לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2010, 00:30
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
ורק הולם שאני אתחיל ;)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי/חודשי/סמסטריאלי/תואר..."

לומד בטכניון, מדעי המחשב סמסטר א' (צעיר מת)

1. מרצים/מתרגלים שמתבדחים עם סטודנטים על זה שהם הולכים להיכשל במבחן - בטכניון, לפחות בקורסים שאני לוקח, בכולם מלבד אחד כל המתרגלים וכל המרצים ללא יוצא מן הכלל מתבדחים באופן שוטף על העובדה שאנחנו הולכים להיכשל במבחן, על הממוצע הנמוך. זה לא מצחיק!, במיוחד לאלה שנכשלים.

2. מרצים שלא רוצים ללמד את הקורס, ומציינים את זה - סבבה, הבנו, הכריחו אתכם ללמד את הקורס והכל, אבל אתם לא באמת צריכים לשתף אותנו...
הרצאה ראשונה במבוא למדעי המחשב, נכנס המרצה (שהוא גם המרצה האחראי במקרה) והדבר הראשון כמעט שהוא אומר זה עד כמה הוא לא רוצה ללמד את הקורס הזה, ואם זה היה תלוי בו הקורס גם לא היה מתקיים.

3. מערכות מחשוב נוראיות - אני בטכניון סמסטר אחד, וכבר נתקלתי ב-4 מערכות מחשוב שונות, שכולם פועלות במנותק אחת מהשנייה...
-רוצה לבדוק אם יש עבודה/ציון חדש במדמ"ח? תכנס לאתר הפקולטה, תרגיל בחדו"א? תכנס ל-moodle. פיזיקה? יש את הפיסווב.
עשית מבחן ואתה רוצה לבדוק את הציון/לראות את הסריקה או לקבוע מערכת לסמסטר הבא? תכנס ל-ug!

ציינתי שלכל מערכת יש ססמא משלה?

4. הודעות על שינוי כיתה - בטכניון אתה חייב להיות מחובר למייל 24 שעות, כי אחרת יש מצב טוב שתגיע לכיתה וכולך מחכה בקוצר רוח לעוד תרגול מרתק באינטגרלים ואתה נכנס לכיתה ובכלל יש שם תרגול בביוכימיה או שקר כלשהו...כבר קרה לי יותר מפעם אחת שקיבלתי הודעה במייל ב-8:30 בבוקר שהתרגול ב-10:30 עבר כיתה....

5. מיילים בעברית - פשוט לא פועל. המייל הטכניוני הזוועתי פשוט לא יודע להתמודד עם עברית, וכל הודעה שנשלחת בשפת הקודש מתקבלת בג'יבריש.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2010, 00:20
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
אינעל הטכניון
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "ורק הולם שאני אתחיל ;)"

פתרתי את רוב הבעיות שאתה מדבר עליהם,בשיטה שכנראה לא עובדת לכולם:פשוט הפסקתי לבוא לשיעורים ותרגולים.
מסתבר שבכל זאת צריך משמעת עצמית כדי ללמוד,ואני חסר כזה...מה שגרם לי עכשיו בתקופת המבחנים ללמוד את החומר מאפס-לאגלברה,חדו"א,כימיה,שפת סי,ועוד כל מיני....

מיותר לציין שיש לי עכשיו 3 מועדי ב,ואין לי כל מושג איך אני אמור לעבור את הסימסטר הזה בשלום.
שונא את המקום הזה,שונא שונא אותו מכל הלב.סיימתי כולו סימסטר אחד מסריח ואני מרגיש שהזדקנתי בשנים.ריחמתי על אנשים שעשו איזה מקצוע מסכן כמה סימסטרים,וכנראה אני הולך להיות אחד מהם.
חוץ מזה,לא סובל את האנשים שנמרחים עליך...וואלה הבנו,אתה רוצה להיות חבר,אני לא בקטע של די אנד די,משחקי מחשב ,למדוד למי יש משקפיים גדולות יותר,וכו.
ססאמק,למה לא הלכתי לבאר שבע,למה!!!??!אאאאאאההההההההההה.
\\\\endoff

שונא את העובדה שאני אמור לבדוק את המבחנים שלי אחרי שבדקו אותם,כי אין מספיק בודקים...יש לי מספיק עבודה על הראש גם בלי זה.

שונא את זה שאיזה קקי מאוניברסיטת חיפה (לא להעליב,כן ) שהוא רכז פר"ח בטכניון מנסה להסביר לך בתקופת מבחנים כמה זה לא יפה מצידך להבריז לחניך,כשזה בערך הדבר הכי אחרון בעולם שמעניין אותך .לך תלמד מקצוע אמיתי ואחרי זה נדבר ,חח.

שונא את זה שיש מקצועות שאף אחד לא מבין מה הוא לומד באמת,כי כדי להיכנס לזה ,צריך להשקיע קצת עבודה מצד המרצים,ולא בא להם.וואלה סבבה,אני אלמד את הנוסחאות ואני אפתור דברים שאין לי מושג מה הם אומרים ...ואני אלך למעבדה אחרי זה עם הרפרנס ואני אעתיק מילה במילה לעיני לבורנטית.מה זה מלמד אותי ,לאזעזל !?!?!?!?למה אני אמור לבזבז את הזמן בעבודת עיניים הזאת ???? אמא שלכם אנטלפיית הווצרות.

עכשיו באמת endoff

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 17-02-2010 בשעה 00:29.
ישן 16-02-2010, 18:24
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "אשכול הנאחס השבועי/חודשי/סמסטריאלי/תואר..."

יאי! יש לי הרבה מה לרשום באשכול הזה

1. נכשלתי במועד א' באלגברה אז הייתי צריכה לגשת מועד ב'. פה עוד יש מצב לטוב.

2. נכשלתי במועד א' בחדו"א - יום חמישי אעשה מועד ב'. פה יש הרבה מצב לרע ...

3. האונ' פתחה חלונות זמן רישום לקורסים, רק שמי שנכשל במועדי א' לא רשאי להירשם כרגע ויצטרך לחכות לראשון למרץ.
במילים אחרות, תתפשר על מרצה אחר כי למי שאתה רוצה ללכת כל המקומות כבר תפוסים.

3. אני מקבלת את ההרגשה ממרצים מסויימים שהם נהנים במידה מסויימת מהנכשלים שלנו.
שלא לציין את הדיקטטור צמא הדם שמלמד חדו"א, ובכל פעם שמישהו שואל שאלה שהוא לא הבין הוא מציע לו לעשות הסבה וללמוד שירה בציבור.
ואת הדיקטטור השני, שכששנה ג' שואלים אותו מתי הוא יוציא את התרגיל הבא שלהם הוא עונה:
"עכשיו אני עסוק בלהקיז את דמם של שנה א'..."
והערות על תרגילים כאלה ואחרים שהם בסך הכל "ברמת דובי" או "לגיל הרך".
אה, הוא גם לא עונה למיילים. לקראת סיום הסמסטר הוא נזכר להגיד: "אם אתם שולחים מיילים לכתובת של האונ' אז תדעו שזה הולך לחור שחור. המייל שלי הוא- ...."

4. זה שבתמימותך אתה מגיע לשיעור הראשון בסמסטר הראשון בשנה הראשונה והדבר הראשון שהמרצה אומר לך זה: "טוב, 50 אחוז מכם לא יעברו את הקורס", זה לא הדבר הכי מעודד בעולם.
אה, ואח"כ בתרגול המתרגל אומר את אותו הדבר.

5. זה קצת בעיה שהם מתלוננים על הממוצע הנמוך, אבל תקציב לבודקים אין. את הפידבק על העבודות בית אני אמורה לקבל ממי?
יפה לי שאני מוכיחה ומפריכה משפטים כאלה ואחרים בלוגיקה, אני רק תוהה אם זה בכלל נכון?!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-02-2010, 11:51
צלמית המשתמש של Kobmyster
  Kobmyster Kobmyster אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.05
קצת באיחור (חופשת סמסטר בחו"ל :)) אבל עכשיו תורי

סיימתי סמסטר א' בהנדסת תעו"נ בטכניון, אין לי מועדי ב' אבל יש מספיק על מה להתלונן:
1. כן, אנחנו נחשבים לאחד המקצועות היותר פשוטים שיש בטכניון, אבל זה לא סיבה לצחוק עלינו כל הזמן כאילו אנחנו לא לומדים, כשבאוניברסיטאות או מכללות שלא מתחילות באות ט' מקבלים תרגילי בית שלנו בתור בונוס לציון הסופי...
2. נמאס להגיע לתרגול או הרצאה חצי שעה לפני הזמן רק כדי לגלות שגם ככה אין מקומות. ועוד יותר נמאס לשמוע מהמתרגלים או המרצים שמבקשים מהם לעבור לכיתה גדולה יותר שנבקש מהחברים שלנו שלא רשומים שלא יגיעו כי כולם מפסידים ואין אפשרות לממש את האיום המגוחך של להגיע לכיתה שאתה רשום אליה אחרת...
3. נמאס להגיע לתרגול באלגברה ולגלות שהמתרגל שלך מאחר (כרגיל) ברבע שעה.
4. נמאס עוד יותר שהוא קובע איתך תרגולי השלמה אחרי סוף הסמסטר (אם היית מגיע בזמן, זה לא היה קורה!) ואז לגלות עם עוד 30 סטודנטים שהוא החליט לבטל בלי להודיע...
5. הכי הכיף להגיש תרגילי בית מלאים, בלי שום פספוס, רק כדי שיסמנו לך וי אחד על הטופס, בלי הסברים, בלי בדיקה ובלי כלום. עוד יותר כיף, שכשאתה מקבל תרגיל בית שאף אחד מהמתרגלים שלך לא מצליח לפתור בשעות קבלה ואתה לא מגיש אותו (או מגיש אותו עם טעויות כי אין לך ולאף אחד אחר בפקולטה מושג איך לפתור אותו), ובסוף לקבל חצי ציון כי החליטו לבדוק דווקא אותו.
6. מעצבן לגלות שהמרצה שלך, פרופסור מכובד, שכח ללמד חומר מסויים ולמרות זאת הוא במבחן. עוד יותר מעצבן, כשהוא טרח ללמד חומר שמסתבר שלא צריך למבחן עצמו באריכות.
7. נמאס ממתרגלים שמגיעים לכיתה בלי שהם יודעים את החומר בעצמם, ואז סטודנטים צריכים להזכיר להם איך הולכות הנוסחאות, איך נראה הסינטקס או לתקן אותם בשגיאות!

אני חושב שזאת התמרמרות מספיק גדולה לסמסטר ראשון, רק אלוהים יודע מה יהיה אחרי הסמסטר הבא...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר