לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2010, 03:40
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "קמ"נים"

באופן רשמי כל מועמד לקצונה ניתן במקרים מסויימים לשלוח למסלול בניגוד לשיוך החילי שלו, זה אפילו מופיע בטופס ההמלצה עצמו. אמנם למרבית מסלולי הקצונה יש דרישות סף מקצועיות ובד"כ זה יכלול קורס יסוד מקצועי שעל המועמד לבצע, אך לעיתים ניתן לוותר על שלב זה בהתאם לנסיבות וההחלטות של וועדות הקצונה.

קצונת מודיעין לבוגרי מסלול לוחם לא הייתה דבר נדיר בעבר ונפוצה מאד גם במילואים, אך אני משער שבתוך החיל יעדיפו מש"ק מהתחום (למרות שגורמים אג"מיים נוטים בהרבה מקרים להעדיף לוחמים).
מה שזה בעיקר אומר שתצטרך כהמלצה בטפסים שלך גורמים מקצועיים מהחיל כמו קמ"ן הגדוד/חטיבה שישוכנעו להמליץ עליך על חשבון חיילים שלהם, ולחלופין שכנוע מפקדי המסגרת שלך מ"פ/מג"ד/מח"ט שיאבדו קצין לוחם.

מתאם חשוב אבל מייצג את הנתונים היבשים בזמן גיוסך, תפקודך הנוכחי וחוות דעת טובה בעלי משקל גבוה יותר. תמיד יש חריגי נתונים אם יש מספיק מפקדים שיאמינו בהם והמועמד מספיק נודניק ונחוש.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 20-02-2010 בשעה 03:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2010, 14:34
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בגלל המחסור היום בקצינים עוזרים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי -POW- שמתחילה ב "קמ"נים"

והעודף בקציני חי"ר,יש נטיה לשלוח חיילים לוחמים לקק"צ להב ולאחר מכן להשלמה חיילית של מודיעין,תקשוב או לחילופין מעוז ואז השלמת חימוש,לוגיסטיקה.
כדי להיכנס למגמת להב צריך קורס פיקודי,כשל07 שנשלחים לקורס קמ"נים יש קורס של חודש וחצי כמדומני שהוא חלק מהקמ"מ ונחשב הקורס הפיקודי שלהם ולאחר מכן הם נכנסים לבה"ד1.
אם תצא בסופו של דבר לקמ"נים,תצטרך לקחת בחשבון שתסופח לפלוגת המפקדה ולמחלקת המודיעין מאחר ואתה כבר בוגר קורס פיקודי,כדי שתתמקצע בנושא ומשם תתחיל ישר את ההכנה לקק"צ.
דבר אחד אני מזכיר לך,כאשר תסיים את ההשלמה אם אתה נמצא בגד' חי"ר או שריון או חת"ם לא תוכל להגיע לגד' שלך מיד אלא לאחר שתבצע תפקיד קצין איסוף בחטמ"ר או בחטיבה סדירה,או ע.קמ"ן ביחידה מובחרת הווה אומר גדס"ר ומעלה,או ע.קמ"ן חטמ"ר.אורכו של התפקיד לפי מיטב זכרוני הוא שנה ו4 חודשים.
שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י agent_amos בתאריך 20-02-2010 בשעה 14:38. סיבה: הוספת מידע
ישן 20-02-2010, 19:20
צלמית המשתמש של agent_amos
  משתמש זכר agent_amos agent_amos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל agent_amos שלח הודעה דרך MSN אל agent_amos Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ג'ימי דין שמתחילה ב "1. גם לתקשוב ומודיעין ישנן..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ג'ימי דין
1. גם לתקשוב ומודיעין ישנן השלמות המיועדות לבוגרי מעוז (זה לא או זה או זה).
2.מגוון התפקידים הראשונים כקמ"ן גדוד הוא קצת יותר גדול ממה שציינת פה(מעדיף לא לפרט פה, אתה מוזמן לשאול את קמ"ן הגדוד שלך). ולפחות 2 תפקידים שציינת פה לא מאפיינים תפקיד ראשון לבוגר השלמת קמ"נים גדודיים.
3. תפקיד אורכו בדר"כ כשנה (כמובן שהכול נזיל ויכול להיות שתפקיד ייארך קצת יותר או קצת פחות).
4. זה לא לחלוטין נכון שלא ניתן להגיע כבר בתפקיד ראשון לגדוד חי"ר/חש"ן, הכול שאלה של אם יש מישהו שימשוך אותך לשם (מג"ד/קמ"ן חטיבה וכו').

1.דובר פה על האוכלוסיה הלוחמת ולכן היא תבצע ברוב המקרים להב ולא מעוז.קק"צ מעוז נועד לאוכלוסיה התומכת לחימה או למי שאין ביכולתו הגופנית לעמוד בדרישות להב במקרה התקשוב או המודיעין.
2.אני יודע שיש עוד תפקידים כמו קצין מחקר ועוד שאר ירקות,אני מפרט את מה שבד"כ מקבלים.
3.תפקיד כעיקרון הוא בין שנה לשנה ו4 זה תלוי בחיל ובהקצאת תפקיד הבא.
4.כיום אי אפשר להגיע כתפקיד ראשון לגד' כקמ"ן,חיל האיסוף הקרבי אחרי הפקת לקחים לא מאפשר זאת.הקמ"ן מגיע לגד' אחרי בשלות מסויימת והכרת התפקיד,זאת המטרה של תפקיד ראשון.

ישן 20-02-2010, 19:38
  ג'ימי דין ג'ימי דין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי agent_amos שמתחילה ב "[QUOTE=ג'ימי דין]1. גם לתקשוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי agent_amos
1.דובר פה על האוכלוסיה הלוחמת ולכן היא תבצע ברוב המקרים להב ולא מעוז.קק"צ מעוז נועד לאוכלוסיה התומכת לחימה או למי שאין ביכולתו הגופנית לעמוד בדרישות להב במקרה התקשוב או המודיעין.
2.אני יודע שיש עוד תפקידים כמו קצין מחקר ועוד שאר ירקות,אני מפרט את מה שבד"כ מקבלים.
3.תפקיד כעיקרון הוא בין שנה לשנה ו4 זה תלוי בחיל ובהקצאת תפקיד הבא.
4.כיום אי אפשר להגיע כתפקיד ראשון לגד' כקמ"ן,חיל האיסוף הקרבי אחרי הפקת לקחים לא מאפשר זאת.הקמ"ן מגיע לגד' אחרי בשלות מסויימת והכרת התפקיד,זאת המטרה של תפקיד ראשון.

1. הכוונה הייתה להבהיר שזה לא - מעוז=לוגיסטיקה+חימוש ולהב=מודיעין+תקשוב.
2. אני לא מדבר על תפקידי מחקר (שהם בכלל לא קשורים) ואני אומר לך כבוגר ההשלמה הזאת, שמה שאתה אומר הוא חלקי (ובחלקו גם לא נכון).
3. מפנה אותך למה שכתבתי מלכתחילה (תפקיד ראשון גם יכול להיות 8 חודשים ויכול להיות גם שנה וחצי, אבל הנורמה היא תפקיד של שנה).
4. כיום הקמ"נים מכל הסוגים (כולל קמ"נים גדודיים) כבר לא שייכים לחיל האיסוף הקרבי אלא לחמ"ן. אתה צודק במטרת הפיכת תפקיד קמ"ן הגדוד לתפקיד שני, אבל אני עומד מאחורי האמירה שלי למעלה מאחר וכבר נתקלתי ביותר ממקרה אחד שכזה (נכון, זה לא אמור להיות אבל זה קורה).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר