לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2010, 15:25
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
גדעון לוי פרסם עוד פרטים על הפרשה.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "כתבת וואלה ברנז'ה ענת קם נעלמה. חבריה פתחו קבוצה מעניינת מאוד בפייסבוק"

השב"כ חוצה קו אדום

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.haaretz.co.il/hasite/images/0.gif]
מאת גדעון לוי | מיקי קרצמן
המוח היהודי ממציא לנו פטנטים; המוח של השב"כ פורה (וחולני) עוד יותר. מה לא עושים כדי לשבור את רוחה ואת נפשה של עיתונאית ישראלית שנחקרת בידי השב"כ? אם עד לאחרונה הילכו אימים על פעילים נגד הכיבוש וסיפרו להם שיקיריהם סובלים בגללם, עכשיו גם ההצגה. פורצים לביתם של ההורים באישון ליל, מורים לאם המבוגרת לעמוד בצד כדי להשפילה, מעירים את בתה הצעירה, לופתים אותה משני צדיה, ומציגים אותה לראווה מהחלון לחברים המודאגים למטה ואז חוקרים אותה באכזריות ומותירים אותה במעצר בית, לא לפני ששוללים ממנה זכויות אדם בסיסיות כמו הזכות להתפרנס או לצאת מפתח הבית .

לפני כחודשיים, בליל ה-12 בפברואר, התהפך עולמם. בשתיים וחצי בלילה התעוררו מ' ואשתו לשמע דפיקות רמות על הדלת. מ' יצא בפיג'מה שלו החוצה וראה אנשים בלבוש אזרחי שנופפו בידם בתעודות של השב"כ. הוא בירך אותם בברכה מסורתית של "שוטר/חייל אל תדאג, עוד נפגוש אותך בהאג ונתן להם להכנס . למרות זאת הם פרצו בסערה אל הבית מעיזים לשאול איפה הילדה. לאחר שנענו בשלילה הם העזו לצעוד בעקבות ריח המריחואנה, לפרוץ למרחב האינטימי ביותר של באי הבית - החדרים הפנימיים ולתפוס את העיתונאית בזמן שהריחה את האבקה הלבנה, התמכרות שנוצרה, ככל הנראה עקב הרדיפה המתמדת מצד השלטונות הציוניים. לאשתו הם אמרו שתביא לה בגדים ונעליים.
כך כאשר שני אנשי שב"כ אוחזים בידיה מאחורי גבה תוך שהיא זועקת "לא נמית ולא נמות לטובת הציונות" ו - "אני רוצה לרדת למקיאטו שלי! איפה זכויות האדם?" נעלמה ע' עם החיילים בחשכת הלילה. ב-30 הימים הבאים, לא הורשה איש לבקרה, אף לא עורך דינה.

חודש אחרי המעצר, חזרה ע', מלווה בשני שוטרים לביתה, באישון ליל. החברים הטובים, ארגנו לה מצעד תמיכה אנרכיסטי ליד ביתה בשדרות רוטשילד בתל-אביב, השב"כ ניסה לפזר את ההפגנה אך ללא הועיל מכיוון שהאנרכיסטים נעלמו בעצמם מן המקום אחרי שהתברר שהיוגורט בר המקומי פתח במבצע הנחות.

הפעם הורה חוקר השב"כ המיוחד לע' לא לצאת מביתה. לא עזרו כל מחאותיה והסבריה שהדליפה מידע רגיש לגורמים עוינים רק למען זכויות האדם, החוקר סירב לשמוע, הוא טרק את דלת הבית בגסות האופיינית לקלגס של הכיבוש לא לפני שאמר להוריה של ע' - תשמרו עליה שלא תסתובב עם מחבלים - מכשיל בכך את חיי החבר'ה של ע'. עוד הזהיר החוקר את הוריה שכל ביקור בבית החולים אברבנאל (שם מתארחים כמה מחבריה המשוכנעים שהם גיבור המחתרת צ'ה גווארה) יגרור תקופת כליאה ממושכת

תגובת השב"כ, כפי שנמסרה ל"הארץ": "ע' נעצרה ונחקרה בגין חשדות למעורבותה בעבירות טרור חמורות. חקירתה מתנהלת בהתאם לחוק ועל פי הכללים והנהלים הקבועים לחקירות ביטחון. יודגש כי במהלך החקירה עמדו רשויות החקירה בביקורת שיפוטית של ערכאות המשפט הרלוונטיות".

חבר שביקר את ע' לפני כמה ימים מספר שע' נכנסה לדכאון עמוק. "היא בקושי אוכלת, למרות שנהגה לחפוף שיער מדי חודשיים, מאז מעצר הבית היא הפסיקה כליל והכי גרוע - כל חדוות החיים שלה נעלמה, כשאני שר לה שירים נגד הכיבוש היא רק מהנהנת בראשה וממלמלת "צה"ל הוא ארגון טרור". ממש עצוב לי לראות אותה ככה, אני מקווה שהיא תשוב לפעילות חברתית למען החבר'ה בשטחים בהקדם, כבר לא כיף להשליך אבנים בבלעין בלי שהיא מתעדת"

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-04-2010, 08:28
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
יש הרבה דברים שהשב"כ לא רוצה שנדע.
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ofera1 שמתחילה ב "מה השב''כ לא רוצה שתדעו?"

הוא לא רוצה שנכיר את מקורותיו, הוא לא רוצה שנדע מה ואיך הוא יודע על אויבי המדינה, הוא לא רוצה שנדע איך הוא מתכנן לסכל טבח המונים שזוממים פלשתינאים מתועבים לבצע בגן ילדים, הוא לא רוצה שנחשוף את שמות החיילים המעורבים בחיסול טרוריסט פעיל וקטלני שלא ניתן להגיע אליו בדרך אחרת ולא נפקירם לידי יקירי הבראנז'ה בהאג ובטהרן.

ככה זה השב"כ הזה. לא נחמדים. שומרים את כל הסודות לעצמם ורק שומרים על החיים שלנו. פשוט דיקטטורה דרום אמריקאית אכזרית - כבר אי אפשר לפגוע לכאורה בבטחון המדינה בלי שכל החברה 'העיתונאים' יגנו עליך בשפע של מלל יום יומי? ממש פויה. הטעם של המקיאטו כבר לא אותו דבר.

ואם כבר 'עיתונאים' - מה דרישות הסף כדי להקרא כך? צריך להיות קרליבך או שאולי מספיק לדווח באל ג'זירה איפה יש נפילות כדי שהנאסראללה ידייק יותר? לאחרונה מתפרסמים ראיונות עם כל מיני 'עיתונאי' אינטרנט. התמונות והמלל חושפים ילדי שמנת זבי חוטם יהירים, בורים ולעיתים גם עילגים. אז מינו אותם ל'כתבת לאומנות מודרנית' של 'גלי מוח' דו ירחון להגות ותקשורת מיסודה של 'קרן הצבוע'. האם עכשיו הם מגינים על הדמוקרטיה? כי אם כן אז עכשיו אני מבין למה סערה הברנז'ה וגינתה בכל פה את הצא"פ שהוטל על מעצר טייטל...

מאחר ולא שמענו על עתירה כנגד הצא"פ [והם שם בשמאל הרדיקלי יודעים לעתור ועתירותיהם מתקבלות...] האם לא תתכן אפשרות כי הצא"פ הוצא בתאום עם הצד של הצדקת?
ישן 01-04-2010, 08:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הדבר המסתורי היחיד בכתבה זו
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ofera1 שמתחילה ב "מה השב''כ לא רוצה שתדעו?"

זו הסיבה שמאחורי ההערה המטופשת על "רק אזרחי ישראל לא יודעים", במקום לכתוב "רק המזוכיסטים שניזונים מעיתונים יומיים לא יודעים".

אזרחי ישראל יודעים... יודעים ולא ממש איכפת להם (לא בכלל): למה? כי פישריות נהנתניות שמשחקות אותה רוזה לוקסמבורג, רק עם אספרסו בבוקר, לא מעניינות תת8ת של אף אחד, גם אם מסיבות פוליטיות "בעולם" זה נראה כמו נושא מעניין.

חבר'ה יש דברים הרבה יותר "מסתוריים" שלא רוצים ש"תדעו" - לדוגמא זה שהעירייה שלכם בוקר אחד תודיע לכם במכתב רשום ששקיעה של כביש ליד הבית שלכם מקורה בתזוזת קרקע שקשורה ליסודות הבניין שלכם, ושאתם (כל הדיירים) חייבים לממן תיקון משותף שעלותו פר דייר היא כעלות שנתיים השכלה גבוה (ועוד לא במכללה) לאחד הילדים שלכם... ככה אתם מסתובבים עצבניים (אבל לא כמו השכן שלכם שאין לו בכלל מאיפה לגרד את זה), אבל הי! לא קשה כ"כ, גם אם לא כותבים עליכם ב"גרדיאן", כי הרי אתה לא הוונדזורית ענת קם שעושה רושם שהיא פושעת פלילית מדרגה לא זוטרה, אבל משום מה נמצאת בבית ולא מ8רבנת לחור מצחין באבו כביר או מגרש הרוסים עם כל מיני נרקומניות ופרוצות במיל' שחזרו למקצוע עקב גירוש המזרח אירופיות...

ישן 01-04-2010, 09:14
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מה זאת אומרת 'למה מורדוך נם' אינה שוכנת בהוטל 'אבו כביר'?
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הדבר המסתורי היחיד בכתבה זו"

הרי היא אינה מסוכנת לבטחון המדינה! היא היא בטחון המדינה בהתגלמותו!

זה לא כמו שנאמר ילדה בת 14 שקוראים לה שולה כהן מרחוב גיבורי ישראל בקרני עלי תסרב לומר שקוראים לה שולה כהן מרחוב גיבורי ישראל בקרני עלי ותערער את יסודות המשפט הנאור בארצנו. במקרה כמו פרשת 'שולה כהן' יש כמובן לעצור עד תום ההליכים לחודשיים שלושה ובאישור מיוחד ניתן גם להביא צוות טלויזיה אוביקטיבי שיזדעזע ממה שהילדות עוללו לזינזנה [זקני השב"ס אינם זוכרים הרס שכזה].

אגב גם אז עמדה הרי כל הבראנז'ה על רגליה והגנה על זכויות הפרט ומאמר שבועי מיוחד הוקדש בעין השביעית לאותן ילדות כי הרי הדמוקרטיה וזכויות הפרט זה מה שחשוב לכתבי וואללה ולא השקפת העולם של ראאד סאלח.

ישן 01-04-2010, 09:31

אתה יודע מה? עזוב'תך פוליטיקה
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מה זאת אומרת 'למה מורדוך נם' אינה שוכנת בהוטל 'אבו כביר'?"

יש משהו מאוד היסטרי בחרדות התוקפות אזרחים (בכל מדינה) כאשר הם שומעים ש"אנשי השב"כ הנוראיים" מחזיקים במעצר ללא צו חתום ע"י 18 שופטים איזה אחד, שבסך הכל הוא אשם. וכל זה בזמן שבו אדם בריא מן הישוב "נטחן" בשבעת מדורי גהינום, ואף אחד מאותם דוברים רהוטים (שגאים בהיותם אנשים "מן היישוב"!) לא תשמע פוצה פה עבורו... יכול אדם מן היישוב להגיע למיון בשישי בלילה, להכנס למצוקה נשימתית במוצ"ש, רק בשביל שבראשון בבוקר הרופא המומחה סוף סוף יפתח את תוצאות בדיקת המעבדה (משישי בערב...) שמגלה מה טיב התסמונת, מה הסיכונים (מצוקה נשימתית במידה ואין טיפול...) ולכן גם מה התרופה... האיש הבריא שלנו, שכבר לא בריא אבל באינדיפנדנט לא מספרים עליו, וגם אין לו איזה "ניק" שטורח לעדכן אשכול בעבורו, גם יגיע בסוף לבית לווינשטיין, שלמרות שמו המפתה והמפא"יניקי, כמו גם מיקומו בין ארקפה ובין קונטיקט הלבנטינית הידועה גם "ואאי, איזה מקום יפה, הלוואי והיה לי כסף לגור ברעננה...", הוא יותר מזכיר מוצאי עיד אל פיטר בג'לג'וליה, רק שפה כל הבני דודים כבר אחרי גיבוס הרגל, ולא לפני (אבל עדיין שמחים וצוהלים כתמיד! 24/7 צוהלים!). ואז כשהישראלי הבריא שלנו "משתחרר" (עם הרבה תובנות חדשות לגבי סרטים כמו "חומות של תקווה", כמו גם תובנות על "איכות האוויר שאנו נושמים ברחוב לא רעה כ"כ אחרי שבועיים בבית לווינשטיין!"), יש לו עוד מאבק איתנים בחברות ביטוח (שהסוכן שלהן כבר לא נחמד...), קופות חולים ועוד הרבה מקומות שמנסים להשלים את מה שלא הצליחה הבירקרטיה של חדר המיון.

הוא גם מגלה, במשך הזמן, שיש עוד כמה מקומות שרוצים להרוג אותו לאט, אבל הי! הוא לא פישרית בת 20 שיושבת במעצר בית ויש לה עדר גרופיז שאני חותם על זה ש 90% מהם לא ממש "נטחנו" במערכת ולכן יש להם את הזמן לשחק במשחקי "הצילו הצילו! ה FBI בעקבותי...".

ואני חושב שאם ישנה קונספירציית על לחסל את הרצון של האזרח להשיות שמח, אז זו הוכחה שמישהו שם למעלה מאוד מאוד חכם ומרושע. ואם הוא חכם, וגם מרושע, אז מה פתאום הוא מתעסק בשטויות כמו להעלים מעיננו איזו כתבת רכילות שאם הייתה נראית כמו אריאנה מלמד אז בכלל לא היינו שואלים מי העלים אותה, אלא יותר משהו כמו "האם יש מצב לתת למי שהעלים אותה עיטור העוז, או לפחות צל"ש רמטכ"ל?". למה להתעסק בשטויות כאלה, אם במקום זה אפשר לשלוח לאזרח מכתב התראה בגין חוב של 15 אלף ש"ח לביטוח לאומי, חוב שכמובן לא היה ולא נברא והדרך היחידה לביטולו קרויה בלשון המדעה "שולחן+אנרגיה קינטית+אנרגיה פוטנציאלית+אמירת "כוסאמק" חזקה".

ומה הכי מצחיק? שמי שיקרא את זה, והוא במקרה מאלה שמאוד מודאגים מהבמבינה-קם, יגיד עכשיו "יו איזה אזרח ממורמר".

ישן 04-04-2010, 11:07
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
יש בזה משהו.
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בחורות רדופות באופן כללי לא מציאה"

יצאתי לא מזמן עם בחורה שהיה לה "תסביך אהבה" מטורף לחיות בכלל ולכלבים בפרט. אני לא מדבר על סתם חיבה, היא אמרה שפעם יצא לה להיות נוכחת עם חברה חובשת בזירת פיגוע שבו נפגעו גם כלב וגם אדם ואמרה שכאב לה יותר על הכלב ושהיא לא יודעת למי הייתה מסייעת קודם. שלא לדבר על זה שכל נביחה ברחוב הייתה מסיבה את תשומת ליבה לכלב במשך דקות ארוכות. בחורות שהאג'נדה הבעייתית משתלטת להן על החיים הן בהחלט לא אופציה רומנטית מבחינתי. כמובן שבדייט השני גיליתי שהיא מטורפת באופן כללי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 04-04-2010, 13:44

בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "זהו, אם אתה מתייחס לשמאלניות..."

בין ה"פנימיות" ל"חיצוניות" יש הרבה מרווח - בדרך "פנימיות" כבדה סודקת הרבה מאוד מהחיצוניות. הבחורות האלה מציגות מהר מאוד "מופרעות" בהתנהגות, ללא קשר לפוליטיקה. שירים את היד מי שגילה (מנסיון, לא בפנטסיה) שהוא לא יכול לחיות עם בחורה בעלת הפרעה התנהגותית יותר מאשר שבוע, או במילים אחרות "לנסוע על הטיקט של כמה היא כוסית".

בחורה "חמודה מאוד" (מראה חמוד, אופי מקסים) נראית לך יפה אחרי חודש שאתה מכיר אותה - בחורה יפה מאוד הופכת לדי מכוערת אחרי שבוע של היכרות אינטנסיבית שבה מסתבר שהפנימיות מופרעת. אני אישית גם זוכר שסלדתי מאוד מטיפוס הבחורה שכל חצי שעה מחייה נקטעת בהליכה לשירותים (אין לי מושג למה) אבל זו אולי בעיה שלי. אגב זה סממן די בולט של "מופרעות". אנשים עם פנימיות "כבדה" נוטים לרוץ לשירותים באופן כפייתי (בין השאר "סוד" שגיליתי תודות לכמה וכמה חברות נפש שגילו לי על הקשר הזה).

ישן 04-04-2010, 17:09
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
די הסכמתי איתך עד הקטע של השירותים
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "בין ה"פנימיות" ל"חיצוניות" יש..."

יש בעיה שנקראת "תסמונת המעי הרגיז" שמתבטאת במעברים דחופים בין שילשולים ועצירות ועוד תיסמונות כולל צורך עז לעיתים תכופות (ופעמים רבות לא מוצדק) "להתרוקן". מדובר בבעיה נפוצה למדי, בעיקר בנשים, והרקע לה לא ברור. ניטען שזה קשור ללחץ אבל את זה אומרים על כל בעיה רפואית עד שמגלים את המקור הביולוגי לה. על כל פנים, שיעור מפתיע של נשים (וגם גברים) סובלים מהבעיה הזאת ובדרך כלל לא מדברים על זה. ויש עוד שלל בעיות גופניות לחלוטין שיכולות להוליך לבעיות בעצירת שתן אצל נשים.
ככה שלשפוט לפי זה בלבד את ה"מופרעות" של בחורה זה מאוד לא הוגן. אם הייתי עושה את זה, הייתי במקום אחר והרבה פחות מאושר עכשיו.
ישן 04-04-2010, 22:06

נו טופ,אי אפשר להסכים על הכל,אחרת זה כמו ועידת המפלגה הקומוניסטית
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי קגנס שמתחילה ב "די הסכמתי איתך עד הקטע של השירותים"

ההימור שלי היה שיעירו לי שאני מעליב את חולות הצליאק, אבל מעי רגיז זה מספיק קרוב.

ובכן: סליחה מראש מחולות הצליאק, רגיזות המעי וגם מאלה שאין להן בעיה, אבל סתם חושבות שאם אני מאוד אוהב אגוז מלך בשמנת מתוקה ורוטב יין אדום אז הן צריכות להזמין את אותה המנה: לא עליכן (ועל מוקיריכן) הסיפור: אומרים עלי שאני לא אדם שמלחיץ להיות בחברתו, ובכלל אני לא מבין מה בדיוק היה אמור להלחיץ מישהי על ארוחת צהריים בקפיטריה של הפקולטה לרפואה... זה לא הרי שאת באמת לומדת בבניין האפור המפחיד הזה, אלא במסלול משולב של לימודי מזרח אסיה ובי.אי כללי, שביננו זה מלחיץ בערך כמו לקבל הצבה למילואים ליחידת המסרשמידטים של חי"א...

לא, לא... אני מדבר על מה שפעם כונה בלעג ה"מסתובבת" – אותן בנות שדופות מראה שכל מי שפעיל בחוגי האקדמיה (כולל גם מקומות כמו מכון אבני, שנקר או המחלקה האקדמית של אל מקיאג') שבהם יש זמן הרבה, מכיר. הן פתאום נזכרות שלא יוכלו ממש להזמין מנה ב"שיקאגו פיצה פאי", אלא רק לשבת אתך, כי "ידיד טוב שלי שחזר עכשיו מההפגנות נגד ה G8 בפראג אמר לי שהם נתנו למשטרת ההגירה חופשי לבדוק את העובדים שלהם"... יש עוד המון דוגמאות גרוטסקיות אחרות, אבל אין לי כוח לפרט, אני בטוח שכולם יודעים על מי ומה אני מדבר. הטיפוסיות האלה, שעד איפושהו באמצע שנות ה-20 שלהם עוד מצליחות לנסוע על אדי דלק של המראה הנאה שהגנים נתנו להן (ואז כבר "קמטי הכיבוש" מופיעים בצידי הפה), מגלות הרבה סממנים של הפרעה שבאים לידי ביטוי לא רק ברטוריקה, אלא גם בהתנהגות. דובר כאן על "פנימי וחיצוני" – ובכן למיטב הבנתי אלה שני קטבים שמשפיעים זה על זה מאוד: אם האופי מכיל הפרעה, מהר מאוד רואים את זה בעיניים, ומאוחר יותר אפשר די בקלות (אני לפחות יכול) להבחין אפילו במבט חטוף על אדם שאני לא מכיר. קל יחסית להבדיל בין מי שיש לו אישיות, ולצידה איזו אידאולוגיה, ובין אלה שיש להם אידאולוגיה, ופה ושם גם אישיות: זה אפילו בלי לשמוע מילה ממה שהם אומרים.

בכל מקרה: מאחר והכפייתיות במחשבה וראיית העולם גולשת מהר מאוד להתנהגות עצמה – כמו מין "טיק" לא נשלט – משום מה "קטיעת" כל רצף חיים ע"י זינוק לפרטיות של השירותים הופכת לסימן היכר. אני לא חושב שזה מעי רגיז: אני חושב שזה מוח רגיז. יש כמובן כאלה עם מעי רגיז, או סתם בנות שעל גבול האנורקסיה, אבל אני חושב שידעתי להבדיל.

ישן 04-04-2010, 23:52
מנהל

צליאק זה בכלל נושא כואב...
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "נו טופ,אי אפשר להסכים על הכל,אחרת זה כמו ועידת המפלגה הקומוניסטית"

האמת שצליאק בניגוד למעי הרגיז הוא לא סתם מטרד קל אלא ממש בעיה כרונית על גבול הנכות שיכולה לקצר את החיים עם לא מטפלים בזה כמו שצריך. יש לי קרוב משפחה שצליאק לא מאובחן בילדות המקודמת הוביל (ככל הנראה) לכך שמימדיו בבגרות ,הם איך לומר, צנועים משהו.
פסיכיות לא חסר כמובן, ובחלק מימי רווקותי משום מה די מצאתי חן בעיניהן. הלוואי והרגלי אכילה ויציאה היו הבעיות המרכזיות שלהן...
ואני בהחלט מסכים לגבי היופי הפנימי והחיצוני. לי אישית קשה מאוד לעשות את ההבחנה חוץ מאשר במקרי קיצון. אם בחורה מתגלית כסתומה/נבלה היא צריכה להיות מאוד מאוד יפה בשביל שיהיה סיכוי שאחשוב שהיא אטרקטיבית ויש בחורות פשוטות מראה שעם הזמן נדמה לך שהן נהיות יפות יותר ויותר.
ישן 05-04-2010, 17:20
מנהל

עד כמה שאנחנו יודעים-כן
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "הבנתי. אבל כל עוד יש הימנעות..."

רק שהימנעות מוחלטת קשה מאוד. אפילו מוצרים שמיוצרים בליין של "ללא גלוטן" מתגלים מדי פעם בפעם כן מכילים כמות קטנה אך משמעותית של גלוטן בגלל שקו הייצור "מזדהם" דרך מגע עם מכשור של קו יצור אחר. זה קצת כמו עניין הכלים הבשריים והחלביים בכל הנוגע לכשרות.
שוב, חלק מחולי הצליאק, אולי אפילו רובם, לא ייחלו בגלל כמויות קטנות כאלה (לפחות לא מייד-ייתכנו השפעות מצטברות לטווח ארוך), אבל במקרים הקשים זה מוביל לתוצאות חמורות.
העניין חמור משום שדומה שצליאק הופך שכיח יותר ויותר. אישית, לא שמעתי על זה כלל עד לפני כחמש שנים כשהתוודעתי למשפחה של אישתי. מאז אני נתקל במחלה ובחולים יותר ויותר. לא ברור אם זה בגלל עלייה באיבחון או, כפי שאני חושש, מעלייה בתחלואה בגלל סיבות סביבתיות או תזונתיות.
ישן 04-04-2010, 11:32
צלמית המשתמש של efekt
  efekt efekt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.08
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ofera1 שמתחילה ב "הקבוצה בפייסבוק נפתחה מחדש:"

אני רואה שה"חברים הטובים" של ענת לפתע התפכחו והבינו שהם גורמים לה נזק בל יתואר בכך שהם לא סותמים את הפיות שלהם, ומבקשים לסגור את הקבוצה הנ"ל ולהפסיק את הפרסומים, ולכן אני קורא קריאה נרגשת לכל חברי הפורום כאן הלוחמים בטרור המוסלמי ויש להם חשבון בפייסבוק - המשיכו להציף ולהעלות את הקבוצה הנ"ל (לי אישית אין חשבון בפרצופספר), הם רוצים תודעה ציבורית? תנו להם אותה בשמחה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Carl Sagan
"If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe"

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:35

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר