לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מקינטוש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2010, 13:17
  The_Equivocator The_Equivocator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.04
מה אתה מתווכח? זה לא חוקי, נקודה!
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "1. "לא חוקי"? אני רוצה לראות..."

ואם אתה עושה את זה, אתה לא שונה מכל אחד שמשתמש בגרסת OEM של XP שלא ע"פ ההסכם.
ציטוט:
. אני משתמש ב-OS X מאז שקניתי את המחשב כמערכת הפעלה ראשית, ובינתיים לא היו לי בעיות תאימות עם אף רכיב חומרה..

אני מאוד שמח...
בלינוקס יש המון בעיות כאלה- בOSX יש הרבה הרבה יותר... למעשה אין סכוי להפעיל שם לא את מצלמת האינטרנט שלי, ולא את כרטיס הטלויזיה...
ציטוט:
הליבה שלה אמנם מבוססת על FreeBSD, אבל כאן מסתיים הדמיון - הממשק הגרפי הוא קנייני (אפשר להריץ שרת X בנפרד).

כן- אכן במערכות מבוססות יוניקס- המששק הגראפי זה הדבר הכי עקרי במערכת- אין ספק...
חזרה לפורום
ישן 20-05-2010, 19:09
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "אם אתה חש צורך להצדיק לעצמך..."

אני רק רוצה להוסיף כמה דברים לדיון ברשותכם:

1. קודם כל, אני אישית מחזיק 2 מקבוקים ואיימק אחד, בני שלוש שנים כולם, לא מבין את הקשקוש הזה שהמחשבים מגיעים עם קונפיגורציה לא עדכנית - זה בכלל לא נכון וזו אפילו טעות, כנסו לאתר של אפל, תסתכלו על המפרטים ותראו בעצמכם, יותר טוב מזה, תמצאו מחשבים עם חומרה מקבילה ונראה מה יהיו הפרשי המחירים, עד אז, כל האימרות הללו הן חסרות בסיס לחלוטין.

2. בנוגע למערכת ההפעלה שלו, היא דווקא לדעתי מצויינת, לא פחות טובה מכל המערכות מבוססות יוניקס שנמצאות שם בחוץ, יותר מכך בהתייחס למערכת האחרונה 10.6, אני חושב שהיא אחת המתחרות הקשות בשוק, וזה כמובן לא מסתכם בזה, אלא ששימו לב שכמעט כל תוכנה מסחרית כלשהי נכתבת היום כמעט באופן אוטמטי גם למק (לא ללינוקס.. למק) מעניין, לא? אפילו משחקים חדשים היום נכתבים למק, ואם אנני טועה אפילו STEAM השיקה את החנות שלה כבר למק. ככה שכמעט אין תחושה של החמצות של אפילקציות ווינדוסיות.

3. זה גם קצת הציק לי שהתריסו בבחור שהוא עומד לעשות את טעות חייו, הרי הוא פנה לפורום המיועד לכך, הייתי מבין אם היה שואל שאלה על ווינדוס בפורום לינוקס והיו מטיחים בפניו שעליו לנטוש את ביל מייד אך עם כל הכבוד, (ואני רוכש המון כבוד לחברי הפורומים של פרש) זה לא לעניין בכלל.

4. ודבר אחרון, מאד מפליא לשמוע דווקא ממשתמשי לינוקס למינהם חוסר פתיחות דווקא לגבי חברה שמאד שמה דגש על המשתמשים שלה ומראה איכפתיות דיי גדולה כלפיהם, אפילו שמוצריה נתפסים כיקרים, עוד לא נתקלתי באדם שסבל מהשימוש בהם.

נערך לאחרונה ע"י fadey בתאריך 20-05-2010 בשעה 19:11.
חזרה לפורום
ישן 20-05-2010, 21:01
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "אני רק רוצה להוסיף כמה דברים..."

1. אתה שילמת את עלות החומרה האמיתית + 80% קנס על ציור תפוח נגוס על המארז

2. היא בהחלט פחות טובה. למעשה, זה אולי ידהים אותך לשמוע, אבל בתור הבנאדם בארגון שאליו מתנקזות כל בעיות המחשוב, הדברים ההזויים שיצא לי להיתקל בהם ממשתמשי המק שלנו, גרועים מאשר מחלונות איכסה (ויסטה למתקשים) - שזה סוג של הישג דגול.

3. למה מציק לך שעוזרים לבנאדם לא לעשות טעות? לא הבנתי. זה שפורום עוסק בתחום מסויים, אוסר על גולשיו להסביר למתעניינים הפוטנציאליים, שהסיבה היחידה שבגללה אנשים קונים את המוצר הזה, היא רעש וצלצולים, בדיוק כמו הסלולרי הממוצע מינוס, העונה לשם "אייפון" (למרבה הפלא, מאותו יצרן?)

4. הצחקתני - אפל שמה דגש על זה שאתה תקנה רק מוצרים שמתחילים ב i. מבחינה זו היא אף גרועה ממיקרוסופט. סלולרי בלי אפשרות להעביר קבצים ב BT. פתיחות למשתמשים עלק... (שלשלת היום כבר את מעותייך ל AppStore ?)

חזרה לפורום
ישן 21-05-2010, 10:29
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "1. אתה שילמת את עלות החומרה..."

קשה שלא להבחין שאתה לא ממש אוהב את אפל, כמו כן קשה לי להגיד שאין משהו בדבריך אבל, וזה אבל חשוב,
נדמה לי שיש כאן הקצנה לא קטנה, החוויות שלי מהמוצרים של אפל דווקא חיוביות מאד ואני לא מאלה האוהדים אותה. (הארסנל שיש ברשותי כמובן מתחלק ביני ובין בת זוגתי). אני קצת לא מקבל את מה שטענת על OS X... אני משתמש בה המון זמן ולא זכיתי לתקלות מיוחדות, אם בכלל.. ויותר מכך: מעולם לא קרסה לי המערכת. לקחת את זה ולהשוות לווינדוס? נשמע לי בכלל לא באותה רמה.

לצורך הדוגמה, רכשתי במלוא כספי ווינדוס 7 גירסאת אולטימייט, ביחד עם מערכת PC דיי יקרה, אפשר לומר דיי המילה האחרונה. והנה מגיעה ווינדוס 7 לתפעל לי את המערכת והיא מחליטה שהיא מתעלמת לחלוטין מקיומו של הצורב, למה? לא ברור כ"כ.. ווינדוס אקספי? מכירה אותו דווקא דיי טוב. זה אפילו לא כמו שזה נשמע, ההתעלמות מתחילה בזמנים רנדומליים לחלוטין. לא מוזר?

בנוגע לסעיף 4, אני חושב שאתה טועה כאן, אפל יוצרת רושם שהיא מייצרת את המוצרים שלה בשביל הלקוחות שלה. אני לא רואה איך אתה לא מתחייס לאיפון כהצלחה מסחררת!! (תראה מה קרה לשוק..) איך אתה מסביר את כמות המחירות של המוצר הזה? נטו אהבה לאפל?
נכון הBT סגור, ויש עוד כמה חסרונות, אבל לעומת הייתרונות? קשה לומר שמודבר במכשיר ממוצע.
חוצמזה, אם באמת היה בחוץ מכשיר שמציע תחרות לא רעה לאייפון, אני חושב שהיה מצליח להגיע לכדי חצי מכמות המכירות של אייפון לפחות - בנתיים זה לא קורה.

ואתה יודע מה שכחת? האם מייקרוסופט מציעה אחריות על המוצר הנחשק שלה שנקרא ווינדוס 7?
האם SUSE נותנת אחריות? האם יש חברה אחרת מאפל שמציעה אחריות על מערכת ההפעלה שלה?

והאם לשחרר את OSX 10.6 במחיר מצחיק של 29$ זו מדיניות הרוע כפי שאתה מצייר?
או שבאמת עדיף לשחרר את ווינדוס 7 במחיר התחלתי של 129$ שמגיע עד לכדי 250$..

לא רואה איך היא גרועה ממייקרוסופט. סליחה

חזרה לפורום
ישן 21-05-2010, 10:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי fadey שמתחילה ב "קשה שלא להבחין שאתה לא ממש..."

משום שהעלות של מוצרי אפל היא בעיקר בחומרה יקרה מאוד. מיקרוסופט לא מוכרת חומרה (הכוונה ל"ברזלים", אני יודע שהיא מוכרת מקלדות, עכברים, סטיקים וכו'), אז אין לה ברירה לקחת את העמלה שלה בעלות של התוכנה שהיא מוכרת...

ככלל אני לא אוהב שמכתיבים לי מה לקנות. אין שום סיבה בייקום שבגללה תהיה הגבלה על איזו חומרה מערכת הפעלה יכולה לרוץ - מילא פעם, שהם עבדו על חומרה שהיא לא PC (כלומר - 'תואם IBM" או x86 בשפה המקצועית), היה אפשר להגיד שזכותם ליצור מערכת שעובדת על איזה מעבד שבא להם - אבל היום שאפילו הם מוכרים את המחשבים שלהם בעצם עם מעבדים של אינטל - ההגבלה המלאכותית שזה לא ירוץ על PC (אם עדיין קיימת, אני לא עוקב, אבל משער שכן) - מראה לך שמטרת הביזנס שלהם היא שתקנה חומרה בצבע לבן ותשלם עליה מחירי פרמיום.

אשר לאחריות - אני לא כל כך מבין על מה אתה מדבר. אחריות ש... מה? אחריות לאי אובדן מידע? אחריות לאי קלקול? גם אם יש אחריות כזו, אני בספק אם ניתן לעמוד בה, אלא אם כן המערכת מושלמת. ואם היא מושלמת - אין צורך באחריות ממילא. וכאמור, היא לא.

באשר לחלונות 7, הידועה גם כויסטה2 - לדעתי דביל מי שרוכש את המוצר הזה. מי שרכש, בעייה שלו. אין שום סיבה למשתמש חלונות לעבור מאקס פי. ו"אפקטים שהעתיקו בלינוקס/מקינטוש" זו ממש לא סיבה. זה מחשב, לא צעצוע של ילד בן שנה (למרות שלמשתמשי מק באמת יש נטייה להיות ילדותיים משהו...)

אגב, לא אמרתי שאפל היא רעה. גם לא אמרתי שהיא גרועה ממיקרוסופט. אמרתי שיש לי יותר בעיות אינטראופרביליות עם בעלי מק מאשר עם בעלי חלונות. ייתכן מאוד שחלק ניכר מהן נובעות מעצם זה שמיקרוסופט עדיין שולטת בשוק, אבל את העובדות זה לא משנה. דברים טריוויאליים שבלינוקס עובדים כבר שנים (ומאפשרים את התאימות עם העולם של חלונות), ועל כן היו ניתנים להעתקה בנקל לסביבה של מק (בהיותה מבוססת BSD כיום) - עדיין לא עובדים באופן טריוויאלי שם - וגם החוסר במוצרים חינמיים טובים - הופכים את המק למערכת יקרה הרבה יותר, שבעליה מצליחים לדבר בעיקר עם "התאומים הסיאמיים" שלהם - שזה פחות או יותר הבעייה שיש עם חלונות.

לסיכום - אם אתה כבר ממילא חייב לבזבז כסף על מערכת הפעלה, להשתמש בפורמטים סגורים, לקנות גירסה חדשה של מערכת ההפעלה, בד"כ עם מחשב חדש כי הישן לא עומד בדרישות הביצועים של החדשה - פשוט משתלם יותר כבר לקנות PC עם חלונות (ועובדה שזה מה שרוב העולם עושה...)

אבל וואלה, זה מהוויכוחים האלה שלא יגמרו. נחכה שתשלח קורות חיים למשרה מהמק שלך, והמקבל יקבל אותם מחורבשים או לא ניתנים לפתיחה; נחכה שתנסה לעבוד עם מערכות שקיימות בחברות... נחכה שתנסה לפתח אפליקציה לסלולרי שלך, ותגלה שאתה חייב לקנות מק בשביל זה (!) (אה, מה איכפת לך, אתה מהפרייארים שקנו כבר מק סתם )

בקיצור - אתה נהנה לבזבז כסף - לגיטימי! המשך כך. אני הייתי מעדיף לתרום לצדקה או משהו כזה, שלפחות למי שאין לו, יהנה מהכסף. סתם להוציא כסף על צביעה בלבן ותפוח נגוס... חבל.

שבת שלום

חזרה לפורום
ישן 19-06-2010, 13:32
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DPxבכאילו שמתחילה ב "זקוק לעזרת חברי הפורום לפני רגיש מקבוק"

אני לא מבין מדוע משתמשים " פרו פיסי" בכלל נכנסים לפורום MAC ומנסים לשכנע משתמש אחר לא לרכוש מאק. במיוחד לאחר שאותו משתמש הבהיר 3 פעמים ברציפות שאינו מעוניין בPC. הבחור רוצה לעבור מערכת. אולי הוא רוצה את המחשב היפה עם התפוח המגניב מה רעה בזה?
אז אולי ב6 אלף שקל הוא יוכל לרכוש מחשב יותר חזק. מדוע הוא צריך מחשב יותר חזק לצרכים שלו?

שהם: מוזיקה סרטים,פוטו שופ,ולימודים.

בכול 4 הקטגוריות הללו שום PC לא מנצח את המאק. במיוחד לא בתוכנות גרפיות כגון:פוטושופ

האימרות שלכם "קונה על פי שם" הם אינן נכונות...אין שום PC שמתחרה באיכות החומרים אשר מהם בנוי המאק פרו.

ועם כבר עסקנו בפוטושופ. אפשר בבקשה לקבל הסבר מדוע כול בית דפוס,צלמים,גרפיקאים,עורכי וידאו הטובים בעולם עובדים בלעדית עם מערכות מאק? כי התפוח המאגניב עושה להם את זה?? לא.

בתור צלם (חובב) שעובד על מערכת מאק מקצועית עם מעבדי xeon אין שום PC כרגע בשוק שיכול להשתוות מבחינת ביצועים למערכת הזו. מרחב הצבעים בכול המאקים טוב יותר משמעותית מכול PC אחר. כול האפליקציות מסונכרנות לעבוד עם פרופילי צבע נכונים. תוציא מאק מאריזה ותוציא PC מאריזה תפתח תמונה פה תמונה שם ותבין על מה אני מדבר.

מערכת הOSX לרוב המשתמשים יותר פשוטה וידידותית מPC. לאמא שלי לקח בידיוק שבוע ללמוד לתפעל אותה בזמן שאת הPC היא יודעת בקושי להדליק ומאז שיש לה MAC לא מתקרבת צעד אחד לPC

למאק יש את הבעיות שלהם אך לפיסי היו מאז ומתמיד יותר בעיות.

DPxבכאילו - תהנה מהמחשב.....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

חזרה לפורום
ישן 19-06-2010, 21:09

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "אני לא מבין מדוע משתמשים "..."

ציטוט:
אז אולי ב6 אלף שקל הוא יוכל לרכוש מחשב יותר חזק. מדוע הוא צריך מחשב יותר חזק לצרכים שלו?

שהם: מוזיקה סרטים,פוטו שופ,ולימודים
.

כי זה דבילי לשלם 6 אלף שקל, אם אלו הצרכים שלך?

ציטוט:
האימרות שלכם "קונה על פי שם" הם אינן נכונות...אין שום PC שמתחרה באיכות החומרים אשר מהם בנוי המאק פרו.

כן.. כן..(אתה לא באמת מצפה לתגובה רצינית, כאשר אתה רושם שטויות נכון?)

ציטוט:
ועם כבר עסקנו בפוטושופ. אפשר בבקשה לקבל הסבר מדוע כול בית דפוס,צלמים,גרפיקאים,עורכי וידאו הטובים בעולם עובדים בלעדית עם מערכות מאק? כי התפוח המאגניב עושה להם את זה?? לא.

כן אפשר, זה פשוט קשקוש, הרוב משתמשים בPC(מה שאתה אומר היה נכון עד אמצע שנות ה90).
חזרה לפורום
ישן 20-06-2010, 21:24
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "[QUOTE]אז אולי ב6 אלף שקל הוא..."

ואללה ואתה יודע את זה מפני שאתה עובד ב????

אני עובד בתחום העיבוד הגרפי בארץ ומכיר לא מעט בתי דפוס ולא מעט צלמי/עורכי צמרת
כולם (מי שיכול להרשות לעצמו) עובדים רק עם MAC ולא עם PC אז לפני שאתה מתחיל לדבר באויר תבדוק טוב טוב את המקורות שלך. תרים טלפון ל:

הארץ/ידיעות אחרונות ותשאל אותם בבקשה על איזה מחשבים עובדים המעצבים שלהם ברגע שהם מכינים תמונות שער לעיתון

תקפוץ לרד רנטל (החבר'ה היחידים בארץ שמשכירים מצלמות RED לקולנוע) ותשאל אותם בבקשה על איזה מערכות מחשב הם ממליצים שתעבוד.

למה לדבר סתם באויר בלי שמץ של מושג מה הולך בתעשייה של היום?

תדבר פעם עם עורכי קולנוע ותשאל אותם על מה הם עובדים.. מבטיח לך שהתשובה לא תיהיה PC

"כי זה דבילי לשלם 6 אלף שקל, אם אלו הצרכים שלך?"

וזה לא דבלי לרכוש רכב שעולה חצי מליון שקל בשביל לנסוע 50 קמש בתל אביב או לקנות ג'ינס שעולה 1600שח... אולי דבילי בשבילך אבל לא דבילי בשביל מישהו שיכול להרשות לעצמו.. ואיך אתה מרשה לעצמך להכנס למישהו לכיס?

איזה עוד לפטופ אתה מכיר ב6 אלף שקל שעשוי מחומרים שמשתווים לMAC?

אתה סתם אנטי MAC ללא שום סיבה.. אולי פשוט כי אינך יכול להרשות זאת לעצמך.....
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

חזרה לפורום
ישן 20-06-2010, 23:05
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 66 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "[QUOTE] איזה עוד לפטופ אתה..."

עם הטענה שPC בעל אותו מפרט זול יותר מMAC אין לי שום בעיה וכן זו המציאות אבל אין זה אומר שהPC יותר טוב מהMAC ואיך אתה יכול להגיד שהmacbook pro החדש עשוי מחומר פלסטי?

http://www.apple.com/macbookpro/design.html- חבר'ה איכות הבנייה של המכונות הללו היא מופלאה ממש כך. וזה לא שאני חובב APPLE (פאלפון של נוקיה e71) ומחשב PC חזק בבית למשחקים+עבודה משרדית מפעם לפעם. כול מה שקשור לעיבוד תמונה מיד מועבר לMAC.

לגביי הלפטופ הספציפי הזה. איזה לפטופ באותו מחיר אתה יכול להציג לי שבעל אותם נתונים טכניים (אפילו יותר חזקים) אך בעל אותו משקל בעל אותה סוללה (שמנסיון אישי בעבודה אינטנסיבית מגיע ל6.5 שעות)

המחיר אכן יקר. אך הוא לא יקר אך ורק בגלל השם. יש עוד דברים מסביב. העיצוב אכן חלק משמעותי איפה הוא לא? מדוע מרצדס בדגמים חופפים ואף יותר חלשים יקר יותר מBMW?

מדוע מצלמת לייקה (שנחותה יותר מרוב DSLR מקצועיות בשוק) עולה 6 אלף דולר?
ויש עוד המון דוגמאות. במבחן "עלות מול תועלת" אכן לרוב הPC מנצח עם לא תמיד אבל מה קורה עם הכסף יוצא מהמשוואה? אני דיי בטוח שבמידה וmackbook pro היה עולה בארץ 5 אלף היית רואה הרבה יותר כאלו מאשר PC למינהם....

חזרה לפורום
ישן 21-06-2010, 00:06
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "עם הטענה שPC בעל אותו מפרט..."

ציטוט:
איך אתה יכול להגיד שהmacbook pro החדש עשוי מחומר פלסטי?

אני לא עוקב אחרי הגרסאות. יש לי חבר מוזיקאי שרכש מקבוק פרו לפני כחצי שנה ואיכות הבניה שם משולה לאיכות הבניה של תוספים ל-wii. איך אני אומר? כי התעסקתי איתו, ראיתי ממה הוא בנוי ואת רמת הגימור שהיא, כאמור, עלובה.
אם אפל החליטו לשפר את איכות הבניה, אין לי מושג. אני מדבר על מקבוק פרו 13".

ציטוט:
איזה לפטופ באותו מחיר אתה יכול להציג לי שבעל אותם נתונים טכניים (אפילו יותר חזקים) אך בעל אותו משקל בעל אותה סוללה (שמנסיון אישי בעבודה אינטנסיבית מגיע ל6.5 שעות)

ראה את התגובות של שימי ושלי למעלה.
בגדול, מעבד חלש שמיועד לחיסכון בחשמל + סוללה חזקה = זמן עבודה.

ציטוט:
במבחן "עלות מול תועלת" אכן לרוב הPC מנצח

זו השורה התחתונה.
את המשתמש הממוצע זה מה שמעניין. הצרכים שצוינו באשכול הזה זועקים "עלות מול תועלת".

ציטוט:
מה קורה עם הכסף יוצא מהמשוואה

זאת שאלת השאלות. דבר עם idigital ותציע להם להוריד מחירים ונראה.

חזרה לפורום
ישן 21-06-2010, 03:01

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "ואללה ואתה יודע את זה מפני..."

ציטוט:
אתה סתם אנטי MAC ללא שום סיבה.. אולי פשוט כי אינך יכול להרשות זאת לעצמך.....

יש מחשבים "קצת" יותר יקרים ממק פרו(יצא לי לעבוג עם מחשבים שעולים כפול ממק פרו...)

ציטוט:
כולם (מי שיכול להרשות לעצמו) עובדים רק עם MAC ולא עם PC אז לפני שאתה מתחיל לדבר באויר תבדוק טוב טוב את המקורות שלך

אתה מצחיק... יכול להרשות לעצמו? אפשר לחשוב שמחשב מקנטוש עולה היום מליונים... כן היו זמנים(אמצע שנות ה90), שמערכות מק לגרפיקאים עלו עשרות אלפי שקלים(ובצדק, לא הייתה להם תחרות של ממש)
אבל השנים הללו נגמרו ממזמן, למעשה מק לפני שב2006(באחור של כמה שנים), עברו סוף-סוף לאינטל, היו גוויה מתה(רק פאן-בויס חולים בראש רכשו את הזבל הזה שנקרא פואר-פיסי...), ולא לא כולם עובדים עם מק, אני מכיר כמה גרפיקאים(שעשו כמה דברים בארץ...), שעברו מזמן ממק לPC(כאמור משנת 2001-2007, מק בכלל היה לא פונקציה).

נערך לאחרונה ע"י The_Equivocator בתאריך 21-06-2010 בשעה 03:07.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:56

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר