לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2010, 14:30
צלמית המשתמש של shai.shai
  shai.shai shai.shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אני אשמח לשמוע את דעתך על..."

אתה לא באמת רוצה לשמוע את דעתי, אבל בגלל שביקשת כל כך יפה

אני חושבת שיש אשכולות שמראש נידונים ל"לא להתדיין על הנושא באמת". "מה שמים ביוגורט"? "זין בעין"? "גילחתי את החזה"?
נו באמת, האשכולות האלה לא רציניים מראש, ואני אישית לא רואה בעיה שאם הם נפתחו בשביל לעשות קצת שמח, אז שיעשו "גוד טיים" עד הסוף! מה רע? אחרי הכל זה פורום חברתי, לא עונש של "לכתוב 100 פעם על הלוח", אז למה לא להינות ממנו?

אם זה מה שמוביל למדרגות- אז סבבה... העיקר שלגולשים יש פלטפורמה לדסקס, אף אחד לא נפגע, אין השוואות לנאצים, ולא יורדים לפסים אישיים מעליבים. לדעתי האישית (שוב, רק דעתי האישית, כי נשאלתי עליה) מדרגות זה סבבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-03-2010, 13:48
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "אשכול משוב"

כמה דברים:

1. החוק של "חסימה למי שכותב בפורום ואינו בן 20 פלוס", חוק נוקשה מדי, קרו מקרים שאנשים שעדיין אינם בני 20 פלוס הגיבו פה פעם אחת (בטעות או שלא) והתגובה לא היתה "הרסנית" נחסמו פה כלאחר יד בעוד שישנם אנשים פה שהם בני 20 פלוס אך תגובותיהם מתאימות ל"2 מינוס".
20 פלוס זה לא הגיל, זו הבגרות וכך צריך לנהוג.

2. אני זוכר שכשפתחו את הפורום הנ"ל לפני כמה שנים הוא נועד לתת במה לאנשים "בוגרים" לפתוח דיונים רציניים שמתאימים לאוכלוסיה שאינה של פורום "מה שבראש" לצערי הרמה פה כרגע ירודה מאוד לעומת שנים עברו.

3. צריך להתנהג ביד קשוחה לגבי "החרבת אשכולות", היתה תקופה במה שבראש שהיו כמה מחריבי אשכולות שפשוט עשו מדרגות מפה ועד הודעה חדשה, לשמחתי לאחר נדנודים רבים שלי למנהלי "מה שבראש" העניין נפסק בעקבות אכיפת הנושא ואכן התופעה הצטמצמה, אך לצערי עברה לפה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 06-03-2010, 14:47
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
אתחיל ברשותך מדבר המנהל המקורי

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mikel

חברים...
הרשו לי לפתוח באמרה האהובה עלי " אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך"

חלק מהחברים שאלו ...( ובצדק ) למה פורום חדש..? מה המהות ? מה התכנים ?
אני סבור שכל עוד המילים הנכתבות , הדעות המושמעות , התמונות המועלות..
נטולות גסות לשמה , הסתה בוטה , שידול לעשיית מעשים לא חוקיים .....
כל השאר מותר ...גם אם זו דעת יחיד , גם אם זה חריג , גם אם זה לא
בקונסנזוס.
כולנו , גברים ונשים אוהבים לשוחח על פוליטיקה , סקס , כסף ...וכו...
אנחנו אוהבים , שונאים , מקנאים ,מרכלים , מקטרים , חולמים ...

אז הנה ..ניתנת הבמה לכולנו...לעשות את מה שאנחנו אוהבים.

לכן כל מי שמרגיש מספיק בוגר כדי להעלות את כל העולה על רוחו במסגרת
פתוחה ..מתירנית...כייפית....לא פוגעת....יתקבל בברכה. תהנו ....

מאז דבר המנהל הזה עברו הרבה מים בירקון ושאר קלישאות
אז לא היה פורום כלכלה,פורום סטודנטים,פורום מובטלים וכו'
היה פורום ל20+ שהיה פורום כללי לגילאי 20 ומעלה ואפילו בתחילת הדרך גם לקטינים שהיו בוגרים יחסית לגילם.
הפורום הזה לא צריך להיות פורום רציני ב100% כמו שהוא לא צריך להיות פורום ספאם ב100%
אני מודה-כאחד שמנהל פורומים בנושאי עניין רב לגולשים כמו מוזיקה ישראלית ואולדיז,קולנוע וטלוויזיה וסטודנטים אני אהיה בין הנפגעים העקריים מהחלטה של מנהלי הפורום הזה להשאיר דיונים בנושאים הללו ב20+
אבל מצד שני יש המון נושאים אחרים שמעניינים (או אמורים לעניין אותנו) כמו בירוקרטיה,כלכלה נכונה,עבודה וכו' שעליהם כמעט ולא מדברים פה.
אנחנו בגיל שמתחילים להתחתן,להביא ילדים ואין פורום מתאים לנושאים הללו אז מטבע הדברים צריך אולי גם אשכולות בנושאי הכנות לחתונות,לידות,טיפים לגידול ילדים וכו'.
להבדיל משוורצע אני כן חושב שצריך להמשיך במגבלת החסימות כדי ליצור בידול בין 20+ למה שבראש
כי אם לא יהיה בידול אז אין שום הבדל בין שני הפורומים למעט עניין תמונות העירום
הפורום הזה חברתי בעיקרו
אפשר לנצל אותו כפלטפורמה לארגון ארועים,הפגנות וכו' בנוסף.
אני מודה אשכולות עם 130 תגובות לא עושים לי חשק להמשיך להגיב בהם
ומצד שני סתם פורום בלי תכלית גם מוציא את הכיף.
אני חושב שכדאי ליזום אתגרים ותחרויות ולא רק באשכול הביקיני המסורתי בקיץ
אבל גם לשמור על רמה קלילה באשכולות הדברים הטובים והנאחס

ישן 06-03-2010, 20:28
צלמית המשתמש של hagar_krispin
  משתמשת נקבה hagar_krispin hagar_krispin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל hagar_krispin Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "הפורום הוא בבואה של מי שכותב..."

אבל מצד שני אני יכולה להעיד שלא פעם נתקלתי פה שאנשים פתחו אשכול בנושא פוליטיקה או חדשות
או סקופ מעניין והאשכול ננעל או הועבר בטענה שיש מקום לאשכולות כאלו בפורמים אחרים.
אם הגולש הוא אחד מהגולשים של 20+ ומתחשק לו לשתף אותנו ולדעת את דעתנו בנושא , מה רע?
אם מתחשק לי להראות לחבר'ה פה שאני חלק מהם - משהו שבישלתי אני אעשה זאת למרות שיש את פורום
גורמה שאני בעצמי מנהלת אותו.
אני חושבת שיש לתת את המקום לכאלו אשכולות אחרת הכל יהיה פה ספאם. (אין לי בעיה עם אשכולות ספאם -
אני פשוט נמנעת מלהכנס ומלקרוא אותם אם כבר נכנסתי וגיליתי שהוא כזה, אבל יש הבדל בין ספאם לבין אשכול צחוקים הנאתי וכן לפעמים גם שטותי.)

אני חושבת שאם יעבירו או יעירו על כל אשכול תגלו שעל כל אשכול שנפתתח פה יש פורום בשבילו ואז בשביל מה
מה בעצם צריך בכלל את 20+?
לכן בפורום הזה לדעתי צריך לתת את האפשרות לדבר על כל נושא שכל גולש ירצה לעשות זאת כל עוד זה לא עובר על חוקיו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-03-2010, 15:39
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05
אומנם אני לא כותב פה כמעט, אבל מרבה לקרוא.

אני אישית חושב שאם אני ארצה לפתוח אשכול רציני, אז באמת אני לא יודע אם יתייחסו אליו ברצינות, או בזילזול מוחלט. זה מאוד תלוי במצב רוח הפורום והגולשים הנוכחים באותה דקה בפורום.
יש חבר'ה שבאמת נותנים עצות מכל הלב, ויש כאלו שרק עושים צחוק ובדיחה מכל דבר (שזה לא לגמרי גרוע כן? רק שזה יהיה במקום הנכון ובאשכול הנכון).

וגם, האמת, בתקופה האחרונה זה באמת נראה שיש יותר מידי אשכול "מפגרים" כאלו שזה נראה שהכל בדיחה אחת גדולה. יותר מידי אשכולות לא רציניים (בצורה קיצונית) ותגובות של אנשים שקצת מגזימים, ויורדים לא פעם לפסים אישיים אחד נגד השני.

בכל אופן, הכל נכתב ברוח טובה ובאמת שאני נהנה רוב הזמן לקרוא פה.

ישן 06-03-2010, 19:11
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי eshely77 שמתחילה ב "כן למדרגות וכן לנוקשות"

מסכימה עם כל מילה.
איכשהו יוצא שבאשכול הזה כל מה שיש לי להגיד הוא: "אני מרוצה מהפורום כמו שהוא." (טוב, עם קצת פירוט...)

כמו שכתבת, ברווזון, אופי האשכולות נקבע על ידי הגולשים. אם פותחים אשכולות רציניים - יש אשכולות רציניים. אם פותחים אשכולות הומוריסטים - יש אשכולות הומוריסטים.
הכיף הוא שאיכשהו מצליחים לשמור פה על גבולות של טעם טוב (כמעט תמיד). אשכול רציני כמעט אף פעם לא יישאר ללא מענה רציני. רק אם בנאדם מרים להנחתה מטורפת (כמו: "מחפש להכיר בנות" או משהו כזה) יהפכו את האשכול לבלאגן, ומבחינתי זה בסדר אם זה בגבול הטעם הטוב (בלי ירידות מרושעות).
אבל סנדה ששאל על לימודים ואנשים ששאלו על נושאים שונים - קיבלו תשובה. אז כמעט תמיד יהיה באשכול קצת ספאם ושטויות, אבל זה הכיף. אין כאן משטר חשוך ומפחיד, יש פה פורום כיפי שאפשר גם לפתוח בו אשכול רציני ולקבל תגובות רציניות.

לעניין המדרגות - לא מפריע לי בגרוש. רוב הפעמים אני לא קוראת את כל המדרגות, וזה כ"כ לא בעיה להתעלם מהם ולהמשיך את השרשור המקורי (!), אבל אם משעמם לי בטירוף - זה אחלה פתרון להתחיל לקרוא את כל המדרגות האלה.

גם המגבלה הקשוחה על הגיל טובה בעיני, כי אם המגבלה לא קשוחה אז אין מגבלה בכלל (סנאי, אתה רוצה להעסיק בנאדם שיקבע אם בנאדם הוא מספיק בוגר לכתוב בפורום או לא?). חוץ מזה, זה גם נחמד להגיע פתאום לגיל שבו אפשר להתחיל לכתוב ב-20+.
ישן 06-03-2010, 19:25
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06

א, אשכול עם נושא x ובסופו של דבר מדברים בו על נושא y או z אין עם זה עם מדרגות ולא אמורה להיות בעיה לדעתי.
ב, המדרגות עליהן מדברים בשירשור אין על זה תשובה ברורה לדעתי.
ג, הדבר הכי לא נוח בפורום הוא חיקוי אשכולות ואני אסביר את הכוונה שלי.
לדגומא אלעד פתח אשכול על מסיבה ואחריו הופיעו עוד 3-4 אשכולות של חיקוי בהפרש של יום וחצי. אז השני אחרי המקור עוד בסדר, אבל כל השאר היו לא לעניין.
ד, בכל הנוגע לאשכול "הדברים הטובים" ו"אשכול הנאחס", צריך להשאיר את המדרגות והספאם, אם לא היו המדרגות אז לא הייתי נזכר לרכוש משקפי שמש חדשים בהחנה של 50% של סוף שנה ולכן צריך להשאיר אותם כמו שהם לדעתי.
ה, באופן כללי הפורום בסדר ואין לי תלונות מיוחדות.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 06-03-2010, 21:35
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06

יש כאן כמה וכמה הודעות שאני מסכימה איתם.
לפי דעתי יש צורך לאפשר פתיחה גם של אשכולות רציניים וגם של אשכולות שטותיים, כוון שכמו שאמרו כבר לפניי- זה משקף את הלך הרוח של
הגולשים בפורום, ואני חושבת שיש מקום להביא לידי ביטוי את כולם.

הדבר היחידי שמאוד מטריד אותי- זה נושא המדרגות.
כמו שברוך רשם:
ציטוט:
גם כשאשכול על נושא לא רציני מתנפח בעקבות ספאם פרטי בין גולשים בודדים זה מבאס תחת (וסליחה על הביטוי)
אני מאמין שמספיק לחפש פה בפורום את המילה "מדרגות" כדי למצוא אשכולות שמתלוננים בהם על זה

בסופו של דבר במידה ויש נושא- בין אם רציני או לא, ומתפתח דיון פרטי בין שניים מהגולשים, זה "מבאס תחת" את כל השאר, כי בסופו של דבר
האשכול מגיע ל100+ תגובות, ואין רצון להגיב בו כלל (או להכנס אליו), שלא נדבר על כך שהוא מוקפץ למקום הראשי ברשימת האשכולות
ותופס מקום של אשכולות רלוונטיים יותר לשאר הפורום.

לפי דעתי שיחות אישיות בין חברי הפורום צריכות להשאר אישיות, ולכך יש את ההודעות הפרטיות.

09.07.00-16.07.12

ישן 06-03-2010, 21:51
  משתמש זכר shruki shruki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
זה אשכול רציני לשם שינוי.

למה "לשם שינוי"? נדמה כאילו אתה פותח את האשכול כשאתה נגוע בדעה קדומה.

אני רוצה לדעת מה אתם חושבים על הפורום. האשכולות רציניים מידי? מפגרים מידי?

יש ויש, כמו בני העשרים ומעלה עצמם. יש פוחזים שמתהוללים, יש אנשי משפחה או כאלה מיושבים יותר. כל היופי זה ההרמוניה בין כולם.

אתם מרגישים שאם תירצו לפתוח אשכול רציני תוכלו לעשות את זה בפורום הזה?

לגמרי. ועשיתי זאת כמה פעמים.

החוקים של הפורום מגבילים מידי או אולי מקלים מידי?

הם בסדר, אנשים פה מספיק בוגרים והנושאים כאן לא כל כך מלהיטים עד שיש בפיקוח הדוק (כמו בסקופים עם פוליטיקה או צו"ב עם הצנזורה למשל)

מה תירצו לשנות? מה להשאיר כמו שהוא?

דבר אחד שהפריע לי הוא מטר האשכולות שנפתחים כפרודיה על אשכול אחר. היה פה שבוע אחרי האשכול של אלעד שהגיע שיכור, ולפתע נפתחו 5-6 אשכולות פארודיים עליו. היה מקרה למשל בו אני זוכר כמה וכמה אשכולות עם משחקי מילים מוזרים על פורנו (ישראלית מזדיינת וכל אלו). אחד-שניים היו בסדר, לא המבול הזה.

אני פתוח לכל ביקורת כל עוד שהיא נכתבת בצורה בוגרת ובונה, המטרה של האשכול הזה הוא לא להתחיל בריבים בין הגולשים.

תן קצת קרדיט לאנשים, אתה שואל את דעתם ומנפנף במקל גדול. חכה שינסו להספים ואז תשלוף אותו.

אני מבקש לא להספים את האשכול ולא להפוך אותו לעוד שהופך האמצע לאשכול בדיחות וירידות.

כנ"ל

תודה.

שמחתי לעזור

ברם, למרות דברי, בהחלט יכול להיות שגולש יחשוב שמה שקורה באשכול לא מתאים לו, ואין שום בעיה שיעיר יפה בפרטי או יפנה למנהל שיעשה זאת. כולם פה בוגרים ויודעים לקבל ביקורת, ומי שלא- אולי לא מתאים לכתוב פה.

אני מוכרח להוסיף שהיו פה כמה וכמה אשכולות רציניים על קריירה, יחסים, דת, לימודים, תובנות שונות ועוד. היתה להם היענות טובה מצד הגולשים ואנשים הבינו והצליחו לא לחרע אותם. אכן, ראיתי ששובי מתלונן למשל על הרס אשכולות "סתם", כמו אשכול הציצים שלו, אבל אני חושב שנושאי אשכולות מועדים לפורענות מלכתחילה, ויש איזה מקדם סיכון שכל אחד חייב לקחת. אתה לא יכול לפתוח אשכול על גילוח ביצים או חזה או סתם העדפת חזה נשי ולצפות לתגובות לעניין בלבד.

ישן 08-03-2010, 09:49
צלמית המשתמש של jolynana
  jolynana jolynana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.03
אני חייב להודות אני פחות נהנה להכנס לפורום

פעם מאוד אהבתי להכנס לפורום
הכרתי אפילו את אישתי פה
וכמה אנשים שנהניתי להפגש איתם באירועים חברתיים
היום הרבה אשכולות מאבדים כיוון אחרי שתיים שלוש תגובות ומגיע גל עכור של ספאם חסר משמעות
לכל מי שלא מבין על מה אני מתבכיין תגלגלו קצת אחורה אולי אפילו תגיעו לארכיון של ה DC ותראו אשכולות עם תגובות עינייניות משעשעות שנונות. לא יודע
אולי נהייתי אחד מהזקנים האלה שאומרים שפעם היה פה טוב יותר
ואולי באמת היה
בכל מקרה משמח אותי שאתה שואל ומתעניין מה קורה עם הגולשים
על פי החלטת המושבעים הצודקת והכוח שהופקד בידי ע"י המדינה אני שולח אותך בזה למאסר בלי אפשרות לחנינה לכל החיים !
חיים ? מה אתה מתכוון חיים ? אין לי חיים !
ילד , הנשמה שלך מוטב כי היא שייכת לישו ,מממממ... כי הישבן שלך שייך לי !

ישן 08-03-2010, 10:18
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile

אני מסכימה עם ג'ולי. פחות כיף לי להכנס לכאן. אין כמעט אשכול שאין בו ספאם, מטרי אשכולות הפארודיה המיותרים
מ-א-ד! (ותסלחו לי, אבל גם לא מצחיקים) ואנשים שנהנתי להתקשקש איתם כאן לאט לאט כותבים פחות ופחות
אם אלה נעה, הגר, ג'ולי שמוליק, שונרא ואחרים. אין בעיה שהפורום יהיה קליל וחמוד, אבל לא כיף לי להכנס
לפורום ספאם טהור והתחושה שלי היא שזה מה שהוא הופך לאט לאט. המדרגות המפורסמות גם מפריעות לי.
כמעט כל אשכול כזה מגיע ל-100+ תגובות ואי אפשר לממצוא בו את הידיים והרגליים, שלא לדבר על תגובות ענייניות.
האווירה כאן בפורום לא מזמינה לפתוח אשכול מעט יותר רציני, או שפונה לקהל טיפה שונה מנור/שי.שי/צעירי הפורום האחרים. הסיכוי שהוא ישאר ענייני לא מאד גבוה, או לפחות זו התחושה שלי...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:20

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר