לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2010, 22:04
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי hellfrost שמתחילה ב "1. השליטה. 2. המומנט. 3...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי hellfrost
1. השליטה. איזו שליטה? נהג ממוצע לא יודע מתי להחליף הילוך, הוא לא מחשב ולא נהג מירוצים.
2. המומנט.- זה נתון של המנוע, מה הקשר?
3. אפשרות לנהוג בצורה יותר אגרסיבית. - יופי, אולי גם תחצה קו רצוף? גם זה אגרסיבי. בטח יש לך הונדה סיוויק עם אורות ניאון, מה?
4. הצליל שהמנוע עושה בסוף מחוגת הסל"ד. - הצליל שאומר שהוא נחנק ואתה הורס את האוטו?

בישביל לסוע לעבודה או בפקק זה סתם מציק... או, תודה. סופסוף דיברת כמו אדם ממוצע שמעביר את חייו בנהיגה לעבודה או לחוג של הילד ולא כמו נהג מירוצים דמיוני

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2010, 23:42
צלמית המשתמש של hellfrost
  hellfrost hellfrost אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.09
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=hellfrost]1. השליטה...."

קודם כל הוא שאל ,שים לב, "מה הכיף בזה" ועל זה אני עניתי, זה צורת נהיגה יותר מהנה, למרות שאוט' זה צורת נהיגה הרבה יותר נוחה...
חוץ מזה שרב הזמן נהיגה זה להגיע ממקום למקום, וזה לא כיף אלא סתם מעייף...
וכן נהיגה יכולה להיות חוויה ספורטיבית ומהנה, במקום מתאים... גיר ידני נותן לנהג שליטה על העברת הכח של המנוע, שזה דיי חשוב לכיף, ולשליטה בהתנהגות של האוטו.
מומנט שיא זה נתון של מנוע, סתם מומנט מתרגם לתאוצה של האוטו ולכח שהמנוע יכול להעביר לכביש.
אתה מבלבל אגרסיבי עם עברייני, אחד זה חלק מטכניקה שבד"כ לא קשורה לכביש ציבורי, והשני קשור לחוקי תנועה, חוץ מזה שבחיים שלי לא עברתי פס הפרדה רצוף...

ואני חייב להגיד שאלפה רומאו זה יותר הקטע שלי... הסיוויק פחות מדבר אלי...

אה ותודה דנדוני
ישן 24-02-2010, 18:59
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי יגואר1 שמתחילה ב "מוזר. רק היום הרגשתי כמה..."

אין קשר לדיזל או לבנזין. נראה לי שזיו היה ציני בנושא.

בכל מקרה, פשוט תנהג, תעבור ת'טסט, יהיה לך רישיון על ידני והילוכים וזהו ותנהג אחרי כן על מה שבא לך.
העניין הוא שאתה לא יכול לדעת מה יהיה עוד חודש-חודשיים, ואני מבטיח לך שלא יעבירו חוק כזה עוד חודש חודשיים אם בכלל.
עשית כבר 40 שיעורים על הילוכים, תעבור כמה שיעורי רענון ותיגש לטסט.
בטסט הוא פחות בוחן אותך על תפעול הרכב. זאת אומרת, הוא כן אבל פחות מהשאר. לדוגמא, אם ייכבה לך האוטו, אפילו אם ייכבה 3-4 פעמים בטסט, הוא לא יכשיל אותך. הוא כן יכשיל אותך אם לא תדע איך להתנהג כשזה יקרה.
לדוגמא, תתחיל להלחץ, תעזוב ת'בלם, לא תזהה איפה הבעיה שגרמה לכיבוי מנוע וכל זה...
אם הקלאץ' טיפה יקפוץ לך - הוא לא יכשיל אותך על זה, אם זה קורה בכל מהלך הטסט הוא ידע שאין לך מושג בנושא ויכשיל, אבל אם זה קורה לפעמים במהלך הטסט זה בסדר, הטסטרים יודעים טוב מאוד שהתלמידים שניגשים לטסט לא בעלי ניסיון של שנים והם לא באמת יכולים לצפות מהתלמידים להראות נהיגה ברמה של נהג וותיק.

אוטומטי לפעמים יכול להיות פחות נוח בכך שאין לך שליטה מלאה עליו. זאת אומרת, יחסית קשה לשמור על מהירות אחידה באוטומטי. לעומת זאת בידני אתה מסוגל לשלוט בזה הרבה יותר בקלות ולהגביל את המהירות שלך על ידי ההילוכים, או לחילופין להגביר אותה כשמתחשק לך.
אני אומר לך בתור אחד שעבר לפני חודש טסט.
כשאני נוהג באוטומט, לדוגמא בכבישים מהירים, יוצא לי ללחוץ המון על הבלם כי בלי לשים לב אני נוהג מהר מידי, ואז אני צריך גם להאט בחזרה למהירות המותרת.
בהילוכים זה לא יקרה לך, אם תנהג מהר - זה במכוון.
ישן 24-02-2010, 22:08
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כן, והקשר בין זה שהרכב הוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי זיו
ידני נוח יותר לנהיגה, איך? מה יותר נוח בו אם אתה כל שניה שולח יד שמאל ומזיז את שתי הרגליים? זה דופק את הברכיים

יותר כוח מנוע, זניח

יותר שליטה. איזו שליטה בדיוק?!

רכב אוטומטי הוא מסורס ההפרש בזינוק ובמהירות הסופית זניח

(מלבד רכבים שמתחילים מ300000₪ ויש להם תיבה אוטומטית רציפה אתה רציני? יש את זה בקורסה וביאריס.)

צורך יותר דלק, זניח. תסגור את החלון ותראה כמה תחסוך

וגם מרעיש יותר בהילוכים הגבוהים שאין לו. ידני שנשאר בהילוך נמוך יותר מרעיש

ישן 25-02-2010, 09:48
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "[QUOTE=זיו]ידני נוח יותר..."

ידני נוח יותר לנהיגה, איך? מה יותר נוח בו אם אתה כל שניה שולח יד שמאל ומזיז את שתי הרגליים? זה דופק את הברכיים
לנהיגה=לנסיעה. אתה שולט במה שאתה רוצה, אתה יודע לתת קיק-דאון איפה שצריך, ואתה יכול לסמוך עליו שבעקיפה הוא יהיה בשלישי, ולא בחמישי.
יותר כוח מנוע, זניח
מבחינתי, שאני נוהג ברכב קטן ומצ'וקמק זה משמעותי.

יותר שליטה. איזו שליטה בדיוק?!
ע"ע שלישי בעקיפה.

רכב אוטומטי הוא מסורס ההפרש בזינוק ובמהירות הסופית זניח
אתה יכול לספר את זה לעשרות נהגי מאזדות וטויוטות שאני חולף על פניהם מדי יום בעליות. כאבי רגל ימין שיש להם, גדולים מכאבי רגל שמאל שלי...

(מלבד רכבים שמתחילים מ300000₪ ויש להם תיבה אוטומטית רציפה אתה רציני? יש את זה בקורסה וביאריס.)

בטח לא שמת לב, אבל אין פסיק בין ה300000 לתיבה הרציפה, מה שאומר גם עולות X, וגם יש להם Y.

צורך יותר דלק, זניח. תסגור את החלון ותראה כמה תחסוך
לך זה זניח. למי שעושה 5000 ק"מ בחודש, זה לא.

וגם מרעיש יותר בהילוכים הגבוהים שאין לו. ידני שנשאר בהילוך נמוך יותר מרעיש

כן, אבל ידני לא נשאר בהילוך נמוך, כי מוציאים אותו משם. לרוב האוטומטיות באותה רמת מחיר יש רק 4 הילוכים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:24

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר