לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2010, 08:40
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
יו! אין דברים כאלה!!
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "כן בטח... הוא יסע לבלות עם..."

בדיוק אותו דבר !!
הוא היה לוקח את הג'יפ של ההורים שלי, הוא דפק אותו בצורה מסוכנת איזה 4 פעמים (אין לו אפילו שנתיים רישיון), ואז נמאס להם שהוא דופק את הג'יפ אז אמא שלי נתנה לו את האוטו שלה, הוא גמר לו 4 מצברים, הפך אותו לפח זבל אחד גדול, גמר רדיאטור, שבר חלון, הרס את השלט של האוטו- עכשיו כדי להניע אותו צריך לחבר אותו כל פעם מחדש למצבר, ולהשאיר אותו מחובר מספיק זמן כדי שיוכל להיטען. וגם אז יש מצב שהוא לא ידלק אז אנחנו גוררים אותו עם הג'יפ.
ועכשיו אין לו רכב להרוס- אז מי הקורבן...?!?!?!
אבל החלטתי שהוא לא מקבל יותר את הג'יפ הקטן והחמוד שלי!
מציעה לך לעשות את אותו דבר, קח איתך את המפתחות ואל תתן לו לנסוע עליו. אין סיבה שאני אשלם על תאונות שאחי הקטן עושה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-02-2010, 13:52
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
אז מה למדתי היום בגן?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אשכולית מה למדנו השבוע!"

אני ונוסעת היום לתומי לבדיקות שיגרתיות בבלינסון, אחרי הרבה זמן שלא הייתי באיזור. גיליתי הרבה מאד מקומות שעליהם גדלתי, והם אינם קיימים עוד.
בית "עלית", עליו נכתב השיר המפורסם, נהרס, ועל חורבותיו יקימו את המגדל הכי גבוה בארץ.
בנוסף כבר לא קיימים, בית אגד, המחלבה של תנובה, מפעל אוסם ומפעל הפחיות קניאל.
אבל השיא היה אחרי שחציתי את הגשר, ונכנסתי לבית החולים. את כל המדשאה בקידמת בית החולים הם כיסחו לגמרי. ממש משוגעים! יבנו שם חדר מיון חדש. עכשיו תבינו. אני עוד זוכרת את בלינסון מהתקופה שהיה שם אגם עם ברבורים. משהו כמו לפני שלושים שנה. ככה הורסים לי את כל התמימות של הילדות? ממש לא יפה.

ישן 19-02-2010, 00:09
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "אשכולית מה למדנו השבוע!"

אוקיי.
אני למדתי שאם בצהרים אח שלך שואל מה זה "ביטוח לאומי" בתלוש משכורת ולמה מורידים לי את זה- כנראה שבערב תהיה לך תשובה מאוד מבוססת לזה.

והרי לכם הסיפור:
ישבתי על ספסל, רציתי לרדת ממנו, נתתי צעד למטה, שם הייתה מדרגה, שכמובן הגעתי אליה ממש לא טוב...
בהתחלה לא כאב, תוך חצי שעה חשבתי ששברתי את הרגל.
אחרי עוד חצי שעה בבית (שכמובן אמא החזירה אותי כי לא יכולתי לדרוך על הרגל) וכאבים לא מהעולם הזה, הוחלט לקחת את אבא, את יערה, ואת אח שלי, וליסוע לטר"מ. (תודה לנוריק שהיה שם בשבילי, ולאחות שאמא התקשרה אליה )

קבלה, רופאה לשניה (איזה קטע, עד לפני שנה היא הייתה הרופאת משפחה שלי, פתאום היא שם!), רנטגן, רופאה לשתי שניות, אחות שחבשה אותי, והבייתה..

אז לא שברתי את הרגל, אפילו לא סדק.... סתם היא כואבת ברמות שאי אפשר לתפוס, ומנופחת לפחות כמו האגו של הסתומה הזאת מהאח הגדול. בלאט!

אבל יהיה בסדר... סירבתי באלגנטיות לתרופות, לקחתי טופס לימי מחלה (פה נכנס הביטוח לאומי ), וחזרתי הבייתה עכשיו.

(אגב, טר"מ זה אחד ה-דברים! תוך רבע שעה משהגעתי, יצאתי חבושה ועם טפסים, כולל רנטגן, והכל...
טר"מ ה ה-דבר! אני לא מבינה מי הולך למיון בכלל.)

עוד דברים שלמדתי היום:
* תמיד טוב שיש חבר פראמדיק.
* לקפוץ ממספסלים- יש גיל שכנראה כבר לא כדאי לעשות את זה.(בדיוק כמו סקס במושב האחורי, לאנס :@ ).
* טר"מ זה גאוני
* הכאב הוא נצחי.

וזהו, לילה טוב שיהיה!.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:35

הדף נוצר ב 0.21 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר