לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2010, 16:06
  Raiden Raiden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא קשור? קשור גם קשור..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The_Equivocator
מערכות 64 ביט(רק תפוחים לא יודע), אלו מערכות הפעלה שידועות בבעיות מהסוג הזה.
תתקין 32 ביט, והכל יעבוד חלק.
מי בכלל אמר לך להתקין 64 ביט- יש לך תוכנות 64 ביט שאתה משתמש בהם?
בקיצור תתקין 32 ביט, ותראה איך הבעיות יעלמו- אני לא בטוח ב100% שזו הבעיה, אבל ב90% אפשר להניח שהבעיה היא במערכת ההפעלה.

אבל בטח התקנת 64 ביט בכדי להיות מגניב נכון? עכשיו תתמודד עם ההשלכות, רק תפסיק להאשים את AMD...

לא קשור, בדקתי ב win xp 32 ביט והכול עבד הרבה יותר לאט.. מי בכלל מתקין 32 ביט? רק למי שיש מחשב מיושן...
לי פשוט יש 8 ג'יגה זיכרון פנימי ואני רוצה שינוצל כול ולא 4 גי'גה.. גם מעבד quad core 9550 שהוא דורש 64 ביט ולא 32 מיושן...

אתה בכלל לא מבין בגרוש אני רואה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 17:52
  Raiden Raiden אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "ועוד פעם אתה מכליל, כשאתה..."

אחי המשחק היה שחור אצלי אחריי עידכון דרייברים, אני שיחקתי מלא במשחק הזה.
שמע הלוואי ati היו טובים אבל הם לא. כול החיים הם סבלו מביקורת חרא ותמיד אמרו כדיי שהם ימשיכו להריץ משחקים חדשים איכשו בקושי תמיד הם נזקקו למלא דרייברים והוט פיקסים.
אין פה בכלל מה להשוות Nvidia לא רואה אותם.
אני ממש מתחרט עכשיו שלא לקחתי Nvidia

ואני לא אומר שממש עובד לי הכול חרא, שמע יש לי את הכרטיס מעל שנה ועדיין כול משחק שיוצא אני משחק על רמת גרפיקה הכי גבוהה שאפשר ורזולוציה 1920x1080 ועובד חלק או כימעט חלק..

אבל עדיין יש תבאגים שיכול לקרטע פה ושם ויש את הקפיצות המעצבנות האלו של גרפיקה וכו' פשוט ati כול הזמן צריך לחפש להם תיקונים לכול דבר וזה עולה על עצבים.
ישן 20-02-2010, 09:09
  rlsf rlsf אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Raiden שמתחילה ב "אחי המשחק היה שחור אצלי אחריי..."

הצעתי לך פיתרון ואתה עדיין בשלך, ממשיך להאשים את AMD למרות שכבר הראתי לך ש NVIDIA לא טובה יותר בקטע הזה.
אין מה לעשות, בסופו של דבר בשתי החברות האלו עובדים בני אדם, והם טועים לפעמים, ההנחה שלך שאם היית קונה כרטיס של NVIDIA הכל היה בסדר היא רק הנחה, ולא יותר מזה.
אתה מתעקש לטעון שבגלל שיש לך בעיה במשחק אחד עם הכרטיס של AMD אפשר להסיק מזה ש:
1. AMD לא יודעת לכתוב דרייברים.
2. "תמיד צריך עדכונים לכרטיסים שלהם".
3. NVIDIA עושה את הכל הרבה יותר טוב.

ואני אומר לך עכשיו שוב, שאתה מכליל בקלות רבה מדי, קופץ למסקנות על סמך ניסיון אישי בלבד ובטוח שאצל NVIDIA המצב הרבה יותר טוב למרות שאין שום בסיס לטענה הזאת.
אם אתה מתעקש להישאר עם הדעה שלך, למרות שקיבלת כאן כמה וכמה דוגמאות הפוכות, וקיבלת גם דרכים לפיתרון, אז אין בשביל מה להמשיך את הדיון הזה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר