לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2005, 22:38
  chaim_chaibabait chaim_chaibabait אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.04
סקר אווה,לא אהבתי את הגדרתך: "רק בחנויות על רמה"?!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "גם אני כתבתי שזה לא משחק ילדים"

נו באמת, אווה, את "מבעסת" אותי לאחרונה....
בחנויות על רמה לא ימצאו פירניות כי חנויות על רמה דואגות לא רק לפרנסתן אלא גם למניעת חוויות שליליות ובלתי חוקיות.... אסור לשתף פעולה עם שוחרי הפירניות.
אני, כדי למנוע מלקוחותי סבל עתידי ברור,לא מוכר: אוסקרים ופאקו אדום בטן. מדובר בדגים הגדלים מהר,בולעים כל מה שנכנס לאקווריום ותוקעים את בעליהם היות ואף אחד לא מוכן לקחת אותם....
עובד שלי רכש לעצמו פירניה לפני שנים- לא אצלי כמובן. הדג זינק להמים לאוויר ובנשיכה הוריד לו חתיכנ יפה של עור ובשר ממרכז כף היד. עד כאן!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-04-2005, 20:24
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אוסקרים בהחלט גדולים
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי eva_z שמתחילה ב "חיים אני מצטערת שאני גורמת לך לאכזבה"

לא רק שהם גדולים - הם בין הדגים שגדלים יותר מהר. תוך שנה אוסקר יכול למלא אקווריום של 60 ס"מ בלי בעיה. זו הסיבה למה אסור להביא אוסקרים יחד עם דגים אחרים (או שעושים את זה עם הרבה ניסיון וחוכמת דגים) - אם הם לא יטרפו אותו, תוך כמה זמן הוא יעבור אותם בגודל ויטרוף אותם. וכשהוא גדול הוא אכזרי. אבל אין מה לדבר - זה דג יפה ומיוחד, וכל מי שמגדל אותו נקשר אליו כאילו הוא היה כלב או חתול. מכיר יותר מאדם אחד שבכה כשאיבד את האוסקרים שלו אחרי כמה שנים.

סיפור מעניין ששמעתי פעם על אוסקרים - בחור אחד גידל זוג בביתו. אחרי שנתיים טרף הזכר את הנקבה. הבחור כעס, והחליט להרעיב את האוסקר למוות. אחרי חודש (!) הוא נשבר והחליט להאכיל אותו. דג מיוחד כבר אמרתי ?
ישן 12-12-2006, 04:52
  גיל.פ גיל.פ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.06
שלח הודעה דרך ICQ אל גיל.פ שלח הודעה דרך MSN אל גיל.פ
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי chaim_chaibabait שמתחילה ב "אווה,לא אהבתי את הגדרתך: "רק בחנויות על רמה"?!"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי chaim_chaibabait
נו באמת, אווה, את "מבעסת" אותי לאחרונה....
בחנויות על רמה לא ימצאו פירניות כי חנויות על רמה דואגות לא רק לפרנסתן אלא גם למניעת חוויות שליליות ובלתי חוקיות.... אסור לשתף פעולה עם שוחרי הפירניות.
אני, כדי למנוע מלקוחותי סבל עתידי ברור,לא מוכר: אוסקרים ופאקו אדום בטן. מדובר בדגים הגדלים מהר,בולעים כל מה שנכנס לאקווריום ותוקעים את בעליהם היות ואף אחד לא מוכן לקחת אותם....
עובד שלי רכש לעצמו פירניה לפני שנים- לא אצלי כמובן. הדג זינק להמים לאוויר ובנשיכה הוריד לו חתיכנ יפה של עור ובשר ממרכז כף היד. עד כאן!

ידידי היקר אני שמח שאכפת לך מלקוחותייך אך אתה עדיין יכול למכור אוסקרים מדובר בדג יפה ומדהים אם נותנים לו טיפול ראוי.

אתה יכול להחזיק אוסקרים ופאקוים בחנות אך עלייך להסביר ללקוחות שדג זה ניתן לגדל אך ורק במיכלים עם אוכלוסיה מתאימה כגון מבונות מאגם מלוואי או ציקלידים אמריקאים.

יש גם כמה דגים מטנגניקה שיכולים להסתדר עם אוסקרים, פרונטוזות בוגרות וכד' (25 ס"מ +)

גיל.
ישן 24-11-2006, 15:21
צלמית המשתמש של Musicman0
  משתמש זכר Musicman0 Musicman0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי amitay19 שמתחילה ב "דגיי פירנה"

ראיתי שהקפיצו את האשכול הזה אז כבר אנצל זאת להגיב פה

החוק בארץ אוסר על יבוא פיראנות
שנה שעברה אני חיפשתי דגי פיראנה והרבה חנויות אמרו לי שלא חוקי להחזיק בהם
מצאתי חנות אחת, לבעלים קוראים צלי והוא מוכר פיראנות
שאלתי אותו איך זה שהוא מוכר כי הבנתי שזה לא חוקי
אז הוא הסביר לי דבר מה: החוק בארץ אוסר יבוא דגי פיראנה אך מישהו ייבא לפני 10 שנים למשל ומאז גידל, הצאצאים שהיום יהיו לו הם חוקיים

התקשרתי בזמנו לרשות הטבע והגנים (אם אני לא טועה) ושאלתי אותם והם אמרו לי שאכן כך, בנתיים זה החוק ואין איסור על החזקה וגידול פיראנות אלא רק על ייבוא
מי ששואל איך אפשר לדעת אם הדגים גדלו בארץ או לא זה לפי המוכר שממנו קניתם

וזהו :\

אה עוד משהו, רוב החששות בארץ זה שמישהו יזרוק כמה דגי פיראנה לכנרת/נחלים והם יתרבו שם
אבל כמובן שבארץ יש מוסדות וחוקים כ"כ מטוממטים וחסרים כל ביסוס כי דג פיראנה לא יכול לגדול ולשרוד במאגרי המים בארץ

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר