לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מקינטוש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2010, 10:12
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "לא מצאת? לדוגמא הגברת ווליום..."

לא הצלחתי להבין למה כוונתך בנוגע לכפתורי הווליום.. ולגבי יוטיוב? יש אפליקציה יעודית שמגיעה עם המכשיר.. שמת לב אליה? או שאתה מתעקש להכניס את הכתובת www.youtube.com לתוך הספארי?

שחכתם להסביר לבחורצ'יק שאם הוא פורץ את המכשיר שלו ומשום מה משהו קורה, ולא מתאפשר לו לעשות restore אז כאן ההסכם בינו ובין האפל (אחריות) תם ונגמר..

ושוב, אף אחד מכם לא באמת נתן כאן סיבה אמיתית או סיפר על פיצ'ר שהסתתר מאלה שהחליטו לא לפרוץ את המכשיר שלהם, אם אתם באמת מצדדים בכך אשמח אם תתבססו על דברים אמיתיים.. מי יודע, אולי תשכנעו גם אותי?

עד אז, אני לא מוצא שום ייתרון שיש לאייפון פרוץ מול אחד שהוא לא.

חזרה לפורום
ישן 29-05-2010, 23:22
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "ואי איזה עקשן אני, ממש אסון..."

אני לא מבין מה אתה אומר, שהאפליקציה היעודית של יוטיוב מורידה את הקליפים? אז צר לי, אבל אתה טועה.. זה מתנגן בדיוק כמו באתר.. STREAMING טהור.

לגבי רמת הווליום? אני לא חש צורך בווליום גבוה יותר.. אתה רוצה לומר שמה? שאתה צריך לשמוע יותר חזק ממה שזה מאפשר כרגע? כשאני שם מוסיקה על העוצמה המקסימאלית, זה אפילו מתחיל להיות צורם באזניים.. ככה שקשה לי להבין מדוע אתה צריך יותר מזה..

וגם אם נניח שאתה באמת זקוק לעוצמה גבוהה יותר, אז אתה אחד מיני רבים, חוץ מהיכולת לשמוע חזק יותר יש סיבות שמתאימות גם לאנשים אחרים?

חזרה לפורום
ישן 20-05-2010, 19:32
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Skyi שמתחילה ב "שאלה | פריצת Ipod touch כן/לא ולמה?"

אני בעד לפרוץ, אני יכול להמליץ רק על blackra1n כי זה מה שיש לי, אבל יש פריצה חדשה בשם spirit שלא מחייבת חיבור למחשב והפעלת הפריצה כשנגמרת הבטריה או כשהמכשיר מכובה.

למה לפרוץ? נתחיל מזה שבמידה ויש תקלה וצריך לנצל את האחריות, פשוט מחברים את המכשיר למחשב ועושים לו restore, הכל ימחק ממנו, כולל הפריצה, ותוכל לשלוח את המכשיר לתיקון.

בנוסף, יש כמה תוכנות נחמדות שלא ניתן להוריד מהאתר של אפל כמו אפשרות להוריד סרטונים מיוטיוב או תוכנות כמו orb שמאפשרות לראות וידאו מהמחשב למכשיר (יש גם תוכנות כאלו בחנות אפליקציות)

אבל אם להגיד את האמת, הסיבה הכי טובה היא היכולת להתקין המון המון תוכנות מעולות שעולות כסף, אבל אנחנו בפורום חוקי ואסור לדון על זה פה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר