לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2010, 12:34
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
למה השאלה: "הגודל קובע?" תמיד מתייחסת לגברים?

קראתי בYNET עוד אחד מהמאמרים האלה של בנים/בנות/יחסים ולא ברור לי למה בכל מאמר כזה חייבת להיות התייחסות לשאלה "האם הגודל קובע?" ועוד שזה תמיד מכוון לגברים ולא לנשים.

למה יש התעלמות כרונית מהעובדה שגם אצל נשים הגודל קובע? לי למשל הזדמן להיות עם בחורה שהייתה רחבה כמו מערת המכפלה וזה היה ממש לא כיף. למה לא כותבים על העניין הזה? למה תמיד להיכנס בנו הגברים?

צריך מישהו אמיץ שירים את הכפפה ויסיים את השתיקה בעניין הזה. אולי אחרי שהנושא יעלה תתפתח התרעה הדדית וגברים יוכלו סוף סוף להפסיק להתקל בשאלה המעצבנת הזאת.

בוראט פתח את השער כשאמר את מילות הקסם "שרוול של קוסם" אבל מאז לא קמו אנשים שהעיזו לחצות אותו וליצור דיון... רחב... בנושא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2010, 14:04
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אווו... כשהסמיילים בהודעה..."

וואו, אתה רציני, אני משועשעת, כנראה שאה לא מכיר אותי מספיק..

ציטוט:
מדהים, אין לך את המסוגלות הבסיסית להעלות בדעתך את האפשרות האמיתית שהבעיה יכולה להיות באופן מוחלט ובלעדי בצד של האישה.

זה אחד המשפטים המטומטים ביותר קראתי אי פעם. ממש אבל.
כאילו, אין שום סיכוי בעולם שזו יכולה להיות הבעיה שלך? אתה מושלם? גואל רצון?
אתה לא יודע לקבל עובדות:
הבעיה יכולה להיות של שניכם, הבעיה יכולה להיות שלה והבעיה יכולה להיות שלך.

תתמודד! אלו כל האפשרויות, ואין אפשרות להוריד אותך מהמשוואה.
לא בדקתי אף אחד מכם ואין לי מושג של מי הבעיה, אבל לא, אני לא אשלול את זה שהבעיה
יכולה להיות אתה, כי אמרת שזה לא אתה.

(אגב, עכשיו אין אפילו סמיילי אחד, מקודם הייתי יותר משועשעת לפני המשפט המטמטום שזרקת)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 19-02-2010 בשעה 14:07.
ישן 19-02-2010, 13:19
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "צ'נדלר בינג אתה מזכיר לי את..."

כנראה שפספסת את הפרק בו גילינו שהכינוי של צ'נדלר הוא "מיסטר ביג" וזה לא בגלל שהוא דומה להוא מ"סקס והעיר הגדולה" אם את מבינה לאן אני חותר...

אין לי שום בעיה עם הגודל שלי. אני מבסוט לאללה ועד היום, טפו טפו טפו, עשה את העבודה. אני לא אומר שלא היו כשלים פה ושם אבל החיים הם לא סרט ולא כל סשן במיטה היה זוכה לדירוג של 5 כוכבים.

העניין הוא שכשהייתי נער אז הדבר הזה ממש הטריד אותי כי אתה מוצא את עצמך נתקל בשאלה הזאת ואתה רואה שאין שאלה מקבילה לבנות. אני בעצם מוחה היום בשם הנער שהייתי פעם ובשמם של כל המסכנים שמוטרדים ויהיו מוטרדים בגלל השאלה הזו.

ישן 20-02-2010, 20:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
שאלת הגודל לא אמורה להיות ממש קריטית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "למה השאלה: "הגודל קובע?" תמיד מתייחסת לגברים?"

כמו שאלת הצורה והעיצוב: ללא ספק נושא שרחוק מלקבל את תשומת הלב הראוייה! טווח סטיית התקן של מה שיחשב כ"נורמאלי" כל כך רחב, עד כדי כך שלא ברור לי למה לא הוגדרו עדיין מינים, תתי מינים, משפחות וזנים עבור זה - הכל החל ממשהו שנראה כמו מישמיש ועד לדברים מורכבים שגורמים לך להגיד you one ugly motherfucker! אתה לא הדבר הזה מ"הנוסע השמיני"??? וזה עוד בלי להכנס לימים (שלי...) שבהם (והשמועה אומרת שזה כבר לא ככה, או לא תמיד ככה) היעד הסתתר בחלקת יער לא קטנה, שלא לדבר על משהו שיכול להכניס את כל הבריגדה של האחים ביילסקי הפרטיזנים. האמת שחוץ מאשר פעם לברר "מה יש לכושיות", עוד טרן העידן שהיה אפשר לקבל תשובה מפורטת מ"יאהו תשובות" לזה, לא זכור לי שדנתי בסוגיה המעניינת עם שותפים למסע, אבל בטוח הרבה פעמים יצא לי בסימולציה לשאול אותה "תגידי ידוע לך שיש לך תצורה ממש נדירה שמה? מה אמרו על זה המגלים שלפני?".

בכל מקרה עניין הגודל: הסיבה שלא תראה עיסוק נרחב בזה הוא שלא כל העולם היונולוגי סובב סביב צעירונים "ציידים לקטים" שצריכים להסתובב עם שכמית גשם מעצבנת, ועוד לשמוע שזה "כמעט כמו הדבר האמיתי" - אצל אלה באמת יש חשיבות גדולה לכמה צול, ומהו קבוע הקפיץ... גם ככה לפעמים לא ממש מרגישים במערה מרוב ביגוד, אז כשהחלל ענק זה על הפנים.

אצל "יושבי הקבע" המסודרים - לעומת זאת - עניין הגודל לא כזה חשוב כי הם מטיילים במערות כמו שצריך, וכמו שהיה נהוג עד אמצע שנות השמונים של הארף הקודם. כשיש אפשרות להתחכך בקירות, כבר לא תמיד משנה כל כך כמה הם קרובים. כמובן שאז גם יש עוד בעיות כי פתאום אתה חי במערה אחת, מקסימום מבקר פה ושם באחת לא רחוקה, ואז הגודל לא ממש משנה כי באותה מערה משעמם. מצד שני: אלה החיים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר