לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מה אתם חושבים על התוכנית?
זולה 23 52.27%
ערכית 12 27.27%
אחר (פרט) 9 20.45%
מצביעים: 44. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2010, 19:12
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
"מה אתם הייתם עושים": סדרה של קשת בהנחיית חיים הכט שתעלה במרץ

"מה הייתם עושים?"
היא סדרה המציגה תרחישים מחיי היום-יום ומתעדת את תגובות האנשים אליהם. חלק מהאנשים הראו נכונות להתערב וחלק אחר המשיך לעסוק בענייניו. המנחה סוקר את החלטותיהם (המפתיעות לעיתים) בתגובה לאירועים האלה.
בדרך כלל אנשים חושבים שהם יפעלו באופן מסוים במצבים קשים ומסובכים, אבל הסדרה הזו בוחנת איך אנשים מגיבים בפועל לדילמות היום-יומיות, ששמות למבחן את האופי של האנשים ואת הערכים שלהם.
http://en.wikipedia.org/wiki/Primet...Would_You_Do%3F

זה נראה כמו המשך ישיר לשאר התוכניות של חיים הכט ששׂמות מראה מול החברה שלנו, ביניהן:
"להוריד אותם מהכביש"/"רישיון להרוג" - על עבירות תנועה הנגרמות בשל טיפול קלוקל של המדינה ומערכת המשפט והן בשל נהיגה לא זהירה,
"בין כרכור לסינגפור" - על ניהול מדינה קלוקל,
"יצאת צדיק" - שסקרה התנהלות קלוקלת של בעלי מקצוע תחת מצלמה נסתרת וציינה לשבח בעלי מקצוע שעושים מלאכתם נאמנה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.mako.co.il/2009/10/07/yatzata_tzadikf.jpg]

מה דעתכם על התוכנית?
  1. האם זה מאוד זול כי חושׂפים אנשים מהרחוב בקלקלתם, בנושאים ערכיים מאוד לעתים כמו אי התערבות למראה תינוק ברכב חם / זר שניגש לילדה בפארק וכד'
  2. או שזו תוכנית ערכית - כי זה בא לשים מראה מול ההתנהלות הקלוקלת שלנו, כחברה - דבר שיוביל לשיפור בהתיחסות של אנשים לאירועים בדלת אמותיהם ואולי אף יציל חיים בפוטנציאל, כפי שקמפיין לזהירות בדרכים יכול להוביל לשיפור החברה?

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 01-03-2010 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2010, 05:58
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מה נשתנה הלילה הזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב ""מה אתם הייתם עושים": סדרה של קשת בהנחיית חיים הכט שתעלה במרץ"

התוכניות של הכט היו עד היום כלי חשוב מאוד ושירות לציבור,
חשיפת הזרקור על המנהיגים שלנו, על בעלי המקצוע שלנו ועל העברייני תנועה שמסכנים אותנו,
אבל בתוכנית הזו, חיים הכט חוצה קו בוטה מדי, ומנסה להיות "גננת" לאזרח הקטן,
ולנסות להטיף לנו מוסר באופן שאינו ראוי, שכן בסדרה הזו שלו,
הוא לא הולך בעקבות אלה שמעלו באמון הציבור או אלה שמהווים סכנה לחברה,
הוא הולך בעקבות אזרחים פרטיים שלא חייבים דבר לאיש ובטח לא להכט המצטדק,
זה כאילו שלקחו את פרק הסיום של סיינפלד (השומרוני הטוב) ועשו ממנו סדרה שלמה.
למי שלא מכיר, בפרק הסיום סיינפלד והחברים נשפטים והולכים לכלא בגלל שצפו באדם נשדד ולא עזרו לו.

מה בעצם האג'נדה של הכט? לקדם חקיקה בסגנון "השומרוני הטוב"?
להביך אנשים אנונימיים שלא חייבים כלום לאף אחד?
האם הכט יהיה זה שייקח אחראיות על מותו של אזרח "טוב" שילשין על חייל שמשחק בנשק ויקבל ממנו כדור בראש?
יש פה הרבה ממידת הגועל, ובאופן מסויים ממידת תרבות ה "Nanny state" ועידוד הלשנה אזרחית איש על רעהו שמתפשטת בעולם.

לסיכום, עד היום הוא עסק בתכנים ראויים ומועילים, הפעם הוא פשוט נכנס לנישה לא ראויה ולא מועילה,
לכולם כבר יש אמא ואבא, וכולם כבר עברו את גיל 18, ככה שאם מר הכט חפץ בחינוך אזרחים בוגרים,
ראוי שיעשה זאת בד' אמותיו לצאציו שלו, ולא יהפוך אותנו ניצבים במשפטי השדה למוסר שלו באמצעות מצלמה נסתרת וסיטואציות זולות.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 01-03-2010 בשעה 06:03.
ישן 01-03-2010, 08:17
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מה נשתנה הלילה הזה..."

כבר יש חוק כזה בארץ, הוא נקרא לא תעמוד על דם רעך, וכמובן שהמקור קודם למקור של הברית החדשה.

חוק לא תעמוד על דם רעך, התשנ"ח–1998, נכנס לתוקף ב-28 בספטמבר 1998. עיקר החוק הוא סעיף 1 בו, הקובע:
(א) חובה על אדם להושיט עזרה לאדם הנמצא לנגד עיניו, עקב אירוע פתאומי, בסכנה חמורה ומיידית לחייו, לשלמות גופו או לבריאותו, כאשר לאל-ידו להושיט את העזרה, מבלי להסתכן או לסכן את זולתו.
(ב) המודיע לרשויות או המזעיק אדם אחר היכול להושיט את העזרה הנדרשת, יראוהו כמי שהושיט עזרה לעניין חוק זה; בסעיף זה, "רשויות" - משטרת ישראל, מגן דוד אדום ושירות הכבאות.

ישן 01-03-2010, 09:36
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כבר יש חוק כזה בארץ, הוא נקרא..."

ספר החוקים הישראלי מלא בהפתעות כנראה..
בכל אופן זה עוד אחד מהחוקים האוויליים האלה שלא ניתנים לאכיפה,
ומיקומו בספר החוקים הוא מיותר כשם שהוא לא ראוי במדינה שקוראת לעצמה "מדינה חופשית".

עזרה לזולת צריכה להיות עניין שבין אדם למצפונו וערכיו ולא בין אדם למערכת החוק.

ועדיין, נוסח החוק מדבר על מקרים של חיים ומוות, בעוד שה"חוק השומרוני" שעליו הכט כנראה מפנטז בלילות,
יעסוק במלשנות אזרחית בענייני דיומא יותר מאשר בהגשת עזרה במקרים של חיים ומוות,
וגם כאן אני לא אופתע אם התוכנית הדבילית של הכט הדבילי, תמצא את דרכה להפוך להצעת חוק דבילית
שייזום ח"כ דבילי שנבחר בפריימריז דבילייים ע"י קבלני קולות דביליים, כי הוא הכיר את העסקנים הדביליים הנכונים.
וכשזה יקרה, באופן דבילי, זו לא תהיה הצעת החוק הדבילית הראשונה שמוגשת כאן שמתנגשת בחרויות אדם בסיסיות...
http://www.haaretz.com/captain/spages/1136336.html
ישן 02-03-2010, 05:58
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "סליחה, אבל לעמוד ולהסתכל..."

אכן נבלות, אבל במדינה חופשית אין מקום לחוקים כאלה.
הזכות להיות סוציומאט, צריכה ואפילו חייבת להשמר במדינה שמתיימרת להיות דמוקרטיה חופשית.
כל אלה שבעד לחוקק חוקי "גננת" של טוב ורע בענייני זוטות, צריכים לחשוב אם זה עולם שכדאי לחיות בו.
הרי טבע האדם לעולם לא ישתנה בגלל חוקים, טבע האדם הוא הטוב מול הרע, והבחירות של כולנו כאנשים.
חוקים תפקידם להגן ולא לחנך, להסדיר ולא להטיף, אם אנחנו לוקחים מבני האדם את הזכות הבסיסית שלהם לשיקול דעת,
ומציבים אותם אל מול חוקים דרקוניים כאלה, שהופכים אותם לרובוטים נטולי חופש בחירה - זה עוד צעד ברור לריסוק האנושות.

מה שיקרה במציאות שיש בה חוקים שדרכם הממשלה שמה על עצמה את כובע ה "אמא ואבא" של האזרחים,
זה מה שקרה בסין של מאו, וברוסיה של סטאלין ובגרמניה של היטלר, כי בכל פעם
שמדינה ניסתה "לחנך" את אזרחיה בהיסטוריה, היא התבררה להיות משטר טוטאליטרי,
כי זה מה שמשטרים טוטאליטרים עושים, הם מבטלים את האינדבידואליות שמרכיבה אותנו,
ומכתיבים סט ערכים אחיד לכולם באמצעות חקיקה דרקונית, ומהדברים האלה צריך להזהר כמו אש.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 02-03-2010 בשעה 06:01.
ישן 01-03-2010, 09:58
  FiReBall FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
כן, אבל אין שום קשר בין החוק לתוכנית
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "כבר יש חוק כזה בארץ, הוא נקרא..."

לפחות מהפרומו.

במקרה של גזענות כמו בקיוסק יש כאן בעיות של אפלייה, שוויון וכדומה כנגזרת של כבוד האדם וחירותו - אבל האזרח הפשוט שעומד בצד לא חב חוקית שום דבר למופלה, בשונה מהמצב בסיינפלד (או בארץ אחרי חקיקת החוק) שבו מתבצע פשע או קיימת סכנה לחיים ואתה לא נוקף אצבע.

לא יודע מה חיים הכט מנסה להוכיח - סטנלי מיליגרם וסלומון אש עשו על כך מחקרים פסיכולוגים כבר לפני עשרות שנים. להציב מראה מול פרצופינו? זה לא מה שיגרום לשינוי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

ישן 01-03-2010, 10:32
מנהל צו"ב

מבחינת החייל - וודאי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אוקי... לאנס דיבר על חוק..."

הילד - אם הוא צעיר ייתכן ואין לו אחריות פלילית. על החזקת נשק ללא רישיון יש עונש של עד 7 שנות מאסר. לביצוע אימונים צבאיים ללא רשות הממשלה עונש דומה.

אולם, אני מניח שהתוכנית לא מפגרת ואין מדובר בנשק אמיתי אלא נשק מעוקר ועל כן תחול הגנה לצד השני של טעות במצב משפטי - לא ניתן לשחק בנשק אם לא מדובר בנשק. גם לגבי החזקה של צעצועים מסוכנים יוכלו להגיד כי אין מדובר בכלי מסוכן אלא רק כלי המדמה.

החייל מן הסתם גם לא יהיה חייל ועל כן גם מבחינת החש"צ אין על מה לדבר.

כמו כן, בפוסט הקודם התייחסתי לחוק לא תעמוד על דם רעך הישראלי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

ישן 01-03-2010, 11:16
מנהל צו"ב

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "ברור לי שהנשק לא יכול לירות,..."

שוב, אני מדבר מבחינה חוקית.

אם לצורך העניין אותו ילד (שתול) מכוון נשק מעוקר על אדם אחר, והלה שולף את נשקו האישי והורג את הילד הרי תחול עליו הגנה של הגנה עצמית, וזאת בראייה שבמצב הדברים הקיים חשב המאויים כי הוא נמצא בסכנת חיים.

אם אותו אדם יראה ילד קטן משחק בנשק, נראה כי הוא יהיה צריך לעשות מעשה בכדי למנוע את המתרחש, לכל הפחות על-ידי הזעקת משטרה. במידה ולא יעשה כן - יתכן שיועמד לדין על סמך חוק זה. ודוק: מספר המקרים בהם הועמדו אנשים לדין על סמך לא תעמוד על דם רעך הוא אפסי ועל כן מדובר ביותר חוק ערכי ותאורטי מאשר חוק ביצועי.

ישן 01-03-2010, 08:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
נמוך, זול ומיושן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב ""מה אתם הייתם עושים": סדרה של קשת בהנחיית חיים הכט שתעלה במרץ"

בעצם תוכנית מתיחות סטייל יהודה ברקן ("נפגש ב....") רק בלי הציפיה לצחוקים היסטריים, כמו לצקצוקי לשון היסטריים.

ראיתי פרומו שבו מוכר בחנות "נוחות" אומר "לא מוכרים לערבים" כשערביה עם כיסוי ראש באה לקנות קפה: סיטואציה מטומטמת בעיקר כי היא מאוד מאוד לא צפויה במקומות כאלה. אני הייתי "קופא" על המקום ובטח לא אומר כלום - פשוט מההלם שדבר כ"כ לא צפוי כזה קורה.

פרומו אחר הראה גבר הלוקח ילדה מגן ציבורי: פה אולי מדובר על נושא יותר קריטי, אבל יש תחושה חזקה מאוד של של צביעות בשיפוט המצב... פעם פניתי לרשויות הרווחה בגלל שכנה, גרושה ואם לילד שאביו בקושי בא לבקרו, שלא רק הכתה אותו, אלא גם התעללה בו מילולית יום ולילה עם קללות, צרחות על כל דבר שעשה וירידות לחייו. הילד בן השבע היה כ,כ מפוחד עד כדי כך שפרץ בבכי אפילו כשהיה רואה חתול עובר ליד פתח הבניין. מה עשתה העובדת הסוציאלית? באה לביקור רשמי ולא השאירה שום ספק שאני מתלונן ובגללי היא באה. שום דבר, אגב, לא נעשה - שום דבר שאפשר לראות. השכנה ההיא מאותו היום מיררה לי את החיים בכל דבר אפשרי, עד שתודה לאל עברה משם. הילד, בפעם האחרונה שיכולתי לדעת, הולך ללמוד בחינוך מיוחד. מה אמור לחשוב אזרח כזה על "התערבות"? במקרים שלא נוגעים לו? כמה מאיתנו ספבלו בגלל התערבות באירוע לו היו עדים, פיסית או מילולית? כמה פה זכו לחוות מבפנים את הטימטום של משטרת ישראל כאשר היא מטפלת בעדים או אנשים שנגשו לסייע באירוע? כמה פה זכו להכיר את החלאות המכונים "כתבי עיתונות" כאשר הם רוצים לדבר אתך בשל היותך עד למשהו שמעניין אותם?

עוד בזמן התוכניות הקודמות שלו כתה מישהו על חיים הכט (חנוך דאום אאל"ט) שהוא מין טרחן אידישאי שכמו עבר בזמן מהעבר הרחוק להווה. "קיביעצר" קוראים לזה ביידיש. אמר וצדק.

ישן 07-03-2010, 00:21
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

ראיתי עכשיו את הפירסומת לתוכנית ונראה מעניין הרבה יותר משאר הזבל שיש בערוץ 2 ו10.
קרה לי פעם מקרה דומה רק שזאת לא הייתה תוכנית טלויזיה. אדם שכב חסר הכרה על ספסל, אני התקשרתי למד"א,שכן שלי למשטרה, כדי שיעצרו אותו ואחרים התעלמו ממנו פשוט. המשטרה כמובן לא מצאה אותו, מד"א מצאו אותו ונתנו לו טיפול במקום, אם זה מעניין משהו...

יהיה מעניין לראות את התוכנית, אני מקווה מאוד, שהתוכנית לא תהיה פוליטית אלא כמו "רישיון להרוג" או "יצאת צדיק".
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 14-03-2010, 12:11
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אז אחרי שראיתי את התכנית הראשונה...

אני עוד לא מצליחה להחליט אם זה יותר ערכי או יותר זול...

מצד אחד, עקב חיקוייו הרבים של אדון חיים הכט אני לא מצליחה לראות את התכניות שהוא מנחה ללא נימת צחוק מסויימת- וכמובן שלצדקנות שלו יש חלק גדול בעובדה שהתכנית נראית זולה, כמו גם הניסיון לשאול אנשים לאחר מעשה מה הם חשבו לעצמם...

מצד שני, התכנית מעלה בעיות ערכיות חמורות רבות, שלצורך העניין- חובה עלינו כעוברי אורח להושיט עזרה ולפעול על מנת לשנות במידת סכנת חיים או התעללות.

השאלה הנשאלת היא האם זה ישנה משהו?
לדעתי ולצערי התשובה היא לא. אני בטוחה שהרבה סיטואציות יציקו מאוד לאנשים מסויימים, אבל מעטים אלה שיגיבו ויעזרו.
אני נוטה לחשוב שהנסיון בתכנית הספציפית הזו הוא לא במטרה לשנות אלא יותר על רקע גל מציצני שחובק את העולם בימינו, וזה גם מה שהופך את התכנית לזולה יותר ולא לרצינית...
חיים הכט מנסה להוציא את האזרח הפשוט כאדם נלוז שלא יגיש עזרה לנזקקים והדגש שניתן הוא על הנושא הזה ולא על הנושא החשוב באמת- העובדה שאכן קיימים במדינה אלפי מקרים דומים שזקוקים לטיפול...
בנוסף, אני מאוד שמחה שעדיין יש אנשים שאכפת להם ושכן יושיטו עזרה, לצערי הם מעטים.

אז לסיכום- דעתי עדיין חלוקה אך אני יותר נוטה לכיוון המחשבה שהתכנית זולה מאשר ערכית...

ישן 21-03-2010, 01:32
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "תוכנית שנייה"

לא רציני המקרה הראשון.
שום בוס לא יעשה דבר כזה לעובדת שלו מול אנשים אחרים.
הטרדה מינית לא תתרחש בצורה הזאת, אלא אם הבוס רוצה לשלם פיצויים והרבה ומין הסתם רוב המטרידים לא טיפשים.
מקרה שני גם לא רציני, אף אחד לא יעשה את זה לפני לקוחות אחרים להומואים או לסביות, כי הוא יודע היטב, שניתן לתבוע אותו על זה ויהיו אנשים אחרים עדים למעשה.

בכל מקרה בשתי המקרים הייתי מתערב וכן אני גבר. המסקנה, שהוא אמר בתוכנית לגבי גברים הייתה לא לעניין בכלל. חיים הכט התוכנית השנייה שלך הייתה לא אמיתית צר לי לומר לך והייתה כישלון גמור.

תינוק ברכב זה היה לעניין ואמיתי כל השאר עד עכשיו לא הכי אמיתי ונראה מזוייף לגמרי.
עד עכשיו היו לו ארבעה תוכניות מעולות, אבל בתוכנית "מה אתם הייתם עושים" פיספוס ברוב המצבים עד עכשיו.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 31-03-2010, 01:32
  dardevil dardevil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.05
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "לא רציני המקרה הראשון. שום..."

לגבי המקרה הראשון, ללא ספק הייתי מתערב. ברמה כזו או אחרת, אך לא הייתי ממשיך הלאה.

לגבי המקרה השני, אני פשוט זועם!
לא הגיוני, שתוכנית שמתיימרת להציג את המוסר המוחלט, כזה שאין עליו עוררין, והשאלה היחידה שניצבת מול המוצגים היא האם להתערב או לא, תביים מקרה שכזה!

האם זהו דבר מוסרי ששני בני אדם יתנשקו במקום ציבורי?

הרי תחשבו לכם, למה כשאני נכנס לקיוסק, או למסעדה, או אפילו סתם מסתובב ברחוב עם הבן שלי, אני צריך לפחד שיראה מראות שילדים בגיל שלו לא אמורים לראות?

הרי זה בכלל לא שייך לשאלה של הומואים או לא, זו שאלה האם המרחב הציבורי שלנו צריך להיות נקי ממראות זנות וזימה.

גם אם השחקנים היו גבר ואישה, הייתי מצפה מבעל הקיוסק לדרוש מהם לעשות את האקט המיני שלהם בחוץ!

אם תשימו לב, מוכר הקיוסק מבהיר להם שאם הם מתחרמנים לו עוד פעם אחת בקיוסק הוא אינו משרת אותם, ואני חושב שזו טענה מוסרית בהחלט!

מותר לבעל קיוסק לדרוש שבשטח הקיוסק שלו לא יבוצעו אקטים מיניים.

בדיוק כמו שבעל חבילת ערוצים בהוט, יכול להגביל את הצפייה לפי גילאים.

אגב, הדבר נכון גם לגבי מחשופים פרובוקטבים או שאר מרעין בישין.

אישה שרוצה לחשוף את גופה, שתעשה את זה באינטרנט או במקומות אחרים שבהם לבני אדם יש את הבחירה האם לצפות בה או לא, שלא תעשה את זה במרחב הציבורי שלי!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:55

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר