דווקא לביקורת על ארגון "תקנה" שעלתה ביומיים האחרונים - גם בתקשורת וגם בפורומים באינטרנט.

עולה ביקורת רבה על כך שהם לא דיווחו למשטרה וגם לא מעט רמיזות שכאילו הם רצו להשתיק את זה מסיבות כאלו ואחרות. אני מתנדב כיום במקום שמתעסק בין השאר בנוער בסיכון וחלק גדול מהביקורת נובע מחוסר היכרות עם החוק וחוסר הבנה של המשמעות בעיסוק עם נוער בסיכון.

מבחינת החוק, אין חובת דיווח על כל המקרים, החוק מחייב דיווח רק במקרה שמבצע העבירה (הטרדה מינית לצורך העיניין) מוגדר כאחראי על הנער או הנערה, או בן משפחה שמלאו לו 18 שנים. רב לא בהכרח מוגדר כאחראי על הילד.

כמובן שהדבר הראשון שעולה לראש אחרי ששומעים את לשון החוק הוא "אז מה אם אין חובת דיווח, יש חובה מוסרית לדווח על דבר כזה", פה נכנסת ההיכרות עם טיפול בנוער בסיכון - הדברים הם לא פשוטים בכלל, אין טעם לדווח אם הנער לא יסכים לשתף פעולה, אין אפשרות להכריח את הנער להתלונן במשטרה ואין אפשרות לטפל בנער דרך גופים סיעודיים אם אין שיתוף פעולה מצדו - טכנית זה פשוט לא אפשרי.

מה כן עושים? מנסים להגיע עם הנער למצב שהוא יסכים לפנות למשטרה, מערבים גורמים סיעודיים (אך כנאמר, ידיהם כבולות כל עוד אין תלונה אמיתית) וכן, בחלק מהמקרים מנסים ככל שניתן לעזור לנער ולהחזיר אותו למסלול חיים "בטוח" גם ללא עזרת רשויות החוק.

צריך להבין שבמקרים רבים חייבים למצוא פתרונות יצירתיים כדי להבטיח את ההגנה של אותם נערים, העובדה שהם לא רצו מייד למשטרה לא אומרת שהם התרשלו או שניסו לטייח.

אין פה שום קשר לדתיים-חילונים.

ישן 17-02-2010, 17:11
  משתמש זכר פלמינג פלמינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.09
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי מבקר המדינה שמתחילה ב "אם יש דברים בגו, אז שהרב..."

ראה נא, אני לא שייך לצד של אלה ש"מתים" בלשון המעטה על מוסד הרבנות ועל כל ספסרי וסרסורי הדת למיניהם.
אבל ישנם דברים שצריך להתייחס אליהם במידה מסויימת של הסתייגות מבחינת ההתלהמות.
ישנה שורה שלימה של אישים מכל הקשת הציבורית שעברה עינויי דין על עוול בכפם מכיוון שהיו צריכים להוכיח "שאין להם אחות".
אינני יודע אם המקרה הזה שייך לאותה קטגוריה, עובדה שהפרסומים האחרונים מוכיחים כי אין עשן בלי אש ויותר מכל אותה הומופוביה שליוותה את הצהרותיו היא בעצם אולי קריאת מצוקה של אדם.
אבל זכותו להישאר בעיני חף מפשע כל עוד לא תוכח אשמתו.

אני יודע שגם מערכת המשפט כושלת בהרבה מקרים וצריך סרסור טוב לדברי חוק כדי להפוך כל עבריין לצח משלג.

בוא נקווה שבמקרה הזה אכן תעמוד לזכותו חפותו. או שיורשע בדין.
ישן 17-02-2010, 10:02
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10

ציטוט:
"הוא ביקש ממני להוריד את המכנסיים, ובשלב מסוים ניסה להיפטר מכל השאר, והוא התחיל לגעת ב... מקומות אסטרטגיים. אני זוכר שרעדתי... מאוד פחדתי", כך סיפר אתמול ד', צעיר דתי שהתראיין לחדשות ערוץ 2 וערוץ 10. ד' טען שבהיותו בן 19, לפני כעשר שנים, בא להתייעץ עם הרב מרדכי אלון בנוגע למשיכה שלו לבנים. "הרב טען שאני לא יודע להבחין בין משיכה חברית לבין משיכה מינית בין בני זוג. שאם חבר סתם מחבק אותי, אז זה חיבוק חברי רגיל, לא משהו בעל קונוטציה מינית. כדי להמחיש לי את ההבדל הוא הציע שנתחבק", טוען ד'. "היו שלבים אחרי החיבוק, של נגיעות באזורים רגישים, ומפאת הצניעות אני לא רוצה לפרט יותר מדי. הצדקתי את הנגיעות האלה כחלק מהטיפול, אפילו שלא תמיד הבנתי. אני מעריך את פועלו ואת מעשיו, הוא גדול בתורה. יש לו המון זכויות אך בנקודה הזאת הוא כשל. גם שהוא מכנס מסיבת עיתונאים וטוען כל מיני טענות, אני כלי ראשון, אני יודע מה היה שם, הוא כאילו משקר לי בעיניים. הוא משקר לעצמו. הוא חולה. כנראה שהוא לא יכול לשלוט על עצמו כשהוא רואה, אני לא יודע, בחורים צעירים. אני מבין גם את המצוקה שלו, שהוא בן אדם נשוי, והוא לא יכול לממש את הצורך המיני שלו. זה מצב מאוד מתסכל, חסר מוצא", אומר ד'. יש לציין כי ד' לא הגיש תלונה במשטרה וכי לא ידוע אם פנה לפורום "תקנה".
http://www.haaretz.com/hasite/spages/1150372.html

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר