לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2010, 17:10
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "“אין לי כוונה להיכנס..."

על צנזורה בכללי אני נוטה להסכים. אבל במקרים כמו הברברן מפייסבוק יש לך פגיעה ישירה, נקודתית בבטחון מידע. אולי האויב ראה את ההודעה ואולי לא - סביר יותר שלא. אבל על "סביר יותר" אתה תסתכן ותוציא את המבצע אל הפועל?

כתוצאה מכך יש לך מבוקשים שלא נעצרו ולכן יש להניח שעדיין חופשיים ואולי אף ירדו למחתרת כתוצאה מחשיפת כוונת צה"ל לעוצרם.

זה לא עניין של צנזורה אבל אם זה כבר כאן (לפחות עד שהמנהלים יחליטו להעביר או לא) אז דעתי האישית היא שצריך לצלות את החייל הזה על אש גבוהה למען יראו וייראו. אנחנו בעידן שבו לכל אחד יש סלולרי עם אינטרנט, מצלמה, שירים של נינט ופס רחב. טפשות ופה גדול (כמו במקרה דנן) מסוכנות הרבה יותר מאי פעם בגלל זה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2010, 19:47
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי maradona שמתחילה ב "הענישה המתאימה היא כנראה הזאת..."

אני דווקא חושב שלבטל לו את החשבון בפייסבוק יהיה הרבה יותר אפקטיבי וכואב
יש לציין כי דווח לאחרונה שפייסבוק מעניקה גישה למאגרי המידע שלה לשירותים מודעיניים. השפעה נוספת של רשתות חברתיות כאלו או אחרות היא היכולת לסרוק את מאגרי המידע שלהם במהירות גבוה (בהינתן גישה כזו או אחרת), ולבצע סריקה ע"י אלגוריתמים של התמונות המועלות לשם ובכך לזהות אנשים שלאו דווקא היו מעוניינים להיחשף. מצ"ב קישורים לטכנולוגיה כזו:
http://www.readwriteweb.com/archive...to_facebook.php
מצ"ב קישור ליכולת להצליב בין מאגרי תמונות שונים ע"מ לזהות אנשים בתמונות:
http://techcrunch.com/2009/04/08/po...otos-on-flickr/
ככל הנראה פיתוח מאוחר יותר של הטכנולוגיה בלינק הראשון:
http://www.marketingvox.com/questio...on-apps-046273/

בעזרת תורת הרשתות ניתן לבנות פרופילים סטטיסטיים של משתמשים בהתבסס על מבנה רשת החברים שלהם + דפים מקושרים לפרופיל. לדוגמא, סריקת רשתות פומביות וזיהוי החברים בהם כשלאחר מכן מבצעים סריקה פנימית של הרשתות של כל אחד. אח"כ ניתן די בקלות לאפיין דפוסי וקישורים חברתיים ע"ב סריקות אלו.
לענ"ד, ג'י-מייל הוא כיום אחד הפרצות המודיעיניות הגדולות הקיימות במערך המילואים. לא ברור לי כיצד הצבא שומר בקנאות על ב"ש של אמל"ח כזה או אחר כשבקלות ניתן ליצור דרך ג'י-מייל את רשימת הסד"כ המעודכנת של מרבית גדודי המילואים בצבא + הוצאת פרופיל סטטיסטי כזה או אחר על חלק נרחב מלוחמי ואזרחי המדינה דרך רשתות חברתיות עם הצלבה למול תמונות עדכניות ממסיבת הפורים האחרונה. כמות הפרצות הקוראות לניצול בתחומים אלו מדהימה כשלא צריך להיות גאון הדור ע"מ לנצלה.
ענייני המצלמות בדובאי הם קצה הקרחון בנוגע לשימוש במערכות מידע ע"מ לזהות דפוסי פעילות.

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 04-03-2010, 19:07
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "לא מדוייק לחלוטין. עקרונית יש..."

אני לא חושב שזה אפשרי. אם מדובר בטשטוש, אולי קיימים מודלים שמסוגלים לתת איזושהיא הערכה גסה לגבי המידע שטושטש, אבל "השחרה" (ע"י צביעה של ריבוע שחור, או בעצם כל צבע אחיד אחר) של איזורים מסויימים בתמונה תהיה - למיטב ידיעתי - בלתי אפשרית לשחזור.
כמו שציין Taurus84, אם נתייחס למרובע "מושחר" בגודל נניח 100 על 100 פיקסלים (שזה ממש לא גדול), כאשר כל פיקסל מורכב מהצירוף הרגיל של RGB כאשר לכל אחד מהערוצים (אדום/ירוק/כחול) ישנם 256 עוצמות (0 עד 255), לכל פיקסל יכולים להיות 256 בחזקת 3 צירופים, ואם נכפיל זאת במטריצת הפיקסלים של 100 על 100 (כלומר, 100 בחזקת 2), תקבל 167772160000 צירופים שונים של תמונות ע"י הריבוע ה"מושחר" הזה.
נניח ו"השחרת" מסך מחשב בצורה הזו בדיוק - ניסיון להפוך את ההשחרה הזו ולגלות מה מוצג במסך יכול להניב תמונה בה המסך מציג את התמונה של קרמיט מהחבובות, באותה המידה שהוא יניב מפה סודית זו או אחרת...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

נערך לאחרונה ע"י efekt בתאריך 04-03-2010 בשעה 19:09.
ישן 04-03-2010, 22:47
  YGH YGH אינו מחובר  
יגיל הנקין. ד"ר להיסטוריה צבאית, חוקר במחלקת היסטוריה של צה"ל

חבר מתאריך: 16.02.04
למיטב ידיעתי אי אפשר, ולמחמירים - לשמור תחת שם אחר בדחיסה-מחדש,
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "ובהזדמנות זו שאלה- אם אני..."

בכל מקרה, יש יוצא דופן חשוב - לא מבחינה טכנולוגית, מבחינה אנושית. יותר מפעם אחת הגיעו לידי מצגות פאואר-פויינט 'מצונזרות' על ידי הוספת ריבוע\אליפסה שחורים על התמונה בתוך פאואר-פויינט, אבל בלי שילוב. כמובן שבמקרה כזה, כל מה שצריך כדי לשחזר הוא למחוק את האובייקט המסתיר...

המדריך לשביל ישראל, מאת יגיל הנקין ויעקב סער. מהדורה רביעית, 2020
גלריית התמונות שלי

ישן 06-03-2010, 12:41
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "אבוי לטימטום. קרה לי מקרה..."

אתה מדבר על לוחם? מה עם מפקדת חטיבה שלמה שמדברת על מבצע מעצרים, ב-3 שבועות שקדמו לו, במירס חופשי?

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 06-03-2010, 02:27
  Gevaldic Man Gevaldic Man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Al_Madmal שמתחילה ב "..."

אני זוכר לפני כמה שנים הכרתי בחורה בפרוייקט תגלית ששירתה אז כמשק"ית מודיעין או מפענחת תצא"ות בטייסת מלט"ים והעלתה עשרות, או אפילו מאות תמונות של היחידה שלה- ממפעילי/ מטיסי המלט"ים, על אזרחי, או בסרבלים אם השמות שלהם והפנים חשופות... תמונות מהחמ"ל שניתן לראות את מבנה החמ"ל, ציוד, מפות על הקיר וכדו...
דרשתי ממנה להוריד את התמונות וגם איימתי שאני תלונן עליה, והיא בשיא החוצפה (ומה שהכי הדהים אותי היה הטמטום שלה) שהיא מצדיקה את זה באמירות של "אני יודעת היטב מה מותר ומה אסור להעלות לאינטרנט. מה זה עוזר למחבלים שרואים תמונות של טייסים אם השמות שלהם?? מה זה משנה איך נראה החמ"ל? ולגבי המפות אי אפשר לראות בגלל שהתמונות יותר מידי קטנות ואי-אפשר להפיק מכך כלום"...
הדבר שהכי הטריד אותי היה עצם זה שחלק גדול מהקצינים ואנשי הטייסת (טייסים, מפעילים וכדו) היו מתיוגים בתמונות, אם לינקים ישירים לפופילים שלהם! פשוט עשרות תמונות, חלקן קבוצתיות, או לבד, מחויכים, אוכלים, הבנות יושבות להם על הברכיים ומתחבקים; הטייסים בסרבלים אם שמות, או במדים, מחייכים למצלמה ומתוייגים באלבומי ענק בפייסבוק שכל מטרתה היא להציג ולהקדיש לטייסת!
הטענה של המשק"ית הייתה פשוט מאוד "אם זה בסדר מצידם שהם מופיעים באלבומים, אז זה בסדר ומי אתה שתטיף לי מוסר?".

האמת, עם טענה כזאת, אני מבין אותה. היא סה"כ חיילת שזורמת ם מה שקורה ביחידה שלה, ואם זה בסדר מבחינת קצינים ואנשי קבע מהוללים, אז למה שזה יפריע לה?

פשוט בית בושת היה שם, והמנטאליות הייתה סבבה, לא נורא, לא קרה ולא יקרה כלום...

לאחר כשבועיים נודע לי מחבר מחיל האויר שעלו על "קבוצה ענקית של חיילים וקצינים מיחידות מסווגות בחה"א שהעלו תמונות לאינטרנט...." (לא היה אני שהעביר את המידע,. כנראה מישהו אחר הבין מה הולך שם והתלונן).
עם זאת, נכנסתי לפייסבוק שלה and behold- אין תמונות, לא של הטייסת, לא מהצבא, לא מהטירונות, אין שום קשר בינה לבין צה"ל או חיל האויר.

לפי מה שהבנתי א"א לא נענש.
חלם is here.

ישן 06-03-2010, 12:36
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי vlad_k שמתחילה ב "עד שלא יקרה אסון שיהרגו בו..."

או שאפשר לזרוק את החייל שפרסם את האלבום הנ"ל לכלא לחודשיים + לרתק את בעלי הפרופיל המתוייגים ל-28 יום. ההימנעות מלהעניש על עבירות בצבא ממש לא ברורה לי.
סיפור שהיה כך היה: בעברי הייתי מ"מ מסלול והגיע אלי חייל מאוד פרובלמטי. מפה לשם התברר שהסיבה היחידה שהוא הגיע אלי מהבקו"ם היא שאביו הוא ספק סחורות לבסיס, יש לו ויטמין P אצל הנגדים ובכלל שהדרך מהש.ג לבית יותר קצרה כשאבא בא לאסוף אותך בנפקדות.
סיבוב ראשון שלי = ריתוק (סירוב פקודה)
סיבוב שני של המ"פ = מעצר (סירוב פקודה ונפקדות)
סיבוב שלישי של מפקד הבט"ר נראה בערך ככה (סירוב פקודה ונפקדות):
החייל נכנס עם כומתה על הראש, מגולצ"ח וחייכני כהרגלו. כעבור 20 דקות החייל יוצא מלווה במש"ק מעצרים בוכה ובקושי עומד על הרגליים. על סירוב הפקודה הוא קיבל 28. על הנפקדות הוא קיבל 28 יום והופעלו שני סעיפי על תנאי, 7 ימים כל אחד. במצטבר הטירון קיבל 70 יום כלא + 14 על תנאי.
את החייל הזה איבדתי (אם כי המשך השירות שלו היה רגוע יותר). מאז ועד סוף המסלול של החיילים, לא איבדתי אף אחד. אתם בוודאי מבינים שלמשפט היתה תהודה רצינית והשמועות התרוצצו ברחבי הבסיס. מסקר זריז בקרב מ"מים מקבילים אלי, בעיות המשמעת הצטמצמו פלאים.

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

ישן 06-03-2010, 17:51
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי Gevaldic Man שמתחילה ב "אני זוכר לפני כמה שנים הכרתי..."

אני לא מבין בכלל איך ניתן להכריח חייל להוריד תמונה פרובלמטית מפייסבוק? המפקדים של אותו חייל - אין להם את השם משתמש וסיסמא שלו, ואם החייל מסרב להוריד אותן, איך ניתן לכפות עליו?
בסדר, ניתן לזרוק אותו לכלא או מה שלא יהיה, אבל אם חייל מתעקש שלא להוריד, מה ניתן לעשות?
לשלוח לצוות התמיכה של פייסבוק מייל ולהגיד להם: "שלום, התמונה X בדף Y מכילה תוכן סודי, בבקשה תסירו אותה. על החתום, צה"ל"? זה לא יהיה בערך כמו להציב זרקאור על התמונה ולצעוק - "תראו, יש פה חומר סודי!"?

ציטוט:
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

ישן 06-03-2010, 18:20
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "נכון. בגלל זה אף אחד לא..."

יותר מדי פטפוטים וקשקושים יש במערכת המשפט,יותר מדי קלי דעת,המרחמים על הרשעים.אדם הורג-מענישים אותו ל-15 שנה,כי הוא היה תחת השפעת אלכוהול,והוא יוצא אחרי 8 שנים,עקב התנהגות טובה ומצב כלכלי גרוע אצל משפחתו.כל אחד מנסים להבין.כל פושע הוא מסכן,בסופו של דבר.מתפלספים(כמו שאתה עכשיו עושה) סביב כל נושא,גם אחרי קביעה בלתי ניתנת לערעור על כך,כי החייל אשם.במקום להנחית עליו מכה קשה למען יראו וייראו,מתחיל תהליך של בירור הומניסטי מה אסור ומה מותר,האם אפשרי להיכנס לחייו הפרטיים של אדם(הכוונה לפייסבוק,ולפריצת הפרופיל של החייל החוטא). בגלל דביל אחד ביטלו מבצע צבאי,ואתה מדבר על עבירה כנגדו וכנגד השירות של פייסבוק.
נונסנס.ניצחון ההומניזם על הגיון בריא.

ישן 06-03-2010, 18:40
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 64 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אתה טועה לחלוטין, כי השרתים..."

הוא לא טועה לחלוטין. אולי קצת ואולי חלקית.

אם ניקח בתור דוגמא את הלינקים ששי.שי נתנה לתצפתיניות (או ווטאבר) המטומטמות שהעלו תמונות שלהן לפייסבוק, תוכל לשים לב שהקישורים לתמונות משתמשות ב CDN של פייסבוק (אם אתה לא מכיר CDN - Content Delivery Network). ביצוע חיפוש DNS על הכתובת של השרת לעיל הפנתה אותי ל CNAME של Akamai ומשם לכתובת IP שיושבת בחוות השרתים של ספק האינטרנט שלי (אני משער שכל משתמש בספק אחר בישראל, יקבל כתובת בספק שלו...). כך ש... נשאר רק האלמנט של ה"פריצה". למה צריך לפרוץ שיש צו בית משפט.

למה אני אומר קצת/חלקית ולא בכלל לא? משום שגם מחיקה מהשרתים כאן, לא תמנע מחבר'ה מחו"ל לגשת לתוכן הנ"ל, ולמרות שהגולשים הערבים בישראל משתמשים בתשתיות ישראליות וניתן לזהות אותם (ולכן כנראה גם מזהים) על פי AS רלוונטי ולכן לא יראו את התוכן, עדיין, אם הם מספיק אינטיליגנטים (ולא צריך להיות גאון גדול...), זו לא בעייה גדולה במיוחד בשבילם.

ישן 06-03-2010, 23:43

בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אל דאגה שימי, אסביר לך הכל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
בצע dns lookup על הדומיין הזה (photos-f.ak.fbcdn.net) ממדינה אחרת, ותגלה IP שונה. אני אתן לך להסיק מכך מסקנות לבד.

ודאי שהייתי מקבל IP שונה. זה בדיוק מה שאמרתי, שבהתאם למקור שממנו גולשים, מגיעים לשרת מסויים. ושחיסול האובייקט בשרת הישראלי, יגרום לכל הישראלים (כולל הערבים שמחוברים דרכי הספקים הישראלים לאינטרנט...) - לא לראות את זה בלי לפתח מעקפים למיניהם. ואמרתי את זה, לא חידשת כלום.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פסטן
מעבר לכך, גם אילו השרתים המדוברים היו בארץ - והם אינם - ניתן היה לבצע את הפריצה מסיני, ואז לא הייתה בעיה עם חוק המחשבים (שאינו תקף בסיני, לידיעתך). גם היו מורידים את התמונות, וגם כמה חיילים ברי-מזל היו מקבלים טיול לסיני מטעם הצבא. win-win.

השרתים שעליהם אני דיברתי הם כן בארץ - ולכן זה לא "אילו" - דיברתי רק עליהם. הבנת הנקרא :|

ישן 07-03-2010, 00:53
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "לא, אתה דיברת על ה"שרתים של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שימי
לא, אתה דיברת על ה"שרתים של פייסבוק" [ולא צמצמת ל"חלק מצומצם מאוד מהשרתים של פייסבוק"], וטענת שהם "לא בארץ". [למרות שחלק ניכר מהתוכן של פייסבוק מגיע אלינו ואל אוייבינו מהשרתים שדווקא כן בארץ] רק לזה הגבתי. באמת, הבנת הנקרא.

אכן דיברתי על ה"שרתים של פייסבוק", אבל ללא דיוק (מה שאתה מכנה "צמצום") הכוונה היא לרוב המייצג. רוב השרתים של פייסבוק איננו בארץ. אתה החלטת לקחת מיעוט קטן מהשרתים של פייסבוק ולסובב את כל הדיון לכיוונם. כמו שאמרתי למעלה: ניסיון חביב, אבל לא מוצלח. אין על אף אחד חובה ליישר את עצמו לפי נושאי הדיון ההזויים שלך. הדיון היה על שרתי פייסבוק ככלל, ולא על חלק קטן מהם שנמצא בארץ.

עכשיו רק נותר לראות האם תעמוד במילה שלך.
ישן 06-03-2010, 20:35
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "אתה משיך לדבר על נושאים שאינך מבין"

לזה בדיוק התכוונתי - סוד מסחרי, ואני דווקא כן מבין על מה אני מדבר. אם אני כותב code-behind (ואני לא מתכוון ב-HTML או CSS) לאתר או אפליקציית אינטרנט למשל, אין לך שום זכות להגיע ולקרוא ולהשתמש בקוד הזה כי עצם העובדה שהגעת לקוד וקראת אותו, אומר שאתה "תוחב את אפך למקומות לא לך", ואף אחד לא נתן לך רשות לעשות זאת.
אז אני יצרתי את הקוד הזה, אני לא התרתי שימוש או גישה אליו ואתה הפרת את זכות היוצרים שלי על הקוד.

ציטוט:

ישן 06-03-2010, 19:06
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "יש דרך פשוטה יותר נראה לי"

ואם דווקא החייל כן מוחק קוקיז? ניתן גם להרביץ לחייל ולענות אותו עד שיתן את הסיסמא שלו, אבל אני לא מדבר על התחכמויות כאלה - אני מדבר על מקרה שחייל עובר ביודעין על החוק בצורה הזו, ובכוונה תחילה מערים קשיים על מהלך כזה של הסרת תוכן.
תשפוט אותו על בגידה, פגיעה בבטחון המדינה - לבחור לא אכפת. הוא לא רוצה להוריד את התמונה ומוכן לשאת בתוצאות. מה אתה עושה עכשיו?

ציטוט:

ישן 06-03-2010, 19:55
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי efekt שמתחילה ב "ואם דווקא החייל כן מוחק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי efekt
ואם דווקא החייל כן מוחק קוקיז? ניתן גם להרביץ לחייל ולענות אותו עד שיתן את הסיסמא שלו, אבל אני לא מדבר על התחכמויות כאלה - אני מדבר על מקרה שחייל עובר ביודעין על החוק בצורה הזו, ובכוונה תחילה מערים קשיים על מהלך כזה של הסרת תוכן.
תשפוט אותו על בגידה, פגיעה בבטחון המדינה - לבחור לא אכפת. הוא לא רוצה להוריד את התמונה ומוכן לשאת בתוצאות. מה אתה עושה עכשיו?

שופט אותו על בגידה וריגול, משלח אותו לכלא עם עונש של מאסר עולם ודואג לעשות על זה מהומת אלוהים בתקשורת

אפילו והיה והחייל באמת פסיכי עד כדי כך שיסכים ללכת לכלא לכל חייו ובלבד שלא יורידו תמונה מהפייסבוק שלו, העונש יהיה כזה של יראו וייראו.

אנחנו מחמיצים את הנקודה לדעתי. השאלה היא פחות איך תטפל בדליפה ספציפית כמו איך תדאג שאנשים יחשבו פעמיים מה הם מעלים לרשת ותמנע דליפות לחלוטין.

כאן בפורום יש דין ויש דיינים וזה לבד גורם לכולם לחשוב לפני שהם פוגעים פה בב"ש. אם אנשים היו מודעים לכך שגם במקומות אחרים יש דין ויש דיין, גם הם היו חושבים פעמיים.

אני מבטיח לך שהתצפיתנית המטומטמת ששי.שי מצא(ה?) הייתה חושבת שלוש פעמים לו היה סיפור על חייל אידיוט ששבר ב"ש בפייסבוק וישלם על כך מחיר כבד לכל חייו
ישן 07-03-2010, 00:38

בתגובה להודעה מספר 82 שנכתבה על ידי סמוראי שמתחילה ב "כידוע יש ניטור ותיעוד של כל..."

נראה לך שפייסבוק (או כל אתר רציני שמחזיק מידע אישי) לא דואגים להעביר את שם המשתמש והסיסמא עם הצפנה? העלות לביצוע ההצפנה כנ"ל יכולה להיות as low as 15$ לשנה לקניית תעודה פשוטה + קונפיגורציה של השרת, ויש לי הרגשה שהם יכולים לעמוד בזה.

(ככה מתחיל טופס הכניסה בדף הבית שלהם:
קוד:
<h2 class="title_h no_icon">Facebook Login</h2></div><form method="POST" action="https://login.facebook.com/login.php?login_attempt=1" id="login_form">

)

קוד:
* About to connect() to login.facebook.com port 443 (#0) * Trying 69.63.181.22... connected * Connected to login.facebook.com (69.63.181.22) port 443 (#0) * found 142 certificates in /etc/ssl/certs/ca-certificates.crt * server certificate verification OK * common name: login.facebook.com (matched) * server certificate expiration date OK * server certificate activation date OK * certificate public key: RSA * certificate version: #3 * subject: C=US,O=login.facebook.com,OU=GT04482452,OU=See www.geotrust.com/resources/cps (c)09,OU=Domain Control Validated - QuickSSL Premium(R),CN=login.facebook.com * start date: Thu, 23 Jul 2009 12:03:06 GMT * expire date: Tue, 24 Jul 2012 08:31:52 GMT * issuer: C=US,O=Equifax,OU=Equifax Secure Certificate Authority * compression: NULL * cipher: ARCFOUR-128 * MAC: MD5

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:05

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר