לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2010, 18:04
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NivStyle שמתחילה ב "[משחק]5 דברים שלא ידעתם עליי!"

לא רוצה לבאס אותך, אבל אני אישית מכירה לפחות 5 אנשים שקוראים להם ניב, 4 מתוכם לפחות אני יודעת בוודאות שעברו את הגיל שלך).

ונזרום איתך רק כי משעמם והמים לא רתחו עדיין...:

1. למרות שכולם לא סובלים אותו- אני מסתדרת יופי עם השם שלי. אני אפילו אוהבת אותו וחושבת שהוא יפה...
2. לא הייתי בים או בבריכה מיליוני שנים, אני שונאת ים ובריכה ולא חושבת שאי פעם אני אסתדר איתם.
3. מבחינתי נעלי בית זה העילוי של העולם. אפשר ללכת איתם בביתף בחוץ, בעבודה, בים, בקניון. נעלי בית זה ה-דבר.
4. אני סוגדת לפסטות. כל דבר בצקי משמין ולא בריא שמבשלים במים ומסננים- זה הדבר המושלם בעולם.
5. אפרופו 5, אני תמיד מנצחת בnever

נחמד לי פה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-02-2010, 20:05
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NivStyle שמתחילה ב "[משחק]5 דברים שלא ידעתם עליי!"

אוקי, אני גם אשתתף. כי ככה...

1. עד כמה שאני מטורפת על בעלי חיים. התחלופה של הכלבים אצלי במשפחה מאוד גדולה. שתיים מתו מזקנה, אחת נדרסה, אחד קיבלנו עם מום מלידה והוא מת ממש מהר, אחת לעסה כל דבר שהיא הגיעה אליו ולמרות שניסינו לרסן אותה ביום אביבי עצוב היא נחנקה מכפתור , אחת נמסרה כשהייתי קטנה כי ההורים שלי לא הצליחו להתמודד איתה ועם ילדים קטנים (הייתי בת שלוש), אחד נמסר כי מצאנו אותו ברחוב ורק טיפלנו בו בתור משפחת אמנה עד שנמצא לו משפחה שתוכל לדאוג לו, אחת נלקחה להסגר כי היא ברחה כל הזמן עד שהיא נשכה ילדה בישוב , ועוד שניים חיים ואיתנו! אני מרחיקה מהם כל דבר שיכול להרוג אותם או לגרום להם להתחרפן ולנשוך!! וואו, זה די הרבה בשביל סעיף אחד מסכן... חחח
2. יש לי מחלה שנקראת פיברומיאלגיה, וזה ממש לא כיף לי .
3. הסגנון לבוש שלי שונה משל רוב האנשים. אני לובשת חצאיות, חולצות מכופתרות ונעלי בובה עם גרבי ברך (לרוב), ולא ממניעים דתיים...
4. כשהייתי בגן, לכולם נפלו השיניים חוץ מלי. ואפילו לחברה שלי נפלו, למרות שהיא קטנה ממני. אז הייתי בטוחה שהיא יותר גדולה ממני, כי נפלו לה השיניים קודם.
5. ב-1 למרץ אני מתחילה שירות לאומי בתנו לחיות לחיות, ויאי לי!
ישן 16-02-2010, 21:33
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...

1) יש לי זקן שאני לא מגלח, בעיקר מעצלנות
2) אני יכול להיות ממש מעצבן
3) בעבר נעלתי רק סנדלים, לא משנה מה היה מזג האוויר (אפילו כאשר ירד ברד יום אחר כך סנדלים), אבל מאז הנעליים האחרונות שלי אני נועל רק אותם גם בקיץ שמתחיל עכשיו
4) כואב לי באוזן להשתמש באוזניות כפתור אז אני משתמש ב cx300 שנהרסות לי כל חצי שנה (כבר זוג חמישי לפחות מתחיל להראות סימני תשישות)
5) אני לא יודע לא את ה ABC ולא את לוח הכפל ובכל זאת הייתי ב 5 יחידות באנגלית ובחשבון (כן אני קורא לזה חשבון, לא משנה מה תגידו כל עוד הבעיה היא חישובית זה חשבון כשהבעיה תהיה מחשבתית זה מתמטיקה)

ישן 19-02-2010, 02:11
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...

1. אני בנאדם סנילי, הייתי שוכח אפילו את השם שלי אם הוא לא היה רקום לי על התחתונים

2. אני לא לובש תחתונים, מלבד כאשר אני בבית, שם זה כל מה שאני לובש (כך שלרוב ה-|מוריד מכנס| נכתב באופן מטאפורי, אין עליי מכנס להוריד)

3. הרבה מהילדים מגיעים לבר-מצווה עם שפם, לי היה זקן..

4. אני מסוגל להזיז את האזניים (את כל הקרקפת למעשה), וכן להזיז הצידה את העפעף השמאלי (צריך לראות כדי להבין בדיוק), גם אבא שלי יכול להזיז כך את העפעף ושנינו מסוגלים לעשות זאת רק בשמאלי

5. הייתה תקופה שהייתי קם כל בוקר בשעה 6:00 כדי לצפות בסדרה

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן. בערוץ הופ, פרק של 5 דקות ואז הייתי חוזר לישון..

ישן 19-02-2010, 20:06
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

זה בסדר, אפשר להגיד מה שבלב, זו לא מילה גסה

1.בניגוד למה שחושבים עלי מהפורום, בגלל הניהול שבמה שבלב, ההומור שלי יותר שחור ממור (סנאי). קרה לא פעם שחברות שלי הרביצו לי בגללו.. אז אני תמיד צריכה לחשוב פעמיים לפני שאני אומרת משהו, כדי לא להביך יותר מדי את בני השיחה שלי ולגרום להם ללכת..

2. אני ש ו נ א ת לדבר בטלפון, ובכל זאת אני עושה את זה רק כי אחרת אני אאבד קשר עם הרבה אנשים. אני תמיד אני מעדיפה לדחות ולדחות. זה פוגע בחברים שלי, וזה לא פייר לסבים, אבל אני פשוט מעדיפה כמה שיותר להמנע. אם העולם היה חי על סמסים, הייתי יעל הרבה יותר מאושרת.

3. אני מזוכיסטית שלומדת דברים שאני לא טובה בהם, ומתמידה בהם. הגברתי ערבית בתיכון, אע"פ שהייתי טובה ממש בחטיבה, בתיכון עם תחילת לימוד הפעלים והגזרות הכל נעלם, הייתי בין הגרועים בכיתה. ובכל זאת אני עד היום דובקת בשפה הזו עד צאת הנשמה. בשאיפה שכשאני אהיה גדולה וזקנה, אני אצליח לשמוע, לקרוא ולהבין בלי בעיות. אפשר להגיד שעכשיו אני ברמה הרבה יותר טובה משהייתי אי פעם.. ונראה לי שבמצב הנוכחי, אני יותר טובה בערבית מאשר באנגלית.. והכל ממש לא מכשרון (ותשאלו את המשפחה שלי)

4. כשהייתי קטנה, הייתי גוצה שמנמונת, ללא צוואר ומעט אהבלה. אמא שלי באמת ובתמים חשבה שהנה, אחרי שניים מוצלחים יצאה לה אחת קצת מטומטמת, וסבתא שלי טענה שאם הראש לא ייפרד מהכתפיים היא במו ידיה תמשוך לי את הראש.. ואז הגעתי לכיתה ו'.. ואמא שלי נשמה לרווחה.

5. למרות שזה לא מחדש לחלקכם, אבל בגיל 5 אמצתי סבא, כי אחד נפטר ועם השני אנחנו לא בקשר.. עד היום אנחנו בקשר סבא- נכדה לכל דבר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:45

הדף נוצר ב 0.32 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר