לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2010, 08:56
  משתמש זכר NMBN00B NMBN00B אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.10
אני בפלונטר וצריך עזרה.

שלום, שמי נ', ואני נכנסתי לפלונטר חברתי\אישי שאני פשוט לא יודע איך לצאת ממנו.
כל מה שאני כותב כאן עלול לגרום לזיהוי שלי, כל מי שמזהה מי אני, שפשוט יצא החוצה.
נתחיל בהתחלה: אני בן 18 לומד ב-יב' בחינוך מיוחד, הסיבה שאני מחינוך מיוחד היא לא בעיית קשב וריכוז רגילה, אצלי הבעיה שהחיים שלי מורכבים מ"תקופות", כל תקופה כזו אני מתמקד בנושא אחר (עד לא מזמן זה היה משחקי תפקידים, דוגמת מבוכים ודרקונים).
עד לפני חצי שנה בנות לא היו במרכז העניינים שלי, לא שהייתי א-מיני, פשוט לא ידעתי איך לדבר איתן.
ואז פגשתי את בחורה א', מגניבה, עם נושאי עניין דומים לשלי, גם קוראת הרבה ספרים, קטנה ממני "רק" בשנתיים. דיברנו די הרבה, הבעיה הקטנה היחידה שהיא באה ממשפחה מסורתית, ואני פשוט לא ידעתי איך לתקשר איתה בנושאים שהם רגשיים, וככה עברה רבע הראשון של השנה שאני מתמכר לפייסבוק בזמן אני נכנס מדי יום ומחכה שהיא תתחבר (היא גרה בסוג של פנימייה, בדרך כלל הייתי מחכה שעות עד שהיא הייתה מתחברת או שהשיחות היו פשוט קצרות מאוד).
ואז ביקרתי אצלה שוב לפני מספר חודשיים, בדרך חזרה לבית אני קולט שהמוח שלי בחר נושא חדש להתמקד עליו, היא! לקח לי כמה זמן להבין שאני מאוהב בה, וההתמכרות שלי לפייסבוק לא קטנה בגלל זה.
ככה תקשרתי איתה במשך תקופה די ארוכה... ואז הגיע פורים.
בפורים הייתי במופע של מספר להקות מטאל ישראליות, פגשתי שם בחורה מגניבה בשם נ' (שם זהה לשלי) עדיין הייתי דלוק על א', אז לא היו לי מחשבות רומנטיות על נ', במהלך הערב חבר טוב שלי פונה אלי ואומר לי שנ' שאלה מה הסיכוי שלה איתי, אני כמו דביל (גם בגלל שלא ידעתי עדיין את הרגשות של בחורה א' לגבי) אומר לה "נצא לדייט או שניים, ניראה איך היה" שתבינו, אני בן 18 ומעולם עד אותו ערב לא הגעתי אפילו למצב של חיבוק שהוא יותר מסתם משהו חברתי עם בחורה. במהלך הערב נצמדנו, ובסופו, נשיקה ראשונה שלי, ועוד אהבה פרחה לי במוח, אהבה שגם מגיבה בחזרה, לא משהו חד צדדי (לפחות ככה ראיתי את זה אז) מאותו הרגע הגעתי למסקנה שאני צריך למצוא דרך עדינה להגיד לעולם "אני תפוס" בלי להעליב את בחורה א' (כי ממש לא ידעתי מה הרגשות שלה כלפי).
בשבוע לאחר מיכן אני ונ' מדברים*הרבה בSMSים מדברים לא מעט בפלאפון (גם היא וגם בחורה א' גרות רחוק ממני) אני מגלה שהיא ואני משלימים אחד את השני בהרבה נושאים, ומתגלה פרט בעייתי מאד, נ' היא בת 14 וחצי, גדולה מאחותי הקטנה רק בשנה (גיליתי את זה רק יומיים אחרי הנשיקה) מהר מאוד אני מבין שזה יותר מסתם בעייתי, אני מתכנן לדבר איתה ולהיפרד כידידים, אבל הדבר היחיד שקורה זה שאנחנו מסכמים שנשאר זוג, אבל בלי לקיים יחסי מין עד שהיא תגיע לגיל המתאים.
פרט נוסף ששכחתי לציין, אחרי פורים דיברתי עם בחורה א' בצ'ט (שוב, פייסבוק) לא אמרתי לה מילה על מה שקרה באותו פורים (רק שהיה "כיף") ואז היא סיפרה שהיא הייתה בפורים אצל חבר שלה, ישר אני הבנתי את זה כboyfriend ולא כfriend, בקיצר, שמעתי מה שרציתי לשמוע, והבנתי את זה כ"אישור" לצאת עם נ' בלי בעיה (רק לאחר מיכן מתגלה בעיית הגיל)
טוב, אחרי אותה שיחה עם נ' שיניתי את הפרופיל ל"במערכת יחסים"., זה היה יום שבת, כך שרק בערב בחורה א' ראתה את השינוי, ישר היא הגיבה על לינק שפרסמתי בזמן שאני מנותק מהצ'ט את התגובה הבאה (ניסוח מדויק, מי שמזהה או מחפש בגוגל הוא חטטן עלוב) :"ח, אילו הייתי יכולה להיכנס לאתר... אם אתה כאן אז למה אתה לא מחובר?" אני מבין שהיא רוצה לדבר איתי, אחרי שקראתי את זה כל הרגשות שלי כלפיה חזרו, אני מבין שגם שגם לה היו רגשות כלפי, בנוסף לזה שאני מרגיש כמו דביל, אני עשיתי את הטבלה הקטנה של היתרונות\חסרונות, עם נ' הכל מסובך יותר, הגיל שלה, המשפחה שלה. עם בחורה א' הכל יכל להיות הרבה יותר פשוט כי פגשתי אותה כבר כמה פעמים, וגם את ההורים כך שאין איזה צורך לזייף פרטים, את נ' אני מכיר רק שבוע, וחוץ מהנשיקה (זה היה קצת יותר מ'רק' נשיקה, מזמוז לאורך מספר דקות שנמשכו לנצח) והרבה שיחות באסאמסים ובפלאפון (לה אין פייסבוק) אני לא באמת מכיר אותה (למרות שמהרושם שלי, היא לא בחורה אמינה במיוחד, אין לה בעיה לשקר לכל העולם,כדי שנהיה ביחד, לי יש) אבל למרות זאת אני עדיין מאוהב בשני הבנות האלה באופן שווה.
עכשיו אני צריך לבחור, ושאני בוחר אני צריך להתחשב בעובדה שלא משנה מה אני אבחר, אחת מהם תיפגע, אני צריך לבחור נכון ולהיפרד מהשנייה בצורה שלא תהיה כואבת מדי.
אז פורום, מה לעשות? מה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-03-2010, 10:58
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אתה נשמע נורא מבולבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NMBN00B שמתחילה ב "אני בפלונטר וצריך עזרה."

אז הנה דעתי הכנה-

לחגוג על שתי חתונות זה לא משהו שנתפס כחיובי- לא בשבילך ולא בשבילן...
ועל כן- אתה צריך להגיע להחלטה, כמו שנור כתב, עם מי לא תוכל לדמיין שלא תיהיה בקשר (משפט קצת מסובך...). תחשוב קצת קדימה, תעשה לעצמך סימולציה- עם מי אתה רואה קשר יותר בוגר ומתמשך...
אני מאמינה שלשאלה הזאת לכולם תיהיה את אותה התשובה- נ', שיהיה שמה כשמך, קטנה ממך בהרבה. הפרש הגילאים אולי לא נראה משמעותי, אבל ספציפית בגיל הזה הוא כן. ילדה בת 14 וחצי היא עדיין תינוקת לעומתך, לפחות לדעתי... כל מה שמעניין אותה עכשיו זה שהיא בקשר עם מישהו בן 18, אני בספק כמה יהיה לך פשוט לזרום איתה לנושאים חשובים הרבה יותר כמו עם א' שהיא כבר נכנסה לתקופה בה היא רואה דברים כמעט כמוך... במקרה עם א', הפרש הגילאים הוא כמעט ולא משמעותי...

חוזרים לשאלה הגדולה- האם א' רוצה להיות איתך...- נסה להיות כנה עם א', דבר איתה וספר לה איך אתה מרגיש. נסה להגיע לפתרון של דברים ולא לשחק בכאילו- מנסיון, זה ממש מעצבן ומסובך

ושוב, אני אסכים עם נור, מגע פיזי עם ילדה בת 14 וחצי זה לא מה שאמור להיכנס לשיקול אצלך! אתה רק בן 18, עוד לא בקעת מהביצה, יש לך עוד כ"כ הרבה מגע לחוות בחיים... בקיצור- הנשיקה לא אמורה להוות גורם מכריע...

לסיום- אני ממליצה בחום לבחור בבחורה שאתה מרגיש שלא תוכל בלעדיה ולא לבחור בבחורה שתרצה לא לפגוע בה. קשר שהוא חד צדדי- הוא לא קשר! ובמידה ותבחר רק כדי לעשות טוב לבחורה, אתה עלול לעשות יותר נזק ממה שיכולת לעשות במידה והיית חותך.

שיהיה הרבה בהצלחה! עדכן אותנו מה קורה...
ואם בא לך להמשיך לפרוק, אני תמיד בפרטי

המשך יום מגניב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר