לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-03-2010, 16:48
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הכי "בריא" זה להמנע משתיים המשקאות המדוברים
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "טריגליצרידים עד 150-200 זה..."

ככה אתה נמנע מהרבה רעלים, ולא מפסיד יותר מדי... אין פה שלג ואין מים מזוהמים מכדי לשתות אותם. כל הפרמטרים המדוברים הם מזיקנים בפני עצמם, ולהחליף אחד בשני זה לא חישוב מתמטי - מקסימום "נכון למחקר האחרון", שיוחלף במחקר אחר עוד מעט. רמת סוכר גבוהה, מה שבטוח, היא מתכון לבעיות - ובזה יש יציבות במחקר.

מנה אחת של ממתיק החליפה אצלי 2 כפיות סוכר, והעובדה שהקפה מגעיל עם סוכרזית הורידה לי 2 כוסות קפה ליום. בסופו של דבר רווח לא רע, שהוא תחנה בדרך לגמור עם הקפה בכלל כהרגל.

חשוב לציין שבמקביל "גמרתי" לחלוטין עם מיצים - שהם גם מקור לסוכר. בכלל ההתמכרות לתחושת המתוק היא מחלה קשה מאוד של בני האדם כבר כמעט מאה שנה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2010, 16:14
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Narion שמתחילה ב "מה עוד יש בארץ חוץ משוקולית ?"

ב"נסטה" אני מאמין שאתה מתכוון לנסקוויק של נסטלה, שלדעתי הוא בין הטובים, אך יקרים
מלבד זאת, לא חסרים אבקות שוקו אחרות, כמו אבקת השוקו של רשת שפע-שוק או "השוקו של יובל" (ככה הוא נקרא..) שהוא די טוב
כולם למעשה טובים פי עשרות מונים משוקולית, שאני תמיד אומר עליה שהיא פשוט אבקת סוכר חומה שכל קשר בינה ובין שוקו הוא מקרי בהחלט.

עריכה: מסתבר שיש קבוצה בפייסבוק ל"שוקו של יובל"
http://www.facebook.com/group.php?v...gid=54115876372

נערך לאחרונה ע"י ShoobyD בתאריך 10-03-2010 בשעה 16:15. סיבה: תוספת לינק
ישן 10-03-2010, 15:02
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יש לי פתרון לבעייה שלך.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "שאלה מעניינת,שאני רוצה לשאול את חברי הפורום. כמה סוכר אתם מכניסים לקפה/תה שלכן/ם?"

כמות הסוכר בשתייה/מזון היא עניין של הרגל, לא של טעם.
אם אתה רוצה להפחית בכמות הסוכר עשה כך.

במקום לשתות משקה חם עם שלוש כפיות סוכר - שתה עם שתיים וחצי למשך שבועיים. אח"כ עם שתיים למשך שבועיים וכך הלאה עד שתגיע לכמות הסוכר שאתה מעוניין לשים.

אם אתה מסתפק בלרדת לכפית אחת - זה יעבוד מצוין. אם אתה רוצה לרדת מתחת לזה, אחרי שבועיים עם כפית סוכר, עבור לממתיק. אבל כאן יש בעייה, מניסיון , לאנשים שונים טעימים ממתיקים שונים ולכן תאלץ לנסות את כל הממתיקים שיש בשוק.

באותה שיטה, אגב, ניתן להפסיק התמכרות לשתיה קרה ממותקת בסוכר. מקולה ונקטרים עוברים לבירה שחורה ומיצים , משם עוברים ל"מים בטעמים" ל "מים בטעמים דיאט" ולמים רגילים. נסו ותהנו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-03-2010, 13:45
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 68 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "דווקא מהאזור הקרוב..."

מהאיזור של הכורדים ממנו הגיעה החלק החצי עירקי שלי לא היו משתמשים בהרבה סוכר, עלים של תה כן. יש לכל האחיות של סבתא שלי ולסבתא שלי עדיין קנקנן תה ענקי עם ברז קטן למזוג תה. אצל סבתא שלי עדיין יש את הקופסאות סוכר העגולות ממתכת באותו צבא של הקנקן תה הענק הקטנות עם חור של כפית קטנה כזאת, שהערבים משתמשים בהן עד היום. ראית כאלה קנקנים וקופסאות סוכר? אף פעם לא ראיתי מה שכן, את הקנקן הזה בשימוש.

עריכה: העיר נקראת ערביל, אפשר לרשום את שם העיר בכמה צורות. זאת אחת הערים העתיקות ביותר בעולם. הציאו ספר של יוצאי ערביל עם רישום איפה חייה כל משפחה בעיר ועם סיפורים ושורשים. רוב המשפחות בעיר היו קרובי משפחה, ככה שאם יכינו עץ שורשים עד היום יגלו קשרים משפחתיים ארוכים מאוד למרות פער הדורות הגדול.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 11-03-2010 בשעה 13:54.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:59

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר