לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2010, 10:31
  someone4007 someone4007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי TOROK שמתחילה ב "הבית ספר עשה את זה על דעת..."

אם הסרטון שפילון צירף כאן מציג באמת את השיטה בה השתמשו אז ג'ונס טועה.

מה שבעצם בוצע זה התקנת תוכנה לשליטה מרחוק במחשב.
אחת האפשרויות שלה היא מצב תצוגה בלבד(רוב התוכנות,אם לא כל התוכנות תומכות בזה).

והנה מה שהמנהל יכול לעשות ברוב התוכנות הנפוצות:
  • המנהל יכול להציץ למחשבים כל עוד התוכנה דולקת,מובן שהיא נדלקת עם הפעלת המחשב
  • המנהל יכול לראות רק את מה שעל המסך ואת הצלילים שהמחשב עושה
  • אם הוגדר מצב שבו המשתמש שומע את המיקרופון שלו עצמו,גם את זה המנהל יכול לשמוע.
  • המנהל יכול לשלוט מרחוק במחשב באופן מלא.
  • המנהל יכול להחליט להשחיר את המסך.
  • המנהל יכול להעביר קבצים מהמחשב ואל המחשב..
  • המנהל יכול להציג על מסך המחשב את מחשבו שלו.
  • המנהל יכול להציג על מסך המחשב את מסכו של אחד מהתלמידים האחרים.
כל זה דורש רק התקנה מראש של תוכנה לפני אספקת המחשבים לתלמידים ונראה שזה מה שנעשה
ככה שהצצה למצלמת המחשב כמו שהוצג בסרטון היא אפשרית רק אם התלמיד הדליק את התוכנה המציגה את המצלמה על מחשבו.

התוכנה מוצגת במגש המערכת בוינדוס וב menu extras במחשבי המק.
כדי לכבותה בגישה הקונבנציונלית יש צורך בהזנת סיסמה(שאני מאמין שהתלמידים לא קיבלו)

אפשרות נוספת לכבות אותה היא דרך מנהל המשימות בוינדוס ו בActivity Monitor במק על ידי איתור התהליכים שלה(בד"כ יש יותר מאחד) והריגתם.

התוכנה ניתנת להתקנה בכל מחשב העומד בדרישות החומרה והתוכנה שלה שהן ממש לא גבוהות בד"כ.
ולכן הטענה שהאפשרות מגיעה מובנית בכל המחשבים מחמש השנים האחרונות היא טעות במקרה הטוב ושקר מכוון במקרה הרע.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2010, 15:44
  someone4007 someone4007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "הסרטון ש 'פילון' |עיניים|..."

אופס... לא התכונתי להכניס אותו לשם טעות.

לא יכול להיות שימוש בGPS כי אין במחשבים הללו שבב GPS,כן יכול להיות איכון לפי IP שאינו מדוייק כ"כ,מה לעשות שהספקיות לא ממש משקיעות בנושא,לדוגמא כמעט כל IP מישראל יראה כאילו הוא ברחובות.
אולי בארצות הברית זה יותר מדוייק.

בקשר לג'ונס,הבנתי את מה שאתה אומר,אבל הוא מגזים,טועה במקרה הטוב ומטעה במקרה הרע,התוכנה שהשתמשו בה היא תוכנה מסחרית ונראה לי שאני אפילו יודע איזו,בכל מקרה-היא לא מגיעה עם המחשב,לא עם ויסטה,לא עם 7,לא עם XP לא עם OSX ולא עם כל מני הפצות נפוצות של לינוקס.

אני לא מביע את דעתי בד"כ כי אני פשוט לא יודע מספיק באותו נושא כדי להביע עליו דעה.

כאן כבר יש לי דעה-השימוש שנעשה בתוכנה הזו הוא מוצדק-שליטה מרחוק ובדיקת התלמידים-שאינם עושים דברים שאינם אמורם לעשות היא מוצדקת ונכונה וגם אני,בבית הספר השתמשתי בתוכנה שכזו על מחשבי התלמידים בכיתת המחשבים (מחשבים נייחים של בית הספר).
הבעיה היא שהמחשבים האלו (בפרשה הזו) ניתנו לתלמידים הביתה והמעקב אחריהם המשיך גם בבתיהם-זה כבר אסור ומי שחושב שזה בסדר,אני רוצה אפשרות לעקוב אחרי המחשב שלו.

את מה שאלכס טוען-אני חושב שיש לו כמה טעויות,אני אבדוק את כל הטענות שלו,אראה בכלל מהן הטענות שלו שוב,אבדוק אותן ואחזוק עם תשובה מנומקת לכל טענה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר