לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2010, 23:31
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
סרטון בפליקס:דו"ח חניה לאשה מבוגרת שהתגלגל לידי מעצר

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3537112

איני יודע מה התרחש קודם לכן שכן הדבר אינו מופיע בסרטון. הדבר היחיד שכן מופיע - הוא סירובו של שוטר למסור לאזרח את פרטיו.

אם זו עבירה על הפקודות - הרי שכנראה יש לאיש מה להסתיר ואם יש חשד כי לאיש יש מה להסתיר - כדאי מאוד שיורחק מתפקיד בעל סמכויות כלפי האזרח עד תום הברור.

לדעתי שוטר אשר מגיע ממצב של קריעת דו"ח ותנועה פשוט גם אם היה כרוך בחוצפה ישראלית לידי מעצר בפרהסיה של אשה מבוגרת - כבר כשל בתפקידו.

מספר המכונית ידוע וניתן להגיע לנהגת בכל עת. כמו שלא חייבים לעצור מתפרעים 'צעירים' תוך כדי אקט אלים אלא ניתן ללקטם שבוע אח"כ מבתיהם [אם יש בזה כמובן ענין לציבור שהרי מדובר במקרים פעוטים ביחס לאיום הנשקף לכולנו מהגברת בתמונות] כך ניתן היה לזמנה לחקירה או למשפט שבוע אח"כ ובנוסף לשלוח לביתה גם את הדו"ח.

אבל כמו שהסייר לא לקח אוויר לפני ההסלמה בארוע כך גם דובר המשטרה. למה הוא מצפה שנאמין? שטובת הציבור הצריכה ריכוז שוטרים ואזיקה פומבית? אולי מוטב לומר 'הנושא בברור' ולשוב עם תגובה אחרי יום?

מעניין ששוטרים אשר מתמודדים מול אלימות אמיתית ועבריינים אמיתיים לא זוכים לאותו גבוי מהפקוד והדוברות של משטרת ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2010, 05:17
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "סרטון בפליקס:דו"ח חניה לאשה מבוגרת שהתגלגל לידי מעצר"

הגיע הזמן לשים את הנאיביות בצד ולהכיר במציאות,
שוטר המקוף הישראלי הממוצע הוא בריון עם אישור לעשות מה שבא לו.

אני רואה את הקקות האלה נוסעים נגד התנועה בלי סירנה,
או שאם שמים סירנה, הם שמים אותה ב 3 בלילה בשכונות שהרחובות בהן ריקים מאדם,
מדליקים ומכבים לכמה שניות סתם משעמום, (אז מה אם זה מעיר קשישים או ילדים קטנים) או אלף ואחת דברים,
פריצה וחיפוש בבתים ללא צו, הכאת אזרחים ללא סיבה, וסיפורי הזוועה אינם נגמרים.

במקום להגן על האזרח, הם נטפלים אליו,
נסו לנעוץ מבט בשוטר יותר מ 2 שניות, ותראו בעצמכם מה יקרה.

המשטרה מצליחה תמיד איכשהוא למשוך את הטיפוסים הכי נחשלים, הכי בריוניים,
הכי חולי כח ואגו, והכי אידיוטים - מספיק אידיוטים כדי לירות באקדח, אבל לא מספיק חכמים כדי לשקול האם זה מוצדק.

אפשר לדבר על ההתנהגות הבזויה שלהם שעות, אבל יותר קל לגגל ולקרוא לבד..

http://effifuks.blogli.co.il/archives/672
http://ladaat.net/forum/index.php?topic=39473.0

היה פעם אתר חשוב שאיגד את כל הכתבות והתלונות נגד שוטרים
שהיכו, הטרידו, ניצלו לרעה את סמכותם ובהרבה מקרים גרמו למצב רע להיות רע בהרבה.
לצערי אני לא זוכר מה הייתה כתובתו של האתר, אבל הוא היה שימושי ברגע זה לו היה בידיי.

כמובן שאפשר להגיש תלונה במח"ש, שזה למי שלא יודע המחלקה לחנינות שוטרים.
ישן 20-02-2010, 05:31
  מצפון מצפון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.01
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הגיע הזמן לשים את הנאיביות..."

במדינה שבה מזמינים משטרה לזוג שלא מוכן לקום ממקומות שלא שלו בהצגת תאטרון אני לא הייתי קופץ מיידית להגנת האזרח בלי לדעת 100% מהפרטים של הארוע.
בסרט פה ראינו אישה אזוקה ושוטר שמסרב לתת פרטים.
אבל יש עוד שוטרים בארוע ולאחר מכן מצטרפים אפילו עוד שוטרים וניידת.
תרבות אי כיבוד החוק ורמיסת השוטרים היא הדדית.
אחראים לה האזרחים וגם לפעמים השוטרים.
אבל אני לא קופץ אוטומטית להגנת כל אזרח, מאחר והאזרחים בהכללה רחבה ראויים למאסר כמעט מדי יום.
אני חושב שזה לא הוגן בעליל לצאת בהאשמות כנגד צד כלשהו בלי לדעת מה התרחש שם.
את האשה הממושקפת שאלו מה הוא עשה לה ולא הצלחנו לשמועתשובה.
גם אחרי 5-6 פעמים ששאלו אותה מה הוא עשה לה היא לא הצליחה לתת תשובה.
חוסר יכולת ורבלית מאפיינת אנשים במצוקה וגם אנשים שאין להם באמת מה להגיד.

אני נתקלתי לאחרונה בשוטרים שהתנהגו באופן יוצא דופן ופעלו ביעילות ובאדיבות ומילאו את תפקידם והוא להרחיק עבריין ולמנוע עבירות נוספות, הדוח איננו תמצית השיטור אלא אמצעי בלבד.

בקיצור, בישראל האזרחים ראויים למשטרה שהם מקבלים.
כשנפסיק לראות נשים כמוה וגברים אחרים חונים על מעברי חצייה, חניות נכים, כניסה לX, יציאה מ Y, חנייה כפולה, נוסעים באדום, נעצרים על מעבר חצייה, נוסעים באין כניסה (זה רק שני מטר) והכי גרוע יושבים בכסאות בתאטרון שלא שלהם נוכל לבא בטענות למשטרה.
בערך כמו סיפור האשה מהרצליה שנאזקה ונלקחה למשטרה על מעבר באור אדום כהולכת רגל.
אני משוכנע שהסרט של המקרה ההוא היה גרוע באותה מידה כמו זה ושם הצדקתי את המשטרה ולא הייתי היחיד.
זכויות לאזרח יש בלי סוף, אבל אסור לשכוח שיש לו גם חובות, ואני לא מתפעל מהמילוי שלהם.
הצרה שאחרי ארוע כזה המשטרה תהיה שנואה עוד יותר (גם אם היא צודקת בסופו של דבר)
ככה זה שהאזרחים חושבים שמותר להם הכל.

'In the End We Are All Alone, and No One is Coming to Save You''
john reese

נערך לאחרונה ע"י מצפון בתאריך 20-02-2010 בשעה 05:33.
ישן 20-02-2010, 05:50
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני אפילו לא נכנסתי לראות את..."

ממש לא נכון ואתה חוטא בהכללה גסה ובפגיעה במשטרה גם כאשר היא בסדר גמור.
יש שוטרים רעים, ויש שוטרים טובים ויש שוטרים מצויינים וגם שוטרים גרועים שבגרועים.

אתה שוכח נקודה חשובה או מתעלם ממנה במכוון.
האזרח הישראלי על פי אותה הכללה שאתה השתמשת בה הוא אזרח מחורבן, עבריין, חסר עכבות, גבולות ואוהב אך ורק את עצמו עד רמה שהוא ייקח לך מהכיס וגם יילחם על זכותו לעשות כן.

קח את המקרה של הזוג בתאטרון.
אתה חושב שתהיה תמיכה של 0% בזוג העבריין ?
אני יכול להבטיח לך שלא.
יהיו כאלה שיגידו "מה כבר קרה, אז שישבו במקום אחר" לזוג שגרם להצגה להתעכב בחצי שעה עד לבא המשטרה.
אתה קולט לאנס ? משטרה נכנסה לאולם תאטרון והכריחה בכח זוג לקום ממקום שלא שלו.
אני רואה בזה מקרה מייצג של תרבות ההתנהגות המחורבת של לא מעט אזרחים.
נכון שהשופטים אחראים ללא מעט מעוולות המשטרה.
שופט שמשחרר עבריין כאשר השוטר שלכד אותו עדיין מקבל טיפול רפואי מפגיעת העבריין מוריד את רוח השוטר והופך אותו לקורבן בכל הארוע ואולי למקרבן בארוע הבא.
זה תרשים זרימה שמסתבך בלופים ורקורסיות וכולם אשמים בו.
אני לא מצדיע אוטומטית לכל שוטר, אבל מהצד השני לא משחיר פני כל שוטר. כמו שאני לא עומד מאחורי כל אזרח בהתקלו בשוטר, וגם לא להפך.
כיבוד האחר, ואהבת לרעך, התחשבות ועוד כל מיני מילים שלא תמיד ברורות לכולם.
תמיד מכרו לנו שבאמריקה אתה יכול למת ברחוב ולאף אחד לא אכפת, אנשים קנו יותר מדי מנות של החנטרוש הזה וחושבים שאנחנו באמת איזה עם סגולה או עם מיוחד.
סליחה אבל חרטא אחד גדול. אנחנו (כרגיל בהכללה) עם די מחורבן שהחוק מציק לו לא מעט פעמים.

john reese

ישן 20-02-2010, 05:55
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
הממ
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "ממש לא נכון ואתה חוטא בהכללה..."

דווקא שדבר כזה יהיה בתאטרון הוא דיי נדיר, זן כזה של אנשים יעדיפו לצפות בתוכנית ראליטי בטלוויזיה או ללכת לאיזה מועדון שמלא באנשים שקטנים מהם לפחות ב10 שנים, ולקרוא אחד לשנייה "כפרה".
זה אנשים שביום יום יקללו, ירביצו, אבל ביום כיפור כמובן שילכו עם כיפה על הראש ויגידו ברוך השם.

אם היו נותנים להם עונש של 2000 ש"ח קנס(שאני מניח שזה חצי משכורת של אנשים שמתנהגים ככה) ומאסר על תנאי על גניבה(זה גניבה לכל דבר, גניבת מקום שלא שייך להם, פלישה לשטח אם תרצו) למען יראו יראו, תאמין לי שלא היו חוזרים על עצמם מקרים כאלה - או לפחות פחות..

נערך לאחרונה ע"י asafdr בתאריך 20-02-2010 בשעה 05:58.
ישן 20-02-2010, 08:27

דודה שלי ז"ל נהגה לקרוא לי 'כפרה'. משום מה היא זכורה לי כטיפוס עדין, חכם וטוב לב
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "הממ"

למרות שמעולם לא הלכה לתאטרון.

אני רק מזועזע מלחשוב על מפגש כלשהו בינה לבין מישהו בעל סמכות שמחלק את האוכלוסיה לכאלה שהולכים לתאטרון ויש להם רמת הכנסה גבוהה/כאלה שצמים ביום כיפור ואומרים 'כפרה'

כפי שאמר מצפון [1] לא יודעים מה התרחש קודם לכן בסרטון [2] יודעים שהשוטר סרב להזדהות
ואלו שתי המסקנות היחידות שניתן להסיק מהסרט.

הרשה לי להוסיף עוד כנה 'אילו' מנקודת זמן יותר מבוגרת בחיים של מישהו ש
[ 1] לא אומר 'כפרה' [2] צם ביום כיפור [3] חושב על המחיר לפני קניית כרטיס לתאטרון

אם היו נותנים קנס לאנשים שהולכים לתאטרון אבל מסדרים לבן שלהם שרות ביחידה ג'ובניקית מפנקת במרכז הארץ שתפתח לו את הקריירה

אם היו נותנים קנס לאנשים לאנשים שהולכים לתאטרון אבל מושכים את תשלום השכר של עובדיהם ומתן זכויותיהם עד לרגע האחרון

אילו היו נותנים קנס לאנשים שהולכים לתאטרון אבל בזכות קשרים בעיריה, השכונה שלהם שבה חצרות ענק שלהם זוכה לגינון ולנפח השטחים הירוקים הגדל בעיר

אילו היו נותנים קנס לאנשים שהולכים לתאטרון ויש להם כסף לקנות אפילו שניים שלושה שחקנים לשבת אבל בעזרת כוחם ואיומיהם המחוייכים הם יאלצו את צוות חדר המיון להקדיש 50% מכח העבודה לצרותיהם ולא לבעיות הדחופות יותר של עוד 10 חולים אחרים החורקים שן בצד

אילו היו נותנים קנס לאנשים שהולכים לתאטרון אבל מסדרים לצאצאיהם תפקידי התמחות מקדמים באקדמיה, במשפט ובשרות הצבורי על חשבון אחרים כתחנת ביניים לפני בזיזת הקופה הצבורית

אילו...

נקודת ההשקפה שלך מאוד דומה לאצילים והבורגנים הבריטים שחשבו שהבעיה של החברה שלהם היא זה שלא קוטעים מספיק ידיים ל'עמך' המשבש את הסדר.

תהנה מהתאטרון של החיים...

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 20-02-2010 בשעה 08:47.
ישן 20-02-2010, 05:45
צלמית המשתמש של asafdr
  משתמש זכר asafdr asafdr אינו מחובר  
מנהל פורום סלולרי והלוחות.

חבר מתאריך: 25.10.01
שלח הודעה דרך ICQ אל asafdr שלח הודעה דרך MSN אל asafdr
מגיע לה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "סרטון בפליקס:דו"ח חניה לאשה מבוגרת שהתגלגל לידי מעצר"

מי היא בכלל שתסרב לקחת דו"ח משוטר? ועוד תתקוף אותו? אז מה אם היא בת 60? הגיל לא הופך אותה לחסינה..
לדעתי לילה במעצר(לפחות) וקנס משולש(ללא אופציה לתשלומים) היה מלמד אותה קצת לקח, האם זה החינוך שהיא רוצה להוריש לילדיה?

החוצפה הישראלית חצתה כל גבולות, זה מתחיל ברמיסת הדוח מול השוטר, וממשיך בדברים חמורים יותר.
אם היא חשבה שהדוח מצודק אז היא יכלה כמו כל אזרח מחונך לבקש להשפט\לכתוב מכתב, אבל לקחת את החוק לידיים? מי היא בכלל...

אני ממש מקווה שהיא תקבל עונש כמה שיותר חמור..

נערך לאחרונה ע"י asafdr בתאריך 20-02-2010 בשעה 05:48.
ישן 20-02-2010, 08:39
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03

לא ראיתי את הסרטון אבל אני לא מצליח להבין למה אתה מקבל את החוצפה הישראלית בכזה שוויון נפש.
אני חושב שהחוצפה הזו היא חלק גדול מהמקור לבעיות שלנו, קצת יותר כבוד והתחשבות בזולת לא יזיקו
לנו. אין שום סיבה שהמשטרה תסבול את החוצפה הזו ואם הגברת הנכבדת עברה על החוק, אין שום
סיבה שלא יעצרו אותה גם אם היא בת 60. החוק לא צריך רק להעשות אלא גם להראות, אם אפילו רק
אחד מכל הצופים בסרט הטורקי הזה יחשוב בפעם הבאה פעמיים לפני שהוא מתחצף לשוטר בתפקיד
אז לי אין ספק שהרווח פה גדול מההפסד (בהנחה כמובן שהשוטר פעל ע"פ חוק ולא חרג מסמכותו).

ישן 20-02-2010, 08:58

[1] אז תראה את הסרטון [2] היכן ראית בדברי קבלת חוצפה בשוויון נפש?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "לא ראיתי את הסרטון אבל אני לא..."

האם זימון לחקירה שבוע אח"כ ולמשפט חודשיים אח"כ הינו שוויון נפש?

[3] אלו שאתה רוצה שיראו את הסרטון וייראו יודעים היטב כי רוב הסכויים ששוטר שכזה לא יעשה להם מאומה אלא רק לך ולי [4] אתה מניח שהשוטר לא חרג מסמכותו - אבל הרי הוא סרב להזדהות גם בפני אזרחית שהייתה רק עדה לארוע ואסר לצלם את הארוע.

איני יודע מי צודק בארוע שקדם לסרטון אבל אני סבור שבקטע הסרטון הנראה השוטר בוחר 'לא להיות חכם'.

שוטר אינו בגדר אב מכה שצריך ללמד לקח אזרחים חצופים קשישים וצעירים. תפקידו לייצג את החוק ולשמור על הסדר. במקרה האמור זהות עבריינית התנועה וקורעת הדו"ח ידועה לחוק וניתן לשים יד עליה בנסיבות נוחות יותר ובאין עימות אין הפרת סדר.

שמעתי על סייר ותיק במשטרת ר"ג המתגאה כי בכל שנותיו מעולם לא השתמש בכח ידיו ולא אזק אזרח בסכסוכי שכנים ומשפחה. תבונה וכוונה טובה השמה את 'הכבוד' בצד ומסתכלת על האדם הנסער עושה את ההבדל. אני מניח כי אילו היה נוכח הסייר ההוא בארוע - היה נרשם מספר המכונית, היה נרשם כי האזרח סרב לקבל דו"ח והשוטר היה מנתק מגע עד לעדותו בבית המשפט ומונע את ההתקהלות ואת הצורך בהזמנת תגבורת שיש לה עוד שניים שלושה דברים אחרים וחשובים יותר לעשות באותו זמן.

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 20-02-2010 בשעה 09:02.
ישן 20-02-2010, 09:08
  ישראל_היום ישראל_היום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.10
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[1] אז תראה את הסרטון [2] היכן ראית בדברי קבלת חוצפה בשוויון נפש?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
שמעתי על סייר ותיק במשטרת ר"ג המתגאה כי בכל שנותיו מעולם לא השתמש בכח ידיו ולא אזק אזרח בסכסוכי שכנים ומשפחה. תבונה וכוונה טובה השמה את 'הכבוד' בצד ומסתכלת על האדם הנסער עושה את ההבדל. אני מניח כי אילו היה נוכח הסייר ההוא בארוע - היה נרשם מספר המכונית, היה נרשם כי האזרח סרב לקבל דו"ח והשוטר היה מנתק מגע עד לעדותו בבית המשפט ומונע את ההתקהלות ואת הצורך בהזמנת תגבורת שיש לה עוד שניים שלושה דברים אחרים וחשובים יותר לעשות באותו זמן.

זה אחיו של אברהם אזולאי זצ"ל?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

ישן 20-02-2010, 09:25
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "[1] אז תראה את הסרטון [2] היכן ראית בדברי קבלת חוצפה בשוויון נפש?"

זה שיוויון נפש מבחינתי בגלל שאתה לא לוקח בחשבון מה הקהל שנמצא מסביב לומד מהאירוע. מה אתה חושב שתיהיה התגובה של נער בן 18 שרואה שאישה מבוגרת משפילה שוטר והשוטר נותן לה להמשיך בדרכה? אתה חושב שהנער הזה יעריך את ההגיון והבגרות של השוטר, או בפעם הבאה ששוטר יפנה אליו הוא יתייחס אליו באותו זילזול וגסות שהפגינה הגברת כי הוא יודע שלא יקרה לו כלום? (העובדה שהגברת אולי תקבל זימון למשפט בדואר לא משנה בגלל שאף אחד לא ידע על הזימון הזה) השיטה שלך אולי יכולה לעבוד בשוויץ, אבל בארץ הקודש רוב הסיכויים שהיא תיכשל. אם כל ערס צעצוע ידע שברגע שהוא מקלל שוטר קיים סיכוי טוב שהוא יעצר (על כל המשתמע מכך), אז לדעתי כמות המתחכמים והמקללים תרד בצורה דרסטית.
לגבי הסייר הותיק שעליו דיברת, אני באמת חושב שצורת ההתנהגות של האזרחים היום שונה מאד מהצורה שבה הם התנהגו לפני שלושים וארבעים שנה. פעם כיבדו שוטרים, היום לא סופרים אותם. אני מניח שאם הסייר הזה עדיין עובד היום הוא כבר לא יכול לסמוך רק על הפה שלו שיעזור לו לפתור סיכסוכים.

ישן 20-02-2010, 09:33
  מצפון מצפון אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה שיוויון נפש מבחינתי בגלל..."

אתה צודק לגבי אפקט ההרתעה שחסר עד לא קיים.

קראתי בטור של בוקי נאה לפני עשר שנים פלוס מינוס על השוני בין פעם להיום.
פעם שוטרים היו לוקחים עבריינים לחוף הים ומלמדים אותם מי הבוס, היום זה בדיוק להפך, השוטרים מובלים לחוף הים ולמדים מי שולט בגזרה.
לאחרונה הדבר מתהפך, או לפחות מנסים שיתהפך, והעברה של עמידה בראש ארגון פשע למשל מציינת את הנסיון לתת בראש לעבריינות.

פעם היה מקרה של אחד האלפרונים שעצר לאכול חומוס בבהדונס ברמת גן.
הנהג שלו חיכה ברכב בחניה כפולה, או עמד במקום אסור. שוטר תנועה עצר אחרי הרכב וירד על מנת לפנותו/לרשום דוח. הנהג (המקרר) יצא מהרכב וסימן לשוטר: "סע, סע..."
השוטר התקפל ונסע.
חמור ביותר ודוגמה רעה ביותר.
השוטר היה צריך להסלים את הארוע עד מעצר בהכנעה של הנהג העבריין. בלי פשרות.
מראות שכאלה מחסלים את כח ההרתעה וחשוב מאד שהאזרח הסורר בישראל ידע שיש מענה לעבריינות.
אני יודע שגם אזרחים תמימים עלולים להפגע מכח הרתעה אגרסיבי, אבל אין ברירה, מסתבר שאזרחים תמימים כמו שרואים בסרטון הם לא בהכרח תמימים.

john reese

ישן 20-02-2010, 09:43

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה שיוויון נפש מבחינתי בגלל..."

סתם ספקולציה פרועה: יכול להיות שבנה/נכדה של "שומרת החוק" הזו "מיודדים" עם המשטרה ולכן אהבתה המופגנת לכחולים?

מי מתערב על התפרעות בני משפחתה בהארכת מעצר?

פעם טסתי לחו"ל בביזנס עם רעייתי לארה"ב, וממש לידנו היתה משפחה "דומה". אחרי שראיתי איך הם מתייחסים, יותר נכון משפילים את הדיילת, התערבתי עם אשתי שגם באימגריישן ( בקורת הדרכונים ) יהיה "שמח" איתם. ומה? השוטרת האפרו-אמריקאית ביקשה מאב המשפחה להמתין רגע בצד ולתת למישהו אחר להבדק בינתיים, אז האב עם "הכבוד" קרא לה ב N WORD . ( השוטר מארק פרמאן כינה כך את את אוג'יי סימפסון, וגרם בעצם לזיכויו. ביטוי מהמכוערים ביותר בסלנג האמריקאי ).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i49.tinypic.com/20tkvf6.png]

ישן 21-02-2010, 01:54
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
פרטי השוטר נימצאים בדו"ח התנועה שרשם....

כמו גם בתג הזיהוי על חולצתו. הוא לא חייב לעשות שום דבר מעבר לזה. גם לניידת יש מספר, השוטר כותב דו"ח פעולה וכו'.
אם אזרחים לא יכבדו את החוק ואת אוכפי החוק, מצב האנרכיה בישראל ימשיך להתדרדר. שים לב להתנהגות האישה ולהתנהגות עוברי האורח-קריעת הדו"ח, טענות נוסח "מה עם כל השאר, למה דווקא אני" וכו'. אני מבטיח לך שהשוטר הזה נתקל בעשרות אזרחים שמתווכחים ואף מתחצפים כשהוא כותב להם דו"חות. הפוסטמה הזאת כנראה עברה כל גבול.
ואגב, צריך להבין מה אומרים החוקים והנהלים-
קודם כל השוטר לא עצר אותה אלא רק עיכב אותה. מעצר אפשר לבצע רק בתנאים מאוד מסויימים, עיכוב זה עניין הרבה יותר גמיש. מאידך, לא ניתן להפעיל כח או לאזוק מעוכב. אולם ברגע שסירב אדם לעיכוב (וזה בדיוק מה שקרה כאן, ככל הנראה) הרי שזאת עילה למעצר, ובמעצר מותר לשים אזיקים ומותר להפעיל כח סביר.
ישן 21-02-2010, 19:06
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
זאת לא המציאות שאני הכרתי
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "פרטי השוטר נימצאים בדו"ח התנועה שרשם...."

1. טרם ראיתי דו"ח שבו כתב היד של השוטר ושמו לחלוטין לא קריאים. זו אגב למיטב ידיעתי עילה לביטול הדו"ח במשפט. מעבר לשם, דומני שצריך להופיע על הדו"ח גם המספר האישי של השוטר. ואגב, במידה ויהיה משפט ביחס לדו"ח, השוטר שנתן אותו מחויב להגיע למתן עדות כך שהמערכת יודעת בדיוק מי נתן איזה דו"ח. כנ"ל לגבי מצבים שבהם בוצע מעצר או הופעל כח. השוטר מחויב לכתוב דו"ח פעולה וזה ניתן בקלות לאיתור. במידה ולא ניתן לאתר את דו"ח הפעולה, המשטרה תצא רע מאוד בבית המשפט.
2. שוטרי סיור ותנועה בדרך כלל כן עונדים תגים. מחוסרי התגים הם בדרך כלל או מתנדבים או שוטרי יס"מ שאוהבים את מה שהאנונימיות מאפשרת להם. מה שכן, במקרה הספציפי הזה השוטר לבש אפוד זוהר שיכול להסתיר את תג הזיהוי.
אתה יודע למה ישראלים מתווכחים כשהם מקבלים דו"חות? כי זה עובד!
ברוב המקרים שבהם שוטרים שעבדתי איתם תפסו נהגים על עבירות תנועה (לעיתים חמורות) הם ויתרו להם לבסוף אחרי ויכוחים ו/או תחנונים. זה גורם כמובן לכך שמאידך אזרחים ינסו, מקסימום לא יצליחו. וזה גם גורם לכך שאזרחים שכן יקבלו דו"ח ירגישו "דפוקים" ו"פרייארים". אני חייב להעיד שפעם קיבלתי דו"ח על שטות מעין כמוה (שכחתי את רישיון הנהיגה בבית ונעצרתי לבדיקה שיגרתית) וכשראיתי שהשוטרת נותנת לי דו"ח כעסתי מאוד משום שידעתי היטב איך מוותרים לרוב הנהגים, כולל כאלו הרבה פחות נורמטיביים ממני, על עבירות הרבה יותר חמורות. אבל בניגוד לפוסטמה, לא קיללתי ולא איימתי ולא קראתי דו"חות. זאת אפילו שהשוטרת הייתה גסת רוח, נוסף להכל. במקום זה הגשתי אחר כך תלונה נגדה.
ישן 21-02-2010, 19:42

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "זאת לא המציאות שאני הכרתי"

השיטה שלי הפוכה לחלוטין מהישראלי המצוי ( אולי בהשפעת נסיעותי הרבות לרפובליקת הבננות האיפריאליסטית/קפיטאליסטית ): אני מכין את הניירות לפני שהשוטר מגיע לחלון, ומושיט לו מיד, כאשר המנוע מדומם, המפתחות על הדש בורד, ו 4 וינקרים מהבהבים ( מוכר לך? ).

השוטר המצוי לא יודע איך להתמודד עם כזה מצב "בעייתי" , ולכן למעט פעם אחת ניצלתי מדו"ח ( מהירות ).

באחת הפעמים השוטר צרח עליי: "יאללה תעוף מפה, אני לא רגיל לאנשים כמוך. אתה דפוק, לא מתווכח.". העיקר שחסכתי 750 ש"ח על דיבור בפלצפון. ימי טרום השן הכחולה.

ישן 22-02-2010, 17:01

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "ובצדק!"

פגעת בול:

והשוטר המסכן שם ממלא דו"ח תנועה אחד ( 1 , ONE ) לחודש, וגם זה בקושי, ולעומת זאת עיכב אותי פעם, כי ראה אדם לא מוכר לו צועד עם תיק עסקים ביד. הצגתי בפניו דרכון , לא לפני שאמרתי לו שהוא נמצא בכיס הפנימי במעיל הגשם, וכמובן שפתחתי את המעיל לאט לאט. ( אתה הרי יודע מה היה קורה אם הייתי שולף אותו בתנועה מהירה... )

והשוטר היה לבד, כי אין איום, והוא אפילו לא יצא מהרכב. אבל הוא קלט מהר שמדובר בזר, כי שוטר מקוף מכיר היטב את סביבת פעילותו.לא רק שלא נפגעתי או התרגזתי, אמרתי לו שעירנותו היא עוד סיבה לגור בכזה מקום.

אין פריצות, אין רציחות, אין גניבות רכבים, למרות ערים סמוכות מפוצצות בקרמינאלים, 20 אחוז מהם בני דודים מפה ומשם.

השפעתו של הסיציליאני מורגשת היטב גם מעבר להאדסון.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר