לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-02-2010, 18:32
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
שוחה כמו דג!! אפילו הייתי בתחרויות...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "אז מה,את לא יודעת לשחות?או..."

פשוט לא בים, רק בבריכות
סיפור מצחיק- אני אחת החננות, בחיים לא איחרתי לבית הספר, לא הברזתי אף פעם, תמיד הקשבתי בשיעורים... קיצור- חננה...
חוץ משיעור אחד- היה לנו חינוך ימי, היו לוקחים אותנו פעם בשבוע בכיתה ט' לחוף הים ועושים לנו שיעורים בים עם דוגיות וקיאקים ומלמדים על הים ועל הסירות וכל השטויות האלה- זה היה המקצוע היחידי שלא נכחתי בשום שיעור! הייתי מאחרת בכוונה לאוטובוס כדי לא להצליח להגיע לשיעור עד שבסוף קלטו שאני לא משקרת ואני באמת מפחדת ונתנו לי פטור

וסביר להניח שכן, אם יהיו לו עיניים יפות ופרצוף מכוער (שדר"א, ממש לא יקבע אם אני אוהב אותו או לא...) לא תיהיה לי בעיה להיות איתו.
אם אדם הוא יפה או לא זה לא השיקול שלי אם להיות איתו או לא, ואם יוצא שהוא חתיך אז זה בונוס בשבילי

נערך לאחרונה ע"י דנדוני בתאריך 18-02-2010 בשעה 18:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 07:38
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 74 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "[QUOTE=צ'נדלר בינג] 4. פעם..."

בגלל הספייס. זה מפריע לי להירדם ולישון כמו שצריך. זה דבר לא פשוט להגיד למישהי אבל בגלל שהיינו די בתחילת הקשר ומהר מאוד התחלנו לישון ביחד אז לא הרגשתי את המחסום הזה של "יש לי רגש כלפיה ואני לא רוצה לפגוע".

הזכרת לי עוד משהו. לאקסית המיתולוגית שלי היה נוהג מטריף להתחיל לדבר בלי סוף כשאנחנו הולכים לישון ואחרי שהיא הייתה מסיימת להתיש אותי היא הייתה מפנה אלי את הגב ואומרת "תחבק אותי" ואני רוצה לישון כבר איזה רבע שעה! . זה היה משגע אותי עד לרמות של עצבים אמיתיים. בסוף הגעתי איתה להסכם שכל לילה יש דיבורים והתכרבלות חמש דקות ואז הפרדת כוחות ושקט. זה תפס יפה.

ישן 19-02-2010, 12:38
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "הגיע הזמן שתדעו."

1. אני חולה על משחקי CAST, בין הסיבות העיקריות - אני תותחית בזה ומחפשת
אתגרי חשיבה חדשים כל הזמן

2. אני יכולה לראות שעות דיסקוברי, נשיונל ג'אוגרפיק וכל מני ערוצי היסטוריה מעניינים
כאלו.. (למרות שבביצפר לא הצלחתי ללמוד להיסטוריה, זה פשוט לא עניין אותי ומה
שלא עניין אותי לא נכנס לי לזכרון)

3. אני מתה על סרטים/סדרות/ספרים/כל דבר אחר מבוססים על סיפור אמיתי

4. הצלחתי לעבור בצבא למקצוע שרציתי (למרות שעשיתי קורס להסמכה למקצוע אחר)
ולבסיס אחר,דבר שלא כל אחד מצליח לעשות . והכל בגלל העקשנות שלי, וללא קומבינה
אחת.

5. בסוף כתה ט' הייתי אמורה להיות משובצת במתמטיקה 4-5 יחי' והיועצת החצופה
הזו לא שמה אותי שם כי היתה חסרה לי נק' אחת. סיימתי את ה3 יח' ב100 ושנה
אחרי המשכתי ל4 יח', קיבלתי 100 בשאלון אחד (עד סוף כתה יב' דרך הביצפר) ושאלון
אחר השלמתי לבדי במשך החצי שנה הראשונה של כתה יב' - קיבלתי בו 91. בסופו של
דבר יצא לי 97 ב4 יח' מתמטיקה ויכלתי לעשות 5, והכל בגלל יועצת מטומטמת.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 19-02-2010, 13:06
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02

א. אני מטבעי בנאדם מאוד מבולגן, אבל גם מאוד נקי - יש לי המון בלאגן בדירה(כבר לא כי סידרתי) אבל ייחסית לדירת סטודנטים אפשר לגעת אצלי בדברים בלי התחושה שחייבים לעבור חיטוי אחרי זה.
ב. אחת הסיבות העיקריות לניקיון הקצת חולני היא שיש לי חוש ריח מאוד מאוד מפותח, אני מריח הכל ובדרך כלל אני לא אוהב את הריח.
ג. אני ישן מאוד חלש, אם הטלפון על שקט אז הצליל של הרטט יעיר אותי, אם הרטט כבוי אז התאורה עלולה להעיר אותי, מספיק ללחוש את השם שלי פעם אחת ואני מתעורר... לעומת זאת כל תקופה מסויימת אני ישן כמו מת וקאסמים יכולים ליפול כל הלילה (ואני מתכוון לזה, לא סתם צורת דיבור) ואני לא אתעורר אפילו פעם אחת.
ד. אין לי בעיה לפתח שיחות עם כל אדם, הבעיה היא שאני מדבר עם אנשים שמכירים אותי ויש בשיחה גם אנשים שלא מכירים אותי - מי שמכיר אותי מבין את ההומור, מי שלא עלול לצאת דיי מזועזע.
ה. אני רואה הכל, יש לי בגלל זה בעיות קשב וריכוז כי אני לא מסוגל להתעלם מדברים שקורים סביבי או מדברים שאנשים אומרים, הרבה פעמים אני משחק כאילו לא ראיתי דברים רק כדי למנוע את האי נאימות.

ישן 19-02-2010, 14:49
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 115 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "א. אני מטבעי בנאדם מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
ב. אחת הסיבות העיקריות לניקיון הקצת חולני היא שיש לי חוש ריח מאוד מאוד מפותח, אני מריח הכל ובדרך כלל אני לא אוהב את הריח.
ג. אני ישן מאוד חלש, אם הטלפון על שקט אז הצליל של הרטט יעיר אותי, אם הרטט כבוי אז התאורה עלולה להעיר אותי, מספיק ללחוש את השם שלי פעם אחת ואני מתעורר... לעומת זאת כל תקופה מסויימת אני ישן כמו מת וקאסמים יכולים ליפול כל הלילה (ואני מתכוון לזה, לא סתם צורת דיבור) ואני לא אתעורר אפילו פעם אחת.
ד. אין לי בעיה לפתח שיחות עם כל אדם, הבעיה היא שאני מדבר עם אנשים שמכירים אותי ויש בשיחה גם אנשים שלא מכירים אותי - מי שמכיר אותי מבין את ההומור, מי שלא עלול לצאת דיי מזועזע.
ה. אני רואה הכל, יש לי בגלל זה בעיות קשב וריכוז כי אני לא מסוגל להתעלם מדברים שקורים סביבי או מדברים שאנשים אומרים, הרבה פעמים אני משחק כאילו לא ראיתי דברים רק כדי למנוע את האי נאימות.

O:
הייתכן והופרדנו בלידתנו?
אני גם מגדירה את עצמי בתור בת אדם מאוד היגיינית.
אני שוטפת ידיים כמה וכמה פעמים ביום, ויש לי ג'ל חיטוי בתיק ומסטיקים. אני לא אוהבת ריח רע \:
(בגלל זה אני תמיד מריחה ממש טוב )

לצערי אותו הדבר לגבי השינה... כשאני שמה שעון מעורר הוא לא מגיע לחלק של המוזיקה אפילו.

אני גם שמה לב להמון המון פרטים. אני יכולה להגיע למקום כלשהו, ולדעת בפעם הבאה איך להגיע בדיוק באותו האופן,
וכנ"ל לגבי דברים חדשים...

09.07.00-16.07.12

ישן 21-02-2010, 08:21
צלמית המשתמש של Humbug
  משתמש זכר Humbug Humbug אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 25.10.01

1. ב99 קיבלתי הצעה מחברת סטארט-אפ להצטרף כעובד השני של החברה (לא כולל המייסדים השותפים, ז"א - להיות מגרעין 6 הראשונים). כבר הייתי בחברת סטארט-אפ אחרת ולכן סרבתי. לפני שנתיים הם נמכרו בכ400 מליון דולר. גם החברה בה עבדתי לא נפלה (למרות המשבר), אבל... היא לא שם .

2. בהמשך לסטארט-אפים ושאר מרעין בישין, שמי השתרבב (ככל הנראה בטעות) לרשימת מנכ"לי קונגלומרטים (כנראה בגלל הדמיון המקרי בהחלט בין השם של החברה שלי לשם של חברה גדולה מוכרת). כתוצאה מזה הוזמנתי כאורח לכנסים של האלפיון. לא הגעתי, ודאגתי שיסירו אותי מהרשימה.

3. לפני כשבועיים ראיתי מישהו מת. זה היה הרבה פחות נחמד ממה שחשבתי...

4. יש לי פטיש למספרים. כשאני נתקל במספר, אני מנסה למצוא מספרים נוספים שאני מכיר שמזכירים לי אותו, או לבצע בו מניפולציות. הדוגמא הקלאסית היא מספרי רכבים, ימי הולדת וכו'... אני נוטה לסכום את הסגמנטים (לדוגמא - מספר כמו 35-421-67 עשוי לעשות אותי מאושר בגלל שיש בו את כל הספרות מ1 עד 7, ובגלל שכשסוכמים את 35 ו421 מקבלים 456, שזה גם רצף עולה...).

5. אני די גרוע בכל מה שקשור ללהלוות כסף. כשאני מלווה למישהו כסף, אני מתייחס לזה כאילו נתתי לו את הכסף במתנה, ואני לא מצפה לקבל בחזרה. הבעיה היא שאני לא מבדיל בין 10 ש"ח ל1000 ש"ח, וכך יש לי כמה חברים שלוו סכומים כאלו ומעולם לא ביקשתי בחזרה. זה לא מטריד אותי, אבל לאחרונה התברר לי שזה מייצר אי נוחות, כשחבר שלי בא לפגוש אותי עם 700 ש"ח במעטפה, אחרי שנזכר במקרה שהוא "חייב" לי. מבחינתי, הרווחתי 700 ש"ח נוספים באותו יום .

ישן 21-02-2010, 09:15
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile

1. ישבתי עם ג'ימי פייג' בבית שלו על כוס בירה.
2. יוצא לי לפגוש את רוה"מ בממוצע פעם בחודש.
3. פגישה מקרית עם ג'רי סטילר בסנטרל פארק בצהרי יום כיפור הפכה לשיחה של שעתיים וחצי כמעט
4. היתה לי בת זוג שהיא אחות של מישהו/י מהפורום. הוא/היא לא יודע/ת על כך.
5. מעשה שהיה כך היה:
ביום שבת התקיימו בחירות במדינת זימבבואה. המתמודדים הם הרודן רוברט מוגבה, ששולט במדינה מעל 25 שנה ,
ומולו נציג התנועה לשינוי דמוקרטי, מורגן טשוינגרי. הבחירות הן מתוחות מאד, ומלוות בהשמצות הדדיות. ביום שישי כינסה התנועה לשינוי דמוקרטי מסיבת עיתונאים בבירה האראר.
נציג המפלגה טען שחברת הייטק ישראלית שקשורה למוסד בשם cogniview סיפקה לממשל של מוגבה ציוד מתוחכם, שיסייע לו לזייף את תוצאות הבחירות.
בעיתון אופוזיציה שיוצא בלונדון פורסמה הכתבה הבאה: http://www.zimonline.co.za/Article.aspx?ArticleId=2945
ובכן, הכתבה הזאת עוררה מהומה אמיתית בכל היבשת. ביום ראשון הגענו למשרד וגילינו בדואר מספר מכתבים של עיתונאים שביקשו תגובה. מספר אתרים ידעו לספר
שהחברה קיבלה שלושה מליון דולר בשביל לעזור למוגבה. גם פעילי זכויות אדם שלחו לנו מכתבים זועמים אני אישית דיברתי עם עיתונאית מדרום אפריקה
שמאד רצתה לדעת מה הקשר שלנו לשירותי הבטחון החשאיים של ישראל. אז מה מסתבר? רשימת הבוחרים במדינה, מופצת לכל המפלגות בפורמט של PDF. לחברה שלנו יש מוצר חינמי קטן בשם creative comments
שמדפיס את סוג הרישיון של PDF על המסמך. גורמי האופוזיציה ראו את השם cogniview על המסמך, ומיהרו להסיק מסקנות. הנה התגובה הרישמית שלנו: http://www.cogniview.com/convert-pd...-pdf-converter/
כל היום לא הפסקנו לצחוק על זה. שלושה מיליון דולר קיבלנו? הלוואי!

(ט.ל.ח\ייתכנו השאלות ממקורות אחרים\המציג עשה copy/paste\ יאללה יאללה..)
ישן 21-02-2010, 09:19
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

1. לא עישנתי מימי שום דבר ועצם מנהג העישון (נרגילה ובאנג כולל) דוחה אותי.
2. בגיל 20 הפסקתי לנהוג - למעשה לא חידשתי רשיון. נסעתי בוואן צבאי בכביש מהיר, גלגל רזרווי של טריילר שטס לפני הנתק מתחתית העגלה, קפץ על הכביש ו"התגלץ'" על הגג של הוואן שלי במהירות עצומה. לא עשיתי "נהיגה מונעת" אחרי זה כדי שהרשיון יפוג ולא אוכל להתחרט., הרשיון פז ומאז אני לא נוהג. אני חושב שהנהגים הם בחלקם הגדול מטורפים ומזוכיסטים. לעולם לא חשבתי להתחיל לנהוג שוב. לפחות 3 אנשים שונים, נורמאליים לחלוטין הושפעו ממני ואו שאימצו לחלוטין את העניין, או צימצמו מאוד את השימוש שלהם ברכב.
3. עוד מאז העשור השני לחיי אני משקיע וממחזר כל מה שאפשר בחיי היום יום, כמעט באופן טבעי: ממלא את המים שזורמים קרים במקלחת בניאגרה, לא מוציא אנרגיה על פעולות שניתן עם קצת יותר זמן לטבע לעשות (ייבוש כביסה) ושונא את תרבות ה"שילמתי אז זה אומר שמגיע לי לזרוק את כל המגבות על הרצפה". פעם היו צוחקים עלי (עד לפני חמש שנים בערך) ובשנים האחרונות גם בעניין זה וגם בעניין הנהיגה "מחזיקים ממני פתאום".
4. בעניין ההערה האחרונה של סעיף 3: אני חושב ומאמין בכלל מאוד מתנשא ושחצני: "ב-95% מהעניינים, ב 95% מהמזמן, ל-95% מהאנשים אין שום דבר חשוב, מעניין או תורם להגיד". למרות שאני מנומס בשיחה, אפילו יותר מדי, כמעט אף פעם לא משנה לי מה חושבים עלי או על מה שאני עושה.
5. יש לי יכולת קיצונית להבחין בפרטים שנראים זניחים, אבל מאוד מאוד רלוונטיים אלי: אני לא אזכור מה צבע העיניים של אדם שישבתי אתו בפגישה של שעה, אבל אם בשולחן רחוק בבית הקפה יושב מישהו וגולש ב"פרש", אני אקלוט את זה מייד בזווית העין. לפחות 3 גולשים (או לשעבר גולשים) בפרש זיהיתי אחרי שראיתי אותם כותבים הודעות בפרש במקומות ציבוריים, או בחדרי המחשבים באוניברסיטה. אחד מהם שנים היה נוסע איתי באותו אוטובוס.

ישן 21-02-2010, 11:09

אין לי רמקולים, אבל אני יכול לנחש על מה מדובר
בתגובה להודעה מספר 177 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הזכרת לי את הבחור הזה קצת..."

אז כדי למקד יותר את איתור הדמות המדוייקת המזכירה אותי, הנה עוד 5 דברים באורך ונוסח פחות חפרניים:

6. אנגלית היא השפה המשמשת אותי לעבודה, ובעבר גם לעולם התחביבים, לא מעט חיי חברה ומחקר. האנגלית שלי קולחת, עשירה ובתחומים מסויימים אני גם "חושב" באנגלית. למרות כל זה לעולם, אבל לעולם, לא יקרה שאני אצליח לאיית נכון המילה .Wednesday

7. אף פעם אני לא עומד בפיתוי להתקרב לבאר, או דלפק קפה, רק בשביל לראות מה נוסח הפתק שעל כוסית הטיפים.

8. אם אי פעם אחזור להיות רווק אז "בשבילי רק רוסיות". עשו לישראליות בישראל את מה שהיפאניות עשו לאמריקאיות באמריקה. אני לא מתבייש להגיד את זה בקול רם מה שתמיד גורר תגובות נזעמות מבנות המילייה החברתי שלנו, ומאחורי הגב תשבוחות מהשפוטים שלהן.

9. אני מוריד את המשקפיים בכל הזדמנות ומאז ומתמיד, והרבה פעמים רואים עלי שאני מאמץ את העיניים בגלל זה. הראשונים שאמרו לי "אתה תהרוס את הראייה ככה" כבר מזמן חצי עוורים, בעוד שאצלי בעשרים שנה קפצתי חצי מספר.

10. יש לי תמיד כמה בקבוקי יין במגירה בעבודה ואני שותה מהם בלי בושה, תמיד לתדהמת עובדים חדשים או מבקרים אקראיים. פרט ליין אני לא שותה שום משקה אלכוהולי כמעט אף פעם, ובטח לא נהנה מזה.

ישן 21-02-2010, 10:51
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09
בתגובה להודעה מספר 176 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "1. לא עישנתי מימי שום דבר..."

ציטוט:
. בגיל 20 הפסקתי לנהוג - למעשה לא חידשתי רשיון. נסעתי בוואן צבאי בכביש מהיר, גלגל רזרווי של טריילר שטס לפני הנתק מתחתית העגלה, קפץ על הכביש ו"התגלץ'" על הגג של הוואן שלי במהירות עצומה. לא עשיתי "נהיגה מונעת" אחרי זה כדי שהרשיון יפוג ולא אוכל להתחרט., הרשיון פז ומאז אני לא נוהג. אני חושב שהנהגים הם בחלקם הגדול מטורפים ומזוכיסטים. לעולם לא חשבתי להתחיל לנהוג שוב. לפחות 3 אנשים שונים, נורמאליים לחלוטין הושפעו ממני ואו שאימצו לחלוטין את העניין, או צימצמו מאוד את השימוש שלהם ברכב.

יפה שהצלחת להגיע להחלטה כזו זה מאוד קשה, איך אתה מסתדר? אני עכשיו לומד תאוריה ואני רוצה לעשות רשיון ואני כל הזמן עצוב שאין לי רשיון אז מעניין ...

ישן 21-02-2010, 11:16

בהתחלה זו סתם הייתה החלטה קפריזית
בתגובה להודעה מספר 179 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]. בגיל 20 הפסקתי לנהוג..."

כמו שבדרך כלל עושים בגיל 20. להחליט סופית שאני לא נוהג החלטתי בטיול שאחרי צבא, בגיל 22.

איך מסתדר? פרט לצורך לתת הסברים לטיפוסים כמו ערסים (בדרך כלל אני אומר שהייתי מעורב בתאונה קטלנית וששללו לי את הרישון, ואז לא שואלים יותר) אני בכלל לא שם לב לזה. במקומות עבודה בכלל לא שואלים, כי אין לאף אחד ספק שאתה נוהג, וכשמגלים אז אתה כבר עובד שם, ובמקרה שלי גם תמיד מאוד מרוצים וכו' - העניין עם מקומות העבודה היא שאם תגיד שאתה לא נוהג מבחירה אז בתהליכי מיון המועמדים זה יכול להשמע רע, אז טוב שלא שואלים.

אני מניח שאם אתה שלם עם עצמך, כמעט שום דבר הוא לא מגבלה. בכל מקרה אין לי ספק שעבור רוב האנשים זה יהיה מקור לסבל.

ישן 21-02-2010, 11:35

החסרונות העיקריים בעדר רכב - כאלה שקשה לגשר עליהם
בתגובה להודעה מספר 181 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "זה לא מפריע לך בנוחיות שלך..."

הם בנסיעות לחו"ל בעיקר, מנסיוני. לעבודה אני נוסע בתחבורה ציבורית (במקרה במקום הנוכחי זה מאוד מאוד נוח - למעשה יותר נוח מרכב) אבל היו גם מקומות שהיה פחות נוח. אני זוכר שאחרי המשבר בהייטק ב 2001 היו כמה מקומות עבודה פוטנציאליים ש"וויתרתי" על התמודדות עליהם כי היו במקומות כמו איירפורט סיטי שהיה קשה להגיע אליהם. לעניין ה"פאדיחה": אולי אם היו לי עוד שלל בעיות, זה היה הקש ששובר את גב הגמל, אבל אין כאלה. בכלל עד כמה שאני זוכר אפשר היה אפילו להרשים בחורות עם זה, אם באמת היית רוצה (לשחק אותה מין אחד כזה שהולך בדרך שלו, וחי עם האמת שלו, וכל מיני בולשיט שיש בחורות שמחזיקות ממנו).

התאונה הקטלנית זה תירוץ לערסים, לא לכל אחד. פשוט אין להם את האונה במוח שאחראית על ההבנה ש"אדם יכול (לא) לעשות X ועדיין להיות נורמאלי" אז כדי שירדו ממך עם שאלות צריך לספר לך שאת X אתה לא עושה כי המניאק מונע ממך, לא כי אתה אשכרה בוחר לא לעשות. מאחר ואני מאז ומתמיד גר ברישון לציון ערסים הם צורת חיים שאני חייב להיות מוכן לפגוש, ואפילו לנהל אתה שיחה פה ושם (משהו שממילא אני אוהב לעשות).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:23

הדף נוצר ב 0.30 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר