לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-03-2010, 19:02
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
היום בשעה 19:00 יתארח בפורום טל פרידמן (אשכול האירוח הרשמי)

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עוגן זה יהווה את אשכול האירוח הרשמי שיפתח לכתיבה ביום שלישי הקרוב.
טל פרידמן נולד בקרית אתא ובמהלך לימודי המשחק הכיר את משה פרסטר עימו העלה את המופע "עלילות משה בעיר הגדולה" ב1988
לאחר מכן הנחה את התוכניות "צפדינה מארחת" ו"שערורייה"
במקביל הופיע בסרטים כגון "האח של דריקס".
ב1998 פרץ לתודעה כשהשתתף בתוכנית "חלומות בהקיציס" עם אייל קיציס
ומאז הצמד הופיע בתוכניות בערוצי נישה כגון "החטא ועונשו" בביפ ו"הידוענים" בלוגי
אך כבר מספר שנים הוא (וגם קיציס) חלק בלתי נפרד מקאסט ארץ נהדרת שעונתה השביעית משודרת בימים אלה ב21:15 בימי שישי בערוץ 2.
טל פרידמן הוא הקריין במשחק הטריוויה "אתה חושב שאתה חכם" והמשכיו (הערה אישית,הקריינות בהחלט מוסיפה למשחק ובייחוד ההערות בימים מיוחדים בהם משחקים)
בנוסף טל פרידמן הוא סולן להקת הקריות.

עד כאן קצת רקע
מכאן לדברים המנהלתיים:
בבואכם לרשום שאלה, אנא רשמו אותה בצורה אדיבה ומנומסת. מעבר לכיבוד האורח, תכבדו גם את עצמכם.
מכיוון שהאירוח מוגבל בזמן, אנא ודאו לפני כתיבת השאלה אם השאלה לא נשאלה ע"י גולש אחר קודם.
שיהיה לכולנו אירוח,מהנה ומכובד

עריכה חשובה:
תודה מכל הלב לשחף דרור על העבודה מאחורי הקלעים לצורך ארגון האירוח
ותודה לאור-ORS על עיצוב הכרזה

עריכה שנייה
החל מרגע זה האשכול נפתח לכתיבה

נערך לאחרונה ע"י רומק בתאריך 09-03-2010 בשעה 00:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-03-2010, 19:26
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
מספר שאלות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "היום בשעה 19:00 יתארח בפורום טל פרידמן (אשכול האירוח הרשמי)"

שלום רב טל וברוך הבא לפורום. אנחנו שמחים לארח אותך
שאלותי ברשותך:
1-נראה שכבר כמה עונות יש מרמור על ארץ נהדרת מצד הצופים מבחינת כמות לקטים ואופי המערכונים.
נדמה לי שבזמנו טענת בראיון בתום העונה הראשונה שלא תחזור לדמות "לובה" כדי לרענן אך מאז עברו כמה שנים ודמויות אחרות שחלקן מוקצן יותר וחלקן פחות הם חלק מהעונה כבר כמה שנים.
האם ממה שאתה מתרשם, המוטיבציה מצד הותיקים לחדש עדיין קיימת היום כפי שהייתה בעונה הראשונה?
2-בהמשך עקיף לשאלה הראשונה: נדמה לי שדובר על כך שהעונה הקודמת של ארץ נהדרת תהיה קצרה יותר בשל פרוייקט קולנועי שאתם עובדים עליו. האם הסרט צולם? במידה וכן, ידוע לך מתי הוא צפוי להעלות על המסכים?
3-צפיתי בקטעים מתוך תוכנית התעודה של הערוץ הראשון בהשתתפותך "מי אתה חושב שאתה?"
נהניתי בצפייה בייחוד בהומור שהוספת תוך כדי המסע
מצד שני הפרודיה של רשות השידור שעשיתם בארץ נהדרת הייתה גאונית
אמנם חיקית את חיים יבין מספר פעמים קודם, אבל מהפן השני
הרגשת איזושהי אי נוחות הפעם בגלל אותה תוכנית בה הודגם הלכה למעשה מדוע חשוב שידור ציבורי בארץ?
4-נושא אחר לחלוטין: ה"רומן" שלי אתך התחיל דרך סדרת משחקי הטריוויה "אתה חושב שאתה חכם?"
מאז צפיתי בך בסרטי קולנוע כגון האח של דריקס ואני מקווה מתישהו לצפות בך במופע של הקריות.
והשאלה היא האם קיים בך חשש שלעד תצרב בתודעה כקומיקאי וחקיין עד כדי כך שהקהל יתקשה לקבל פרוייקטים חדשים שלך? כי האסוציאציות שעולות לי בראש כשאומרים "טל פרידמן" זה צפדינה,משה פרסטר,שערוריה (התוכנית בהגשתך ) ,ארץ נהדרת,החטא ועונשו,חלומות בהקיציס וכמובן איל קיציס.
וכפי שאתה שם לב, הכל מתקשר להומור,קומדיה וחיקויים

ישן 10-03-2010, 16:23
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "היום בשעה 19:00 יתארח בפורום טל פרידמן (אשכול האירוח הרשמי)"

שלום טל.
1. עד כמה ואם בכלל יוצא לך לאלתר (או פחות להצמד לטקסט הכותבים) בארץ נהדרת?
2. באותו נושא, לעתים קרובות שומעים את צחוקך המתגלגל ברקע המערכונים באולפן (דבר שגורם לי באופן אישי לצחוק עוד יותר מהסיטואציה, גם אם זו לא הייתה מצחיקה קודם לכן, ורק מוסיף לתוכנית). יש שיגידו שהדבר מתפרש כחוסר מקצועיות. מה דעתך בעניין?
3. כיצד תגדיר את עצמך, קודם כל מוזיקאי או קודם כל קומיקאי?
4. המבקרים יגרסו כי הצלחת הלהקה מתבססת על הצלחתך במישור הקומי, ולולא האחרונה, ייתכן ומעולם לא היינו שומעים על טל פרידמן המוזיקאי.. מה דעתך בעניין?

בנימה קצת יותר אישית אומר כי אני מלווה אותך בתור צופה אדוק עוד מימי חלומות בהקיציס ואתה, למעשה, (מבלי לגרוע מאיכותם של שאר חברי הפאנל), הסיבה שאני צופה בארץ נהדרת מידי שבוע.

תודה...

נערך לאחרונה ע"י רומק בתאריך 11-03-2010 בשעה 17:49.
ישן 10-03-2010, 19:11
צלמית המשתמש של marin
  משתמש זכר marin marin אינו מחובר  
מנהל בפורום מדע, טכנולוגיה וטבע | ☺

חבר מתאריך: 29.10.06

שלום רב,
קודם כל רציתי לומר שאני מאוד אוהב את הדמויות שאתה מגלם ובכלל את ההומור שלך,
אני חושב שהתוכנית שהכי נהניתי ממנה עד היום שהופעת בה היתה "החטא ועונשו"

ההופעה שלך בתוכנית "לילה בכיף" יחד עם הלהקה היתה טובה מאוד,
רציתי לשאול מה דעתך על סוג ההומור שיש בתוכנית "לילה בכיף"?

(אני מאוד התחברתי לעונה הראשונה, אך לצערי בשנייה הם מעט איבדו את זה...)

ושאלה שנייה ברשותך, אני חושב שככל שהזמן עובר הבידור הופך להיות "זול" יותר,
ונדרשים להיות פחות מתוחכמים כדי להצליח להצחיק.
האם אתה מסכים עם זה, ואם כן אז האם לדעתך זה מאפיין של התקופה?

תודה רבה!
בהערכה,
marin

ישן 10-03-2010, 23:24
צלמית המשתמש של MatiM
  משתמש זכר MatiM MatiM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל MatiM

טל, שלום!

בתור התחלה אני רוצה להתנצל שכל השאלות שלי קשורות ל"ארץ נהדרת".

1- אילו דמויות שחיקית בעונות הראשונות אהבת במיוחד, האם ישנן דמויות שלא מופיעות יותר והיית שמח לחקות שוב?

2- אם אתה היית העורך של מהודרת "ארץ נהדרת", איך היית מרענן את התוכנית כך שההתלהבות מהעונות הראשונות תחזור גם לעונות החדשות?
על אילו פינות היית מוותר, ואילו פינות היית משנה/מוסיף?

3- האם גילמת במהלך העונות דמויות שלא התחברת אליהן, רק כי ההפקה בחרה להכניס אותן?
עם התבוננות לאחור, לאחר שידור אותן דמויות - האם אתה מרוצה מהתוצאה ודעתך עליהן השתנתה?

גם אני כמו רומק רוצה לומר שהשתתפותך בתוכנית "מי אתה חושב שאתה?" (בערוץ הראשון)
הייתה מרתקת ועם זאת מצחיקה - בזכות ההומור שלך!

אני רוצה לומר לך שאתה עושה עבודה נפלאה!
שלל הדמויות שעשית במשך העונות מעולות ואני מאחל לך עוד שנים רבות של הצלחה!

ואם כבר חיקויים,
לסיום - איך אפשר בלי חיקוי במיוחד עבורנו?

בתור עוגיה, מה דעתך על הקישוא הגדול בעולם?

בברכה,
מתן.
ומצטרף להודעתי גם yuvigold.

נערך לאחרונה ע"י MatiM בתאריך 10-03-2010 בשעה 23:26.
ישן 12-03-2010, 12:42
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

היי, טל.
שמחה שהסכמת להתארח.

* עיסוקך העיקרי הוא בתחום המשחק, אבל אתה עוסק גם בשירה כסולן להקת הקריות. האם אתה מגיע אל שני התחומים מאותו המקום, של ביצוע בדרך המיוחדת שלך את הטקסטים (והלחנים, במקרה של המוזיקה) שאחרים כתבו בשבילך? או אולי המוזיקה היא מקום של פנאי "לברוח" אליו מהעבודה (שהיא מרתקת, אבל כמו כל עבודה היא גם מעיקה)?
כיום, איפה אתה נהנה יותר - בצילומים לארץ נהדרת (או פרויקטים אחרים שאתה עובד עליהם בתחום המשחק), או בחזרות ו/או הופעות של הלהקה שלך?

* אחד מיוצרי ארץ נהדרת הוא אחיך התסריטאי - יובל פרידמן. אם בודקים בוויקיפדיה, מגלים שיובל כתב רבים מהפרויקטים שאתה ביצעת. ארץ נהדרת, חלומות בהקיציס, בית"ר פרובנס, הידוענים...
שיתופי פעולה מקצועיים בתוך המשפחה הם דבר נפלא בעיני, והייתי שמחה לשמוע קצת על החיבור הזה. היו דמויות או מערכונים שנולדו מתוך הומור פנימי-משפחתי שלכם? אתם מדברים על הטקסטים במפגשים משפחתיים שלכם?
בתור אחים הפידבק לשני הכיוונים הוא כנראה הכי אותנטי. אתם מרגישים בנוח לבקר זה את עבודתו של זה?

תודה ושבוע טוב,
רבקה.
ישן 12-03-2010, 19:06
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02

היי טל.
גילוי נאות: הכותבים הנתנייתים של ארץ נהדרת למדו איתי בבית הספר.

הדבר בא לידי ביטוי במספר לא מבוטל של מערכונים בהם משתמשים הכותבים בשמות של מורים מבית הספר (דבר שברור שאותי, בתור אחד שמכיר את הנפשות הפועלות, מצחיק עוד יותר): שוש פלוטניק הפקידה (שהייתה המורה שלנו לתנ"ך), ניצב וולך השוטר (שהיה המורה שלנו לאזרחות) ואפילו הדמות שאתה מגלם בימים אלה, משה שלומוביץ' (שהוא המורה שלנו לספורט).

נראה כי הכותבים המוכשרים לעתים משלבים בדיחות פנימיות מעין אלו.
האם אתה מודע לכך? ואם כן, אודה לך אם תשתף אותנו בבדיחה פנימית שהיית מעורב בה.

תודה,

שי.

ישן 14-03-2010, 00:50
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור

טל,
עוד שאלות שמעניינות אותי:
חקיינים מוצלחים במיוחד הם אנשים שממש נכנסים לדמויות שלהם. כמובן שאתה נספר בין החקיינים המובילים בארצנו הקטנטונת. תוכל לספר לנו מהי עבודה ההכנה הנדרשת ממך כדי לגלם דמות מסויימת?
אם מסתכלים מקרוב, אפשר לראות דקוּיוֹת מטורפות בהצגה שלך את הדמויות. אם זה במשיכת תווי הפנים (וגם טיקים וכדו'), באופן הנשימה, צורת הישיבה ועוד. כשמדובר בחיקוי של דמויות מפורסמות, האם אתה יושב עם חומרים מצולמים של אותה הדמות ולומד אותה?
ומה לגבי דמויות מומצאות, כמו לובה - איך אתה לומד את הדמויות?

ושאלה נוספת: לאחרונה נתקלתי לראשונה בדמות שגילמת וריחמתי עליה. הדמויות שלך בד"כ קשוחות (לובה) או אדיוטיות (אריאל שרון, חלי גונזלס), אבל לאחרונה שיחקת אישה בשם רחל (ב

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.), ולשם שינוי היא היתה בצד המסכן... קודם כל, זה היה חידוש מרענן. השאלה שלי היא: הרגשת הבדל בינה לבין הדמויות שאתה בד"כ משחק, שנמצאות בצד השני של המתרס? הגעת אל הדמות שלה ממקום אחר?
(אגב, לדמות יש תפקיד קצר מאוד. גם עליה עשית עבודת הכנה, או שהמשחק שלה בא באופן טבעי?)
ישן 14-03-2010, 19:16
צלמית המשתמש של טל פרידמן
אורח האתר

חבר מתאריך: 16.02.10
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "טל, עוד שאלות שמעניינות..."

באופן משונה אני לא מרגיש חקיין – וזאת הסיבה שפיתחתי טכניקה -על קצה המזלג : אם אני צריך לחקות דמות – אני לוקח רפרנסים שלה מכל מיני מצבים אם זה פוליטיקאי אז- 1- בועידת מפלגה כשהוא נואם 2 -בראיון אינטימי אחד על אחד 3 אם יש סרט תיעודי עליו מצויין 4 לראות כתבה עליו (כדי לראות גם תנועות גוף )

לפעמים אני לומד את הדמות שבועות לעיתים ימים אבל זאת עבודה מאד רצינית.

הדמות של רחל מאד עתיקה ( הייתה לנו אשת כספים רווקה מרירה בשם רחל) היא מאין דש טלויזיוני למשה ... דמות אותה ביצעתי עם משה בתקופת עלילות משה 1988-94

אני מאד אוהב דמויות חלשות ומאד אוהב כשהן מתנקמות ברעים --- חיזקי- מינה צמח ועוד
ישן 14-03-2010, 07:51
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09

היי טל,

לפני שאתה קורא את השאלות שלי כמה עובדות עלי:
- אני גיקית.
- אני מכורה לורוד!
- אני מאוד אוהבת לעשות האקים מגניבים לכל מכשיר אלקטרוני שנופל לי לידיים.

עכשיו שאנחנו מכירים קצת יותר, נעבור לשאלות..

1. הייתי רוצה לדעת מה אתה חושב על המנורה שבניתי, או יותר נכון על זה שחיברתי אותה לאינטרנט.. (מצורף לינק עם סירטון)
http://www.crictor.co.il/he/episodes/mylamp/

2. המילה לוש הופיע בארץ נהדרת המון פעמים! (בעיקר בבלוג של מאי) והדבר המצחיק זה שאני משתמשת בה מאז שאני זוכרת את עצמי ואני בטוחה שאני המצאתי אותה.. האם ידוע לך איך היא הגיע לתוכנית?

3. כמעריצה שלך, האם אתה יכול לשלוח חתימה סרוקה / מצולמת
המייל שלי inbar.hovav #AT# gmail.com

ענבר חובב
ישן 14-03-2010, 08:52
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09

עוד כמה שאלות שמעניינות אותי,
יש לשנינו דבר במשותף, שנינו מופיעים בהשלמה האוטומטית בגוגל.

לפני כשנתיים, השם שלי נכנס להשלמה האוטומטית בhttp://google.co.il
העניין הזה קורה שהרבה מאוד אנשים מחפשים אותך בגוגל.

1. איך אתה מרגיש עם זה שמחפשים אותך בגוגל?

2. האם אתה משתמש בזה כמדד להצלחה?

3. האם אתה מרגיש שנשארה לך עדיין פרטיות?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img651.imageshack.us/img651/7567/inbar.png]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img139.imageshack.us/img139/9228/tal.png]
ישן 14-03-2010, 19:01
צלמית המשתמש של טל פרידמן
אורח האתר

חבר מתאריך: 16.02.10

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

עוגן זה יהווה את אשכול האירוח הרשמי שיפתח לכתיבה ביום שלישי הקרוב.
טל פרידמן נולד בקרית אתא ובמהלך לימודי המשחק הכיר את משה פרסטר עימו העלה את המופע "עלילות משה בעיר הגדולה" ב1988
לאחר מכן הנחה את התוכניות "צפדינה מארחת" ו"שערורייה"
במקביל הופיע בסרטים כגון "האח של דריקס".
ב1998 פרץ לתודעה כשהשתתף בתוכנית "חלומות בהקיציס" עם אייל קיציס
ומאז הצמד הופיע בתוכניות בערוצי נישה כגון "החטא ועונשו" בביפ ו"הידוענים" בלוגי
אך כבר מספר שנים הוא (וגם קיציס) חלק בלתי נפרד מקאסט ארץ נהדרת שעונתה השביעית משודרת בימים אלה ב21:15 בימי שישי בערוץ 2.
טל פרידמן הוא הקריין במשחק הטריוויה "אתה חושב שאתה חכם" והמשכיו (הערה אישית,הקריינות בהחלט מוסיפה למשחק ובייחוד ההערות בימים מיוחדים בהם משחקים)
בנוסף טל פרידמן הוא סולן להקת הקריות.

עד כאן קצת רקע
מכאן לדברים המנהלתיים:
בבואכם לרשום שאלה, אנא רשמו אותה בצורה אדיבה ומנומסת. מעבר לכיבוד האורח, תכבדו גם את עצמכם.
מכיוון שהאירוח מוגבל בזמן, אנא ודאו לפני כתיבת השאלה אם השאלה לא נשאלה ע"י גולש אחר קודם.
שיהיה לכולנו אירוח,מהנה ומכובד

עריכה חשובה:
תודה מכל הלב לשחף דרור על העבודה מאחורי הקלעים לצורך ארגון האירוח
ותודה לאור-ORS על עיצוב הכרזה

עריכה שנייה
החל מרגע זה האשכול נפתח לכתיבה

ראשית לגבי ההחלטה להוריד את לובה –בעיקר מכיוון שאני באופן אישי מרגיש כל העת צורך להתקדם ולשבור מסגרות שאני עצמי בניתי .

כך גם לגבי הרומנים .חיזקי. השותפים לדירה-קיפוד ודובה- חלי (יחימוביץ ) הבלוג ועוד כמה שאיני זוכר.

השאיפה שלי היא כל העת לחדש למצוא כיוונים חדשים או שיטות חדשות למציאת דמויות וכל זאת בידיעה שזה לא תמיד פופולארי.

לגבי המרמור - צריך להבין שעונה היא בת 14-16 תכניות כשבכל תכנית מושקעת עבודה של שבוע (בעיקר בצד הכותבים ) של כמעט ללא שינה לכן צריך את הפאוזות כדי להטען מחדש

לגבי אופי המערכונים- לא תמיד מצליחים למצוא חן בעיני כולם או חלק – אבל משתדלים לעמוד בסטנדרטים מאד גבוהים.(בהרבה מקרים אנחנו מחמירים עם עצמנו לא פחות מכם...)

הסרט צפוי לעלות בקיץ 2010

השידור הציבורי הוא נשמת אפה של התקשורת ( אם כי ערוץ 1 הוא בזיון בכל רמה אפשרית- צריך לסגור ולפתוח BBC אמיתי כמו שצריך)

מסכים – לשמחתי (וקצת לצערי) אני ממותג כקומיקאי – חשוב להדגיש שוב אהבתי האמיתי היא למוזיקה

שלום לכולם קודם כל תודה על המחמאות והפירגונים זה מחמם את הלב בואו נתחיל :
ישן 14-03-2010, 19:23
צלמית המשתמש של מיכל17
  משתמשת נקבה מיכל17 מיכל17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.02
היי טל:)

היי טל מה שלומך?

אתה אחד האנשים המצחיקים בארץ אני חושבת, תמשיך ככה!

גם לי יש מס' שאלות:

1. הז'אנגר העיקרי שלך בתחום המשחק הוא קומי, איך הגעת לבחור דווקא בו, ולא בז'אנר רציני יותר?
לא שיש טענות, להיפך

2. האם היית שלם עם כל הדמויות שיצא לך לגלם? האם היו דמויות שלא כ"כ אהבת ולא רצית לגלם,
אך גילמת בכל זאת?
האם היו טקסטים שלא רצית להגיד אבל בכל זאת אמרת?
אם זה אפשרי, תיתן דוגמא/אות.

3. חוץ משחקן וזמר, אתה גם אב לילדים, איך היית מגיב אם אחד מילדייך היה רוצה לעסוק בתחום הבידור?

4. מכל הדמויות שגילמת בארץ נהדרת, איזו דמות הכי אהבת לגלם ומדוע? אם יש יותר מאחת, אשמח לשמוע עליהן גם

תודה מראש,
תמשיך להצחיק אותנו, אתה עושה עבודה נהדרת!

ממני,
מיכל

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:37

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר