לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-03-2010, 15:07
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "למה? בתור אחד שיש לו שכנים..."

גם אני צמא לקצת שקט במדינה הרועשת הזו, תאמין לי.
אבל החוק הזה, כמו הרבה מהחוקים שלנו בשנים האחרונות,
מוגש בלי שום חשיבה, באופן פזיז ודרקוני.

במדינה חופשית, אדם צריך להיות מסוגל להנות ממוסיקה או מסרט טוב במערכת קולנוע ביתית
מבלי לפחד שמשטרה תדפוק לו על הדלת, זה שאלה של מינון הגיוני.
צריך שתהיינה שעות מוגנות בחוק לרווחת הציבור, כגון שעה 11 בלילה ומעלה,
אבל להטיל חוק דרקוני שכולל את כל שעות היממה, מבלי לפרט מה נחשב הפרעה ומה נחשב קנטרנות לא לגיטימית,
זה לא חוק מנומק, זה לא חוק ישים, זה לא חוק חכם, וזה לא חוק שעומד בגבולות ההגיון.
צריך להתחשב בצורך לשקט, אבל צריך גם להתחשב בזכותו של אדם לעשות רעש בביתו מבלי להרגיש שהוא בכלא,
החוק הזה יכל להיות חוק טוב, אם היה נהגה ע"י אדם עם בינה מינימלית או קמצוץ שכל, לצערנו הוא נהגה ע"י גלעד ארדן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-03-2010, 17:24
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "אפשר לכמת את כמות הרעש בדציבלים ולקבוע רף שמעליו הדבר יחשב כמטרד גם אם מדובר בשעות"

עד כמה שאני יודע, אכן אין כאן כל חדש ויש חוקים קיימים וברורים בנושא.
לגבי המפוחים הנוראיים האלה, כבר דיברו רבות ונראה כאילו הפסיקו את השימוש שלהם, עד שלאחרונה החלו שוב במטרד הזה ברחובות ת"א.

ותאמין לי לאנס, אין לי שום רצון להכנס לחיים של אנשים ומה שהם עושים בבתיהם, אבל אני מדבר מנסיון רב שנים במיקרו קוסמוס בסביבה בה אני מתגורר. בסביבה הזו מתחלפים דיירים בדירות שכורות באותה תדירות שאני מחליף גרביים. כל דייר שכזה (רובם לפחות) חושב : וואלה, אני כבר לא גר עם ההורים, עכשיו אני אעשה מה בראש שלי. זה מתבטא בצעקות, מוזיקה רעשנית (כן, גם באמצע היום יש גבול לעוצמת המוסיקה) זריקת זבל וכו.
כמו שאין לי רצון להכנס לבתיהם, כך אני מצפה שלא יכנסו לביתי. כשמפעילים מוסיקה בעוצמה בלתי סבירה או משפצים דירה בשעות בלתי סבירות, זו חדירה לביתי, חד וחלק.

ישן 11-03-2010, 19:13
  TOROK TOROK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.10
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "השר גלעד ארדן מבקש קצת שקט"

אני בעד החוק הזה ספציפית בתנאי שהוא לא עובר את גבול הטעם הטוב. שלא יצא שכל באז שיעשו או שעם אתה עושה טיפה יותר חזק בטלויזיה יבואו משטרה ויתחילו באלגנים מצד שני אני חווה כל הזמן דברים כמו אנשים שחונים לי מתחת לבניין עם מוזיקה חזקה רועשת ולא משנה באיזה שעה זאת. עם אתה נוסע ואתה משמיע מוזיקה באמצע נסיעה אז סבבה אבל להחנות לאנשים מתחת לבניין ממש ולשים מוזיקה חזקה ולעמוד שם שעתיים אז אני בעד לקנוס כאלה אנשים. ועושים לי את זה לא קצת. או למשל יש לי מול הבית בנאדם שצועק ''עגבניות 2 שקל'' בלי הפסקה מהבוקר עד הערב למרות שאני בכלל לא גר באזור של שוק והוא היחיד שצועק בכל הרחוב.שזה מקום עמוס בבניינים וזה ממש מפריע. התקשרתי כבר להתלונן עליו ואמרו לי שעם זה לא מגאפון אז אי אפשר לעשות כלום. והקול שלו זה בעוצמה של מגאפון אז ספציפית אני בעד החוק הזה. וזה שהולכים לטפל בכל המנקים האלה עם המפוחים שהעירייה שולחת אותם זה עוד יותר מבורך.

שלא תבינו אותי לא נכון. אני לא בעד משטרת הקולות שתכניס אותך למעצר על כל ציוץ קטן ודברים מגוכחים אבל יש דברים שכן צריך לאכוף והמקרים האלה כמו שציינתי זה כן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר