לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2010, 01:01
  troncho1z troncho1z אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.10
אהבה מסובכת... תעזרו לי !!!

שלום כולם,

שמי ת' ואני בן 20 אוטוטו.
אני חייב שתעזרו לי קצת ותגידו לי מה אני צריך לעשות.

אז זה הסיפור-
לפני כשנה וחצי יצאתי עם מישהי שהייתה ידידה שלי. יצאנו 4 חודשים, שבמהלכם היא התאהבה בי ולי ירד ממנה, ככה שאחרי 4 חודשים נפרדתי ממנה. היא לא קיבלה את זה יפה ולא דיברנו במשך חצי שנה בערך.
לפני מספר חודשים חזרנו להיות בקשר אחרי שהיא התקשרה ואמרה שהיא רוצה לדבר (חשוב לציין שמאז שנפרדתי ממנה לא הייתי עם אף אחת אחרת).

אז כמו שאמרתי חזרנו להיות בקשר, בהתחלה זה היה מוזר ולא נוח, אבל עם הזמן התחלנו להיפגש יותר בסופי שבוע, לדבר כל יום אחד עם השניה בטלפון כשהיינו בצבא. בלי לשים לב פשוט התחלתי להתאהב בה , איך אני יודע שהתאהבתי בה מחדש, כי פשוט לא יכולתי להיות בלעדיה, כל פעם שהיינו מסיימים יציאה הייתי מתבאס ממש שאני לא אראה אותה עכשיו כמה שעות כי צריך ללכת לישון, ואם הגיע שבת בלילה הייתי ממש מבואס כי אני לא אראה אותה עכשיו שבוע שלם!!

פתאום יום אחד היא באה ביציאה שיש לה מישהו והיא יוצאת איתו כבר חודשיים ולא אמרה לי כי לא הרגישה בנוח. כמובן שממש לא אהבתי את זה והייתי ממש מדוכא מהמחשבה על זה אבל לא אמרתי לה כלום ורק פירגנתי לה.

לא מזמן בערך לפני חודש חודש וחצי הם נפרדו. אני כמובן הייתי מאושר, אבל שוב לא אמרתי לה כלום חוץ מלתמוך בה.

לפני שלושה שבועות אזרתי אומץ ולקחתי אותה לשיחה וסיפרתי לה איך אני מרגיש כלפיה (שוב) ומה היא חושבת על זה.

היא אמרה שאין סיכוי שנהיה ביחד שוב כי אומנם השתנתי ואני לא אותו ילד שהייתי לפני שנה וחצי ואני בחור מדהים, אבל היא לא יכולה לשכוח איך פגעתי בה בעבר, היא אומנם סלחה אבל לא שכחה!!
היא אמרה שהיא פשוט לא יכולה להיות איתי !

מאותה שיחה אני לא מפסיק לחשוב על זה ועלינו וכמה נפלא יכל להיות אם היינו ביחד. החלטתי להמשיך להיות איתה בקשר למרות שזה ממש קשה אבל היא חשובה לי ואני לא רוצה לאבד אותה !! לא לאבד אותה שוב כמו שאיבדתי אותה לפני שנה וחצי!!

אני חייב להיות איתה, אני אוהב אותה כל כך, כואב לי ממש כואב לי פיזית שאני לא איתה. זה אולי נשמע נואש או משהו כזה אבל ככה אני מרגיש אני פשוט ממש רוצה להיות איתה ולישון איתה ולחבק אותה ולנשק אותה ולפנק אותה ולתת לה את כל האהבה שבעולם!

אמרתי לה את כל זה והיא עדיין אומרת שהיא לא יכולה להיות איתי !

תעזרו לי! בבקשה! מה אני עושה כדי להיות איתה, איך אני גורם לה לסלוח לי ולשכוח לי את כל מה שהיה ולהבין שאני בנאדם טוב יותר כמו שהיא אומרת.

או לחלופין אם אתם חושבים שאין לי סיכוי לחזור אליה אז בבקשה תגידו לי איך גורמים לרגשות חזקים שכאלה להעלם!!!!

מצטער על החפירה אבל אני באמת זקוק לעזרה !!!

תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-03-2010, 07:49
צלמית המשתמש של דנדוני
  משתמשת נקבה דנדוני דנדוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.09.09
אני באמת מאמינה שאם היא התאהבה בך בשלב כזה או אחר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troncho1z שמתחילה ב "אהבה מסובכת... תעזרו לי !!!"

זה לא נעלם לחלוטין.
כלומר: אני מאמינה שהיא קברה את הרגשות אליך כי פגעת בה מאוד, אבל הרגשות עדיין שם אחרת היא לא היתה רוצה לחזור להיות ידידה שלך ולא היה אכפת לה ממך...

בכל מקרה, אי אפשר לדעת בוודאות אם יש או אין לך סיכוי- תצטרך לנסות להשיב את המעמד שהיה לך בעיניה לפני שפגעת בה. כמו שכתבת- היא אולי סלחה אבל לעולם לא תשכח במיוחד אם היא התאהבה בך...

אני מציעה לך לחשוב על זה כאתגר- חזר אחריה. חכה לה מתחת לבית עם פרח, הקדש לה שיר שהיא אוהבת במיוחד, שלח לה הודעות בפלאפון שאתה מתגעגע ולא מפסיק לחשוב עליה, הכן לה דיסק עם שירים טובים, פתח לה את הדלת כשאתם הולכים למקומות ביחד, תתקשר ותגיד שהיית חייב לשמוע את הקול שלה, תתייחס אליה כאילו היא המלכה שלך- אולי המחוות הקטנות האלה יגרמו לה לראות שאתה לא מנסה לשחק איתה ושאתה באמת אוהב.

אם אחרי כל זה, היא עדיין תרגיש כאילו אין סיכוי ביניכם, עצתי היא להתרחק עם כל הכאב שבדבר. אם תראה אותה כל הזמן וכל פעם עם גברים אחרים זה ישבור אותך, לא תוכל לשכוח אותה כך ורק תצא פגוע מכל המצב...

בקיצור- נצל את ההזדמנות שאין לה אף אחד כרגע, ובמידה ואחרי כל החיזורים היא עדיין לא רוצה- נסה להבין מאיפה ההחלטה שלה מגיעה והתרחק לטובתך.

שיהיה המון בהצלחה-
עדכן אותנו מה קורה

אתה מוזמן תמיד לפנות בפרטי במידה ובא לך להמשיך לפרוק
המשך יום מגניב

ישן 10-04-2010, 17:10

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי troncho1z שמתחילה ב "אהבה מסובכת... תעזרו לי !!!"

היי חבר'ה עידכון!!

אז ככה... כתבתי לאותה אחת שאני רוצה מכתב!
במכתב שפכתי ה-כ-ל.. כתבתי לה מאני מרגיש וממתי וכמה כואב לי להיות לידה ולדעת שהיא לא תהיה שלי!
אחרי שבילינו ערב נחמד עם סרט אצלה בדירה, שלפתי את המכתב מהכיס, הבאתי לה ועליתי על המונית הביתה.

היא לא אמרה כלום בימים שאחרי, אף מילה! כאילו לא קראה בכלל את המכתב.
שלשום דיברנו בטלפון, ואחרי שדיברנו שלחתי לה הודעה ושאלתי אותה אם היא קראה את המכתב שלי.
הי החזירה הודעה וכתבה שהיא קראה ושהיא לא אמרה כלום כי היא צריכה לחשוב על דברים ושהיא מבטיחה להגיב אחרי שהיא תדע בדיוק איך לענות על הכל ושבגלל שהחברות שלנו כל כך יקרה לה, הדבר האחרון שהיא רוצה זה שאני ארגיש שהיא משחקת לי ברגשות ושאני אתרחק. וביקשה שאני אתן לה עוד זמן לחשוב על זה והיא תמצא את המילים להגיד לי הכל.

התקשרתי אליה ואמרתי לה שזה בסדר גמור ושתחשוב על הדברים..

אמרתי לה שאנחנו ניצטרך לקחת צעד וחצי אחורה כי יש דברים שלא נוח לי לעשות איתה עכשיו בגלל איך שאני מרגיש כמו לשבת אצלה בחדר לבד או אצלי בחדר לבד או ללכת לים יחד ולראות אותה בבגד ים.

היא לא ממש הבינה ואמרה "מה כל מה שנעשה עכשיו זה להסתובב בקניון?" אז אמרתי שאם זה מה שצריך את כן. ואני מעדיף לעשות את זה אחרת, יווצר מצב שאני אעשה איתה דברים שגורמים לי להרגיש רע ומבואס אחרי זה ובסוף אני לא ארצה לראות אותה.

עכשיו הבעיה!
מה אני עושה??!?!!??
אני אמור להתרחק? להתנהג כאילו הכל בסדר ולחכות לתשובה שלה?
נראה לכם שיש בכלל סיכוי שהיא תגיד כן?? ואם היא תגיד לא? אני לא יודע איך להתמודד עם זה! זה קשה לי מידי!!!

תודה על העזרה
ישן 28-05-2010, 11:11

אהלן מה קורה??

אז ככה...

הייתה לי סוף סוף שיחונת עם אותה אחת שאני ממש רוצה.
אחרי חודש בערך שכתבתי לה אותו מכתב, אמרתי לה שנמאס לי לחכות בערפל ואני ממש רוצה או יותר נכון ממש חייב שתגיד לי כבר מה היא רוצה ולא- "לא יודעת"! כי מדובר ברגשות של בנאדם!!

אז היא קצת מרחה ואמרה בסופו של דבר שהיא לא חושבת שהיא יכולה! היא אמרה שבהזדמנות אחרת (כי כבר היה מאוחר מאוד בלילה - יום לפני בסיס) היא תסביר לי בדיוק למה לא. אבל שורה תחתונה זה "לא".

עכשיו אני בבלאגן !
מצד אחד ממש חשוב לי לשמור איתה על קשר ואני ממש לא רוצה לאבד אותה בתור ידידה ועוד אחת הטובות! אבל מצד שני קצת קשה לי להיות איתה כי כל מה שאני חושב לידה כל הזמן זה כמה אני רוצה לנשק אותה עכשיו!!!!!
ואני יודע שאם אני אבקש שבוע מרחק או משהו כזה אז היא ממש תעלב וזה עלול לפגוע בקשר שלנו...

מה אני עושה?

תודה על ההקשבה אנשים טובים!
שבת שלום!
ישן 03-06-2010, 02:37
  Oranges Oranges אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.03
קרה לי מקרה דומה

נפרדנו גם אחרי כמה חודשים ורק אחכ הבנתי כמה שנקשרתי לבחורה..
לא יודע למה אבל אולי זה קטע פסיכולוגי שרק אחרי שאין לך משהו אתה מבין כמה טוב היה לך

בכל מקרה .... אותו סיפור היא אמרה שהיא לא יכולה להיות איתי. נקודה.

אחרי כמה ימים שנפרדתי ממנה התקשרתי אליה ואמרתי לה שאולי זה היה טעות ואם היא מוכנה לתת לנו עוד נסיון.. והיא אמרה שלא.. הרפתי.. היה לי קשה.. כל פעם שהייתי רואה משהו שקשור אליה היה מתחיל לכאוב לי.... מדי פעם היו עולות מחשבות עלינו ביחד...
אבל..
שורה תחתונה... לדעתי תמשיך הלאה אחי.. גם אם אתה חושב עליה, חפש לך מישהי אחרת שתידע לקבל את האהבה שלך ותעריך את זה, ואם היא לא מסוגלת לראות שהשתנת באמת ועד כמה את רוצה אותה זה כבר בעיה שלה וההפסד הוא שלה...
בסופו של דבר תגיע זו שיש לכם מכנה משותף , שפה משותפת ואתה תלמד מהטעויות שעשית ולא תחזור עליהן. זה לוקח הרבה זמן.. אבל בסוף זה יגיע
ישן 28-09-2010, 15:20

עדכונים

היי חברים,
קודם כל - תודה לכל העוזרים למיניהם! לקחתי את הדברים לתשומת ליבי אבל לצערי לא עזר כלום והיא בשלה... אבל... וזה אבל גדול...

אתמול נפגשתי עם אותה בחורה. ישבנו אצלי בחדר ראינו סרט.
תוך כדי הסרט בלהט הרגע קצת שלחתי ידים מלטפות והיא לא זזה ולא הגיבה.
בסוף הערב לפני שהלכה היא אמרה שהיא רוצה לדבר על מה שקרה- ואמרה לי שהיא אומנם לא רוצה להיות חברה שלי אבל יש לה משיכה אליי. מה שהפך את המשיכה בינינו להדדית!!
ואז היא התחילה לשאול שאלות כמו מה לעשות עם זה עכשיו? לשים את המשיכה בצד ולהמשיך כרגיל או לעשות עם זה משהו. אני אמרתי לה שאני חושב שיהיה יותר קשה לשים את זה בצד וכדאי לעשות משהו בנידון ואם זה יהיה טוב לשנינו אז מצויין. והיא מצידה אמרה שזה עלול להוביל לזה שהרגשות שלי כלפיה יחזרו (למרות שהבהרתי לה שאני לא רוצה להיות החבר שלה כבר והמשכתי הלאה). בנוסף, כשהמשכתי להגיד שאני לא רוצה להיות חבר שלה אז היא החליטה שאם נעשה אתה זה וניקח צעד אחד קדימה ונהפוך כביכול ל"יזיזים" (אני לא מת על המילה הזו) אז לא ניפגש יותר סתם כדי להנות וכל פגישה שלנו תהפוך להיות סקס סקס וסקס!!!

בבקשה תעזרו לי-
מצד אחד אני מאוד רוצה להיות איתה (מהבחינה הגופנית ולא זוגיות). ומצד שני היא אומרת את כל הדברים האלה שאני לא מסכים איתם אבל היא גם אומרת לי שהיא נמשכת אליי.

הבחורה הזו משגעת אותי!!!!

אשמח לעצות.

חג שמח ותודה רבה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר