לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2010, 19:30
  מרק10 מרק10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "בעיה מציקה בעת הלחמה - התכדרות של בדיל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
אני מנסה להלחים כמה חלקים וברגע שהמלחם נוגע בבדיל הוא פשוט הופך לכדור וממש "בורח" מהמלחם(!). יש פיתרון לתופעה המציקה הזו? מרדפי הבדיל הללו הפסיקו לשעשע וזה סתם מתסכל עד שהוא מותך (זה המונח המתאים?) :\

תודה מראש

שלום, ייתכנו מספר סיבות לתופעה שציינת כגון: טמפ' הלחמה לא נכונה או ראש הלחמה שצבר קורוזיה או לכלוך אחר.

1. טמפ' הלחמה מומלצת היא של 370-420 מעלות בתלות במידות ראש ההלחמה והרכיב שאתה מלחים. בעיקרון לרוב העבודות טמפ' הלחמה של 370 מעלות צלזיוס היא פשרה טובה.

2. נקה בעדינות את ראש ההלחמה בעזרת בד שמיר עדין מאוד ולא בעזרת ברזלית (עדיף ברזלית עשוייה מפליז שלא פוגעת בציפוי של ראש ההלחמה).
במידה ואין ברשותך בד שמיר עדין נסה לנקות את הראש בעזרת סקוטש ברייד ולאחר מכן לנקותו משאריות בעזרת מטלית.

במידה והשתמשת עם המלחם לשם 'קדיחת' חורים בפלסטיק אזי זו תופעה מוכרת במידה ולא מנקים את המלחם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2010, 19:26
  משתמשת נקבה i-pink i-pink אינו מחובר  
מנהלת פורום עשה זאת בעצמך •°ºοΟ דוגמנית הבית Οοº°•

חבר מתאריך: 23.11.09
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי מרק10 שמתחילה ב "תקראי את האשכול מחדש ותראי..."

בזמנו.. שבניתי את tesla coil שלי הלחמתי 3 טרנזיסטורים 2N3055 עם מלחם 25W מהום סנטר..

ושאניאומרת להלחי זה להלחים את צלע שלמה של הטרנזיסטור לטרנזיסטור שבה אחריו.. וכך הלאה עם הטרנזיסטור הבא..

זו היתה הלחמה ענקית ויחסית לא קלה למלחם 25W אבל הוא עשה אותה בגבורה.

מה שמתושלח מבקש אלו הלחמות נקודתיות, ואני בספק שהמלחם שלו לא יכול לספק את החום הדרוש לך.. אלא אם זה משהו כמו 15W

אם בכל זאת המלחם באמת מתקרר מההלחמה, הייתי ממליצה על מלחם כמו ההאקו שלי עם בוסטר שמקפיץ את הלחם מ25-30W ל125W ומחמם אותו מאוד מהר.

או שאם המלחם הזה הוך לשמש רק לעבודות הסוג הזה, אז עדיף ללכת על מלחם של 50-40 וואט עם ראש יחסית אלפטי (לא מחודד לגמרי) זה יכול להיות אפילו מלחם פשוט מהום סנטר כמו המלחמים של GOLD וZICO

חוץ מזה.. מה זה הקיט הה שאתה בונה.. נראה מסקרן מאוד!
אני מאוד אוהבת להלחים...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:55

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר