לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2010, 15:10
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כבר עשו את זה ב"זעם ותהילה"
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי צופה ורואה שמתחילה ב "ואני היחיד שחושב ששום דבר טוב..."

שהיה של במאי ישראלי, ואני אפילו זוכר שהיו מקרינים לנו אותו בבית הספר במסגרת שיעור "מולדת" או משהו כזה (למרות שאין לי ספק שלפני 25 שנה המורה הממוצע היה מספיק תמים בשביל לחשוב שזה "סתם סרט היסטורי שיכולים ללמוד ממנו" (למען האיזון אני גם זוכר קלטות ביתא עם "מצדה" של פיטר אוטול וריצ'ארד שטראוס!).

הלח"י - וזו דעתי האישית - זה משהו שהתמקדות עליו זה loose loose situation.

או שהם ממש גיבורים רעננים, ואז מובילים את הצופה להבין שאנחנו המנדט הרשע, והערבים זה ילין מור וחבורתו, או שהלח"י הם נבלים אינטיליגנטיים (כפי שנתפסו ממילא לאורך עשרות שנים בידי הישראלים מהזרם המרכזי) ואז... "כולנו מורשת הלח"י".

מצד שני אחרי "התנגדות" (עם כל זה שהסב למחצה את הסיפור המקורי לדרמה הוליוודית) אני די אופטימי, גם אם לא יותר מדי, בקשר לאפשרות של להראות יהודים נלחמים בלי לרמוז לכל מיני דברים "לא יפים".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-03-2010, 20:06
  קגנס קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
אין לך מושג מה עשית לי!
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "[QUOTE=קגנס]אנחנו לא אירים עם..."

ראיתי את הסרט הזה כילד קטן ממש בטלוויזיה! לא זכרתי שזה שמו אבל זיהיתי לפי הערך בויקפידיה. אני זוכר אותו בסרט דרמטי ומותח...בטח היום הייתי מובך מימנו כמו מ"הטל צל ענק שראיתי לא מכבר". עכשיו אני נזכר שאכן היה שם אירי שלא הבין למה היהודים עדינים כל כך. "אצלנו כבר היו..."
אני גם זוכר את סצינת הסיום שבה הבריטים פושטים על המחנה היהודי, המפקד זורק למדורה בחשאי את סמל הפיקוד שלו והמפקד הבריטי מוצא את זה,, מבין שהמפקד היהודי נוכח במקום. הוא מעביר מבט על הנוכחים ואז מביא את הימאי האמריקאי שיזהה מי המפקד וזה כמובן ברגע האחרון מחליט לא לשתף איתם פעולה...
בעצם, אין סיכוי שזה היה מביך כמו "הטל צל ענק"...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר