לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי יודח בהדחה האחרונה באח הגדול?
אלין 0 0%
אלירז 1 3.03%
ארז 0 0%
גואל 8 24.24%
סער 12 36.36%
לשקרנים בינכם - אני בכלל לא רואה האח הגדול 12 36.36%
מצביעים: 33. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2010, 10:01
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "בחרתי ב"[i]לשקרנים בינכם -..."

+1

פעם התוכניות היו מוצפות בשעשועונים של ידע: מונית הכסף (שילוב ידע וריאלטי) מי רוצה להיות מיליונר, אחד נגד 100 אפילו גלגל המזל ניתן לשיוך בקטגוריה הזאת...

והיום? האח הגדול, הישרדות, לרדת בגדול, משפחת חורגת (אלון גל), כוכב נולד, נולד לרקוד ואני בטוח שאני שוכח כמה...

כן. הפכנו מחברה שרואה וצורכת ידע - לחברה שרואה וצורכת זבל טלויזיוני.

תחשבו: את מי זוכרים מהריאליטי? את כל הבזויים שהופכים לאייקונים-תרבותיים: יוסי ועינב בובליל, כריסטין מהדוגמניות, עדנה מהאח הגדול וכו'. את מי לא זוכרים? שפרה, למשל. סער, איילה, גואל - לא יזכרו. לא זוכרים את המשכילים יותר.

זאת החברה שלנו. לשם הגענו. לצערי, יש יותר נמוך ואנחנו נגיע גם לשם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2010, 10:56
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה שוכח שאנשים רואים טלויזיה..."

נכון, אבל אז אנחנו נכנסים כבר לדיון על הטלויזיה כספקית תכנים לעומת טלויזיה כמעצבת תרבות. נושא כבד מדיי לפה.

בקצרה, כן הטלויזיה עונה על צרכים של הקהל. אבל אם לקהל לא יהיו תכנים מסויימים - אז הוא עדיין יראה את מה שיתנו לו (אם זאת תהיה החלטה של כל הערוצים).
פעם היו הרבה תוכניות של מזל - וזה מה שאנשים ראו. והיו תוכניות של בידור - וזה מה שאנשי ראו. אחר כך תוכניות טריויה - כנ"ל. ועכשיו - ריאליטי.

אם יהיו תוכניות אחרות - יראו אותם. אם יהיה ריאליטי יראו ריאליטי כי זה כיף. השאלה מה רוצים - השכלה להמונים או כיף להמונים. וזאת שאלה לא קלה כי היא בהכרח משפיעה גם על החינוך של הילדים שלנו.

ישן 25-02-2010, 13:13
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "אתה שוכח שאנשים רואים טלויזיה..."

תגדיר fun אולי? בשבילי זה שעשועון מידע גלגל המזל/אחד מול מאה/מי רוצה להיות מליונר ולא עינב בולביל, עדנה שהסיטה למרד באח הגדול או התחת של מרינה/הגוף של מירית מהשירדות...

לכל אחד יש את הכייף שלו, אם אני רוצה לראות נשים" חשופות" יש לזה סרטי מבוגרים, פלייבוי, משמר המפרץ או כל סידרה בחו"ל עם נשים יפות בבגד ים או בגדים קצרים... אין לי צורך בהישרדות או האח הגדול בשביל השטויות האלה.

הישרדות והאח הגדול מיועדות לאנשים, שלא חושבים והערוצים מעצבים את דור העתיד של ישראל כזומבים בלי מחשבה, שאוכלים את כל הזבל, שנותנים להם עם האח הגדול או הישרדות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 25-02-2010 בשעה 13:17.
ישן 25-02-2010, 14:11
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי shai.shai שמתחילה ב "אני רואה הרווק. זה עדיף על..."

אם את נהנת לצפות בתוכנית בה לבנות שם יש כבר חברים ובאו לתוכנית, כי הן יפות ומחפשות חוזה פירסום לדוגמנות אחרי זה, זה מראה מה הרמה אותה את מחפשת.

ערוץ 10 נופל שוב ושוב וכאשר הציגו לו את העובדות... הוא נותן תגובה מעליבה, כי הוא יודע ,שאנשים ימשיכו לצפות בזבל שלו. תחפשי את האשכול שלי בכל הנוגע ל"רווק" בפורום קולנוע וטלויזיה וידיעות אחרונות חשף בעבר כבר כמה הישרדות מכורה מראש.

אני חוזר ואומר, שצריך להוריד את ערוץ 10 סופית מהשידור, כמה שיותר מהר ולתת למשהו אחר את השליטה בערוץ 10, למנוע מערוץ 2 לשדר את השטויות שלו ולתת לו תחרות לשם שינוי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר